Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

egoaxa Creative Commons License 2000.10.10 0 0 701
Hej!

Tudtátok hogy a Finnek gyártanak SAAB Convertible replikát.
Sikerült lefotóznom. Akit érdekel kattincson ide!

BlackStar
A könyvem eredeti svéd. Én is abbol tanultam kint. Címe: Nubörja Svenska.
Nem emlexem ra, de szerintem profi. Csak svédül van, de igen érthetô.

Rijswand
Turbósítva lesz a télen az én autóm is, ha min den jól megy. Akkor lehet hogy engem érdekelne a levegô tömegmérô. Valami magnóról is beszéltél...

Páter
A Dob utcai rom felejthetô! Csak ha ingyen adják. De akkor is meg kell gondolni hogy a szállítás ér e annyit.
Szerintem akkor már inkább az említett űjpesti után kéne járni. Mert az ösi darab de gyönyörű!

eugen73>
Én is ilyesmiben gondolkodom. Szerintem csak komplett motorcserével megoldható a dolog. Egy jó állapotú dearabra 2kilót mondot a Popovics. Plusz a szerelés (30). Aztán kilóméteróra csere (turbonyomás jelzô miatt) meg ugye a kipufogó rendszer. A lengéscsillapítókról nem is beszélve. Szinte ujra kell épiteni az autót.

egoaxa Creative Commons License 2000.10.10 0 0 700
Hej!

Tudtátok hogy a Finnek gyártanak SAAB Convertible replikát.
Sikerült lefotóznom. Akit érdekel kattincson

h i r d e t é s
Rijswand Creative Commons License 2000.10.10 0 0 699
Szép jó napot minden boldog Saab tulajnak

Én inkább a boldogtalan Saabtulajdonos kategóriába tartozok, mert épp mielött eledtma volna, szépen leállt a járgány.Mondhatnánk ragaszkodik.Csak ez ugye sokba kerül...

Mostmár megpróbálok elmenni a Saabtalira, sajnos csak gyalog...
Van még két levegő tömeg méröm, a 005 meg a 009 végü, ennyi maradt..ha kell vkinek szóljon.

Visi Creative Commons License 2000.10.10 0 0 698
Hi!

Ehhez a doktor bacsi 900i-jehez annyi hozzaszolasom lenne, hogy az en 900i-m sem jar tokeletesen a hidegben (mint mar irtam: 535). Mult heten volt az AUTO szakszervizben ahol kimertek, hogy hideginditaskor a kipufogogazban a HC ertek 110, a megengedett 10 helyett. (aztan bemelegedes utan helyreall az ertek) Ebbol ok arra kovetkeztettek, hogy valoszinuleg a hengerfej tomites rossz es a hutoviz belefolyik valamelyik hengerbe hidegben, aztan bemelegedes utan a res eltomodik es jar rendesen. (hidegben csak 3 henger jar, mint kiderult). A hengerfej tomitest ugy kb 140E Ft-ert cserelnek ki (3500FIM) itt Finnorszagban a szakszervizban. Szoval amiert is irom, hogy lehet erdemes lenne annak is megvizsgalni a kipufogogazat egyreszt, masreszt, hogy ha van koztetek aki kicsit jobban ert az autokhoz (ne adj isten esetleg autoszerelo), azt kerdem en, hogy tenyleg helytallo a megalapitas?? Nem sok kedvem van hengerfej tomitest csereltetni, ezert varom az erdemi hozzaszolasokat... (vagy kerdezzem a Totalcar autodoki-jat?)
Elore is koszi: Visi

Előzmény: Törölt nick (678)
BlackStar Creative Commons License 2000.10.09 0 0 697
Namégegydolog. Esztetmegnemértem. A rendszer néha állandóan visszadobál, és aszongya, hogy
FIGYELEM!
MÉG NEM TELT LE A VÁRAKOZÁSI IDŐ!

Iyenkor meg mivan?
Aszittem, a várakozási idő csak a Merkúrnál volt régen.
:)
páter Creative Commons License 2000.10.09 0 0 696
Köszi az infót.

Még keresgélek, nézegetek, számolgatok, álmatlanul forgolódok.
Teljesen megfertőztetek. Kell egy SAAB, legalább egy :)))))

Na megyek álmodozni..............

PS:Látom Te sem tudsz aludni:)

BlackStar Creative Commons License 2000.10.09 0 0 695
Ja. Thegnap Thomtól kaptam egy fél százaléknyi SAABot. Egy embélmát. Ja, meg egy nejlonszatyrot is! Az optikai tuning mán megvan... :)
BlackStar Creative Commons License 2000.10.09 0 0 694
Hoppá!
Ez meg csak úgy elvillant magától.
Páter!
Nnna. Szóval a kocsi egyszerűen siralmas. Rendszáma van, ez a nagy előnye, ha tehát külföldről behoznál vammi gépet, szerintem megoldható, hogy ez legyen az... papíron, persze.
A gép merő rozsda. Váltóhibás. Retkes. Le van lakva. Belül össze van ragasztózva.
Annakidején Rijswanddal gondoltunk vammi olyasmire, hogy 50 rugesz, rákölteni 400.000-at és van autód. Ezen persze rontott a tudat, hogy még a váltója is totál.
Axával kitaláltuk, hogy max 50 ruppót ér meg. Ezt úgy kell átnyújtani a tulajnak, hogy az orra előtt lóbálod mert biztos ráharap. Mert polgári folgalkozására nézve a gazdi egy utolsó retkes g**i, és akkor még az úrileánynevelő intézetek hanghordozásában fogalmaztam. Amikor ugyanis megkérdeztem Nébenfűrer úrtól, hogyé a verda, nem aszongya: 'Há'hh hogyé tartod?'
Biztos nyerte tombolán. :(
Ennek ellenére mint alaktrész valamint rendszámforrás szóbajöhet. Amije nem rozsdás, abban csak max. 170.000km lehet, mert annnyit futott a gép.
Ja, még valami. Ha úgy döntesz, hogy megveszed, akkor:
1, Először *nagyon* komolyan sasoltasd át szerelővel, mert lehet, hogy 50.000-t sem ér meg.
2, Szóljunk a srácoknak, meg megyek én is, mert a gazdi nem az a jófej típus. Szerintem némi élősúly kicsit megmozgatja a fantáziáját.
BlackStar Creative Commons License 2000.10.09 0 0 693
Vá, most látom csak! Hiszen hozzám vagyok szólva!
Nalássuk.
Axa!
Van SVÉD nyelvkönyved?
És nem érzel egyfajta speciális indíttatást, hogy kölcsönadjad? :) És milyen fajta? Mert amim most van (jee, végre fullra letisztázom a nylevtant! Rulla! :) ) az egy 'ty' könyv (tíccs jorszölf)
N

BlackStar Creative Commons License 2000.10.09 0 0 692
De pezseg itt az élet!
Tiszta Volvó fíling van.
Sakál!
páter Creative Commons License 2000.10.09 0 0 691
OFF

www.lockdown2000.com

Két verzió létezik. A LockDown2000 otthoni felhasználóknak. Szerintem ez nekünk elég. A rosszindulatúaktól megvéd. Péntek éjjel 2 behatolót kapcsoltam le vele.

[2000. 10. 06. 23:17:19] Incoming hack attempt from IP Address: 145.236.162.52
[2000. 10. 06. 23:17:19] Hacker is attempting to gain access using the Netbus trojan.
[2000. 10. 06. 23:17:19] Hacker's connection was terminated by Lockdown 2000.

[2000. 10. 06. 23:17:19] Attempting trace route... Please stand by...
[2000. 10. 06. 23:17:20] Attempting to trace hacker's connection... Please stand by...
[2000. 10. 06. 23:17:20] 2000. 10. 06. 23:17:20-[From 145.236.162.52]-
[2000. 10. 07. 0:41:35] Incoming hack attempt from IP Address: 212.108.210.65
[2000. 10. 07. 0:41:35] Hacker is attempting to gain access using the SubSeven trojan.
[2000. 10. 07. 0:41:35] Hacker's connection was terminated by Lockdown 2000.

A másik a LockDown Professional. Na ez jelez mindent és mindenkit. Talán túl sokat is.

ON

Ráakadtam egy hirdetésre.
A többit, majd ha láttam :))

Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 690
tény, nem nyitok vitát. De ha nekikezdesz egy ilyen felújításnak, úgyis alapos összeget szánsz rá... akkor meg már mind1 :)
Előzmény: eugen73 (689)
eugen73 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 689
Ebben teljesen igazad van, de sok kicsi sokra megy alapon mar megsem olyan olcso. mert meg ott van a szereles, festes lubrikacio

De szo mi szo, ha jo az cseredarab meg megeri

Előzmény: Törölt nick (687)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 688
plussz költségnek felszámoltad a benzint is? ;) Mert pár paci az pár liter is...
Előzmény: eugen73 (686)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 687
Hát lehet, hogy csak én vagyok ennyire multimilliomos, de ha darabja 10, még akkor se egy eget verő dolog... +15 év gond nélkül, megéri nem? :)
Előzmény: eugen73 (685)
eugen73 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 686
Apropo, van valakinek tapasztalata arrol, hogy egy sima i -st atepiteni turbosra milyen kiadasokkal jarna? Regota foglalkoztat mar, mert plussz par paci igazan nem lenne rossz hatassal a gepre.
eugen73 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 685
Attol felek Thom cimbora ez bizony darabja lesz annyi
Előzmény: Törölt nick (684)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 684
darabja vagy együtt vót 10?
Előzmény: egoaxa (682)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.09 0 0 683
mármint az ajtók voltak meztelenül, mert ha én lettem volna az akkor minimum a duplaját kellett volna fizetni...
Előzmény: egoaxa (682)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.09 0 0 682
Én 10 ért kaptam az ajtókat meztelenül.
Előzmény: eugen73 (680)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.09 0 0 681
Egy klubtársunk most küldöt egy infot, hátha valakit érdekel:

"Ma láttam egy eladó 900 Turbo-t Óbudán.
Adatok: évjárat 1981, vizsga 2001 07-ig, 5 ajtós, sötétzöld, világoszöld
kárpit, gyári alufelni, vonóhorog, 310.000.- Ft, tel: (30) 971-1506. Lenne
mit csinálni vele, nem is kevés, de bŒven van az autóban még 20 év, ha
valaki hajlandó foglalkozni vele."

eugen73 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 680
ez jo hir hogy nem csak nekem rozsdal elhanyagoltsag vegett .. de megsem jo hir, hogy akkor a bontokban sincs sokkal jobb. Nem tudjatok mennyier adnak egy jobb sorsra erdemult ajtot 5 ajtoshoz? Mert nekem nehol mar oldalt a hegesztesek menten is sargallik

Előzmény: egoaxa (679)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.09 0 0 679
thom

"Kinek a legrozsdásabb az ajtaja alja"
megmérettetésen sok holtversen alakulna.

Előzmény: Törölt nick (673)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 678
Nos: (forrás Képes Autó Expressz 38. szám, szept 21)

Saab 900i 1986. szürke, 1985 köbcm, 5 ajtós, 160e Km, 3. tulaj, közp.zár, szervó, rádiós magnó.

450e HUF

(70) 313-0952

Amit én láttam: a belseje állati jó állapotban volt. Van rajt' ködlámpa is. A külseje... Hát van némi probléma vele: a felnik rozsdásak, és a kocsi egész felületén vannak aprócsak rozsda foltok, de nagyobb foltok nincsenek (hogy belül milyen, nem t'om). Ülni nem ültem benne, a motort sem hallottam, csak mekknéztem a személygépjárgányt. A karosszéria még néhol nyomott :)) (a rendszámtábla igencsak megvislet :) ) Egyébként egy orvosé a kocsi. Amit még mondott az az, hogy a motor hidegen nem jár korrektűl (ingadozik a fordulatszám), és állítólag 1 szervíz sem tudott mit tenni vele. Mást nem t'ok mondani. Illetve még annyit, hogy nekem nem teccett a színe :)

Nézd meg, oszt döncs!

A Saab fílingről csak annyit, hogy amikor megvettem, akkkor még rágódtam rajta, hogy milyen lesz, megérte-e, de amikor már bátrabban léptem oda a gázpedálra, és persze a fékere is, akkor azé' érzi az ember, hogy mi van a hátsója alatt... Mert ez megy mint a waddisznó :), de meg is áll! (a párommal eccer a hajnali órákban kicsit meghajtottuk a DeDög-öt, és hát csak mosolygva lehet kiszállni belőle... :)) Hihetetlen, hogy 13 éves, és hogy megy...)
Arról nem is beszélve, hogy hátul a csomagtartó lehajtott háccsó ülésekkel tényleg alkalmas alvásra (is ;) ).

Najó, abbafejezem a nyálfolyást, dehát istenem... Majd meglátod :)

byez
Thom

Előzmény: páter (676)
eugen73 Creative Commons License 2000.10.09 0 0 677
Hello Pater,

szerintem ezert a penzert egesszen normalis kocsi lehet, vagy en vagyok eltajekozodva?

OFF

Bocs, de honnan lehet ilyen lockolot letolteni? Engem is erdekelne egy ilyen aprosag :-)

Előzmény: páter (676)
páter Creative Commons License 2000.10.09 0 0 676
Szia thom!

Mit tud a járgány 450-ért?

Nem azért akarok olcsó járgányt, mert szeretnék vele küszködni, hanem mert nincs rá sok pénz.
Sőt kifejezetten kevés van, de örülnék, ha saját börömön érezhetném a SAAB feeling-et.
A baas-éban néha van alkalmam kipróbálni, de a saját az biztos más.

Kicsit OFF.

Feltettem a LockDown Professianal-t. Akkora a háttérforgalom a gépemen mint az M7-sen. Lehet, hogy jobb, ha nem is tudok róla, hogy miközben én vidáman szörfözök, mennyien érdeklődnek utánam??

ON

Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 675
sorry, az előző izé a 672-sre ment volna.
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 674
Figy...

Én t'ok egy működő autót, az 450e. Én nem vettem meg, mert nem akartam küzködni vele, de ha ennyire neki akarsz állni rendbehozni az újonnan vásárolt gyönyört, akkor annak több az értelme (a belseje kifogástalan!!!)

ha érdekel a dolog, akkor megkeresem neked az adatokat.

byez
Thom

Előzmény: egoaxa (671)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.09 0 0 673
Haia ól!

Asszem a találkozón, hogy legalább egy vetélkedőben első lehessek, kellene egy "Kinek a legrozsdásabb az ajtaja alja" játék is. :)
(és tessék, még ritmusa is van :))) )

De felőlem okés a legmesszebbről vásárolt Saab kategória is :))

byez
Thom (az építő 5letgazda)

páter Creative Commons License 2000.10.09 0 0 672
Kedves BlackStar!

Utánanéztem.
Jól van na, nyertél. Bár ott kis s-sel van.
Inkább visszatérek az illegalitásból.

A Dob utcai GLs-ről kérdeznék.
Milyen állapotban van a karosszéria? A fényképekről ez nem derül ki, de a 2-3 évi állás gondolom nem múlt el nyomtalanul.
Nagy mazohizmus lenne ezzel kezdeni a SAABos életet ?

egoaxa Creative Commons License 2000.10.09 0 0 671
BlackStar!

Tudok adni SVÉD nyelvkönyvet én is.

BlackStar Creative Commons License 2000.10.08 0 0 670
Te Axa!
Todmit! Most láttam, hogy a klub oldalon már csupa látogatott lap van a műszaki adatok rovatban.
Szerintem digizzük be a KZM-et (Kis Zöld Mesekönyv) és máris megsokszorozzuk a bennlevő infókat.
Ja! Tökjó! Vettem egy svéd nyelvkönyvet!
Amit eddig sehol sem láttam. Aszongyák, egész Butapesten nincs.
Na jóéjszakát!
BlackStar Creative Commons License 2000.10.08 0 0 669
Háh!
Hogy pezseg itt az élet!
Nyomjuk le Volvó topikot!
(a béjemvéjt má nem is mondom :) )
egoaxa Creative Commons License 2000.10.08 0 0 668
Ja! Remélem mostmát jó
Előzmény: baas (664)
BlackStar Creative Commons License 2000.10.08 0 0 667
Baas!

Mi az, hogy Black/&Decker/star?!
Báncsátok a kicsit, mé? Azé me szegény gyalogkakukk vagyok? De aztén vigyázz, mert hiába sakál a SAAB (by valaki a Volvóból), a gyalogkakukk mindig lenyomja! :)
Áááá.
Méghogy Blekkendekker.
Csak azért, mert vágom a témát?

egoaxa Creative Commons License 2000.10.08 0 0 666
Nem bííírok aludni!
Bent vagyok.
Haza se megyek, annyi az új klubtag.
Negyedóránként kell frissíteni
baas Creative Commons License 2000.10.08 0 0 665
-egoaxa:

ERROR
A 47,48. klubtagoknak ugyanaz a
névjegye.

baas Creative Commons License 2000.10.08 0 0 664
Nahát..
Elnökünk még online....

AxA:
Valdd be,hogy másodállásba 1 iskolában vagy
éjszakai portás és most behackeltélaszámitógépesterembevagymi????
;)

goodnight4all

-misa-

BlackStar Creative Commons License 2000.10.08 0 0 663
Ez nem kiskaliber.
Én itt csak gyűttöm az infókat, erre kiderül, hogy van képe, és van képe.
Ráadásul, kikenek egy köbméter matricát, és nem vammi sok tulaj jelentkezik. Eddig csak 5-6ot láttam, akinek a gépére én raktam először névjegyet. Egyre konkrétan emléxem, itt az utcánkban. Ráraktam, másnapra már fönn is volt a honlapon.
No igen. A legrosszabb, meg a Ringre menet kiosztottam egy nagyon szép és nagyon régi SAAB tulajának (az is néni volt) egy ilyen fecnit, elolvasta a címet rajta, megköszönte, és mondta, hogy majd megnézi ezt az internetcímet...
Először persze menekült volna szegény... Kiszáll előtte egy Ladából egy dagattállat, és nyomul feléje...
baas Creative Commons License 2000.10.08 0 0 662
-Black/&Decker/star:

Na!
Az a kormány már nincs bent a helyén,
most a csomagtartóban csücsül,másodmagával.
Tanúim is vannak rá.:)
Amúgy az az őskormány bőr.
De csak a kerék.
És baromi nehéz.

-Lenkeyb:
Teccik a kormányod(new).
Lehet,hogy becserélem a Popovicsnál
a 3db kormányomat 1 olyanra.
:))
De az is lehet,hogy még ő fizet nekem....
;-)
Még jó,hogy nem internetezik...
Mert ha ezt olvasná....
ajjajjaj...

-misa-

egoaxa Creative Commons License 2000.10.08 0 0 661
Megint csak hozzád kell szólnom BlackStar!
Hol van már a Baas nak régi kormánya? Nem haladsz az eseményekkel. Csak alszol alszol...

Különben arra az újpesti SAABrs raktam névjegyet, de semmi visszajelzés.

Ja viszont valamelyik aktivistának köszönhetően egy Csillaghegyen bemarticázott barna autó klubtag lett!

Valamint ismét egy hölgytaggal bővült a klub.

Előzmény: BlackStar (658)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.08 0 0 660
Erre gondolsz BlackStar papa?

Nagyon régóta áll! Meg sem mozdul.
Szerintem gyönyörű!

BlackStar Creative Commons License 2000.10.08 0 0 659
Szerbusztok!

Mámmajden elfelejtem.
Tegnap (előtt) a First Ladyvel, valamint két pajtásommal Újpest felé mentünk a Váci úton. Átmentünk valami felüljáró (híd? Talán az Éjszakai összelókötő) alatt, és egyből balra fordultunk. Ott ácsorog egy Ős-900-as. Pl. még a 96-osra emlékeztető hűtőmaszkkal, ötajtós GLs létére kétlyukas motorháztetővel, ős-kormánnyal (mint ami Baas 900-asában is van) ős-ülésekkel, amiken még lyuk fan a fejtámlán nem pedig egy fordított, tömör U alak, és, amit még sose láttam, hátul Combi-coupésan, csak a két szélső lámpaidom van meg, a csomagtérfedélen levők hiányoznak. Gyárilag.
Ezenkívül, van rajta egy nagy T betű. Mi tagadás, el lehet az olyan kényeztetve, aki SAABon tanul vezetni.

BlackStar Creative Commons License 2000.10.08 0 0 658
Páter pajtás!

Lécci ugyanmá' nézd meg a 311-es hozzászólást (2000-07-17 04:46:44 (311) ) !
De ha gondolod, írhatsz is:
saab900@dpg.hu
Ez persze nekem megy.

Előzmény: Saab900 (654)
baas Creative Commons License 2000.10.08 0 0 657
Hát ez sirály!!!
Pont a szülinapomon!!!!
Akkor ünnepeljünk engem is majd.

Más:
-A Norbihaverom /neighbour/ is beregisztrálta magát a 900klub-ba és a fórumra is Norbicska néven.

Pater:
Ha ezt még olvasod este,akkor annyi,hogy
bent találkozunk vagy idejössz a megbeszélés előtt???Mert előtte nekünk is 1eztetni kéne pár dolgot 1mással a tárgyalás előtt.

egoaxa Creative Commons License 2000.10.08 0 0 656
Emberek!

A II. SAAB 900 találkozó idôpontja és helye:

2000. október 29 - vasárnap
Dunabogdány Szúnyod presszó parkolója.

A hely király. Dunaparti kávézó, szükség esetén szendvicsek, hamburger stb.
Zárt, - csak a klub részére fentartott parkoló.
Hideg esetén zárt presszó. Meleg esetén fa padok, asztalok.

Szeretettel várnak és készülnek.
A SAAB ütközéses versenyautót is lehozzák + az eddig SAABal szerzett oszes kupát, érmet.

9 órakor találkozó Közlekedési Múzeum elött.
9.30 kor indulás konvojban Dunabogdányba.
(kb 20-30 km)

Tervezett prodramok: Szépség és rondaságverseny, Legöregebb és legfiatalabb autó, ügyességi versenyek stb.
Jó lenne ha ti is gondolkodnátok ilyesmin.
(lenkeyb - gyorsulási versenyre a hely nem alkalmas, de az uj leömlövel ugyis te nyernéd)

Akinek a címét tudom annak részletes infót küldök postán, és emilben.

Addigra mindenki rakja össze az autóját, és polírozzon!

egoaxa Creative Commons License 2000.10.08 0 0 655
Baas!

Megjottek a kepek!
Eleg jo minoseguek.
Ugyesen kell csinalni hogy melyiket lehet lekozolni, nehogy elriassza azokat akik meg nem voltak ott. Nehol kicsit nagy a rendetlenseg.

BlackStar!

Mar megint mibol maradtal ki!?? Aki alszik igy jar!

Saab900 Creative Commons License 2000.10.08 0 0 654
Sziasztok!

Most álnéven vagyok benn. Az eredeti nick-em jelszava a munkahelyemen pihen. Csak viccből próbáltam ki ezt a jó nevet, és baromira meglepődtem, hogy még egyikötök sem foglalta le :)))))))

Baas:
Még szerencse, hogy a sok hülye között Te vagy a király. Ha bármi gondunk lesz ezután rögtön hozzád fordulunk mind. :)))

Üdv
Pater

baas Creative Commons License 2000.10.07 0 0 653
Háj.

Na szóval,hol is kezdjem...
Hülyék vagytok....
Azok akik azt mondták,hogy az egész
kormányművet ki kell cserélnem,hogy szóljon
a duda.Nem tudtok ti semmit :))
Annyi volt az egész,hogy:

1.kormány leszed
2.kormányműboritás leszed
3.törött rézalátét leszed
4.jó berak
5.a rézalátét pilinckére a kürt kábele ráhúz
6.kormányműboritás vissza
7.kormány vissza
8.gyújtás on
9.pushing horn switch(both)
10. Enjoy :))

-Doró Zoli:
Honnan szerváltad a SAABos esőkabátod???
Kivele.

-AxA:
Neked meg küldöm a képeket.

BlackStar Creative Commons License 2000.10.07 0 0 652
Axa!
Az öt litert hétpecsétes titokként kezelem, de a megjelenése meg amúgysem gyakori jelenség. :)Ellenben gyakrn hivatkozom arra, hogy télen a Gorbacsov utolsó bosszúja, amikor gyújtókábel hiba miatt csak három hengere ment, vidáman fellefetyelt 20 kilométeren öt és fél litert. Még szerencse, hogy viszonylag közel volt benzinkút.
Az is szerencse, hogy a kábel javítása a követkzeőképpen zajlott: a gépjárműhöz alapáron járó kalapácsot néhányszor ráhelyeztem a gyújtókábelre. (A közelben lakók az eget kémlelték.) Egy idő után abbahagytam. Működött.
Próbálnál meg így javítani SAABot!
Előzmény: egoaxa (644)
BlackStar Creative Commons License 2000.10.07 0 0 651
Mi van?
Csak most keltem föld, de máris lemaradtam valamiről?
egoaxa Creative Commons License 2000.10.06 0 0 650
Popovics túratársak!

Akkor megyunk!

Hurrááá!

lenkeyb Creative Commons License 2000.10.06 0 0 649
Na akkor átmegyek hozzád -GYALOG :-((( -, mert a srác arra nem hajlandó, hogy átjöjjön
(nem mndok most inkább erre semmit)
Az a lényeg, hogy reggel még fel kell hívni a Popovicsot 8 körül, hogy tutira kinnt legyen (a srác beszélt vele). Ezt én megteszem, de akkor jöttök biztosra????? Csak azért, mert nekem nincs
autóm, és nagyot szívok, ha nem jönnétek mégsem! Ha még időben olvassa ezt valamelyikötök, akkor légyszi küldjetek a telefonomra egy SMS-t, hogy OK!!!!

Balázs

Előzmény: baas (648)
baas Creative Commons License 2000.10.06 0 0 648
Háj.
Már hajnalban taláxotok?
Oda tudnátok jönni hozzám?
Váci út 52/b és a Gogol u. sarka.
kb 9:00 re.
És akkor mehetünk.
Előbb nem hiszem,hogy képes leszek...

AxA:
Ha akarsz te is gyere hozzánk és akkor mehetünk
együtt két autóval.

lenkeyb Creative Commons License 2000.10.06 0 0 647
Szai Axa!

Már beszéltünk vele! Majd hívlak!

Üdv:
Balázs

Előzmény: egoaxa (646)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.06 0 0 646
Balazs!

Telcsizzetek, ha mentek. En nem megyek ki obudara, de kesobb csatlakozok hozzatok!

udv

De beszeljetek a Popovicsal hogy ott legyen

lenkeyb Creative Commons License 2000.10.06 0 0 645
Halihóó!

Úgy néz ki, hogy holnap reggel megyünk a Doro Zolival, ma még beszélek a
Baas-sal, valószínű, hogy ő is jönne. (1 autóval mennénk, az biztos).
Szóval ha minden úgy marad még a mai nap, ahogy terveztük, akkor
regge 8-kor találkoznánk az Aquincum hotel mögötti parkolóban.

Üdv,
lenkeyb

Előzmény: egoaxa (644)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.06 0 0 644
Emberek!

Popovicshoz akkor lesz túra vagy nem lesz túra?

BlackStar! Aztán mit mondanának otthon ha lecserélnéd az ötliter fogysztású 2105-öst (remélem mostmár jól írom)a tizenöt litert betermelő SAABra???

BlackStar Creative Commons License 2000.10.05 0 0 643
NemThom, föltűnt-é nektek, hogy gyalogolunk a hozzászólások számát illetőleg a 900 felé.
Persze, hadd ne mondjam, igyexem elcsípni a számot... :) (SAABot, azt is.)
Télleg, nincs egy eladó SAABotok, kedvező áron? (Pl. ingyéé :) )
BlackStar Creative Commons License 2000.10.05 0 0 642
Thom, Thom.
Elnyúlod itt előlem a dicsőséget. MA meg tagnap én matricáztam az Etelén meg a Karolinán.
Hááh. Nemcsak az ötletemet, még a dicsőséget is irgumburgum.
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.04 0 0 641
Haia!

No problémó amigó! :) Köszi a bókot, jól esett :)
De majd nézd meg a szervíz után...

Ma én is matricáztam az Etelén, ha lesz egy új tag, akkor én vótam :)

byez
Thom

Előzmény: BlackStar (627)
lenkeyb Creative Commons License 2000.10.04 0 0 640
Szia axa!

Még nem tisztázódott az időpont, de remélhetőleg ma, vagy holnap kiderül.
Jönnél te is? Ha igen, akkor ha másképp nem is, de felhívlak, hogy mikor indulunk.
Örülni fog az öreg Popovics! Haha

Mindenki:
Én még nem ismerem a Popovicsot (mármint már találkoztam vele a SAAB, és a Volvo talin is), de soha nem jártam még nála, azt hallottam róla, hogy megbízható.

Üdv,
Balázs

Előzmény: egoaxa (635)
Zölduborka Creative Commons License 2000.10.04 0 0 639
Sziasztok!

Pont egy fél órával ezelött bukkantam rá a Popovics telefonszámára és beszéltem vele, hogy van-e eladó SAAB-ja és mondta, hogy van egy pár, úgyhogy én lehet, hogy ma kimegyek hozzá.

Ismeri egyébként Őt valaki?

Milyen? Megbízható, jó SAAB szerelő, vett tőle valaki autót ???? (Összehasonlítva a Rácz Mobil ill. a Sziki-Car-ral? Tapasztalatok!)

Köszi

Ubi

fuge Creative Commons License 2000.10.04 0 0 638
király a szlogen, azazhogy köztársaság! ;-)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.04 0 0 637
Csak én vagyok itt?
Megpróbálok ékezetesekkel.

A szlogen:
SAABadság! Egyenlôség! Testvériség!

Na??? Milyen?

fuge Creative Commons License 2000.10.04 0 0 636
egoaxa,

ej-ej, ez a fránya helyesírás... ;-)

egoaxa Creative Commons License 2000.10.04 0 0 635
Ujra en!
Mikor mentek a Popovicshoz?
egoaxa Creative Commons License 2000.10.04 0 0 634
Kiraly!
Megeszer sikerult megirnom a hetvegi programomat.
Nem vagyok ilyen fekledekeny, hanem ez a bolond gep szorakozik.
Mindenesetre igy legalabb nyomatekositottam.
Tehat aki meg nem tudja :
A hetveden vasarnap....
egoaxa Creative Commons License 2000.10.04 0 0 633
Emberek!

A hetvegere a Dunapogdanyi SAAB klubos roncsderbizo Zeller Gabor meghivott. Elokesziteni a kovetkezoi talit.
Vasarnap delutanrol lenne konkretan szo.
Van kedve velem jonni valakinek?

Udv AxA

lenkeyb Creative Commons License 2000.10.04 0 0 632
Szia Baas!

Nos igazad van, csak az itt a legnagyobb gond, hogy voltaképpen az én szakmám is autószerelő, (bár nem akként dolgozom) de nem szívesen csinálok ilyen dolgokat a parkolóban! Ezzel szemben, ha ilyen sokat kérnek egy ilyen munkáért, akkor kénytelen leszek
én nekigyűrkőzni. Szó mi szó úgy néz ki a dolog, hogy volt egy régi osztálytársam
(még az autószerelő suliban) aki szintén SAAB 900 klub tag, (Nevezetesen Dóró Zoli, egy gyönyörű 81-es delfinkék 4 ajtós 900-asa van) és ő már jól
ismeri a Popovicsot. Szóval vele mennék ki valamelyik nap Érdre, az ő autójával, mert nekem már alig van turbó nyomásom de elötte ő beszél az emberrel, hogy van-e egyáltalán neki, amit érdemes megvenni.Ha viszont van kedved velünk kijönni, akkor szólj, és egyeztethetünk! Ja
és még elfelejtettem megköszönni az infókat: KÖSZI!

Üdv
Balázs

ERRŐL VAN ITT SZÓ! Már ki is találtam a szlogenünket:

EGY SZÍV EGY DOBBANÁS ( jó nem? :-)))) bruahaha )

AKÁR CSINÁLHATUNK EGY KISEBB TALÁLKOZÓT IS A POPOVICS MŰHELY ELÖTT, HA MÁSNAK IS VOLNA KEDVE KIJÖNNI!! HOPPÁ, ÉS EZ NEKI MEKKORA ÜZLET!!!!!
NA MAJD BESZÉLEK VELE, HOGY EZÉRT A REKLÁMÉRT JÁR EGY LEÖMLŐ!! BRUHAHA

Ui: Minden azon múlik, hogy van-e normális bontott leömlő, ez remélem hamarosan kiderül.

Előzmény: baas (630)
egoaxa Creative Commons License 2000.10.04 0 0 631
Emberek!

Vasarnap delutan megyek dunavarsanyba a kovetkezo tali szinhelyere lezsirozni a dolgokat. A SAAB roncsderbis Zeller Gabor hivott tegnap hogy a vasarnap jo lenne neki.
Remelem addigra sikerul megoldanom a behorpadt felni - szalszakadasos gumi problemat.
Van kedve valakinek velem tartani?

baas Creative Commons License 2000.10.04 0 0 630
Lenkeyb.
Szegényke.
Erre számítottam.
Ja.
És ez a híres 10% kedvezménnyel vagy nélküle?
Szerintem alkudnod kéne.
Nekem azt mondta,hogy 2500.-HUF az órabére.
Ezek szerint kb.4 óra alatt cseréli le
és teszteli a leömlőt?
Alkudjál.
A Popovics mennyit kér a felrakásért?
Nincs olyan messze amiennyire te gondolod.
Ha kell elkísérlek valamikor.
Szerintem a Viktort nem érdekli,hogy te vagy más
klubtag vagy,mert ez neki üzlet.
Az üzlet meg arról szól,hogy valaki jól jár.
Valaki meg azt hiszi,hogy jól járt.
A kettő összhangjára kellene törekedni.
Ők tudják nagyon jól,hogy a Polarhoz senki sem
viszi a "régi" SAAbját,csak aki nem sajnálja rá
a fölös pénzét.
Ezért nem számít az,hogy te vagy én klubtag
vagyok.
A Popovicsnál még számíthat,mert vele szerintem
lehet alkudni.
A Viktor és a Popovics egymás konkurenciája.
Kettőjüket kell versenyeztetni,hogy ki csinálja
meg az autódat,ha nincs más.
Ha tudod,hogy mennyiért csinálják meg a munkát,
akkor mond az egyiknek,hogy a másik olcsóbban
csinálja meg.És fordítva.
Aztán,ha úgy érzed,hogy már rászánod azt a pénzt
és még nem voltál pofátlan,akkor OK.
Szerintem próbáld meg.
Sok sikert.
Várom a fejleményeket.

misa

lenkeyb Creative Commons License 2000.10.04 0 0 629
Szia Baas!

Hát szóval megkérdeztem a Viktort, de inkább úgy döntöttem ,hogy
majd én próbálom megcsinálni magamnak, mert azt mondta,
ha én hozom az anyagot, akkor kb 10 rongy a munkadíj!
Ez kb annyi pénz, mint maga a leömlő, és hozzá a
sortömítés a Popovicsnál.
Egyedül csak a turbó rész megbontásától félek. Na majd meglátjuk :-)

Üdv,
Balázs

Előzmény: baas (623)
lenkeyb Creative Commons License 2000.10.04 0 0 628
szia Thom!

Én voltam a matricázó! Bocsi csak nem tudtam, hogy a Te géped!
Jól néz ki!!!!!

Üdv, Balázs

Előzmény: Törölt nick (626)
BlackStar Creative Commons License 2000.10.04 0 0 627
Szerbusztok!

Thom!
Láttam, hogy ott parkol valami kezdő, újonc SAAB-os és rátűztem egy matricát, hadd jöjjön szegény a nagyok közé... :)
Áááá, nem is én voltam.
Tényleg, Rijswand hol van? Dobtam már neki pár mélt meg esemeset de semmi reakció.
Beleőrült volna, hogy nincsen (nem lesz)SAAB-ja?
Meg tudom érteni... :)
Hm.
Most meg elfelejtettem, mit akartam.
Szép, mi?

Törölt nick Creative Commons License 2000.10.03 0 0 626
Haia!

Ok BGC, csak mondtam egy számot, lehetett volna 20 is :)

Emberek: ki volt az az aktivista, aki a mai délelőtt folyamán a Király ucca elején egy parkolóban megtisztelt egy matricával és Axa névjegyével? Szólok: már klubtag vagyok :)))

De azé' jó tudni, hogy sehol nincs "biztonságban" a klub tagjaitól egy Saab a fővárosban :))

byez
Thom

Előzmény: BGC (620)
baas Creative Commons License 2000.10.03 0 0 625

Rijs!!!

Merre vagy???

Bújj elő!!!!!

eugen73 Creative Commons License 2000.10.03 0 0 624
Hello Baas!

Meg tudom erositeni Visit, valami nem stimmel. Nem tudom milyen allapotban van amugy a motorod, mikor volt legszuro, benzinszuro cserelve benne. Bar nem valoszinu hogy az lenne a gond, de erdemes megnezni minden kis csovecske a helyen van-e, nincs-e fals levego szivas, esetleg eltorott gumicso. Amugy minden rendben van vele leszamitva a fogyasztast? Pl futoles gyorsitaskor, CO? Ha pedig egyszeruen tomenyre van veve, mehet mint a bika gondolom :-)

Azert irj ha talaltal valamit!

udv, Eugen

Előzmény: baas (623)
baas Creative Commons License 2000.10.03 0 0 623

Szasz Visi.

Kösz,hogy reflektáltál.
Automata a váltó.
De akkor is max 1l kéne többet ennie.(szerintem)
És még1x hangsúlyozom,hogy normálisan megyek vele.
Én az injektorra gyanakszom,hogy nincs
megfelelően beállitva,de *urvára nem értek
az utókhoz.Más nem jut az eszembe.

Akinek van ötlete irja meg.
Please.

-Lenkeyb:
Na beszéltél a Viktorral???
Kiváncsi vagyok,hogy mit,mennyiért akar megcsinálni.

-Axa és Mindenki:
Kéne szervezni valahol havonta 1 meetinget
legalább,hogy megbeszéljük dolgainkat és,hogy
jobban összerázódjon a klub.

waiting for reply...

Visi Creative Commons License 2000.10.03 0 0 622
Baas!

Nekem is 900i 8v-m van (85), de nekem nem fogyaszt annyira sokat. Nem tudom, hogy neked milyen a valtod, de az automata valtos valamivel tobbet fogyaszt. Nekem amugy a fogyasztasom kb igy alakul:
- varos 10-12l
- orszagut (90) 8l
- autopalya (120-130) 10l

(Az adatok csak tajekoztato jelleguek! :)

Nekem ezek az adatok az utobbi 4000km-t tukrozik. De volt mar ugy is, hogy orszaguton fogyasztott 7,3l -t is!!!

Udv: Visi

Előzmény: baas (617)
lenkeyb Creative Commons License 2000.10.03 0 0 621
Szia Axa!!!

En is laktam Svédországban! (csak még gyerek voltam) Hát nem vagyok itt vele egyedül?! HURRÁ
Sőt, Novemberben úgy néz ki, hogy megyek ki pár napra, majd csorgatom a nyálam a
gyönyörű SAAB-ok után, megpróbálok lefotózni egy-két különlegeset, ha látok.
egyébként, tényleg, ha az ember megnéz egy pl 1981-es évjáratú más autót, hát azt
kell mondjam BUHAHA.(főleg ami abban az időben Mo-n volt)

Üdv,
Balázs

Előzmény: egoaxa (619)
BGC Creative Commons License 2000.10.03 0 0 620
Thom!

Csak 7 éves az autóm, de ez nem oszt nem szoroz

BGC

egoaxa Creative Commons License 2000.10.03 0 0 619
Udv mindenkinek!

A SAABrol egy kis privat.

Amikor kicsi voltam mindig nagy gyonyoruseggel figyeltem a SAABokat. Akkor a 99 esek mentek. Mondjuk ez nemi tulzas, mert nem hiszem hogy tul sok volt beloluk itthon 20 evvel ezelott.
Nekem mar akkor nagyon tetszett a formaja. Az auto olyan mint egy ruhadarab. A dzsogingokat mindig utaltam, hiaba szep fenyes megis undorito.
A SAAB oknak egyeniseguk van, es ez vitathatatlan!

A nyolcvanas evek vegen egy kicsit laktam Svedorszagban. Ott ugy alakult hogy Volvoval jartunk. Akkoriban mar nagyon szerettem a 900-asokat, csak arban elerhetetlen volt.
Vett a baratom egy 99est.
Ossze is torte.
Tobbszor!
Nagyon jo kis auto volt.

Itthon sok autom volt, de mindig azt hittem hogy egy SAAB megfizethetetlen. Par evvel ezelott lattam az utcan egy zold karburatorosat 250 ezerert. Akkor mar tudtam hogy lesz SAABom. Attol a perctol kezdve minden SAAB 900 asra kiraktam egy cetlit, hogy ha elado hivjon fol. A nehezites az volt hogy en mindenkeppen automatat szerettem volna. Versenyezni nem akarok, viszont sokat autozom varosban. Az ot ajto is fontos volt, a ket kutyam szallitasa vegett.
Sokan hivtak, mig vegul megtalaltam a Racz Mobil udvaran egy bontasra itelt delikvenst. Automata volt, es ot ajtos. Egy kicsit rendbe hoztak, levizsgaztattal. Igy jartam vele minden nagyobb gond nelkul ket evig.
Iden kezdtem rendbehozni. Lakatolas , fenyezes, stb. Johet a kovetkezo 20 ev.

Az autom jelenleg husz eves. Akkoriban amikor szuletett ot evet vartak hazankban a Trabantra. A Zaporozsechez is csak honapok alatt lehetett hozzajutni.

Ne merje senki szidni a SAABot!

BlackStar Creative Commons License 2000.10.03 0 0 618
Szerbusztok!

Tisztára pangunk, nem?
Nnna. Aszta kartammondani, hogy ha valakinek van valami specc. infója SAABokról, főleg 900-asról, legyen szíves, küldje el nekem.
Rádöbbentem, hogy még mindig csak háromszámjegyű a SAABos infógyűjteményem.
Tisztára szégyen...

baas Creative Commons License 2000.10.02 0 0 617

Háj oll!

A SAABról annyit,hogy emléxem régebben is
mindig nagy figyelemmel kísértem ha 1 classic
SAABot láttam.Már akkor gondoltam,hogy nem
egy átlagos autó.A kinézete miatt.
Akkor úgy hívtam,hogy kacsa.Az orra miatt.
Akkor nem is tetszett de nem is tartottam csúnyának,csak különcnek.
Aztán sikerült megfertőződöm a skandináv
feelingel,filozófiával,formavilággal.
"Form & Function"
Sokat olvastam a svéd autókról,de engem a SAAB
ejtett rabul.Az autót csak képekről és papírról
ismertem,de már tudtam akkor,hogy nekem kell
1 SAAB.Mind1 hogy,milyen.Akkor eldöntöttem, úgy,
hogy nem is ültem még 1ben sem,mert tudtam
hogy nem csalódhatok benne.
És nem is csalódtam.

Más:

Valószínüleg megfogom gázosra csináltatni
a kocsim,mert tetszik a dolog.
Ugyanis a kicsike még mindig 14-15 litert eszik.
kétezres 8v,inj.,aut. kultúrált vezetéssel.
motor,váltó jó műszaki állapotban.
Ennyi.Van ötletetek?

lenkeyb Creative Commons License 2000.10.02 0 0 616
Sziasztok!

Nos megtekintettem én is azt a bizonyos oldalt.
Nekem az a véleményem, hogy csak szórakoznak a srácok.
Próbálom kitalálni, hogy milyen lehet az az ember, aki ilyet csinál, és nem
tudok mást elképzelni, minthogy egy olyan gyerek lehet, akinek ez a
13. autója, amiben csalódnia kellett, mert annyira nem ért hozzá, hogy mindenki
átbssza a fejét, és csak olyan autót vesz ami "jól néz ki", nem baj, ha drága apu fizeti!
(pl Nagykőrösi út autópiac: agyonszilikonozott műszerfal stb. gondolom mindenkinek ismerős)
Nos a lényeg, hogy nem érdemes azon vitatkozni az ilyennel, hogy jó autó-e a SAAB, mert
egyszerűen NEM ÉRT HOZZÁ!!!!!!!!!

Balázs

Törölt nick Creative Commons License 2000.10.02 0 0 615
Haia!

T'od, pont azért csinálta, hogy válaszoljanak neki (ingerülten, vagy kevésbé ingerülten) és kapásból lereagálhassa, hogy nem bírjuk a kritikát... Az egész egy jó brahi (legalábbis neki), éppen ezért nem szabad felidegelni magad. Mosolyogj :) (valószínuleg egy nagyobb baleset után te még kiszállsz az 14 éves autódból)
Akkor az a forma vót a divat, és lehet, hogy bunronda a Saab, de éppen ezért gyönyöru :)

Én azért kíváncsi lennék, hogy 1986-ban milyen szerelésben rohangált az uccán a skac... (asszem sírnánk a röhögéstol).

Byez
Thom

Előzmény: BGC (614)
BGC Creative Commons License 2000.10.02 0 0 614
Skacok!

Meg kene hackelni az extras saab fikazos oldalt!

Vagy tudomast sem kene venni rola, mert ezek tipikus 17,5 eves frissjogsis anya es apa altal penzelt kis unatkozo kocsog gyerekek, tele kisebbsegi komplexusokkal, akik nem tudjak, hogy elb@szni az idejuket es napkozben inhuvelygyulladasig nyomkodjak a tv taviranyitot, meg fikazzunk masokat oldalakat nyitnak.
Gratulalok nekik!
De mar hangok ahhoz is, hogy a nevuket adjak az iromanyukhoz.
Adja isten, hogy minel hamarabb felcsavarodjanak egy fara a jo kis japan papirkasztnival!

Kulonben pedig mindegyik leszivhat, tisztelet a kivetelnek.

Kicsit durva voltam, de ez felidegesitett, hogy embereknek erre van idejuk.

BGC

egoaxa Creative Commons License 2000.10.02 0 0 613
- Rijswandról van valami hír? -

Igen!
Pénteken hívott hogy ott mentem el az orra elott. A szegeny, a troli megalloban allt.
Azt mondta hogy ha latok egy piszkossarga Trabit az ablakaban egy SAAB 900 klubos matricaval akkor az az o autoja. A SAABja kint betegeskedik nemetorszagban.

Trabi rulez! (megis inkabba Trabant klubbal csinaljunk kozos talit)

BlackStar Creative Commons License 2000.10.02 0 0 612
Axa!
Hát igen. Ez egy ilyen dolog. Amikor először pakoltam át egy svéd szerverről a dóógokat, még működött az egész. Közben úgy amortizálódott le, hogy hozzá sem nyúltam.
Ezenkivül van egy onlájn javítási lehetőség. Ez az a funkció ami lefagyasztja a brujszöreimet.
Ááááá.
Hm. Most meg elfelejtettem, mit akartam.
Tényleg, Rijswandról van valami hír?
egoaxa Creative Commons License 2000.10.01 0 0 611
Sikeruuuuult! Lattam a kepeket.
Megvan a megoldas.
Atcsusztam egy PCre mert a mac-en hiaba probalkoztam. Jott a Java hiba uzenet rakasra.
Tehat PC - IE semmi (ezen csodalkoztam is) , de a Netscape meghozta az eredmenyt. Kiderult hogy a popupp ablakot kell kinagyitani kepernyo meretre, es aztan ott kell valasztani a volvotalis kepeket es jutalmul ott mar gordito sav is van.
Kiraly. A kepek jók - mar amit egy video gebbelestol el lehet varni .

Azert Balazs lehetne egyszerubb megoldast is valasztani...
Muszaly eroltetni a Javat?

ui: Ismerven a modszert , a Macintoshon is eredmenyt ertem el.

egoaxa Creative Commons License 2000.10.01 0 0 610
BlackStar ! (remelem igy mar jol irtam)

Szoval tettem egy elkeseredett probalkozast, a kepek megtekintese vegett, de a dolog nem jart tul nagy sikerrel.
Elerkezven a volvotalis kepekhez, csak harom kepet tekinthettem meg - ami belefert a monitoromba - , mert gorgetosavot nem kaptam.
Szoval lehetne finomitani...

udv.

Kulonben a SAAB 900 klubtagsag 45-re duzzadt.

ui:
Kene egy SAAB - CRX kozos talalkozot szervezni. ( elozmeny: saab.ini.hu )

Előzmény: BlackStar (608)
BlackStar Creative Commons License 2000.09.30 0 0 609
Mámegin megfagyott!
Pusztuljon a féreg makroszop!!
Suksz!
BlackStar Creative Commons License 2000.09.30 0 0 608
Szerbusztok!
Kalandra vágytok?
Mert akkor van egy. Meg lehet tekinteni a Volvótalin készült képeimet.
Ebben a kaland az, hogy a tar.hu-n levő honlapomra fuseráltam föl,és egész egyszerűen szarik a fejemre, ha meg próbálom nézni. Most 4 óra 34 perc van, az utóbbi negyven percben csak annyit csináltam, hogy beírtab: www.tar.hu/somogyi_balazs, aztán nyócszor frissítettem, de a Java applet ba*ik lejönni a jobb oldalon. A háttérkép dettó, de nem baj, mert csak egy késői 900/9-3-aS :)
Azon belül van egy link: valami olyasmi, hogy képgyűjtemény. Tizenöt percnyi klikkelgetés után bejön a lényeg: egy szem link: 2000. szept 24. IKEA. Erre is vagy ötszázszor klikkelve talán szóbaáll velünk a dolog, és lejönnek a képek.
De nem. Ba*nak lejönni, a felét kis piros X-szel jhelképezi, hogy nincs ilyen.
Kijavítanám, de sajnos a Makrosukk Inter NOT ekcpliáterem szerint hidegre fordult az idő és állandóan lefagy.
Szóval, ha idáig eljutottatok, mentsétek le a mesét, talán egyszer tovább írom... MEg kijavítom, meg a szerver által félteértelmezett ALTokat is kijavítom...
:o
BlackStar Creative Commons License 2000.09.29 0 0 607
Axa!
Most látom csak! Mi az, hogy Blekszár?
Így lenézni szegény gyalogkakukkot? Akinek még SAABja sincsen?
Ááá.
Egyébként a honlapom készül.
Illetve, már két éve változatlan, de rányomok pár képet. Jó?
BlackStar Creative Commons License 2000.09.29 0 0 606
Szerbusztok!

Axa!
Ne szépíts! Csak 2105. nullahetese, a Ganksztazolinak van. :)
Egyébként a Lada sincs ám olyan távol. Szerintem a SAABról lopták. :) (Mondjuk húsz éve fordítva kellett mondani.) Áááááá. Egyébként csak remélem, hogy vikingéktől nyútták a dolgokat. Mondjuk úgy, hogy reménykedem. Az lehet, nem?
Thomm!
Rád ment az S-es póló?!
Nekem bibí van XXLes hehe. Cseréljünk!
SAABos póló, pólós SAABra :)
Pro!
Ez a talidolog egyébként szerintem valahogy úgy lehet, hogy megdumálsz pár embert, és összeröffentek, és akkor élesben nem ismeretlenek között leszel. Pl. én is így kezdtem, először Axával ismerkedtem meg, aztán Rijswanddal (aki mán nemtom hol lehet, aki a topikkot kezdte) pl.
Nnnna.
Kezd tisztára üzenőfüzet jellege lenni a
dolognak.
Hiába, Volvó találkozó -- Volvó topikk sajátosságok:)

egoaxa Creative Commons License 2000.09.28 0 0 605
Kedves pro !

Lehet persze. Szeretett szakemberünknek a Blekszárnak is típusidegen autója van, mégis itt van köztünk. Ráadásul 9000 az meg azért nincs is annyira távol mint a 2107...

A Saab 900 klub oldalán tudsz jelentkezni a kluba.

Tali, remélhetôleg november elején lesz megint

udv

pro Creative Commons License 2000.09.28 0 0 604
Hali!
lenne nehany kerdesem, miszerint: egy '86-os 9000i -vel is lehet jelentkezni a klubba?
jelentkezni lehet valahogy neten keresztul is?
es meg egy, talalkozo lesz vmikor a kozeljovoben?

Pro

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.27 0 0 603
Nos...
Azért jó vót az örsgyűlés a Ligetnél :)

Black: ne izélj már a lámpa miatt... én még így két nap után is nyúlok a kormány mellé a "kúcsé"... :)
De az a fránya parkolás... kisautó után, elég gáz.. (ennek hely kell, azanyjaúristenit... :) )

Most szépen lassan elkezdek rákölteni, felújítom, és egy kis idő múlva szép csilli-villi lesz az egész, oszt majd mindenki ámul jól. (majd csinálok egy honlapot vagy mi a szöszt, oszt majd nyomon lehet követni, hogy milyen volt, és milyen lett)

Na, nem zargatok tovább
Byez
Thom

u.i.: tök jól áll a klubbos poló :)

BlackStar Creative Commons License 2000.09.27 0 0 602
Megvette.
Krőzüs Rócsild Dáriusz Gates Thomcsika megvette élete első SAABját.
Magyon állat.
(Vezettem is jeee!)
Meg beégtem. Ilyen sem volt még. Nem ugrott be, hogy hol van a pillács kapcsolója.
Szégyen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!