Keresés

Részletes keresés

Nesqq Creative Commons License 2010.01.06 0 0 352

A Memory Stick PRO Duo-t néztem én is, de az jóval kisebb méretű, mint a Memory Stick Duo. Gondolom, valami adapter kellhet hozzá és azzal már használható lesz.

Köszi a választ!

 

Előzmény: DIE_ROBOTER (351)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2010.01.06 0 0 351
DSC-S930:

Memory Stick™ Duo, Memory Stick PRO Duo™. Memory Stick PRO Duo™ nagysebességű (sebességelőny nélkül), Memory Stick PRO-HG Duo™. Belső memória (12 MB)
Előzmény: Nesqq (350)
Nesqq Creative Commons License 2010.01.06 0 0 350

Segítsetek léci!

Vettem egy Sony DSC-S930 digitális fényképezőt. A gép "Memory Stick Duo" típusú memóriakártyát tud fogadni. Körülnéztem, de nem nagyon találtam ilyet. Időközben kiderítettem, hogy ezt a fajtát váltotta a "Memory Stick Pro Duo" típus.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék egy 2 gigás kártyát varázsolni ebbe a gépbe?  

Köszönöm előre is!

 

Sj Creative Commons License 2009.07.17 0 0 349
Szerintem nagyjából mindegyik jó, én évek óta használom, ha nem rontod el nagyon a berakást nem lesz gondja (ha igen akkor megegyengeted a tűt ami elhajlott)
Annyira azért vigyázz, hogy USB 2 es legyen mindenképp (bár nem is tudom van e egyes még)
Előzmény: bigrace (348)
bigrace Creative Commons License 2009.07.17 0 0 348
Sziasztok!

Ezen a topic-on még nem jártam, úgyhogy üdv mindenkinek! Abszolút amatőr hobbifotós vagyok, jelenleg egy 2004-ben vett canon kompakt digi géppel örökítgetem meg a fontosabb emlékeket. CF kártya van hozzá, és beleolvasgatva itt a hozzászólásokba, látom, nem én vagyok az egyedüli CF-es:)

Egy kis tanácsra lenne szükségem. <B>Kártyaolvasót keresek, USB-s külsőt,</B> olyan nagyonsok az egyben mindenfélét leolvasó, SD-t is. A legfontosabb kérdés, olyant keresek, ami teljes biztonsággal olvassa a CF kártyát úgy, hogy az nem ragad bele, vagy hasonló, de ha lehet, az olcsóbb kategóriások, párezresek közül. Mit javasoltok? TakeMS mini pl jó lehet?
Amit akár ma is meg tudnék venni pl: http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=19803&mitkeres=&kategoria=&sort=eladasi&orient=ASC&kovetkezo=&holkeres=&elotag=%20AND%20nev%20LIKE%20%27Mem%F3riak%E1rtya%20olvas%F3,%%27

BR
xeroxphaser Creative Commons License 2008.08.03 0 0 347
Az előző hirdetéshez email cim: info@fkk.hu
Előzmény: xeroxphaser (346)
xeroxphaser Creative Commons License 2008.08.03 0 0 346

Eladó Sandisk 8GB Extreme IV CF kártya. ~40 MB/sek adatátviteli sebesség, tartozék: tok és adatvisszaállító szoftver. 18,5e Ft.

Postai szállítás kb. 500 Ft.

 

forza.inter Creative Commons License 2008.07.29 0 0 345
Eladó az alábbi CF kártya. Zsír új:
Mailem publikus írj ha érdekel
Sandisk
szeni1 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 344
SanDisk új eredeti memóriakártyák:

CF Extrem III 2GB  8900Ft, CF Extrem III 4 GB 10500Ft, CF Ultra II 2GB 6500Ft, 10 év gari, CF Extrem IV 2GB 9900Ft,  SDHC Extrem III 4GB 10 év garancia 10500Ft, mini SD 512MB  2100Ft.

További mem. kártyák itt

Újak magyarországi garanciával számlával!

Tel:20/9349-433

E-mail:kunattila72@gmail.com

BAL002 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 343
Eladó 1db keveset használt 128Mb-os Smart Media memóriakártya.

baloo@buli.net

06-30-430-2368
hokk Creative Commons License 2008.06.16 0 0 342
Eladó SanDisk Extreme III 12 Gb CF kártya 1 hónapos, 26e

mail pub.

RozekHDV Creative Commons License 2008.06.14 0 0 341

Helló!

 

Ha eredeti és utánvétellel el tudod küldeni Győrbe akkor érdekel.

30/9468825

Üdv RL.

Előzmény: petronelli (340)
petronelli Creative Commons License 2008.06.11 0 0 340
Eladó SanDisc Extreme III. 1 Gb memóriakártya garival 2500Ft
Masziati Creative Commons License 2008.06.02 0 0 339
Sziasztok!

Memókártyák: http://www.sokoldal.hu/lap.php?azonosito=memoriakartya
Sj Creative Commons License 2008.05.29 0 0 338
papírtok, cd. Most nézem nekem is van, ha 3.3 as a tied leírom...
Előzmény: Törölt nick (337)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 337
a kulcs ott van a kis papírtokján a cd-nek...
Előzmény: Bumbee (335)
Sj Creative Commons License 2008.05.28 0 0 336
Azért egy új kártyánál illik egy format gombot nyomni. Másrészt kártyát érdemes viszonyleg megbízható helyról venni sok a hamis (sandisc pl).
Próbálkozni lehet a Cf cardsetup, pci_us_smartrecovery, pci_filerecovery progikkal, hátha sikerül menteni valamit. Utána kiderül, hogy meghalt e a kártya...
Előzmény: Bumbee (335)
Bumbee Creative Commons License 2008.05.28 0 0 335

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni. Egy Sandisk Extreme III 4GB kártyára készült ma 100 kép egy EOS 5D-vel. Vissza is néztük őket, belenagyít stb. Aztán mikor hazajöttem kártyaolvasóba be, kiírja, hogy meg kéne formázni a kártyát. Visszateszem a fényképezőbe, ott azt írja, CF card not formatted. Ok, lehet akkor tényleg nincs megformázva a kártya, de akkor hogyan tudtam képeket készíteni, majd visszanézni?

Fontos képek voltak, ezért is izzadtam le kicsit ettől. Próbáltam elindítani a hozzá kapott visszaállító software-t, de kér termékkulcsot, azt viszont sehol nem találom hozzá :S

Ha valakinek van vmi ötlete, mi történhetett a képekkel, miért tudtam mégis fotózni illetve visszahozható-e vhogy a képanyag, megköszönném, ha leírná!

 

Üdv, Bumbee

SoundHeadz Creative Commons License 2008.05.07 0 0 334
Eladó egy vadiúj 8GB-os SanDisk Ultra II CF kártya.
Kereken 15.000 HUF a kikiáltási ára.
Laca999 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 333
Az a helyzet, hogy amit leírtam sok mindent feltételez. Feltételezi, hogy a géped felismeri a kártyaolvasót (ez is egy feltételezés, mert nem írtad, hogy hogyan teszed rá a gépre).
Előzmény: Laca999 (332)
Laca999 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 332
Feltételezve, hogy angol nyelvű Windows Xp-d van.
Start menü - > Control Panel (Vezérlőpult) - > Administrative Tools -> Computer Management.

Azon belül a bal ablakban a Storage - > Disk Management

Ott a szükséges Volume-ra ráállsz és jobb egér klikk Format.
Előzmény: Ibolya58 (331)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 331

Sziasztok!

 

Volna egy olyan gondom most vettem egy 2GB memóriakártyát de nem ismeri föl a számítógépem és a többi cucc sem. Formázni sem tudom mert az írja, hogy írásvédett. A filerendszere is számomra teljesen ismeretlen. Ez a rendszer a RAW. Hogyan tudom ezt a kártyát megformázni FAT-os filerendszerré??

 

Köszi a válaszokat!

SABAT Creative Commons License 2008.02.25 0 0 330
Nekem pl Memorex 2GB-os van a Nokia telómban. Semmi baja. 2GB-osnál nagyobbat ne vegyél, mert az alap SD szabvány csak eddig kezeli a kártyákat.
Előzmény: zoci-mike (329)
zoci-mike Creative Commons License 2008.02.25 0 0 329
Sziasztok
Az a kérdésem lenne, hogy létezik már olyan, hogy 2 gigabytos vagy annál nagyobb microSD kártya, amit mobiltelefonba be lehet tenni? Ha igen akkor milyen márkát nem érdemes venni?
 
mirkofoto Creative Commons License 2008.02.23 0 0 328
:-)))
Előzmény: blueye (327)
blueye Creative Commons License 2008.02.16 0 0 327
Egy újszülöttnek minden vicc új! :o))))
Előzmény: mirkofoto (326)
mirkofoto Creative Commons License 2008.02.16 0 0 326
Skacok!

Ezt nemrég találtam:

www.argep.hu


Beütöttem, hogy 1 GB-os Sandisk Ultra II. CF-kell nekem és kidobott egy csomó üzletet összehasonlítva az árakat...

Hihetetlen, hogy van, ahol 3490-ért hozzám vágják újonnan! (Mondjuk az is meglepő volt, hogy talált olyan boltot is, ahol majdnem 15.000 Ft ugyanez... Szerinetek ki vásárol ott? A Sznobok? :-DD )
lolka02 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 325
Keresek 128MB-os SmartMedia memóriakártyá(ka)t.
para5433kukacgmail.com-ra legyetek szívesek írni. Köszönöm!
ceva_sony Creative Commons License 2007.11.14 0 0 324

Meg mindig:

Elado hasznalt CF kartyak, SanDisk Ultra II-es

-1 db 256 MB

-1 db 512 MB

-1 db 1 GB

mail publikus

ar megegyezes szerint

Előzmény: ceva_sony (323)
ceva_sony Creative Commons License 2007.11.13 0 0 323

Eladó hasznalt CF kartyak, SanDisk Ultra II-es

-1 db 256 MB

-1 db 512 MB

-1 db 1 GB

mail publikus

ar megegyezes szerint

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!