Keresés

Részletes keresés

Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.19 0 0 449
:]]
Sheme Creative Commons License 2003.12.19 0 0 448
bocs, de nem értek semmit.
most akkor van buffalója, vagy nincs?

Ne báncsátok' mááánn!

Neki csak az Opelja maradt meg, a baboskendője és az üres sörösüvegek. De a buffalo engem is érdekel!

:)

Előzmény: zeuszka (447)
zeuszka Creative Commons License 2003.12.19 0 0 447
bocs, de nem értek semmit.
most akkor van buffalója, vagy nincs?

nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 446
most akkor tényleg megszivatott, ne már...most ezt hogy fogom a memoárjaimban ...vagy ..., ...teljesen összezavarodtam, szóval ez így ér...???..a picsába...!
Előzmény: Supernovablaster (445)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.19 0 0 445
Azt hiszem, ezek után ez már egyértelmű. Egy faipari szakmunkáscsemete is igényesebben érvelt volna a film mellett. Most így visszaolvasva minden kétséget kizáróan csak szórakozott velünk.
Előzmény: krég (444)
krég Creative Commons License 2003.12.19 0 0 444
megkockáztatom hogy még a filmet sem látta!
Előzmény: Supernovablaster (443)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.19 0 0 443
"u.i.: Az egész nagypofájú társaságnak: Manipulálhatóak, megtéveszthetőek vagytok, kipróbáltam 1 rém 1szerű trükkel, és elsőre bevált, magam sem számítottam ekkora sikerre, ti mint az index nagyágyúi, ezek után kutathattok miről is beszélek..."

Ender, szégyelheted magad, hogy így megaláztál minket, én most vettem csak észre, mi tök komolyan beszélgetni próbáltunk veled, te meg itt csúnyán félrevezettél minket, azon túl, hogy a porba aláztad mindannyiunk kollektív önbecsülését és örök traumára ítéltettél minket, egy szemét gerinctelen alak is vagy, mások átverésére használod a kulturális topikokat, a naív entellektüellek megvezetése a célod, mint valami tróger autószerelőnek, felháborító, főleg így a szeretet ünnepe előtt.

Előzmény: Ender_Wiggin (440)
Mrteo Creative Commons License 2003.12.19 0 0 442
Mivel ez volt az utolsó hosszászólásod már nem várok választ.
Szerinted tényleg komolyan vette bárki (1-2 kivételtől eltekintve) a kötekedéseidet?
Néha már annyira átlátszóan kötöttél be minden szóba, hogy néhányan megkérdezték, " a végén bevallod úgye, hogy csak poén volt?"
A topic meghalt, mert a film nem lesz téma...
Előzmény: Ender_Wiggin (440)
nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 441
ez így nem lesz jó...
hisz csak a te agymenésed tartotta életben ezt e frenetikus helyet, ha te nem írsz nem lesz mit figyelni...ez így nagyon nem stimmel...
nagyon nagyon szar
Előzmény: Ender_Wiggin (440)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.19 0 0 440
Egy utolsó megjegyzésképp, hadd adjak 1 jótanácsot: Kevesebb beírást, kevesebb kapálódzást... Aki tényleg ilyen magas szintjén áll a művészetnek, intelligenciának, életvitelnek stb. az nem próbálja ennyire kétségbeesetten bizonyítani az ő igazát, és ilyen kétségbeesetten harcolni valaki ellen, aki nem az ő álláspontján áll, nem vájkál aljas módon a magánéletében, nem tesz kétségbeesett kísérleteket a lejáratására, nem ad módot rá hogy nevetségessé váljon... Ez az ami komolytalanná, és hiteltelenné tesz téged, ez az amiért senki nem hisz neked, ez az amiért mindenki annak tart ami vagy: 1 magát sokkal-sokkal nagyobbnak, okosabbnak, szebbnek, erősebbnek, fensőbbségesnek képzelő, valójában a "szakma" peremein táncolni, élősködni próbáló, ágrólszakadt ripaccsá...

Továbbiakban nem fogok írni, de figyelemmel kísérem a topicot (ill. most már kísérjük nagyon de nagyon sokan), és biztos vagyok benne hogy még nagyon sok kellemes percet szerzel majd nekünk.

byeZ

u.i.: Az egész nagypofájú társaságnak: Manipulálhatóak, megtéveszthetőek vagytok, kipróbáltam 1 rém 1szerű trükkel, és elsőre bevált, magam sem számítottam ekkora sikerre, ti mint az index nagyágyúi, ezek után kutathattok miről is beszélek...

Előzmény: titanick (426)
nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 439
ezeknél banálisabb közhelyekkel nem bírsz érvelni?
Előzmény: Ender_Wiggin (438)
Ender_Wiggin Creative Commons License 2003.12.19 0 0 438
titanick!

Egész halkan jegyzem meg hogy a te mailcímed is anoním, so hiába írtad hogy névtelenül levelezgetek veled, bennem volt annyi hogy megadjam a számom, mert ezt kérted, azt hittem komolyan lehet venni téged, belátom ez az én hibám.

Azzal meg hogy beírtál a Vectra topic-ba, annyi-de annyi ember előtt vágtad el magad, tetted magad nevetségessé 1 életre, amennyi soha a büdös életben, sem téged, sem az állítólagos munkásságodat nem fogja ismerni (láthattad hogy válaszra sem méltattak). Akárki, aki eddig elolvasta ezt a topic-ot, szánalmas, az internet névtelensége mögé bújó, kicsinyes, magát szakmai "nagymenő"-nek tartó, exhibicionistának tart. Az igazi nagyság a szerénységben mutatkozik meg, ennek te tökkéletes hiányát élvezed, soha nem hiszi el rólad senki semmit, kivéve itt ezt az 1-2 talpnyalót...

Tehát köszönd meg nekem, hogy kitombolhattad magad (mert az én kitartásomnak köszönheted a hírhedtségedet itt a topicban, majd küldöm a számlát), ehhez értesz, el kell ismerjem, de ettől még nem váltod meg a világot, sem a szakmát, annak inkább a szégyene maradsz, hálistennek soha nem lesz beleszólásod.

A részemről befejeztem (láthatod, nem voltam sem trágár, sem bunkó, így is lehet), nem szerzem meg neked azt az örömet, hogy ugródeszkád legyek, kiváncsi vagyok mire jutsz a saját (khmmm) erődből... A számon amit megadtam napközben elérhető vagyok (az állításoddal ellentétben kapcsolható, légy elég bátor hozzá hogy kipróbáld), én megtettem az első lépést, veled ellentétben, innentől rajtad a sor. Nem fűzök hozzá reményt, hogy 1általán ki MERSZ bújni a fórum pajzsa mögűl, de hát játtszunk el a gondolattal...

Ender

u.i.: aki ezek után azt állítja, hogy bunkó, gáz, nevetséges, tapló stb... vagyok, az festi magát..

Mother Trucker Creative Commons License 2003.12.19 0 0 437
Eladtad az A6-ot, mert nem volt rá szükség? Endert minden háztartásba! Látom magam előtt, ahogy az emberek visszaviszik a plazmatévéjüket a mediamarktba és azonmód átutalják a pénzt az éhezo namíbiai kisgyerekeknek. Hosszú sorokat látok a Panoz szalonok előtt, akik mind lecserélnék a fényűzés eme szükségtelen kellékeit. Látom magam, ahogy jegyet váltok az Apám beájulna című (vigyázat, nagyon KÚL!) filmre. Látom magam, ahogy nem alázlak tovább, mert nincs rá SZÜKSÉG. :)
Nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 436
az kb olyan mint a magyar film alapból nem szar...szar ...de ezt az összefügést sem vágod, sem érted,
szaszarszarszar
Előzmény: Ender_Wiggin (359)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 435
upsz, bocs.
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 434
ajaj...bebuktam...:) mélységi felderítők, mi?

Csekkold a méled, ezt itt ne offoljuk tovább. Kezd ez kissé belterjessé és magánügyivé válni...

Tényleg kicsi a világ.

Még kiderül, ender valójában az osztálytársam volt...:) Bár azok sosem vennének Opelt, maradnak a Trabinál...:) És be sem mennek egy Apám beájulna jellegű filmre...a kis sznobok:)

Nikita: nem csinálunk egy petíciót, hogy Sas ne forgathasson többet...amúgy itt is gratula a pályázatok miatt...erre nyugodtan lehetsz nagyképű...endernek feltétlen küldj majd meghívót...:)

Előzmény: xxxkrapulaxxxx (431)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 433
ajaj...bebuktam...:) mélységi felderítők, mi?

Csekkold a méled, ezt itt ne offoljuk tovább.

Tényleg kicsi a világ.

Még kiderül, ender valójában az osztálytársam volt...:) Bár azok sosem vennének Opelt, maradnak a Trabinál...:) És be sem mennek egy Apám beájulna jellegű filmre...a kis sznobok:)

Nikita: nem csinálunk egy petíciót, hogy Sas ne forgathasson többet...amúgy itt is gratula a pályázatok miatt...erre nyugodtan lehetsz nagyképű...endernek feltétlen küldj majd meghívót...:)

Előzmény: xxxkrapulaxxxx (431)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 432
nem. bár hasonlóan kopaszodom...
Előzmény: csendesDon (430)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 429
ezt részben cáfolom, vagy hát izé...:)

ki az a közös ismerős...ha nem titok?

Amúgy ha lehet ne buktass be teljesen, ha valóban tudod ki vagyok, elrontaná a játék örömét. Mindenesetre én nem moderáltatok senkit és semmit, magam meg már jó rég lelepleztem...

neked amúgy hogy teccett a film?

Előzmény: xxxkrapulaxxxx (427)
Palmer Eldritch Creative Commons License 2003.12.18 0 0 428
Jujujj ennyi energiát. Nevezzetek mindketten K1-be, és még több pénz lesz a dologból :)

Vagy vmelyik tv-vel kéne megvetetni a műsort ... az ötletért százalékot kérek. Full nézettség. Még Sas Tamás is tuti nézné ... vagy jöhetne díszhelyre LIVE :)

titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 426
Egy utcsó off:

szégyentelen gaztettet követtem el: az opel topicban felhívtam a kartársak figyelmét ender_wiggin gyalázkodásaira...rossz vagyok.

Bár amilyen butuska, maga is elkövette a hibát hogy beégette magát egy rossz helyre került hozzászólással...

krapulax, sok x-szel, köszönöm, nem kell a segítség, az elvtárs egyenlőre alkalmatlan a személyes találkozásra, nem felel meg a kapcsolatfelvétel kritériumainak, így várakozó álláspontra helyezkedtünk.

Na, ebből most már tényleg elég, várom a szabályoknak megfelelő levelet, esetleg a megszégyenülés felismerése esetén a bocsánatkéréssel összehozott visszavonulást a topicból, nár az tény hogy valóban kíváncsi vagyok egy akkora marhára, aki testi kontaktusra vágyik, mert szellemileg lealázzák, és csak trágárságba fulladva képes üvölteni, az érdemi vissazvonulás helyett...

ui: enderkém, a rednes polgárok napközben netezés helyett dolgoznak, így csak este érnek rá elmebeteg társaikkal foglalkozni. Nem véletlen a mobiltelefon sem, ugye...bár ha gondolod, felhívhatlak a munkahelyemről is, de ott már a vonalamat kapcsoló asszisztens köszönése is páni félelmet váltana ki belőled, így lehet hogy inkább kihagyom...várom az udvarias, tisztelettudó leveled(remélem nem ijedtél meg tőlem, nem venném a szívemre), ölel szeretettel

Nemeziszed:

titanick, akt.hm. :)

sekigahara: én repesve várom ide a beszámolód a filmről...hátha mégis teccik...:)

themanwho: akkor tán emeld a fényét a topicnak értelmes on hozzászólással...

themanwho Creative Commons License 2003.12.18 0 0 425
KIBASZOTTUL UNALMAS
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 423
hidd el nem. bemutatsz az asszonynak? hátha engem választ...

Mondd, te tényleg ennyire könnyen kiismerhető és provokálható vagy? Nem szégyelled magad? Kéne.

Előzmény: Ender_Wiggin (402)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 422
off:

ender, anyáddal, nőddel, gyerekeddel is ilyen mocskos szájjal beszélsz, vagy csókolod meg őket, ha netán nem értenek veled egyet? Szegények. Következő trágárságért súlyos bünti jár. Amúgy megkénélek, tényleg mutasd meg élettársadnak a topicot, háttha rávilágít arra, milyen szinten égtél be. Jót tesz egy kis önismeret fejlesztés, hidd el...

Amúgy meg, név nélküli e-mail, egy nem kapcsolható számmal, amely nincs benne a telefonkönyvben...micsoda bátor ember, biztos az autószerelő műhelyét adta meg, ahol értetlenül csóválnák a fejüket.

Haver, e-mailben udvariasan, napszaknak megfelelően köszönsz, bemutatkozol(Vezetéknév, keresztnév), megadod a valódi telefonszámodat, a mobil mégjobb, hiszen úriember nem telefonál még egy hülyének sem, ha annak kisgyereke van, hiszen az nem tehet az apjáról, a picit nem zavarjuk fel,, elköszönsz és EBBEN AZ ESETBEN felhívlak és bármi megtörténhet...

Na gyűjts erőt megfelelni a fenti kritériumoknak, addig nem csevegünk, ismeretlenekkel nem szokás.

Illemtanlecke vége, majd kiszámlázom az összeget, ha találkozunk.

Peace, csók a családnak...:)

ui: megírod e-mailban IS? és még hogy? hóba pisivel, vagy ide fel, hogy más is megismerhessen?:)

Előzmény: Ender_Wiggin (407)
titanick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 421
miért, hogy ne kelljen fáradnom a rendőrséggel, hogy az embereim megtaláljanak...:)

Tudod, a Sátántangó kazis bünti...amúgy megkaptam szűkszavú, névtelen leveled, válaszoltam is, örülhetsz...:)

Előzmény: Ender_Wiggin (407)
sekigahara V2.0 Creative Commons License 2003.12.18 0 0 420
Ámen, testvér.
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.18 0 0 419
Mindig halál a vége.
Előzmény: Törölt nick (418)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 417
Nem túl bonyolult a topik címe: "Apám beájulna- A FILM", nem tudom mit ezen külön munkaügyileg megnézni :]
Előzmény: sekigahara V2.0 (414)
Nikita Creative Commons License 2003.12.18 0 0 416
Olvassátok el a Magyar Narancsban Turcsányi kritikáját a filmről. Nem kegyelmez.
Előzmény: sekigahara V2.0 (414)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.18 0 0 415
Úriember biztosra nem fogad.
Előzmény: sekigahara V2.0 (414)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!