Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

hal9000 Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4959
Ez valami ford izééé????
Előzmény: Hammer (4949)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4958
Nagyon nagy mennyiségű információért hajlandó vagyok megválni a műszerfalamtól :)))
Előzmény: nasfayzoli (4957)
h i r d e t é s
nasfayzoli Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4957
Sziasztok!

Van-e valamelyikôtöknek eladó:
- díszléc-garnitúrája (nem Aero)
- a nagyobbik fajta kerékív-garnitúrája (ugyancsak nem Aero)
- műszerfala
- kormánya (vagy a 9000-es származék négy-, vagy a két kis kürtgombos háromküllôs)
- kesztyűtartó-fedele
- tetômozgató gombja

Mind jó állapotban értendô. A legnagyobb gondom a díszléc, ugyanis amit kaptam hozzá, az
hullámosan, mert igénytelenül lett levéve, Szikszai szerint azt normálisan visszatenni nem
lehet. Mondanom se kell, iszonyú hülyén néz így ki az autó...

Szóval, esetleg, valaki? :)

üdv,
Zoli

BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4956
igaz az ,hogy az opel egyes markaszervizei targyalnak azugyben ,hogy az opel szervizek fogjak vegezni a saab-ok servizeleset?
Reméljük, csak nem... :)))

azert kerdem mert egy saab 9,5 aero-t szeretnek venni apamnak
Helyes, megadom a pontos címét, jó? :)))

de mindig azt hajtogatja, hogy az opel szervizeivel viszonylagosan meg volt elegedve es mi tagadas ismerve a mai magyar markakereskedesek es szervizek moraljat ez fontos dolog is....
Első számú szabály: SAAB rulez!
Hogy a 9-5-öst hova kell vinni, azt spec. nem tudom :)

Előzmény: hgl005 (4948)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4955
A Frajnak is SAABja van? Csak ezt nem tudom...
ELVENNI TŐLE!!!!!!
Járjon az ilyen Audival, mint a többi maffiózó...
Előzmény: vérponty (4950)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4954
Egy ilyen esemény kell, hogy topikalapító Rijswand kollega idetolja az arcát... szépen vagyunk :)))
De ezekszerint még mindig gyalog :))
Előzmény: Rijswand (4952)
nasfayzoli Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4953
Rijswand: Jajj... te voltál az a másik nagyon komoly vevô, aki Aero-spoilereket akart hozzá
szerezni? Hmmm, hát akkor remélem, azért nincs harag! Igazából nekem se nagyon tudott a
Popovics idôpontot mondani, de elég erôszakos voltam (hiába, na, hát pont olyan modell
volt, amilyenre vágytam), így aztán megbeszéltük, hogy majd valamikor áthozatja Budaörsrôl,
merthogy ott állt egy ismerôsénél. Egyik hétvégén felhívtam, hogy akkor megnézném a '91-
es Aerót, ha lehet. Azt mondta, oké, én meg rohantam... pofáraesni. Ugyanis a műhelyben
rámutatott egy szürke, kibelezett motorú ötajtósra, hogy ô az. :) Mondom, mi ez, én nem ilyen
lovat akartam! :) Kiderült, hogy félreértettük egymást. De ha már ott voltam, hát áthozatta
nagy nehezen, kb. két óra várakozás után. Sötétben, koszosan, és spoilerek nélkül nagyon
lehangoló volt a kocsi, lényegében a belsô teret láthattam a maga kétségbe vonható
szépségében (fakormány, fa váltógomb, hiányzó elemek, és a redôkbe ivódott kosz). De
azért elkértem a srác számát, és napvilágnál, próbaút után már bíztatóbb volt a helyzet. Ez
volt kedden. Szerdán látogatás Szikszainál autó nélkül, csütörtökön immár autóval, pénteken
pedig már meg is vettem. Természetesen eladó, kétmillió forintért bármikor! Nem kell? Miért
nem? :)

vérponty: Freinek nem Saabja van, hanem Audija. Jajjj, ez off, ez off! :))) Végülis udvarias
levélke volt, úgyhogy kénytelen voltam a kérést tiszteletben tartani és odébbállni.

hgl005: Neeeeeeee! Éveket jártam Opel Vectrával, és nagyon rosszak a
szerviztapasztalataim. A csúcs az volt, amikor a Maxabonál (nem csak ott voltam) egyszer
döbbenten nézhettem végig, amint a szervizesek röhögve forognak egy ügyfél Omega MV6-
osával, és váltják egymást a volánnál... úgyhogy mentsen meg attól a jóisten, hogy Opel
szervizben javítsák a Saabokat is. Egyébként a Szikinél foglalkoznak 9-5-tel.

BlackStar: úgy nézek én ki, mint aki nem bírja? :) Már megnéztem, tényleg van ott egy 2.1-es
turbó, de az nem az én művem. Valami elcsúszhatott dizájnváltáskor.

Rijswand Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4952
Kedves nasfayzoli!

viccesen hangzik, de arra az Aero-ra palyaztam en is......

csak a Popovics nem tudott egy napod mondani amikor megnezhettem volna...

Eladod?:)

R

Előzmény: nasfayzoli (4909)
B.Péter Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4951
Egyik ismerősünk a Fogarasi úton lakik, ment haza, beállna a garázsába /jó nagy megállni tilos tábla a garázs ajtón/, de ott parkol egy Sk. Felic, látja hogy ülnek benne. Kiszál a kocsiból, közelebb érve látja, hogy radarautó, megkeri a szerveket, ugyan már álljanak egy picit arrébb, mert beállna a garázsába. Válasz: Közterületen állunk, és egy centit sem megyünk arrébb......
vérponty Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4950
A Frajnak is SAABja van? Csak ezt nem tudom...

Egyebkent mi az, hogy elzavarnak a kozteruletrol (vagy a hazatok elotti resz nem az?)

vp, a kicsit irigy

Előzmény: nasfayzoli (4946)
Hammer Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4949
Ezeket a vezess.hu-n találtam, itt még nem láttam.
(bocs a modemesektől)

Saab 9-3

Saab Coupe

Kissé még rajzolt képek. Annak jók, Saabnak nem eléggé. A Coupe szerintem egy Astra Coupe fake-elve. Elmenne a HVTM-re is.

hgl005 Creative Commons License 2001.11.29 0 0 4948
kerdesem lenne hozzatok....

igaz az ,hogy az opel egyes markaszervizei targyalnak azugyben ,hogy az opel szervizek fogjak vegezni a saab-ok servizeleset?

azert kerdem mert egy saab 9,5 aero-t szeretnek venni apamnak de mindig azt hajtogatja, hogy az opel szervizeivel viszonylagosan meg volt elegedve es mi tagadas ismerve a mai magyar markakereskedesek es szervizek moraljat ez fontos dolog is....

BlackStar Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4947
No mit találok ma a Saab szélvédôjén? "Tiszelettel és üdvözlettel megkérném, hogy a
házunk elôtti parkolóhelyeket legyen szíves szabadon hagyni. Köszönettel: Frei Tamás."
Kábé három órája parkoltam le, de ez máris ott figyelt. Már a saját házam elé se parkolhatok
le.

Hát valahogy azért már csak be kell vezetni a kérdést, hogy mennyiért nyírnál ki tuareg falut, vagy szezonon kívül miniszterelnököt...? :)))

BlackStar: Arra Axát kell megkérni. Most téged az 2 kcm zavar, vagy milyen LPT-rôl van szó?
Az zavar, hogy SAABod van, nekem meg nincs :))
Tessék eltűrni a csipkelődést! :))

2.1-esbôl csak szívó van, nem?
De... :)) De ott még az van (volt?). Mingyá megnézem :))

Előzmény: nasfayzoli (4946)
nasfayzoli Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4946
No mit találok ma a Saab szélvédôjén? "Tiszelettel és üdvözlettel megkérném, hogy a
házunk elôtti parkolóhelyeket legyen szíves szabadon hagyni. Köszönettel: Frei Tamás."
Kábé három órája parkoltam le, de ez máris ott figyelt. Már a saját házam elé se parkolhatok
le.

BlackStar: Arra Axát kell megkérni. Most téged az 2 kcm zavar, vagy milyen LPT-rôl van szó?
2.1-esbôl csak szívó van, nem?

Milaw Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4945
Szia Misa! (integet, integet) !
Én a néger vagyok,és azért irok hogy örülj!
Nnna, szóval mikor lesz már meg a turbós 900-asod?
Elvihetnél vele egy karikára...
üdv mindekinek!
BlackStar Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4944
Mauer kezét letépni, és beleszúrni Ló hátába... :)
Előzmény: Hammer (4943)
Hammer Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4943
Héjdzső Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4941
Hát, az örömkönnyektől sem voltam messze. De erőt vettem magamon és kibírtam hazáig, ahol aztán jó alaposan kibőgtem magam.
;->

Mert annyira, de annnnnnnnnyira ...

Előzmény: korzo (4940)
korzo Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4940
Hát sajnos nem. Pedig a "snejdig fiatalember" szűkíti a kört, míg a "Végtelenül idétlen vigyorral" nem, mert az általános jelenség :o)))

általában három eset van: zavart vigyor+örömkönnyek/10/nem ért az autókhoz
Ja a 10 az az én KERESZÁM, a te kerekszád...

Héjdzső Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4939
Ja.
Az őszi budaörsi volvótalin azt is jól megbámultam. Ha esetleg emlékszel egy snejdig fiatalemberre, aki végtelenül idétlen vigyorral kerülgette az öreg vasaitokat...
Előzmény: korzo (4938)
korzo Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4938
Vagy az én húszéves döntöttlámpás kétajtósom? :o)))

Igaz ez nem az, de akkor is...
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Héjdzső (4937)
Héjdzső Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4937
Nasfayzoli, örülök högy örülsz.

Ami a vitátokat illeti, inkább senki ne vegyen ezetúl semmilyen saabot, se lepattantat, se korai '90-es kvázizsírújat!
Félek hogy nekem már nem marad...

De asszem tényleg egy ferde elejű utolsó szériás dög lenne a befutó.
Vagy egy igazi húszéves t*!kös jószág!

Nemtom.

egoaxa Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4936
Télleg..
JAvítottam a dátumot. Ezeket a hülye számokat mindig felcserélem :)
Előzmény: BlackStar (4930)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.28 0 0 4935
Azt nem is mondtam, hogy az elsô utadba kerülôt... de a másodikat. :) Mé', az enyimé tán nem felelt volna meg neked, he? :))) Na tessék...
Naná, hogy meg, mondom, hogy én láttam meg előbb... Ezzel csak arra utaltam, hogy ígényes vagyok, és inkább egyszerre költsünk rá sokat, min t egysdzer kevesebbet, és sokszor többet... Érted... :))

Gyalázni, miért? Kap helyette szép krómozottat... :)
Kijavítottad már a klubhonlapon azt a 2117 köbcentis LPTt, he? :)))))

Előzmény: nasfayzoli (4934)
nasfayzoli Creative Commons License 2001.11.27 0 0 4934
Azt nem is mondtam, hogy az elsô utadba kerülôt... de a másodikat. :) Mé', az enyimé tán nem felelt volna meg neked, he? :))) Na tessék...

Gyalázni, miért? Kap helyette szép krómozottat... :)

Zoli

Előzmény: BlackStar (4933)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.27 0 0 4933
Ugyan, ha már lúd, legyen kövér... Egyre inkább ezt mondom, szóval ha most lenne pl. 500 ropim, se biztos, hogy megvenném az első utamba eső 900-ast...
Ladán hűtőrácsot... Viccelsz? Meggyalázzam szegényt? (mármint a hűtőrácsot? :))) )

Egyébként épp néztem az adataidat... igazándiból nincs is kocsid! :)))

Előzmény: nasfayzoli (4932)
nasfayzoli Creative Commons License 2001.11.27 0 0 4932
topik: errôl Popovicsot kéne meginterjúvolni... vagy adhatok neked egy másik számot is, ha
jelentkezel e-mailben.

BlackStar: mit számít, ki látta elôbb, az a lényeg, hogy ki kaparintotta meg végül, nem? :) Ja,
és a Ladán legalább a hűtôrácsot cseréld ki már! :)

Héjdzső: köszi, olyan jólesik! :) De egyébként a siteon a hirdetések között láttam egy
hasonló, csak öregebb, de már döntött orrú darabot sokkal olcsóbban. Az már elkelt?

vérponty: azért se :)

egoaxa: az én adataim mikor frissülnek azon az oldalon? :)

üdv,
Zoli

BlackStar Creative Commons License 2001.11.27 0 0 4931
a foldszinten van egy konyvesbolt, ha a nijagara felol mesz be a baloldalon. Sasold a kirakatot, tele van autos konyvekkel, a "draga" is kint van.
Necsinádmá! :))
Legalább 3x néztem rájuk, hogy növesztettek-e SAABops könyvet, de a muff a pult mögött csak nézett igen méy tekintettel... Ááááá... Szóval most már van... Kibuliztam..! :)))
Előzmény: vérponty (4926)
BlackStar Creative Commons License 2001.11.27 0 0 4930
Axa! A klublapon a dátumnak 2001. 01.. akármi van, pedig az már régebben volt :))
Külgyek Blaxta-féle SAABos hátteret? :))
Előzmény: egoaxa (4925)
MiSaab Creative Commons License 2001.11.27 0 0 4929
Én is láttam a MIG-029 Saab 9-5 ös madarat.
Fekete volt!!! És egy orosz kinézetű szakállas napszemüveges mayer csákó vezette.A Bem rakparton láttam.A HighEnd só uccsó napján nov.11.-én.

Vérponty:
Te ebatta ! Én itt lakom a WestEndtől egy köpésre a Lehel térnél. Én is karácsonyra leptem meg tavaly magamat a Haynes manuallal...A kék az ugye???

Héjdzső:
Mesélj a lelki világodról ,hogy lettél beteg !!!
Csak őszintén! :D
Itt mindenki olyan mint te csak máshogy hivják :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!