Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3031
Sziasztok, ismeri valaki www.latex.hu-n rendelhető latex cuccokat? Nem tudom milyen minőség, de nagyon olcsónak tűnik?
djt-122 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3030
Különben már elnézést hogy ezt mondom de magyarországon nagyon buták az emberek uszás szempontjából.Nem hajlandoak költeni semmiféle felszerelésre,sok ember még szilikonos uszósapkára se áldoz.Tisztelet a kivételeknek.Pedig milyen jól néz ki egy szép csaj szilikonos uszósapkában!!!!!No és ezért nehéz beszerezni az általad kivánt uszóruhát is mert a kereskedö azt mondja nincs rá igény nem hozok mert nekem kell raktározni.
Ja és még valami eszembe jutott.A westendben vagy a nyugati átjáró üzletházban is van üzlete a color sport nevü cégnek.Ök rendkivül sok uszófelszerelést forgalmaznak,próbáld meg még ott is a ruhát.Üdv.
djt-122 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3029
Ja és mégegy.Az aquasphere nevü olasz cég is gyárt ilyen ruhákat ez valami neoprén lycra keverékű anyag ök TNL shortynak hivják.Van hosszu ujju meg rövid meg fürdöruha meg ilyenek.Itt nyomok egy pár képet róla.Amugy én a csajomnak a beuchat nevü buvárcég feroe nevü neoprén bodyját rendeltem valami fantasztikusan jól néz ki amikor vizesen csillog.Ez a legutolsó képen látható.Amugy az aquasphere termékeket a divex búvárbolt forgalmazta talán meg kéne kérdezni öket hogy nincs e nekik,vagy volt régebben a vitalzone.hu,de most nem találja öket a keresö.Illetve külföldi oldalon minden búvárboltban van kb 99 EUR ba kerül.Nézd meg pl a vitalzone.at oldalon.Nekik volt üzletük sopronban most nemtudom mi van velük.Illetve mégegy.Az igazán klassz neoprének a triathlon ruhák.Ezek sokkal puhábbak és fényesebbek mint a hagyományos búvárruhák jobban is nyulnak.Pl altenried.de,vagy ironmanwetsuit.com,vagy rooworld.com.Ebayon is ki lehet ilyet fogni bár a németek nagyon ráizgulnak.No és a legjobb.Fetisheyes.com oldalon lehet olyan búvárruhát kapni ami intim cipzáros,3 féle anyagból is lehet választani de az ára az horror.
Előzmény: LatexLion (3026)


djt-122 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 3028
Teljesen egyetértek veled amit a neoprénröl irtál.Szerintem uszodába pl sokkal jobban megfelel mint a lycra,mert a lycra egy idö után kinyulik a kloros viztöl.Arena ruhát próbálj meg az arena .hu n rendelni,esetleg nézd meg merre vannak üzleteik.Speedo márkaboltot csak a westendben tudok egyedül de nekik elég sok mindenük van esetleg ezt érdemes felkeresni.A camaro féle uszóruhákat egy búvárboltba lehet megrendelni,Galathea búvárközpont 1066,budapest Jókai u 28.Speciell ezt a shortyt amit belinkeltem azt 23000 ért hoznák.Amugy én neoprént vennék de csak glatthautot,vizesen is pipecül csillog meg szárazon is olyan selymes fénye van.Én az oceanline .de röl rendeltemmagamnak egy ilyen ruhát mint az a lenti képen látszik.Nagyon tuti,és amiért nekem kellett hogy nem fázok benne a vizben.Eleinte kicsit furcsán néztek rám de mára már megszokták az uszodában ahova járok,söt irigykednek meg sokan kérdezték hogy honnan vettem.
Előzmény: LatexLion (3026)
LatexLion Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3027
l8xxx: A neoprene tulajdonkeppen ugyan ugy mugumi, mint a latex, csak eppen szivacsos. 2-3 mm koruli anyagbol keszulnek a vekonyabb ruhak, a kulso reteg tapintasra pont olyan, mint az aruhazlancok sportosztalyan a fogyi ov, fogyi nadrag, terd/konyok/stb. vedo neopren cuccok, ott megtapogathatod ;-) Alapbol matt a dolog, es jol simithato, egymason is csusznak a retegek. (Konnyu tobbet egymasra huzni.) A jobb vizzaras (es a latvany) erdekeben kesz ruhaknal egyes feluleteket gumiroznak (pl gerinc, vese, mellkas). Ez a resz nedvesen szep fenyes es sikamlos, szarazon kevesbe fenyes es erosen tapad. Esetleg nehany fogyi ov belseje is ilyen. Nyulos. Nagyon nyulos. A latexet leszamitva szinte mindennel nyulosabb, csak ehhez eleg sok ero kell. Vagyis ha par szammal kissebb darabba egyszer belepreseled magad, akkor nagyon erosen szorit minden ponton, ami nem is olyan rossz dolog ;-))) Vizesen kicsit lazabbak, de ugy se rossz :-) Es vannak 7-8 mm vastag ruhak is, azok szarazon tartosabban viselve elegge beinditjak az ember boret... Akkor mar csak az a kerdes, miert nincsenek "acces point"-ok a megfelelo reszeken :-( Es meg par okossag: Van kesztyu, csuklya, zokni is. Es 100 EU korul mar lehet hosszuruhat venni - azaz jelentosen olcsobb mint egy latex catsuit (foleg ha utobbibol heavy-t szeretnel.)
Előzmény: l8xxx (3022)
LatexLion Creative Commons License 2006.02.17 0 0 3026
djt-122: Szerintem valamilyen furdoruha anyag, nagyobb adag lycraval, elasthannal, pamuttal keverve. Allitolag jol ellenall a kloros medenceviznek. Hosszu ujju/szarut meg csak tavolrol sem lattam itthon, foleg nem a hivatkozott oldalon lathato ar kozeleben. Ugynevezett sharkskin anyagu, szaras, de hatul pantos ujjatlant lattam, ami nem tetszik, raadasul 3*ennyibe kerul, az anyaga meg atmenet a lycra es a neoprene kozott. Ja es a legnagyob nagyjabol noi XXS :-( Az arena es speedo az jo lenne, de hol is kapok olyat? Sot, adidas is gyart, csak nem arulja errefele. Neoprene az meg van koszi :-)) De ha mar sportruhazat, erdekelne gyorskorcsolyazo ruha is. LatexLion
Előzmény: djt-122 (3019)
l8xxx Creative Commons License 2006.02.16 0 0 3025
bárcsak mehetnék már egyszer.... sajna nem tehetem egyelőre... :(
Előzmény: TritonX (3024)
TritonX Creative Commons License 2006.02.16 0 0 3024

Sziasztok!

 

Lehet, hogy hosszú kihagyás után végre újra eljutok a pénteki FÉTIS PARTI-ra. Úgy hallottam, hogy farsangi buli lesz, remélem nem pamutba kell beöltözni :-) 

Ja és mindenki hozzon magával még egy embert!

l8xxx Creative Commons License 2006.02.15 0 0 3023

Közben megtaláltam, hogy ez Camaro és az anyaga: "SCS Glideskin Neopren"

Erről az anyagról tudna valaki közelebbit mondani? nagyon állatul néz ki!

 

L8xxx

Előzmény: l8xxx (3022)
l8xxx Creative Commons License 2006.02.15 0 0 3022

Helló!

 

a képen szereplőt melyik cégnél lehet megvenni?

remélem nem égek be nagyon, de megkérdem, mivel sajna nem tudom: a neoprén (németben Glattneoprene-ként emlegetik az általam kérdezett fényes neoprént) milyen anyag a latexhez képest? milyen a tapintása (tapadós-e mint a fényezetlen latex vagy síkos, mint a lakkanyag)? mennyira nyúlós?

ha valaki kisegítene egy kis infóval....

 

KÖSZI!!!

Előzmény: djt-122 (3019)
nickname_ Creative Commons License 2006.02.14 0 0 3021
djt-122 Creative Commons License 2006.02.13 0 0 3019
szeva.
Ezek milyen anyagu uszóruhák?Neoprén?Mert lycra anyagut arena vagy speedo márkában simán kapsz itthon is,neoprénben meg a camaro is gyárt ilyet illetve az oceanline.de nél is rendelhetsz.Amugy oceanline nagyon jo!!!
Előzmény: LatexLion (3016)
ToMCaT Creative Commons License 2006.02.13 0 0 3018

Sziasztok!

 

Van egy-két eladó ruhám és kiegészítőm:

 

 

 

Latex női cicaruha (XS méretben)

 

Latex női catsuit (XS)

 

 

 

Latex férfi catsuit (S méretben)

 

Latex férfi catsuit (S)

 

 

 

Extra nagy lakk lepedő (220x220)

 

Lakk lepedő

 

Ha érdekel valamelyik cumó, vagy csak kérdeznél, írj email-t!

Köszi:

 

 

ToMCaT

 

 

 

LatexLion Creative Commons License 2006.02.12 0 0 3016

Joesteket.

 

Ilyen furdorucit vennek a Kedvesemnek:

 

 

Full

 

http://www.s-en-g.nl/zwemkleding.html

 

Ha valaki (pl akik boltot uzemeltetnek) megoldana/megszervezne a beszerzest, lekotelezne.

Partus Creative Commons License 2006.02.09 0 0 3015

Sziasztok !

 

A Lurdy Ház földszintjén "Ártörő" elnevezésű óriási ruha végkiárúsítás folyik.

Vannak nagyon szép lakk és műbőr nadrágok minden színben, 38 - 44 méretek között, az áruk 1500 - 2000 Ft.

 

Üdv

nickname_ Creative Commons License 2006.02.08 0 0 3014
rubber68 Creative Commons License 2006.02.08 0 0 3013

 

Figyelem! ! ! !

 

Találtam egy tuti bútor boltot és bevásáróltam. Nézzétek meg.:)))))))))

 

 

 

 

 

LatexLion Creative Commons License 2006.02.07 0 0 3012
Mi ez a nagy csend?
MrLatX Creative Commons License 2006.02.02 0 0 3009
Gummigirl, a lakk, latex asztalt meg hanyagolod? :) Mikor lesz kész a saját oldalatok gummiboy-al? Már naon várjuk
Előzmény: Gummigirl (2189)
MrLatX Creative Commons License 2006.02.01 0 0 3008
http://erolatex.ru/
és ezért fogják akkor megnyerni a III-ikat? :)
nyugi, van rajta angolul is
nickname_ Creative Commons License 2006.02.01 0 0 3007
lafun Creative Commons License 2006.02.01 0 0 3006
djt-122 Creative Commons License 2006.01.31 0 0 3005
Hali mindenkinek.
Kezdem érteni miért nyerték meg az oroszok a II.világháborút!!!!!!!
l.i.d. Creative Commons License 2006.01.31 0 0 3004

Megjöttek a lakk-fetistől rendelt Honour lakkcuccok. Gyerekek! Ez valami isteni!

 

Szerintek baromi jó dolog egy új lakkcuccot előszőr felvenni! Na, jó ! Persze, hogy ezredszer is jó, de előszőr a legjobb!

betaville Creative Commons License 2006.01.30 0 0 3003
Kedves Mindenki!
Szeretném megköszönni a szombati parti résztvevőinek, hogy eljöttek, hogy ott voltak és talán még jól is érezték magukat! Szeretném továbbá megköszönni a szervezésben nyújtott sokféle segítséget. Február 17-én ismét találkozunk a szokott helyen!
Üdv:István
lafun Creative Commons License 2006.01.30 0 0 3002
És még kettő
lafun Creative Commons License 2006.01.30 0 0 3001
ftp1 Creative Commons License 2006.01.29 0 0 3000

Tekintettel az akadozó orosz gázimportra, és arra, hogy nem tudtam most sem

elmenni a fetishpartira, örömmel leveleznék független 20-30as karcsú lánnyal enyhe latexfetis pasiként a következő mailcímen: bhk@fw.hu. Fiúk kíméljenek:) BHK

tnb Creative Commons License 2006.01.29 0 0 2999
Heike - The fetish queen oldalon láttam egy tuti dvd-ét, nézzétek meg ha v.kit érdekel várom a mailt. tnb200@freemail.hu -ra
LatexLion Creative Commons License 2006.01.25 0 0 2998

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!