Keresés

Részletes keresés

kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.07.04 0 0 350

Szia Kicsirigó!

Ellentétes véleményem van: hónapok óta fogyasztom e gombalét, de a Tiédhez hasonló negatív élményekről megtapasztalásom, - sőt tudomásom - másoktól sincs!

Az összetevőket végig gondolva mi is vált6ná ki a hasmenést?

Adott a kristálygomba, cukor v. méz, mazsola, fél citrom, víz, akár limonádénak is nevezhetném a végterméket. Ezek alapján u.ezen 6ást ráfoghatnád a bodzalére is... 

 

Tény, h. az anyagcserét előnyösen befolyásolja, fogyasztása óta csökkent tömegem.

Küldök mailt. . .         

Előzmény: kicsirigó64 (349)
kicsirigó64 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 349
A jappán kristálygomba a tájékoztató szerint, allergiára is jó. A kérdésem az lenne , hogy kétéves gyereknek adható-e. Én úgy vettem észre, hogy a lé eléggé meghajtja még a felnőttet is. Nem ártana a gyereknek?
kicsirigó64 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 348
Nem lehet, csakk friss tejet.
Előzmény: szojacska (136)
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.06.27 0 0 347
Kefirgomba, és/vagy japán kristálygomba kezdő adagjai keresik új gondozójukat!
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.06.19 0 0 346

:-)

Nosza!

kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.06.19 0 0 345

Szia Szego 22!!

 

Nem vagy kivételezett: tudok Neked (is) segíteni, de e-mailben léccike megosztani velem, hogy honnan, melyik égtáj felőli a sziggorúúan "Gödöllő környékéig" meg6ározásod?! Bp. XVI. kerület na'on távoli vidék számodra? A gödöllői HÉV,  

és buszok is járnak a kerületben ... 

Segítőleg találkoztam már más kerületekben is érdeklődőkkel. . .

Gondolj bele! Kidobná(nk)m a felesleget, ha nem lenne érdeklődő!

Szerencsére vaan! 

Előzmény: Szego_22 (341)
boricska Creative Commons License 2006.06.17 0 0 344
Sziasztok! Tönkretettem a gombáimat, mert amikor a kecskéim elapasztottak, elhittem, hogy el lehet tenni vizben lefagyasztva a gombákat, hát meg is pusztultak szegények, egy darabig kísérleteztem, elpocsékoltam egy csomó tejet, de semmi értelme nem volt. Ha lenne valakinek itt a közelben - mondjuk Érden (mert én százhalombattai vagyok) fölösleges gombája, nagyon hálás lennék érte.
kunoichi Creative Commons License 2006.06.17 0 0 343

Sziasztok!

 

Van itthon néhány adag fölösleges kefírgombám. Ha valakit érdekel, tudok belőle adni. Kecskeméti vagyok, itt tudnám odaadni a gombácskákat is.

Szego_22 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 342
Bocska besten =bpesten
Szego_22 Creative Commons License 2006.06.17 0 0 341
Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni? Kefírgombát szeretnék, de valahol gödöllő környékéig, mert besten sajna nem vagyok egyáltalán ismerős!
Előzmény: riffentyu (336)
thunderstrike Creative Commons License 2006.06.16 0 0 340
Üdv!

Kulinárisnak köszönhetően én is immáron napi rendszerességgel iszom kefírt. :)

Kellemes mellékhatásként pedig lenne átadó kristálygombám, szeretettel várom az érdeklődőket.

(Budapest, XX.ker)

thunder
funyiro11 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 339
Sziasztok!
Kaptunk pár evőkanálnyi kristálygombát műanyagpohárban. Mielőtt megcsináltuk volna az első adag üdítőt (2 napig citrommal és csapvízzel erjesztettük), műanyagpoharban (szárazon) frigóban volt vagy három napig, szárazon. Ez mennyire árthatott a gombának? Még egy kérdés: folyamatosan lehet inni, vagy egy idő után abba kell hagyni?
F
riffentyu Creative Commons License 2006.06.15 0 0 338

Szia. Kedves vagy, hogy válaszoltál. Már van egy érdeklődő! Persze, hogy csinálom a rengeteg kefírt , hogy a gombácskák jól érezzék magukat addig is..:)) - Finom, (mint tudjuk).

Szia.riff.

Előzmény: kulináris kóstológia (337)
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.06.14 0 0 337

Szia Riffentyű!!:-)

Ne türelmetlenkedj, lesz érdeklődőd, legfeljebb nem erre járnak jókor, s jó időben!...  

A lényeg, hogy megfelelően kezeld a tovább adni szándékozott gombákat is!

Egy KÖSZÖNÖMöt igazán megér(nek), - nekünk eddig igen!

Előzmény: riffentyu (336)
riffentyu Creative Commons License 2006.06.14 0 0 336

Sziasztok. Szóval még mindig van!:)

 

"Van kb. két adag kaukázusi kefírgombám fölöslegbe. Átadnám, ha érdekel valakit. Budapesti vagyok. Napközben (8 és fél 5 közötti időben bármikor) a Deák tér közelében a munkahelyemről ki tudnék ugrani pár percre, ha valakinek jó...."

 

kyla Creative Commons License 2006.06.14 0 0 335

Köszönöm a választ!

Minden egyes szűréskor leöblítem a gombákat.

Viszon a hűtőben vízben szoktam őket pihentetni, ha néhány napig nem csinálok kefírt. És ez a módszer működött fél évig. Nekem is, a barátnőmnek, anyukámnak is.

És az a furcsa, hogy anyukámnak is elromlott a gombája, holott ő mostanában nem is pihentette őket.

Tanácstalanok vagyunk.

Előzmény: kulináris kóstológia (334)
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.06.14 0 0 334

Mail fog menni, de előzetesen kérdezem: az erjesztő edényt, s a gombákat leöblíted szűréseknél?

Idézek:

 

A kefirrel úgy kell bánni, mint a friss hússal, mert éppoly romlékony. Csak a friss tejet szabad felhasználni, savanyított, aludt tejet nem. A gombákat soha nem szabad tej nélkül tartani, mert elpusztulnak (éhen halnak). Legalább hetente egyszer a gombákat és az edényt langyos vízben át kell mosni!

 

Üdv.: kulináris

 

Előzmény: kyla (333)
kyla Creative Commons License 2006.06.13 0 0 333

Sziasztok!

Kb. fél éve rendszeresen csinálom a kefírt otthon. Nem is volt semmi gond a gombákkal.

Egyszer csak, minden átmenet nélkül rossz lett a kefír. Leszűrtem, ahogy szoktam, de szinte tej sűrűségű (inkább hígságú) maradt és az íze is furcsa.

Azóta háromszor próbálkoztam újra, de az eredmény ilyen rossz lett mindig.

Szerintetek mi történt? Hőmérséklet, tej, minden külső körülmény változatlan.

A gombák színe is szép.

Előre is köszönöm a segítségetek! kila

macimoci Creative Commons License 2006.06.12 0 0 332
Kipróbáltam a bodzás változatot, szerintem így élvezhetőbb az íze.
Siessetek, mert már nem sokáig lesz bodza!
macimoci Creative Commons License 2006.06.12 0 0 331
Hát igen ma sikerült megválni egy részétől - sajnáltam volna kidobni.
Előzmény: kulináris kóstológia (329)
riffentyu Creative Commons License 2006.06.12 0 0 330
Van kb. két adag kaukázusi kefírgombám fölöslegbe. Átadnám, ha érdekel valakit. Budapesti vagyok. Napközben (8 és fél 5 közötti időben bármikor) a Deák tér közelében a munkahelyemről ki tudnék ugrani pár percre, ha valakinek jó....
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.06.12 0 0 329

:-) Szia Macimoci!

Köszönöm, és örülök, hogy elfogadtad javaslatomat: látod, más szekszárdit is érdekel a gomba! Jó egészséget!

Üdv.!

 

 

Előzmény: macimoci (328)
macimoci Creative Commons License 2006.06.11 0 0 328
Emil ment.
Előzmény: williams16 (327)
williams16 Creative Commons License 2006.06.11 0 0 327
Üdvözlöm,

olvastam írását a kristálygombáról. Én is szekszárdi vagyok és nagyon szeretném a kristálygombát kipóbálni, mert úgy érzem a jelenlegi egészségi állapotom miatt szükségem lenne rá.
Kérem amennyiben van átadó mnnyisége úgy értesítsen. Köszönöm.
editfabian@freemail.hu
Előzmény: macimoci (325)
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.05.29 0 0 326

Szia!

 

Sztem nagyon eredeti a hasonlatod, mint pl. a bodzavirágos tipped is!:

"Engem a buggyant limonádéra emlékeztet.", tehát jól boszorkánykonyháskodtál!

Az erjesztő gombáktól van az a bizonyos mellékíz, nekem bejött, fogyaszt(juk)om is több, mint 2 hónapja.

Vélemény: a bodzavirágo(ka)t a friss lében, a fél citrom mellé téve zamatban összeérik leszűrésig, s kidobod, mint a mazsolát, vagy fügét, stb.

Leszűrését követően is ízesídheted mézzel, v. cukorral, natúr citromlével, ahogy szimpibb Neked!

Türelmes kísérletezés sikert terem! Bodzás 5letedet köszönöm!

Előzmény: macimoci (324)
macimoci Creative Commons License 2006.05.29 0 0 325
JAPÁN KRISTÁLY GOMBA átadó Szekszárdon
Eleve olyan sokat kaptam és még szaporodik is!
macimoci Creative Commons License 2006.05.29 0 0 324
Elkészült az első adag "kristályvíz"!

Hát.. még egy kicsit szokatlan az íze, vagy nem jól csináltam valamit. Engem a buggyant limonádéra emlékeztet.
Most virágzik a bodza. Nem próbáltátok bodzavirággal ízesíteni, milyen lehet? Gondoltam megpróbálom, csak még azt nem tudom, hogy a gombákkal együtt tegyem-e bele, vagy külön?
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.05.27 0 0 323
Itt OFF lenne, mélben válaszolok.
Előzmény: macimoci (322)
macimoci Creative Commons License 2006.05.27 0 0 322
Köszönöm, épségben megérkezett. De menyi vizet tegyek hozzá, hiszen ez nagyon sok?
Előzmény: kulináris kóstológia (321)
kulináris kóstológia Creative Commons License 2006.05.25 0 0 321

Útnak indítottam adagodat!

Előzmény: macimoci (319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!