Keresés

Részletes keresés

TopCat Creative Commons License 2003.09.01 0 0 49
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.31 0 0 48
jaj nagyon aktuális !! Azt se tudom mennyibe kerül ujonnan,tudsz mondani egy árat amennyiért szivesne megválnál családi ereklyétektől ? 1 hét múlva kapok fizetést és akkor rögtön megyek érte akár a világ végére is, mert nem tudok fasirtot csinálni 1 éve !
Előzmény: Bettineni (47)
Bettineni Creative Commons License 2003.08.31 0 0 47
Zsuzsa! van több húsdarálónk is, ha még aktuális:)
ár? nem tudom
mondj valamit
KERESEK: Lőrincz L. László, vagy Leslie L. Lawrence könyveket, főleg a régebbieket (a legújabbak megvannak)
LAJKA Creative Commons License 2003.08.29 0 0 46
Kicsit off:
Budapesten most zajlik az ARC óriáspalakátkiállítás. Az Index hírlapján van róla tudósítás is, de én most azért beszélek róla, mert van köztük olyan, amit a megmentendő kutyák érdekében csináltunk, bekerült a versenyzők közé, és van közönségszavazás! Ha nyerne valamilyen díjat, abból jó sok kutyakaját és orvosi költséget tudnánk biztosítani nekik. Úgyhogy, ha megnézitek ezt a dolgot, és nincs ellenetekre szavazni (sms-ben kell), akkor segítsetek ennek érdekében. A lobbizás nehéz munka. Tehát a weboldal: szavazásról
Onnnnn
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.27 0 0 45
Jó, köszi ! A másik ( anonim ) felajánlóval is randizom hamnarosan, csak szegény még nem kapta meg a mult havi fizetését ( sem ..)

Előzmény: zsigrai76 (43)
TopCat Creative Commons License 2003.08.27 0 0 44
Szervusztok, holnap (csütörtökön) este 6-kor minden állatbarátot szeretettel várunk a felvonulási téren az óriásplakát kiállítás megnyitóján :))))) Annyi már biztos, hogy kiállítják a mi egyik (Illatos úti) plakátunkat is!
Reméljük az ismertség egyre több állatnak hoz segítséget!
Szeretettel: Cat (30-429-2923)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.08.26 0 0 43
zsuzsa, vasárnap volt itt cat. szólok, ha járok arra felétek. gyerek takonyos, holnap doktornéni utána próbálom úgy intézni, hogy ráérjek.
fmar Creative Commons License 2003.08.26 0 0 42
méghozzá festményröl lenne szó...Apósom festö, tájképek, naplemente stb. tényleg szépek, csak még meg kell ebszélnem a férjemmel:-)))
fmar Creative Commons License 2003.08.26 0 0 41
felhozom...
ha minden igaz, jövö hétre hozok én is árvereznivalót:-))
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.25 0 0 40
Szia Anita !

Hová vigyem a cd-ket ?Én hétköznap Újpest-Óbuda vonalon mozgok, de elviszem neked szivesen , csak azt kell bekalkulálni, hogy amikor nincsenek itthon a gyerekeim, munka után haza kell sietnem megpisilteni a kis szőrös büdöseinket.

Előzmény: zsigrai76 (1)
Sótlan Alak Creative Commons License 2003.08.24 0 0 39
Szerintem a többit intézzük a fórumon kívül, mindjárt küldök egy mailt.
Előzmény: Hajnal22 (38)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.24 0 0 38
Elnézést, de este nem tudtam benézni.
Lemostam a macskabútort, meg is száradt, szóval várja új lakóját:-)
Mikor lenne esedékes?
Előzmény: Sótlan Alak (37)
Sótlan Alak Creative Commons License 2003.08.23 0 0 37
Na, hát akkor bejelentkezik a boldog nyertes...
Majd holnap megbeszélhetjük a részleteket.
Előzmény: Hajnal22 (34)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.22 0 0 36
Van egy régi könyvsorozatom, az a címe, hogy Bébi és.. pont olyan mint a Cilike volt anno, azt is felajánlom, ha valaki gyüjti, kb. az 1920-as évekből. Kikiáltási ár 1000 FT.
zsuzsa Creative Commons License 2003.08.22 0 0 35
A határidőt csak azért irtam, hogy ne jövő Húsvétig húzódjon ! Nem kötelező !

Most láttam, hogy két példányban van meg a finn konyha cimü könyv. Érdekel valakit ? A husgombóc-receptjei elég jók.

Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 34
Szombaton este fogok hazaesni egy lovastúráról, de Budapesten házhoz is szállítjuk (mondjuk vasárnap), ez nem gond.
Szóval legyen szombat 21 óra:-))
Előzmény: Sótlan Alak (33)
Sótlan Alak Creative Commons License 2003.08.21 0 0 33
Nekem úgy tűnik, hogy itt elég szabad keretek között zajlik az árverés, szóval nyugodtan meghatározhatod, hogy meddig tartson. Nekem nem sürgős a dolog, de ha pl. szombat délután lenne a határidő, akkor talán még aznap érte tudnék menni. Vasárnap szerintem otthon fogok gubbasztani, így akkor inkább a jövő héten tudnánk nyélbe ütni az üzletet.
Előzmény: Hajnal22 (31)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 32
Ja, a könyvek, mivel gondolom kisebb érdeklődésre számíthatnak, tovább árvereződhetnek, jövő hét végéig pl.
Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 31
Kérdésre kérdéssel tudok csak felelni....azt én dönthetem el, meddig tartson, vagy az egésznek van határideje?
Az első hsz-nál látom, hogy van határidő, szóval ha én dönthetem el, akkor tartson szombat estig, vasárnap már akár az új helyén lehet.
(Gyakorlatlan árverező lévén nem tudom ez optimális idő-e, ha nagyon sántít, szóljatok bátran!)

:-) Köszi, ez nagyon klassz!

Előzmény: Sótlan Alak (30)
Sótlan Alak Creative Commons License 2003.08.21 0 0 30
Akkor jön az újabb kérdés (nekem is lehetett volna annyi eszem, hogy már az előbb megkérdezem): meddig tart a licitálás?
Amúgy helyből megemelném a tétet 5000 Ft-ra (végül is jótékonysági árverésről van szó...)
Előzmény: Hajnal22 (29)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 29
A kérdés nem rossz....(és jogos) a bolti árra nem emlékszem, de nem volt drága.
Legyen 2000 Ft.
Előzmény: Sótlan Alak (28)
Sótlan Alak Creative Commons License 2003.08.21 0 0 28
És mennyi lenne a kikiáltási ár?
Egyébként a bolti árért is szívesem elviszem, úgyis szeretnénk valami ilyesmit venni. Macska meg a családban van elég, ha a mieinknek sem tetszik, megy tovább...
Előzmény: Hajnal22 (27)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 27
A macskabútor:

(Macska nélkül, bár a Párom azt mondta az grátisz:-) de én nem adom. Még annyit, hogy a képen még kicsi a macs, csak a méretek végett: az alsó doboz 31*31 cm.)

Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 26
A konyhakönyvre szeretnék licitálni, ha még lehet. 4000 Ft egyenlőre, gondolom mást is érdekel...
Előzmény: AliceCsodaországban (14)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 25
Húsdarálóm nincs:-)) viszont van itt két könyv és egy macskabútor, amit felajánlanék.
Az első: Füst Milán, A mester én vagyok -Egy doktorkisasszony naplójegyzetei- .

A második: Mészáros Márta: Kisvilma, film és élet
(nem a történet, hanem az írónő élete naplószerűen)

Mindkettő keménykötéses, teljesen újszerűek.

Nem egy nagy érték egyik sem, legyen 500 Ft/db, talán valakit érdekel.
(Ha kell, postán is elküldöm.)

A macskabútor: alul kis doboz, rajta kerek lyuk, középen egy rúd, amire kötél van tekerve, és egy felső polc. Natúr színű műszőr borítja, jó állapotú, itt áll már fél éve, de a két macska nem szereti, alig voltak benne. Megpróbálok képet keresni, de nem ígérem....
Mielőtt odaadom kimosom, hogy a lehető legkevesebb "idegenmacska" szagot kapja az új lakó:-)
(Ezt nem szeretném postázni, Bp előnyben..)

zsuzsa Creative Commons License 2003.08.21 0 0 24
Kaptam mailben egy nagyon kedves felajánlást,
5000 Ft-ot az egyik Rd könyvért. Mivel nem ajánlkozott más, ugy gondolom elszámolok a topicban 3-ig aztán senki többet és odaadom mindkettőt zusammen 5000-ért.
tehát:
eeeeeegy
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.21 0 0 23
Jó akkor előkeresem őket, mert pillanatnyilag nem tudom éppen hol vannak, melyik dobozban.
Előzmény: zsigrai76 (22)
zsigrai76 Creative Commons License 2003.08.21 0 0 22
a pénzt el tudom utalni a caték számlájára, a cd-t pedig majd valamikor megkapom. biztos járok felétek, majd írom mikor. én mobilabb vagyok!

alice, nem vagyok gyűjtő. nekem ilyen régiségem csak egy pár darab van és ezeket is csak őrzöm itthon. szóval három darab dédis, ill. nagymamás szakácskönyvvel büszkélkedhetek, amik újrafűzve figyelnek a mai modern szakácskönyveim mellett. merthogy szeretek főzni :) és használom őket. érdekesek, szépek és nagyon finomak a receptek. a te füzeteidet is e mellé szánom. és nem kívánom ingyen, sőt ha valaki gyűjtő rácuppan, természetesen megértem. de akkor is licitálok jövő hónapban:)

zsuzsa Creative Commons License 2003.08.21 0 0 21
Én az Óbuda-Újpest tengelyen sunnyogok és már 8. hónapja bérlet nélkül .. ez morálisan nagyon sekélyes személyiségre utal, tudom de pl most hagytunk 13475 forintot a papir-iroszerboltban a gyerekeimmel szóval tényleg nagyon szégyellem magam, Demszky úr.

Cat, te merrefele szoktál járni ?

Nézzétek meg azt a két szép könyvet is ( rá kell kattintani a cimre ) a Readers Digest honlapon !

Előzmény: TopCat (19)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.08.21 0 0 20
köszi nextdoor, természetesen jó lesz ha zsuzsa "lemond" róla. :O)
még egy karikát kell szerválnom rá, és cat-al akkor majd egyeztetünk.
egyébként hamu hamu, de elfelejtettem felirni a méretet. holnapra igérem megjegyzem.:O)
Előzmény: nextdoor (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!