Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.29 0 0 828
Gyere te apacs, a Masinisztában akciós az almabor, ledöntünk pár lityit. Gárszón faszomat egy fröcsit ide!
Előzmény: geronim0 (825)
Gázszerelő Creative Commons License 2003.03.29 0 0 827
Putnokon megvan még a halottlátó öregasszony?
Gázszerelő Creative Commons License 2003.03.29 0 0 826
Putnokon megvan még a halottlátó öregasszony?
geronim0 Creative Commons License 2003.03.29 0 0 825
Nagyon megállt a topic. Nem iszunk?
Timna Creative Commons License 2003.03.10 0 0 824
koccintósnál már csak a bikatory a jobbabb! :)
Előzmény: PiásDudu (823)
sonne Creative Commons License 2003.02.24 0 0 822
dudukám, már megint picsarészeg vagy, kihagy a memóriád! volt már egy ilyen topikod a régi neveden nyitva. mi történt azzal?
Előzmény: PiásDudu (820)
Geitenbeffer Creative Commons License 2003.02.24 0 0 821
Üdvözöllek szerény hajlékodban!
Felhajtunk egy Várda Keserűt, mielőtt rátérünk az üzletre?
Előzmény: PiásDudu (820)
sonne Creative Commons License 2003.02.18 0 0 819
láttátok, hogy a népszabadság címlapjára kerültünk? térképileg, úgymond, biztos a sváby pici tett fel minket oda, kapcsolatain keresztül.

hallottátok azt a telefonbeszélgetést, ami Lakatos Vinetu, a festő meg az asszony egymást gyilkolják verbálisan? itten van!

DRT Creative Commons License 2003.02.14 0 0 818
Próbáltuk. Dudu a második bukkanóig bírta, ott (picsarészegen) ismét lefordult a tolószékszánból és megharagudott szegény kutyákra. Le is főzte helyben mindet. A Borsodi Gyepmesterek Érdekvédelmi Szövetségének Greenpeace Tagozata pedig megakadályozta, hogy több kutyát elvigyünk. Nincs más hátra, mint türelmesen várni.
Előzmény: sonne (817)
sonne Creative Commons License 2003.02.14 0 0 817
javaslom, hogy a miskolci gyepmesteri telepről szerezzünk 10-12 kutyát, és szerkesszünk Dudunak egy kutyaszánt. alkoholmeghajtásút. :)))
Előzmény: DRT (816)
DRT Creative Commons License 2003.02.14 0 0 816
Egész Borsod hóakadályokkal van tele. Nem talál vissza. Egyébként is nehéz tolószékkel a 60 centis hóban.
Előzmény: sonne (815)
sonne Creative Commons License 2003.02.14 0 0 815
viszont hová tűnt Piás Dudu? régóta nem láttam se a rebetliben, se a bűzös masinisztában... :(
Előzmény: Timna (814)
Timna Creative Commons License 2003.02.13 0 0 814
Mekkora állatok vagytok :DDD Kurvajó ez a topik :)
Kolompár Dzsenifer Creative Commons License 2003.02.13 0 0 813
Hógy ázányád nésirásson té!
Hát éztét érdémélém én tetűléd? Ézé szülők nékéd purdékát zsákszámrá, á féljéléntgétős késérvit a rándá cigány fájtádnák e!

Hogy mán mégin én vágyok á vádlott, oszt áz égész fálu rájtám röhög... Hogy ilyén csékélységék miátt májdném élvitt mégin a réndőr...

Ériggyé mán innét...

Nájó, mégbocsátok ... a fránc á rédvés pofádát kiészi... holázá csirképálész?

Előzmény: Lakatus Winnetou (812)
Lakatus Winnetou Creative Commons License 2003.02.13 0 0 812
Mán hógyán es téttém vóna féljélléntést? Há ákkó ki főzné nékém á csirképálészt? Dzsénikém, őzgidácskám, még tudol té nékém bocsájtáni?
Előzmény: Labor (810)
sonne Creative Commons License 2003.02.13 0 0 811
a szekértők tévednek. csirkepálesz volt az.
Előzmény: Labor (810)
Labor Creative Commons License 2003.02.13 0 0 810
Benn voltunk a tévébe:

Disznóvágást tartottak ez év január 21-én Putnok, Petőfi utca 24. szám alatt. Amikor még a visítozó sertést próbálták lefogni, bizonyára senki sem
gondolta a jelenlévők közül, hogy büntetőügy lesz a disznóölés vége. Mára már a vádiratot is elkészítette a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség, ahonnan kaptuk a tájékoztatást.

Ahogy az lenni szokott, mindenki megkóstolta a szíverősítő derítőpálinkát. A ház gazdája, Lakatos W. talán többet is kortyolt a szeszes savból a kelleténél, így délutánra közepesen ittas állapotba került. Egyre agresszívebben viselkedett családtagjaival (Kolompár Dzs. élettárs, és K. R. kiskorú), ordibált, szidalmazta őket, végül élettársa 6 éves fogyatékos fiára is rátámadt. Kolompár Dzs., a vádlott, ezt megpillantva, igencsak indulatossá vált. A konyhaszekrény fiókjából elővett egy 17 centiméter pengehosszúságú konyhakést, melynek fa nyelére az "Anyám" felirat volt karcolva, feltehetőleg szívlapáttal. A sértett felé indult, rákiabált, s felszólította, maradjon csendben, ne molesztálja őket tovább. Közben ferde pillantásokkal illette a Lakatos W. kezében lévő félig tele lévő pálinkás marmonkannát. Lakatos W. azonban nem hallgatott az asszonyára, és nem is higgadt le. Fenyegetően próbált közelíteni hozzá, így találkoztak össze a szobát a konyhától elválasztó ajtó mellett. Kolompár Dzs. a kést közepes erővel élettársa hasába szúrta. Lakatos W. ennek következtében a vastagbelet és a jobb vesét megnyitó, hasűri vérgyülemmel járó, közvetetten életveszélyes sérülést szenvedett. A sértett a történteket követően a szomszédba sietett, ott mentőt hívott, s így került kórházba.
A megyei főügyészség szerint a vádlott bűnösségét részbeni beismerő vallomása, a helyszíni szemle adatai és fényképmelléklete, az orvosi dokumentáció és a szakértői vélemények, továbbá a lefoglalt bűnjelek (1 db. üres, 15 literes műanyag marmonkanna, 1 db 17 cm pengehosszúságú ún. disznóölő), valamint a rendőri jelentésekben foglaltak bizonyítják. Mindennek alapján Kolompár Dzs.-t a megyei főügyészség egyrendbeli, életveszélyt okozó testi sértés bűntettének
elkövetésével vádolta meg.
Másnapra azonban Lakatos W. önszántából elhagyhatta a kórházat, mivel távozásakor az orvosok semmiféle külsérelmi nyomot nem találtak a testén. Szakértők szerint a szokatlan gyógyulás a sértett által a bűncselekmény hajnalán elfogyasztott ipari mennyiségű különös összetételű (fekáliapárlat, kénessav, hipó ismeretlen arányú elegye) szeszes folyadék mellékhatása lehet. A sértett a kórházból való távozása után nem kívánt feljelentést tenni, s az ügyészség végül bűncselekmény hiányában az eljárást megszűntette.

freeze flash Creative Commons License 2003.02.01 0 0 809
Meddig szeretnéd?!?!?!?! :-D
Annyi csirkepálezst főztem ma éjjel, wazzeg, hogy ihaj la.
Előzmény: DRT (807)
Labor Creative Commons License 2003.01.30 0 0 808
Ha valamelyik pípsófantopicba is ír, akkor valszeg másodpercekben is értelmesen mérhető.
Előzmény: DRT (807)
DRT Creative Commons License 2003.01.30 0 0 807
Játszunk tippversenyt: meddig maradsz körünkben ala moderatúra? :)
Előzmény: Svábi Pici (806)
Svábi Pici Creative Commons License 2003.01.30 0 0 806
Akad, de azért azt vedd bele, hogy ezek nagyon igényes, költésges lányok. Akár négy-öt Sofit kérnek egy ugázásért. De ha így megszaladt az otthoniaknak, hát vihetek!
Előzmény: sonne (805)
sonne Creative Commons License 2003.01.30 0 0 805
te Pici, és kijut neked qfircból ott BB házban? akadnak olyan nők, akik bejönnek neked? hozd már le egyiket-másikat szülővárosodba. a kollegtívánk már kicsit unja dzsennifert.
Előzmény: Svábi Pici (804)
Svábi Pici Creative Commons License 2003.01.30 0 0 804
Jól van hát, ezer éve együtt piázunk, veletek halok meg májmérgezésben, ti is tudjátok!
Előzmény: Labor (803)
Labor Creative Commons License 2003.01.30 0 0 803
Szeva Pici!
Ha nem mertél volna minket felvállalni a nyilvánosság előtt, meg is haragudtunk volna!
Előzmény: Svábi Pici (802)
Svábi Pici Creative Commons License 2003.01.30 0 0 802
Gyerekek, nem tudom minek kellett ilyen helyzetbe hozni az interjúban. Ti is tudjátok, én is tudom, hogy rendes putnoki srác vagyok, megiszok mindent ami folyik, de ezt azért ott a nyilvánosságba nem mondom bele. Azér az internet nem a Pagát!!
DRT Creative Commons License 2003.01.30 0 0 801
Személyiségépítő tréningre járok Silke Von Hinten professzornőhöz. Meg kell tanulnom együttélnem ezzel a mérettel, nincs más kiút.

Előzmény: Törölt nick (800)
sonne Creative Commons License 2003.01.30 0 0 799
mondom én! persze nem emlékszik rá pontosan, mert olyan picsarészeg volt. ;) DRT király!!!
Előzmény: Labor (797)
DRT Creative Commons License 2003.01.30 0 0 798
I saved your day :)
Előzmény: Labor (797)
Labor Creative Commons License 2003.01.30 0 0 797
Háháááá!:

Sváby András (27) válasz erre | adatok | e-mail
2003-01-30 12:17:57

A legrészegebb?? Nemtudom. Lehet, hogy Putnokon?

DRT (95) válasz erre | adatok | e-mail
2003-01-30 11:18:04

Ha véletlen eljutsz eddig, engem 2 dolog érdekelne: - mikor voltál életedben a legrészegebb és azt hányszor? - mikor voltál utoljára Putnokon?

Előzmény: sonne (792)
Kabaré Frank Creative Commons License 2003.01.30 0 0 796
Abból a 34 Ft-ból fizettem azt a néhány kört Winnetounak. Be is rúgtunk mind a ketten, mint az albán állat.
Előzmény: Labor (795)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!