Keresés

Részletes keresés

Thaumiel a Trónbitorló Creative Commons License 2001.06.29 0 0 6696
Csak arra kell a jogasz, hogy megmondja mennyire kaphatjak be. Tovig a default.

Seta: Legkozelebb vigyel fenykepezot is...

En azt csinalom, es durva kepek keszulnek.

Hogy lehet beinzertalni ide egy kepet?

Előzmény: Pavarottis infarction (6695)
Pavarottis infarction Creative Commons License 2001.06.29 0 0 6695
Nekem tegnap este tökre régi szép idők érzésem volt. Publikus helyen kevertük a levegőbe a mindannyiótok által oly jól ismert illatot. Egyik barátom nagyon klassz dolgokat olvasott nekünk, de előtte a kormányról beszélgettünk, s ő közben önkéntelenül összegyűrt egy poháralátétet.:-)

Sétáljatok a városban, tele van meglepetésekkel. Gyönyörű és közben mesél magáról. Imádom a régi trafikokat és tegnap egy elég jó állapotban lévő MÉH cégtáblát is láttam. Ja, és menjetek háttal a Dob utca felé a Rumbach Sebestyén utcán, miközben a Bazilika tornyait nézitek. Nem tudom pontosan idézni, de A SZEM KINYITÁSA EGY ÉLETEN ÁT TARTHAT DE MEGLÁTNI EGY PILLANAT MŰVE.

A séta a világ egyik legkellemesebb dolga és rendkívül olcsó is.

PI

Előzmény: sportember (6692)
stormer Creative Commons License 2001.06.29 0 0 6694
tök jó, fenn van a Nodens Ictus is.
eerie Creative Commons License 2001.06.29 0 0 6693

OT headz !

Pyramidon és egyéb finom falatok:

24.164.253.13
erpfriend
erpland

c:/media/music/ozric tentacles/pyramidion

nagyon atom, cucc nélkül is megreptetett...
bár ez csak a pyramidion szám, a cd-n
még van 5-6 live track is....

haveanicetrip
eerie

Előzmény: sportember (6692)
sportember Creative Commons License 2001.06.29 0 0 6692
Néha eszembe jut, hogy hejj, azok a Régi szép idők, úgy nullától kábé háromezerig...
blekpúder Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6691
szerintem arra vadásznak, hátha azt írja egyik a másiknak pl. , hogy " te, vazze, a teve utca elején tudod ahol az az egyenruhás portás van rulez anyagot lehet venni.":-)_** különben egy-két vicces pólót árusító boltot is bezárhatnának mondván reklámot csinálnak. különben is a parlamenti pöcsöket se zárják be pedig az én olvasatomban az ottani korrupció hazaárulás. de ha kint se vagyok szabad csak cellát cserélek. egy kisebbre.
"én se vagyok szabad amíg börtönbe zárnak szabadságért küzdőket"
Előzmény: Holohedron (6683)
MRY Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6690
OFF ON

Vannak! :O)

Élek-halok az OT-ért.
Jelenleg 15 albumot birtokolok, de ez a szám folyamatosan növekszik.

Pyramidionról tudsz valami infót? Kapható már Mo.-n valahol?
Eat Static hogy tetszik?

OFF OFF

üdv:

-MRY

Előzmény: Holohedron (6688)
adamsky21 Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6689
Ez azert meglepoen korrekt hozaallas, marmint hogy eloszor figyelmeztet.
Viszont szerintem igenis lehet nagyot bukni ez alapjan is. Ha mar megvan az alapos gyanu, ami a hazkutatashoz/vervetelhez kell, es esetleg talalnak is valamit, akkor sajnos tokmindegy, hogy jutottak el hozzad.
Előzmény: Holohedron (6688)
Holohedron Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6688

eerie: Igen, az OT inspirált a névválasztásban, gondoltam egy ilyen név jól illik a topic hangulatához. :-)Esetleg vannak itt más OT rajongók is?
A netrendőrről: a "hivatásos" akivel beszélgettem a cseten, saját bevallása szerint fiatal srác volt, akinek az egyik nagy csetportál figyelése volt a feladata. Elmondta, hogy nem ért egyet a zöld ilyen fokú kriminalizálásával, és ezért szokott először szólni a "gyanús elemeknek", hogy figyelmeztesse őket.
Ha szívatás volt, nagyon ügyesen csinálta, mert én rendesen betojtam.

malcolmxzy : A netrendőrség ezek szerint kiemelt veszélyességű ügyként kezeli a Cannabis sativa-val kapcsolatos ügyeket.:-)

Mindenesetre köszönöm a nyugtató szavakat! :-)

Holohedron

Pavarottis infarction Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6687
Minek jogász ehhez Thaumiel. Persze, hogy bekaphatják:-)))

PI

Előzmény: Thaumiel a Trónbitorló (6686)
Thaumiel a Trónbitorló Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6686
Nyugi...

Nem minosul buncselekedetnek, ha ezen a forumon barmit kerdezel, vagy valaszolsz.

Akkor indithato barki ellen is eljaras, vagy nyomozas, ha a neten konkret recepteket kozolsz, vagy a torveny megszegesere buzditasz masokat.

Kulonben bekaphatjak...

Javits ki Pellea, ha tevedek!

Thaumiel

Előzmény: Holohedron (6683)
malcolmxzy Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6685
szia!
az általad említett "netrendőrség" saját bevallása szerint kiemelt veszélyességű ügyekkel foglalkozik. mondták is, hogy ez konkrétan milyen ügyeket jelent, már nem emléxem, viszont a drogos élmények 1mással való megosztása nem tartozott bele :-)
meg aztán vicces is lenne, ha ezzel foglalkoznának...

úgyhogy szerintem para off :-)

Előzmény: Holohedron (6683)
eerie Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6684

Holohedron,

( Vajon a névválasztásban az Ozric Tentacles
inspirált ?? )

Hasonló cipôben járok mint Te, nekem is
EZ az elsô levelem erre a remek hangulatú listára...
...Mibôl gondolod, hogy mégsem csak valami
szivatás volt a chat, szerintem ha ilyen IP
címes nyomozók vadásznának ránk, akkor
nem mondanák elôre, hogy vigyázz mer jövünk...
Persze lehet, de nekem valószinűtlen...
A mostani nicked-re legfeljebb csak OT
rajongók figyelnek fel ;)
üdv,
eerie

Előzmény: Holohedron (6683)
Holohedron Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6683
Kedves Topictársak!

Régóta olvasgatom ezt a topicot,de igazából nem nagyon merek leírni semmit. Teszem ezt azért, mert volt egy elég érdekes élményem a neten. Egy online cseten voltam fenn, egy elég gyanús névvel :-). Egyszer csak rámköszön egy illető, és követeli, hogy azonnal változtassak nevet, mert ellenkező esetben az IP címem alapján visszakeresett telefonszámom stb. megy a főnökének, aki a magyarar netet felügyelő rendőrségi alosztály vezetője, aki megindítja az eljárást ellenem, és akár házkutatás is lehet a dologból. Először jót röhögtem magamban, hogy micsoda primitív trükk ez a szívatásra, de aztán néhány perces eszmecsere az illetővel meggyőzött arról, hogy korántsem viccel. Nem olyan régen aztán hivatalos forásból is hallottam, hogy valóban létezik a rendőrségnek ilyen alosztálya,akinek a magyar net megfigyelése a feladata, ellenőrzik a nagyobb cseteket, fórumokat, stb.
Ti nem féltek olyan dolgokat leírni a fórumba, ami a mai demokratikus(broáf...) Magyarországon súlyos büntetőjogi következményeket vonhat maga után?

Üdv!
Egy lelkes olvasó: Holohedron :-)

AlomGomba Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6682
Utcai ellenőrzés: Gyanús vagy, megkérdezik ittál? Nem. Szonda. Negatív. Fogyasztottál drogot? Nem. Gyorsteszt. Negatív. Ezekután nem fognak gombatesztre külön vinne, elfogadják, hogy csont hüje vagy :))

Ha meg valakinél házkutatást tartanak, akkor ott van elég nyomos ok arra [pl teríti a cuccot így kerülnek el hozzá], hogy végignézzék alaposan, de a gombatesztet akkor sem hiszem. Azt nehéz amúgy kimutatni.

Előzmény: muki27 (6677)
stormer Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6681
pedig ott van a ketamin is.
khmer rouge Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6680
Ezek szerint az LSA legális?

Megnéztem a listát. A ketamint nem találom rajta. Ez lehet?

Wu elvtárs

Előzmény: muki27 (6676)
crayenne Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6679
Jó lenne elrakni!
Hát....csak, hogy legyen majd mit mesélni az unokáknak :-)
Most új emilcímem van(elküldöm), a freemailest nem használom, mert fél óra, mire feljön. Ja, és valami mac-en megnyithatóban kéne, tudod. Köszike!
csókok mindenkinek!
Előzmény: blackhole (6643)
Minstrel Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6678
Sziasztok!

Nos, muki27 elküldte nekem a két doksit, az egyik már kész van, a másikat még tördelem. Akit tehát érdekel: 4/1980. (VI. 24.) EüM-BM együttes rendelet: A pszichotrop anyagok gyártásáról, feldolgozásáról, forgalomba hozataláról, behozataláról, kiviteléről, raktározásáról és használatáról.

Minstrel

muki27 Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6677
Na nekem se megy elsore!

A termesztes sem illegalis, csak ha rad tudjak bizonyitani, hogy azert termesztetted, mert meg akartad enni. Mondjuk en eleg hulyen ereznem magam, amikor azt magyarazom, hogy ezeket en csak disznovenykent tartom 8-) A drogtesztek elvileg nem mutatjak ki (foleg a gyors tesztek), de ki lehet mutatni. Az jo kerdes, hogy ha talalnak nalad gombat, akkor veszik-e a fardsagot egy kulon gombatesztre, de asszem ilyen szempontbol szorgalmas kis nep vagyunk8-(
A kerdes az, hogy ha termeszted a gombat, az eleg ok-e, hogy gyanusitott legyel kabitoszerrel valo visszaelesben (ezt egy jogasz tuti nem igy mondana). Es jelen esetben a gyakorlat a fontos, mert a pozitiv drogtesztedtol akkor sem tekintenek el, ha jogtalan uton szereztek. Meg aki gombat termel az leginkabb fuvezik is, azt meg kimutatjak a tesztek.

muki

Előzmény: Nagaraya (6675)
muki27 Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6676
Ahoy,

a felsoroltak kozul egyik sem illegalis.
Gomba szettet en nem rendelnek postan, mer (ennyire) tenyleg nem hulyek a rendorok, szerintem megeri az a "kis" arkulonbseg, es erdemesebb szemelyesen behozni, es lehetoleg ne Hollandiabol, bar az ugyse latszik rajtad.

Morning Gloryt ne vegyel, mer az a hajnalka, itthon is lehet kapni. Valoszinu a hazai kevesebb alkaloidot tartalmaz, de gyanitom tizedebe kerul. Szerintem az egszinkek a legjobb, de mostanaban mindenhol csak szinkevereket lattam.

A salvia es a damiana teljesen legalis mindenhol a vilagon. A salvia tuti jo, damianat meg nem probaltam, de nem tuntek a leirasok annyira meggyozonek.

A San Pedro kaktusz kicsit huzosabb. Elvileg elo novenyt csak kulon engedellyel lehet behozni, ha meg magot hozol, ramegy az eleted, mire kaktuszod lesz. Ha szaritott kaktuszdarabokat akarsz rendelni, az viszont mar meszkalinnak - tehat kabitoszernek - minosul. Meg ha jol tudom, az allatkerti palmahazban is lehet (2 eves info) pedrot kapni, de kaktuszgyujtoknel biztosan beszerezheto (sot peyote is). Ez valoszinuleg el a masik kaktuszra is.

A hawaii farozsa nagyon kiraly, tuti legalis, es nagyon sokkal tobb LSA van benne, mint a hajnalkaban (1 mag nekem olyan 1/4-1/3 trinyo erossegunek tunt, persze minosegileg "kicsit" mas)

Sz'al salvia, farozsa, damiana rulez, gombaszett huzos, a tobit viszont nem eri meg.

A pszichotrop ill. a kabitoszer lista meg van nekem .doc-ban, ha ezek utan is kell, dobj egy mailt, es elkuldom.
Minstrel: esetleg a daath-ba is feltehetnenk a ket listat.

muki

ui.: most latom, hogy rendelsz helyett mindig hozolt irtam, keretik intelligensen korrigalni

Előzmény: khmer rouge (6671)
Nagaraya Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6675
Má megen én!

A gomba-spórák birtoklása önmagában még nem bűn,de a termesztése már illegális :(
De ki az aki megmondja,hogy az adott gomba,amire ránéznek,az halucinogén-e.
Mellesleg,nem tudom,a különböző tesztek,gyorstesztek képesek kimutatni a gombát?A tesztek leírásánál nem igen láttam,hohy említették volna...
Na mindegy!

Sziasztok!

Nagaraya Creative Commons License 2001.06.27 0 0 6674
Szega mindenkinek!

Nos,én úgy tudom,hogy a Látnok Zsálya(Salvia Divinorum)hazánkban nem illegális,a San Pedro pedig dísznövényként kapható,termeszthető.A benne lévő meszkalin kivonása azonban illegálisnak minősül.Egyébbként sokkal jobb a felhasználási arány,mint a Peyote esetében(a szakirodalmak szerint (én is szeretnék nevelgetni otthon egy szép San Pedrot,de leginkább gombát)).

Jelenleg ennyit tudok mondani.

Csákány!

Előzmény: khmer rouge (6671)
sportember Creative Commons License 2001.06.26 0 0 6673
Tulajdonképpen régóta pályázom erre a hozzászólásra. Valamiért úgy érzem, ezt nekem köll elvinnem. Lássuk!
:-)
Előzmény: Thaumiel a Trónbitorló (6670)
sportember Creative Commons License 2001.06.26 0 0 6672
:)))))
Előzmény: blackhole (6663)
khmer rouge Creative Commons License 2001.06.26 0 0 6671
Sziasztok.
Szeretnék rendelni, innét.
http://english.de-sjamaan.nl/index.html

Áruljátok már el nekem, hogy az alábbiak közül melyikek legálisak itthon.
- bármely gombatermesztő szett (ezekben ugye nincs még hatóanyag, csak félek, hogy a rendőrségnek van annyi esze, hogy két hét műlva jöjjön házkutatni)
- salvia divinorum
- damiana
- hawaiian baby woodrose (LSA van benne)
- morning glory (LSA van benne)
- San Pedro kaktusz (meszkalin)
- Cawe - Pachycereus Pecten-Aboriginum (ebben nincs meszkalin, hanem valami más pszichoaktív alkaloida)

Továbbá érdekelne egy komplett lista a Magyarországon illegális szerekkel.

Üdvözöl mindenkit
Wu elvtárs

Thaumiel a Trónbitorló Creative Commons License 2001.06.26 0 0 6670
EstFM: "Ma van a Drog-ellenes vilagnap... Most pedig jojjon egy szam Bob Marley-tol, aki koztudottan a visszafogott marihuana fogyasztasarol lett hires..."

Mi van?

Mindenki megbolondult?

Drog nelkul, tisztan...
Dohany nelkul, tisztan...

Aha. :-)

cellux Creative Commons License 2001.06.26 0 0 6669
Gomba 1
Gomba 2 (Methods -> Cultivation of Psilocybe cubensis on sterilised rye grain)

jelenleg ezek a legjobbak szerintem

a második egy holland cég, lehet rendelni is tőlük kitet, spórát, bármit

Előzmény: Nagaraya (6658)
adamsky21 Creative Commons License 2001.06.26 0 0 6668
Hu, en is kuzdok am ellene kemenyen. Most alszom egy picit, addig tartsatok a frontot, majd este folytatom. :)
Előzmény: paradox1 (6667)
paradox1 Creative Commons License 2001.06.26 0 0 6667
sikerult kellemesen beszivva megneznem d tomi aktualis szerepleset. persze vegigrohogtem az egeszet, ui ttl inkompetensnek tunt, mint altalaban.
ma van a drog elleni kuzdelem vilagnapja. pont probalok leszokni a cigirol, egesz jol megy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!