Felülbírálom az alant írt vélaményemet,(sokszor rákattintottam azóta a fotókra :) ) ....illetve inkább finomítom.Átgondolva,itt a cél nyilván ez is volt,hogy ilyenek legyenek a képek.És szeretnék én ennyire érteni a programokhoz,hogy ilyenné tegyem a képeimet.Hiszen nyilván a képek jó időben,jól,és jó helyen lettek fotózva,és átdolgozás nélkül is megálnák a helyüket!Szóval inkább gratulálok! :)
Érdekes képek,némelyik kissé meseszerűre korrigálva.Ilyenkor azért megfordul a fejemben,és ez most nem (csak) a konkrét esetre vonatkozik,hogy itt (is) inkább tehetséges programkezelőkről beszélünk,mintsem jó időben,jó fényviszonyok között elkapott pillanatokról.Tudom,nagyon sokan így csinálják....
Rágyik Mihály-nak hívnak, lassan két éve vagyok fenn az index fórumon, és gazából a bringásfórumokkal foglalkoztam csak eddig, de ma este szét néztem, mit is kínál az index és megpillantottam a fotós topikokat, köztük ezt is...
Én is amatőr fotózom néhány éve, de eddig csak a családtagoknak illetve a fészbuk ismerősöknek mutattam meg a képeimet.
Kérlek ne vegyétek tolakodásnak, a következő néhány fotómat: