Keresés

Részletes keresés

Snowcat Creative Commons License 2002.09.24 0 0 1820
Ismerős a hiba, nekem emijatt 1szer volt szervízbe a telcsim, ahol főelem csere lett a dologból (szerencsére garisan, meg mivel főelem újabb 1 évig garis lett :)...
Előzmény: gguszti (1814)
gguszti Creative Commons License 2002.09.24 0 0 1819
Kösz a válaszokat!

A hálózattal lehetett vmi probléma, este néhány másodpercre már rendbejött, ma reggelre pedig minden OK.
Viszont az akksi szépen lemerült a folyamatos hálózatkeresés miatt...

Fabrik Creative Commons License 2002.09.24 0 0 1818
Nekem a !-jel ugyancsak megjelent, de akkor tudtam telefonálni (nem Pannon). Azt mondták anno az okosok, hogy ilyenkor valami titkosítási probléma van. Ezt úgysem értem, így nem is feszegettem.

Más. Előre leszögezem, hogy nem akarom egyik szolgáltatót sem bántani, de anno amikor pannonos voltam, nálam sokszor fordult elő, hogy max. térerőnél se ki, se be (a hívások), hanem befelé a hangpostám jelentkezett. Egy idő után cseréltem. Szolgáltatót. A kollégám először 4 alkalommal telefont cserélt, és csak aztán szolgáltatót.

Előzmény: gguszti (1814)
Fabrik Creative Commons License 2002.09.24 0 0 1817
Azt kell, hogy mondjam: Korrekt!

Naponta ilyen ügyfélkezelést akarok! :-)

Előzmény: mtoma73 (1815)
Ordas Creative Commons License 2002.09.23 0 0 1816
Nekem a felkialto jel akkor fordult elo, amikor kulfoldon vagyok es olyan halozatot talat, amirol nem tudok telefonhivast kezdemenyezni. Egyszer-ketszer itthon is bevillant, de par sec mulva eltunt.
Előzmény: gguszti (1814)
mtoma73 Creative Commons License 2002.09.23 0 0 1815
Siemens C35 Vodafone logoproblema levelezesem a Vodafone Ugyfelszolgalataval. Tanuulsagos.
Elnezest ha hosszu lesz:

Levelem:

Az lenne a kérdésem, hogy Siemens C35-ös telefonon, adatkábellel, megfelelö programmal lecserélem a logót,de az mégsem látszik. Mi ennek
az oka. VITAMAX elöfizetéses a telefon

Valasz:

Tisztelt M Úr!

Kérdésére válaszolva tájékotatjuk, hogy Siemens C35-ös készülékre sajnos nem tud letölteni a hálózatunkon használható operátor logót. Megértését
köszönjük!
Tisztelettel: Vodafone Ügyfélszolgálat

Valaszom:

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Köszönöm a "kimerito"" választ. De a válaszukban Önök is csak azt a sajnálatos tényt irják le, amit magam is megállapithattam.
Igazából nem az együttérzésük érdekelt, hanem ennek a helyzetnek az okára, a technikai magyarázatára lennék kiváncsi, ha lehetséges.
Ez az operátor logó probléma egyébként bármelyik mobiltelefonra fennáll, amit a Vodafone hálozatban használnak?
Vagy csak Nokia telefonokra müködik? És esetleg a jövöben lesz-e arra mód, hogy Siemens tipusú mobiltelefonon is használható legyen ez az egyszerü lehetöség?
Válaszukat elöre is köszönöm.

M T
vevö

Ujabb valasz:

Tisztelt Mezei Úr!

Kérdésére ezúton szeretnénk válaszolni.
A Siemens C35-ös mobiltelefon, illetve az ahhoz használható adatkábel és program piacra kerülése elobb történt meg, mint ahogyan a Vodafone
megjelent a magyar piacon. Ezért a Siemens programja nem támogatja a Vodafone hálózatán az operátorlogo megjelenítését, ugyanis az
operátorlogonak minden esetben attribútumként tartalmaznia kell az adott hálózat kódját.
Egyben tájékoztatjuk, hogy az újabb Siemens
készülékekre (C45, ME45, S45) már letöltheto operátorlogo és csengohang is a Vodafone hálózatán keresztül.

Tisztelettel: Vodafone ügyfélszolgálat

Utolso valaszom:

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Köszönöm válaszukat. Igy már értem valamelyest a problémát. Még egy utolsó kérdésem lenne. A telefonban levö programot nem lehet esetleg lecserélni egy késöbbi verzióra, ami talán már ismeri a Vodafone hálozati attributumot.
Az én telefonomban futó program verziószáma 16. A fenti lehetöség részemröl csak elméleti, nem tudom erre van-e mód, vagy létezik-e olyan verzió, ami támogatja ezt a logócserét.
Válaszukatelöre is köszönöm.

M T

O valaszuk:

Tisztelt Mezei Úr!

Technikai csoportunk munkatársai szerint a szoftvercserére egyel?re nincs lehet?ség.
Javasoljuk, érdekl?djön a Siemens cégnél, a legfrissebb információt t?lük szerezheti meg.
Megértését köszönjük.
Tisztelettel:

Vodafone Ügyfélszolgálat

gguszti Creative Commons License 2002.09.23 0 0 1814
Itt van mellettem a C35-ösöm és érdekes dolgot művel.

A kijelzőjén ez látszik: "!H PANNON GSM" (a felkiáltójel fekete alapon fehér). Normálisan egy rátöltött logó kéne legyen.
Úgy csinál, mintha hálózatot keresne, de az itt biztos van. A baloldali funkciógomb felett a "Keres" felirat van.
Megpróbáltam megcsörgetni magam vonalasról, de "...pillanatnyilag nem kapcsolható".

Mi lehet ez??

Fabrik Creative Commons License 2002.09.23 0 0 1813
Na, ezért tartom az SL45 memóriakártyáját jónak. Ha ez szabvánnyá válna (biztos nem fog, de a gyártók nem jönnek rá, hogy hosszútávon az ezerféle szabvány nekik rossz), akkor meg is venném a telefont.

Ami nekem kellene:
- Telefonálni
- SMS-ezni
- soksok SMS-t tárolni (pl. az összes kimenőt, mint az emilnél)
- soksok nevet tárolni (10-12 adattal)
- normális naptár
- fejleszthető

Na, ennek egyetlenegy megoldása van, a Handspring Treo, de azzal is van bajom...

Előzmény: Vének Tanácsa TM (1811)
Mike Creative Commons License 2002.09.23 0 0 1812
C55 elég király darab.
de azért én kiváncsi lennék a sorozat m illetve s tagjára is
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2002.09.20 0 0 1811
Igen, nekem is az egyetlen bajom a kicsi telefonkönyv, bár még beleférek, de jó lenne egy dinamikus memória, több telszám, e-mail stb. tárolása egy névhez. Azért egyelőre biztos nem cserélem le...
Előzmény: Fabrik (1809)
gypeter Creative Commons License 2002.09.20 0 0 1810
Nekem is többször csinálta ezt az "önkikapcsolást" régebben a C35-ösöm, de mióta a szoftvere az 5-ös verzióról ki lett cserélve a 21-esre, teljesen megszűnt a jelenség.
Előzmény: dyz (1808)
Fabrik Creative Commons License 2002.09.20 0 0 1809
Jaja, S35 rulez. Még meg sem jelent itthon én már megvettem...

Azóta is azt gyűröm (ugyanazt!).

Ami változás, az az, hogy karcos lett, ezért kaptam egy dummy készüléket, így kicseréltem gyári hára (egyébként a dummyk ~2500 Ft-ért vannak és gyári házak, ami meg 8000 lenne). Aztán az is karcos lett, dummy meg nem volt, így rakattam rá utángyártottat, amit 2 nap után visszacseréltettem a régire, mert a gombok nem mentek, a SIM-et néha nem fogadta (eredendően a TRhökölynél már papírral támogatták ki), 2 nap alatt lekopott a festék a házról...

Amiért nem cseréltem/cserélek, hogy nekem a telefon telefonálni, néha SMS-ezni kell, erre meg teljesen jó.

Amiért cserélnék, az SMS memória (SIM) és a telefonkönyv nekem nagyon iciri-piciri, így pótkészülékkel kell járnom.

Ami miatt Siemens marad (előtte is az volt), hogy a kihangosító a kábel (archíváláshoz) jó minden típushot, illetve e kihangosítónál (ha nem a hordozható), akkor csak a tartót kell cserélni, hordozhatónál meg semmit. A többi telefonnál meg egy készülékcserével mindent cserélhet le az ember. Egy kihangosító meg annyiba kerül, mint egy telefon akcióban (vagy 2-szer annyiban). Így most a nejem M35-je és az én S35-öm is tölthető, kihangosítható a kocsiban, sőt a hordozhatóval az egész családé :-)

Eddig semmilyen szoftvercsere nem volt, meg törés, meg nullázás, megmiegmás. Úgy vagyok vele, hogy amíg a telefon működik, addig nem kell bazerálni (ebben megerősített a fenti házcsere is). Szoftververzióm: 09

Előzmény: Vének Tanácsa TM (1805)
dyz Creative Commons License 2002.09.20 0 0 1808
Igen, nekem is megcsinálta kb. 3 háromszor az eltelt két évben.
Pontosabban este kikapcsolt magától, amikor reggel visszakapcsoltam, még mindig 23.10 volt az óráján...
Ritkán fordul elő, de gőzöm nincs mitől. Egyébként másoktól, más típus esetén is hallottam ilyen jelenségről
Előzmény: nyuszi_ (1807)
nyuszi_ Creative Commons License 2002.09.20 0 0 1807
Sziasztok!

1 éves c35i (sw.ver:18) két furcsa dolgot produkált:
- lezárt bill.zárral kikapcsolt a zsebemben tegnap este.
- az órája 40 perccel visszaállítódott. (El is késtem, mert ennyivel később is ébresztett :(

Találkozott valaki már hasonló jelenséggel? Mire gyanakodjak?

Köszi,
nyuszi

Pusher Creative Commons License 2002.09.19 0 0 1806
my-siemens.com szerint létezik M46 is, nem írnak róla tul sok mindent, de kívülről teljesen C45 kék háttérvilágítással.Most néztem S46 is létezik, és mind2ről azt írják, kizárólag Észak Amerikának designolták (bocs :). Gondolom akkor az X46 szól az amiknak.
MT50 tudása tényleg elég hasonló a C45höz, de a Javan kívül GPRS-t is tud. Ja és van M50 is ami szinte csak külsőben tér el az MT50 től.
Ja és akkor már: Meg lehet nézni az új C55-t, (meg állítólag hamarosan árulják is majd) elég jónak tűnik így elsőre.
Előzmény: Vének Tanácsa TM (1805)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2002.09.19 0 0 1805
MT50

Én is azért szeretem az s35-öt, mert nem találkozom vele szembe folyton :) Meg egyébként is, jó kis készülék.

Előzmény: Ponpil (1804)
Ponpil Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1804
Teljesen :)

De van egy fantom telefon, csak a westelnel kaphato. C45 belulrol, de java is fut rajta, kek hattervilagitas. Nem tudom a betukodjat, de a szam asszem 50-es.

Tulkepp sajnalatos, hogy nincs M45. Ugy lattam M35 eleg jol ment, sokat adtak el belole. S35 (nekem ilyen van) meg eleg ritka

Előzmény: Fabrik (1801)
Fabrik Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1803
Annyiért nekem is kellene, de mit tegyek itthon a SL-kal... :-)
Előzmény: Törölt nick (1802)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1802
Köszönöm, megrendeltem, 100 euro volt 1 év további rablánccal, és adnak hozzá egy új SIM kártyát is. Hogy miért, azt nem tudom, remélem azért, hogy 10-nél kicsit több SMS-t tudjon tárolni.
Holnap után jön postán, ha érdekel valakit, elmesélem milyen.

G. (D).

Fabrik Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1801
Rendet raknék

Régen volt C és S (25-ös szériában). A C a kommersz, az S az üzleti

Aztán a 35-ösnél lett M, ami az ütés stb. álló lett. Ez belül teljesen megegyezik a C35-tel mindenben, azaz ugyanaz a gyártósor, szoftver minden, csak más burkolatot kap (nem papírszalvétában van, hanem nylonzacsküban)

Aztán jött az SL45, ami mp3, meg flash, ennek kicsi változata az SL42.

Aztán a kitérő után folytatták a C45, S45, ME45-tel, de itt már az ütés ment az üzletire (belülről ugyanaz).

Meg menetközben kijöttek a mindenféle A szériák, amik meg (na mindegy)

Most már világos? :-))

Ponpil Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1800
Igen, vhogy igy.

Akkor kalsszikus ertelemben nincs utesallo C45, azaz M45.

Ugy tudom a 45os sorozat az SL45telkezdodott. Annak viszont nincs is elodje a 35nel, igaz? De ellenben van SL42, amiben annyi a kulonbseg az Sl45hoz kepest, hogy a flash memoria nem 32, hanem 16 megas. Vagy van egyeb is?
De az S35nek nincs utesallo ME35os verzioja. Ez is igaz, ugye?

Előzmény: Pusher (1799)
Pusher Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1799
Én úgy tudom hogy az S45 és az ME45 úgy viszonyul egymáshoz, mint a C35 és M35, tehát a belsejük ugyanaz,csak a burkolat az ME45 esetében többet bír.
Az adatkábel biztos hogy jó kell legyen.
Pusher
Előzmény: Törölt nick (1798)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.18 0 0 1798
Hell o,

Itt nem lehet ME45-öt kapni, a C35-öm meg szinte teljesen meghalt, úgyhogy marad az S45. Van valami ellenérvetek? pl. az adatkábel kompatibilis?

Hálám üdvözlöm

Gandalf (Dublin)
http://go.to/Eire
--
"Olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégse?"

mtoma73 Creative Commons License 2002.09.15 0 0 1797
kossz az infot, eddig en ezt nem tudtam.
Előzmény: Degeczi (1796)
Degeczi Creative Commons License 2002.09.14 0 0 1796
persze, ez mar tenyleg regi tortenet, tobbszor elojott minden ilyen forumon: a vodafone olyan SIM kartyat ad, amirol fixen a "vodafone" folirat jon le, nagyobb prioritassal, mint a telefonra toltott logo (de amint egy masik szolgaltato kartyajat teszed be, rogton megjelenik)
Előzmény: mtoma73 (1794)
gguszti Creative Commons License 2002.09.14 0 0 1795
Ha jól emlékszem, korábban is felmerült az a probléma, hogy Vodás telefonra nem lehet logót küldeni.
Nekem kábellel, S25 Explorerrel és Pannon kártyával minden rendben volt.
Előzmény: mtoma73 (1794)
mtoma73 Creative Commons License 2002.09.14 0 0 1794
Ez fuggene a mobilszolgaltatotol is? Mert a telefonba atmegy, mert onnan is ki tudom olvasni, csak nem jelenik meg. Mertazt addig ertem, hogy letolteni a vodafone-tol is csak Nokia XXXX mobilra lehet oplogot, de en kabellel akarom.
Előzmény: McRae (1793)
McRae Creative Commons License 2002.09.14 0 0 1793
Hi:)

Vodánál le lehet egyátalán cserélni a logot????

Előzmény: mtoma73 (1792)
mtoma73 Creative Commons License 2002.09.14 0 0 1792
Sziasztok!

Van egy nagy problemam. Adott Siemens c35 telefon, adatkabel, program, amivel logot tudok atkuldeni a mobilra. At is megy csak eppen nem jelenik meg. Ez mitol lehet? vagy mit rontok el?
Egyebkemt a verzioszam:16 es Vodafone-os SIM kartya van benne.

ac07 Creative Commons License 2002.09.13 0 0 1791
Hi mindenkinek,

Csak azért írok, hogy könnyes búcsút vegyek a társaságtól. Hűtlen lettem a Siemenshez, de azt hiszem, sikerült egy a maga nemében hasonlóan jó és kevéssé elismert márkához pártolnom. Szóval Sony J70.
Kösz a sok jó tanácsot. további jó topicolást!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!