Keresés

Részletes keresés

jamaica2 Creative Commons License 2020.12.31 -1 0 7022

Ez valóban nagy probléma. Talán ezért lehet Szucsánszki Zitának nagyobb esélye márciusra. Azonban Vámos Petra a jövő. Tóth Gabi kiesett szerintem az első 5 (Kovacsics, Szucsánszki, Vámos, Lakatos, Tóth Eszter)  irányítóból, csak extrém esetben kerülhet be a szűkítettbe is.

Előzmény: hatosfalat (7019)
vas-kos Creative Commons License 2020.12.31 -8 6 7021

A legjobb hozzászólás 2020-ban. Köszi jár a 10 pont.

Előzmény: allegro barbaro (7017)
hatosfalat Creative Commons License 2020.12.31 0 0 7020

Kérdés egyáltalán kikből tud ott bármit összerakni. Egyelőre nagy csönd van, hogy ki marad Siófokon.

Előzmény: Gozo (7018)
hatosfalat Creative Commons License 2020.12.31 -1 1 7019

A tegnapi Debrecen meccs egy meccs volt, nem akarok én is a minden hónapban más hazai világklasszist látók táborába lépni. De azért az visszajött, hogy érthetetlen Vámost miért nem vitték ki Dániába. Akár plussz egy embernek, ő biztos szívesen felvállalta volna azt a szerepet is, hogy csak lelátón ül és edzéseken segít. De az eb irányítójátékunk alapján valószínűleg be is cserélték volna. 

Most meg már nagyon nehéz lesz, szinte közös edzés nélkül kellene beválogatni, más klubok játékosai mellé irányítóba. 

Gozo Creative Commons License 2020.12.30 0 2 7018

Majd Danyi összerakja...

🙂

Előzmény: szabopalesz (7016)
allegro barbaro Creative Commons License 2020.12.30 -10 10 7017

...''itt kommentelni csak időpocsékolás neki (írni) és nekünk is (olvasni)"...

 

Én is ezt gondolom, csak rólad.

Előzmény: RnD (7014)
szabopalesz Creative Commons License 2020.12.30 0 0 7016

Annyi, hogy a Sió védekezése messze nincs osszerakva még, de jól tolja. 

Előzmény: codi1993 (7015)
codi1993 Creative Commons License 2020.12.30 -1 4 7015

Vámos Petra ha hasonló formában játssza a következő két hónapot elég nagy hülyeség lenne kihagyni. 

RnD Creative Commons License 2020.12.30 -6 6 7014

Semmi problémám vele, ha így gondolja írja. De ezek után itt kommentelni csak időpocsékolás neki (írni) és nekünk is (olvasni).

Előzmény: Bamberg58 (7013)
Bamberg58 Creative Commons License 2020.12.30 -2 2 7013

Abszolút igaza van, bármennyire is fáj neked! 

Előzmény: RnD (6998)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.12.29 -4 3 7012

Annál azért többre tartom Eleket hogy csak a pénz érdekelje,de a Fradi vele szerintem már egy ideje csak egy helyben topog.....és nem látom azt hogy az ő pozícióját bármi is fenyegetné,ebbe azért bele lehet kényelmesedni.

 

Biztos hogy meg van a játékosok felelőssége is abban ahogy teljesítenek,de a legjobb sereg sem ér semmit jó hadvezér nélkül.

Előzmény: Igazság80 (7011)
Igazság80 Creative Commons License 2020.12.29 -2 5 7011

Miért állna ő fel?  Jó meló ez, sokat fizet és van állása.   A válogatott csak bónusz a kollégával együtt.  Jó pénz ez ám, nem is kell nehezet emelni, meg ilyesmik, csak néha el kell magyarázni a sajtónak, hogy épp most mi volt a szar a rendszerben.   

 

A játékosok a hibásak innen indul és végződik minden.  Egyrészt fiatalok. Másrészt izgulnak és senki sem érti, de a nyakukra helyezik a terhet.  Na meg aki sokat kihagyott, és nincs is formában, meg eleve fizikálisan is lemaradt, mégis behívják a csapatba )) És ki a hibás?  Hát a játékos persze))... 

 

 

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (7007)
Igazság80 Creative Commons License 2020.12.29 -1 0 7010

Idén?... Évek óta csak a szopás megy, nincs idén semmi csak a megszokott.  Nyilván klubszintre kell ezt helyezni, csak az FTC a felelős mindenért))  Senki sem kötelezett rá egy edzőt sem, hogy a válogatottat az FTC játékosai adják össze.  ETO is összeadhatná épp. Beáll a portás és a szakács is, csak összejön legalább egy csapatra való játékos cserékkel együtt))...

 

 

Előzmény: RnD (7006)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.12.29 -4 1 7009

'"Kim egy idegen volt."

 

Kedves sanyesz, egy Győr szurkolótól ez enyhén szólva is egy furcsa (és vicces) vélemény.'

 

Nem nekem volt idegen,nem is én gondoltam ezt róla,ha nem Mocsai!

Ezért bírálta folyamatosan....nem a mi kutyán kölyke....

Előzmény: Gojira (6995)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.12.29 -2 1 7008

Van bátorságod az biztos.....egy kézipápát akarsz holmi északi lánykákkal megcáfolni?:-)

 

Ők valamit nagyon tudnak....és sikeresek....nekünk meg van egy testnevelési egyetemünk sok okos tudóssal......na ezt csinálják utánunk azok az északiak.....

Előzmény: Igazság80 (7001)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.12.29 -2 2 7007

Ez szerintem is szemmel látható,de amíg Elek úgy nem dönt hogy fel áll,addig változás a Fradi kispadján biztosan nem lesz.

Előzmény: RnD (7006)
RnD Creative Commons License 2020.12.29 -4 9 7006

Tény: a Fradiban a szakmai munka már egy ideje nem a legjobb. És idén ez a válogatott játékán is egy-az-egyben meglátszott.

RnD Creative Commons License 2020.12.29 -8 10 7005

Az utóbbi két évben látványosan befékeztek a játékosok a Fradiban is.

 

Idén nem volt idő a válogatott felkészítésére. Csak abban lehetett bízni h a Fradiban amúgyis együtt játszó és egymást szuperül ismerő játékosokra építve a válogatott is mutat azért majd valamit az EB-n. De ez nem jött be.

Előzmény: Trombozis4 (7004)
Trombozis4 Creative Commons License 2020.12.29 -2 1 7004

A magyar válogatottban több van egyénileg, mint csapatként. Neha azt érzem, hogy ha csak elindítanánk a Fradit (legiósok nélkül) akkor is elérnénk ezt az eredményt, sőt még talán lenne egy-két bravúrmeccs is. Az utolsó két évben látványosan befékeztek a játékosok a válogatottban és ennek az okait egyrészt meg kell találni másrészt orvosolni kell.  Biztos van ebben felelőssége a játékosoknak és az edzőknek is. A sok kudarcélmény sem segít, mert görcsössé, önbizalomhiányosokká válnak a játékosok. Függetlenül a szövetség aktuális elvárásától a játékosok nem a 8-12 helyekért érkeznek a világversenyekre. Kellene néhány sikeres meccs, az talán átbillentené a társaságot a holtponton. Leírni őlet nem kell és nem is szabad.

RnD Creative Commons License 2020.12.29 -5 7 7003

Ezek a Mocsai-ellenes kirohanások is unalmasak már.

 

A magyar válogatott egyáltalán nem azért szerepel úgy az utóbbi években mert bármiféle 'testsúlykilogramm' vagy akár 'testmagasság' alapján kerültek volna be oda a játékosok. Nem ez a probléma, semmi értelme ezt elővenni.

Előzmény: Igazság80 (7001)
Igazság80 Creative Commons License 2020.12.29 -1 1 7002

Én nem csak fikázok, ötleteim is megvolnának mindenre hogy lehetne jobb. 10-15 helynél rosszabbul úgy sem végezhetnénk, szerintem az fix.  Azért én felráznám ezt az állóvizet, csak nyerni lehet vele.

Maradhat így is minden, csak akkor meg valaki mondja meg hihetően, hogy ez mitől lesz jobb Márciusban, vagy Augusztusban, stb..   

 

Jó 8 év múlva tudom az lesz, ennyi tehetségből nem fog tudni mind elveszni, de addig sem a 10 helyekért kéne kínlódni, 4-7 helyekért illene már jelenleg is minimum menni, a legtöbb játékos ha csak a klubszintjét hozná már sokkal lennénk beljebb...

Előzmény: RnD (7000)
Igazság80 Creative Commons License 2020.12.29 0 1 7001

Ja, őt könnyebben lehetett szapulni, (nem mintha bármivel jobb lett volna) nem a belső kör embereit kellett nyilvánosan kritizálni, meg összerúgni a port bármelyikkel, tehát itt kuss van és elvárások sincsenek, jó ez így))

 

A testsúlykilogrammokról meg:  Norvégia lesimázta az EB eseményt, látványosan leszarják ezt, képesek figyelmen kívül hagyni az elnök szavait a témáról.  

 

Camilla 167      Mörk belsőként 167    Kristiansen már óriás: ő már 175 köztük     Oftedal 168  

Loke 173, ismerjük a pályafutását és védőként is.   Nagyjából a húzóemberek csak ők ))

 

Na de nézzük a kapusokat, hátha ők az óriások itt.:  Lunde 180 ő már itt óriás.  Igaz, hogy 40+ a csaj, a legjobb kapusok közt, ő is sérült volt és ő is kihagyott, 38% belédobálták a labdát, igen szerencsés volt ráadásul.

 

Solberg 178, és nem szélsőként, ismerjük a pályafutását, szerencsére nem a testsúlykilogrammokon nőtt fel, pusztán 41 % védett.  

 

Granlund Rikke 172   Nem szélső, ő is kapus bizony és 36% védett az úgymond sztárok árnyékában, elfelejtette hogy Mocsait kéne olvasni neki, inkább beállt a kapuba és parádézott egyet...

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (6994)
RnD Creative Commons License 2020.12.29 -6 7 7000

Fölösleges elmondani ugyanazt háromnaponta. Ha valaki úgy gondolja hogy egy sportágban "minden rossz" és "változás úgysem lesz" akkor semmi értelme ezt ismételgetni.

Előzmény: Igazság80 (6999)
Igazság80 Creative Commons License 2020.12.29 0 0 6999

Most azt hagyjuk, hogy létezik az úgymond örök elégedetlen típus, aki mindig mindenben keresi a rosszat, de most szerintem itt fején találja azt a bizonyos szöget.

 

Ettől függetlenül a beidézett mondat egy telitalálat, nem egy edző és játékos foghatja ezt fel így nálunk, gyanítom túl sokan vannak már ők ahhoz, hogy valódi és tényleg igazi változás legyen. Golovin még fiatal, meg a hasonló hülyeségek))...

Előzmény: RnD (6998)
RnD Creative Commons License 2020.12.29 -9 10 6998

"Sokan megélnek itt a semmiből, miért változna bármi is?"

 

OK, és ezzel gondolom be is fejezted ezen a fórumon a kommentelést mert mi értelme...?

Előzmény: bandineee (6991)
Underhand Creative Commons License 2020.12.29 -1 0 6997

Gremsperger Elemér a mi kutyánk kölyke volt!

Előzmény: Gojira (6995)
Underhand Creative Commons License 2020.12.29 0 3 6996

A két mesteredző-kapitány (és pl. Csoknyai mesteredző) a rektor úr/MKSZ képzésén kapták a diplomájukat, talán ezért e csend 😂

Előzmény: Bamberg58 (6974)
Gojira Creative Commons License 2020.12.29 -3 3 6995

"Kim egy idegen volt."

 

Kedves sanyesz, egy Győr szurkolótól ez enyhén szólva is egy furcsa (és vicces) vélemény.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (6994)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.12.29 -4 3 6994

'Az is elég beszédes, hogy egy ilyen szereplés és játék után a testsúlykilogramm királya nem szólal meg, pedig Rasmussen idejében szívesen nyilatkozott és bírált.'

 

Nekem annyira nem hiányoznak a "bölcsességei" és a "tanácsai"....Kim egy idegen volt.

Előzmény: Bamberg58 (6974)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.12.29 -2 2 6993

'Szerintem az elsődleges ötlet az a szövetségben, hogy Danyi vigye tovább a válogatottat az olimpia után (főleg, ha igazak a pletykák, hogy nem marad az ETO vezetőedzője). Persze ennek előfeltétele lenne, hogy kijussunk az olimpiára és ott legalább valami részsikert elérjünk. Elek ki fog szállni ebből a vonatból, sok lesz a Fradi és a válogatott egyszerre és viszonylag nagy a támadási felület mindkét fronton.'

 

Ebben valóban van logika,és ettől ki ver a víz.....sem Danyi sem Elek nem megoldás mint szóló kapitány.

A kapitányi címet ne kárpótlásként kapja meg Danyi ha esetleg menni e kell az ETO-tól,ennél jóval komolyabb poszt egy válogatott irányítása!

 

Előzmény: Trombozis4 (6972)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!