Keresés

Részletes keresés

Mylena Creative Commons License 2003.05.21 0 0 239
Tegnap jártam háznézőben, és az egyik helyen a bácsi kérdezte, hogy ha komolyan érdekel a ház és megvenném, nem lenne-e gond, ha itthagyná a kutyát is. Tökari keverék kuty volt, kikötve kb. 1,5 m-es láncra, 1 db rottyant kutyaháza volt, és tapicskolt a sárban... Baromira sajnáltam. De legalább megpróbálta az öreg, nem rögtön fejbelőtte vagy elaltatta. (Amúgy a ház elég gagyi volt, úgyhogy nem tudom szegény párát megmenteni). Mindenesetre ezek a lakásbaköltözők félig viccesen télleg megkérdezhetnék az új tulajt, nem köll e a jószág? Hátha... (A házbamenők általában lakásból jönnek, és alig várják, hogy ebük legyen.)
Előzmény: Lord Iffy (238)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.05.21 0 0 238
Szia! A nevem Tobi. Két éves (túlnyomó többségében) német juhász kisfiú vagyok, kicsit félénk, de nagyon játékos! Kedvencem a kergetőzés. . . Új gazdit kell keresnem, mert a régi emeletes házba költözik, és engem nem vihet magával. Ha nem tudsz elvinni, többet nem játszhatok, csak alhatok, alhatok, és nem kelhetek fel. . . De ha hazaviszel, boldog és hálás leszek, meglátod! Telefonszámom

érdekes (nem is, inkább borzasztó..) hogy mostanában milyen könnyen dobálóznak az altatással...

Firedog Creative Commons License 2003.05.20 0 0 237
Disznóvágásnál láttam már bélmosó teknőt. Ha ilyen teknős a makka, akkor piszkosszürkéssárgás (némi bélízzel - itt nem a Baley's-re gondolok)
Előzmény: riki86 (231)
sere Creative Commons License 2003.05.20 0 0 236
ezért adják térítés nélkül :)
Előzmény: Lord Iffy (235)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.05.20 0 0 235
Kérdezem én: milyen cég lehetett ez???:(((

elvégre egy hétéves dög már rég amortizálódott számviteli törvényileg is......:O))

Előzmény: szuszmok (224)
szuszmok Creative Commons License 2003.05.20 0 0 234
az embert mindig érik meglepetések....
Előzmény: sere (233)
sere Creative Commons License 2003.05.20 0 0 233
Externet Keres-Kínál:

"Parson Jack Russel kiskutyát venne bárátnőm. Tenyésztők is írhatnak."

- én naív, mindig azt hittem, hogy fajkutyát általában tenyésztőtől illik venni

sere Creative Commons License 2003.05.20 0 0 232
on és off, valamint miaú és dorombol gombok...
Előzmény: riki86 (231)
riki86 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 231
"nem ismer bizonyos helyesírási szabályokat"

Ezen már meg sem lepődöm! Sokszor örülök, hogy az elsős lányomnak jobb a helyesírása, mint némelyik felnőtté. Mert tévedni és melléütni lehet, na de ennyit?!

Teknös=teknőc tarka?

"tartozékokkal eggyütt: 2000,"

Ezt vajon hogyan sikerült kikalkulálnia? Mik a tartozékai? Esetleg farok, karmok, fogak?! :-DDD

Előzmény: szuszmok (225)
szuszmok Creative Commons License 2003.05.20 0 0 230
végülis a "teknős" meg a "teknőc" valóban majdnem ugyanaz...csak pepitában:)))
Előzmény: funtasy (229)
funtasy Creative Commons License 2003.05.20 0 0 229
El tudom képzelni a mocsári teknős színű (sötét alapon sárga pöttyös) perzsa macsekot :)))
Előzmény: szuszmok (225)
szuszmok Creative Commons License 2003.05.20 0 0 228
szegény cica:(((
Előzmény: sere (227)
sere Creative Commons License 2003.05.20 0 0 227
a mi partnercégünk bemutatótermében is lakott 1 makka... Nagyon szemtelen, elkényeztetett jószág volt, de minden csínyt (megitta a nagyonfontosvásárló kávéját, függönyön hintázott, teljes lendülettel felugrott a szgép billentyűjére...) elnéztünk neki, mert igazi bohóc tudott lenni.

Sajnos az idén tavasszal úgy döntött, hogy kiszökik, és megküzd egy kamionnal :(

Előzmény: szuszmok (224)
szuszmok Creative Commons License 2003.05.20 0 0 226
Ez egy aranybánya:-(((

SZIBÉRIAI CICA KÖLYKÖK kedvenc minőségben eladók. A fajta félhosszú szőrű, küllemben a maine coon macskára hasonlít. Érdeklődni: 06- 20 ...

Azért jó, hogy vannak a Maine Coon-ok....
Tenyészet neve??? Lehet, hogy az eladó is csak annyit tud a szibekről, hogy a MC-re hasonlít??:((

szuszmok Creative Commons License 2003.05.20 0 0 225
Szintén ott:

Eladó egy 1, 5éves, törzskönyves Perzsa hozzsú szörü macska. Teknös szinü, minden oltása megvan, tartozékokkal eggyütt: 2000, -

1. Az eladó nem ismer bizonyos helyesírási szabályokat.
2. Ha a törzskönyves perzsa macska 2000 FT-ért eladó, akkor képzelem , milyen lehet a törzskönyve és honnan van. Bár, végülis tkv-et bárki tud csinálni:((
3. Nem ezt hívják szaporításnak ?? Vagy "a cicának legalább egyszer szülnie kell, hogy megismerje az anyaság érzését"- effektus inkább???

szuszmok Creative Commons License 2003.05.20 0 0 224
A stop.hu - n találtam:

Ingyen elvihető, cégfelszámolás miatt gazdátlan lett 4 éves kaukázusi kan, fekete- ezüst, kertben tartott, 7 éves tacskó keverék, kan, teljesen szobatiszta. Egy 1, 5 éves kan és egy 2 éves kan szobatiszta, ivartalanított macska.

Kérdezem én: milyen cég lehetett ez???:(((

riki86 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 223
Értettük mi azt! :o)
Előzmény: Hajnal22 (222)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 222
Félreértések elkerülése végett, az előbbit az egyhónapos cicára, és nem a csődörcsikóra értettem! Neki természetesen nagyon drukkolok!
Előzmény: Hajnal22 (220)
riki86 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 221
max. (!) 1 hónaposat!
Előzmény: Hajnal22 (220)
Hajnal22 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 220
reméljük nem teljesül....(1 hónaposat??!!)
Előzmény: Babyboo (218)
riki86 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 219
Ezt is ott találtam, még berakom lovas topikokba, hátha....

::Kínál::Állat dátum: 2003-05-19 18:47

MENTSETEK MEG EGY 1 HÓNAPOS SÁRGA CSŐDÖRCSIKÓT A VÁGÓHÍDTÓL!!!NEM KEL FEL A BOXBAN EZÉRT AKARJÁK ELVINNI!!LÓBARÁTOK SEGÍTSETEK!!!!VÁGÓÁRON ADHATJÁK!!PEDIG MEG LEHETNE MENTENI CSAK NEM KÉPESEK ÁLLATORVOST HÍVNI!!!

Feladó:: Lea
E-mail:: Üzenet küldése!
URL::
Ár:: Nincs megadva
Telefon::
Megye:: Veszprém
Helység::


Előzmény: Babyboo (218)
Babyboo Creative Commons License 2003.05.20 0 0 218
Kiváncsi leszek mikor teljesül a vágya.. kár, hogy sose tudjuk meg..
Előzmény: riki86 (217)
riki86 Creative Commons License 2003.05.20 0 0 217
Startlap:

"Hófehér kandúr kiscicát fogadnék örökbe. (Max. 1 hónaposat)"

morticia addams Creative Commons License 2003.05.18 0 0 216
:o)
Előzmény: Lord Iffy (206)
morticia addams Creative Commons License 2003.05.18 0 0 215
hja kérem, aki éjjel leány, legyen nappal is az...én meg, amilyen rohadt vagyok, ezért inkább nem tartok kutyát sem...:) najó, ez vicc volt: a bacsga nem bír senki mást elviselni, amúgy meg a hétköznapjaim sem alkalmasak erre...
Előzmény: Babyboo (213)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.16 0 0 214
????????????
Zsu!
Szvsz nem neked szólt,és nem is a hozzád hasonló kutyaimádóknak!
ÖP
Előzmény: csupaszabo (169)
Babyboo Creative Commons License 2003.05.16 0 0 213
Én is itt vagyok pedig egy szál gyerekem sincs.. De hát két kutyát sem lehet csak úgy itthon hagyni éjszakára.. ha én bulizgatok hajnalig ki viszi le őket reggel nyolckor??!! :)
Előzmény: Ilusta (212)
Ilusta Creative Commons License 2003.05.16 0 0 212
Persze!
A nem gyerekesek tudnak bulizni, csóri gyerekesek, meg altatják a kölköket, aztán mivel jobbat nem tudnak, ide ülnek! :))))
Én is itt vagyok..:)))))A fene!!!!:)))
A karate-kutya és a vaktöltényes vicc is nagyon tetszett!!:))
Előzmény: riki86 (211)
riki86 Creative Commons License 2003.05.16 0 0 211
Na mi van kutyások?! Mindenki bulizni van így péntek este??? Csak a gyerekesek fórumoznak? Nekik maradt ez időtöltésnek. Na megyek is átnézek valami gyerekes topikba!!! :-DDDDDDDDDD
Babyboo Creative Commons License 2003.05.16 0 0 210
Sziasztok! Beagle lány kutyámnak keresek szintén beagle fiú kutyát! Ha lehet tricolour legyen, de persze jó a bicolour is! Természetesen a fedeztetésért fizetnék is, de ha lehetséges akkor ingyen vállald el! Köszi

De a legjobb egy optocolour lenne és ha fizetnél is érte! Mondjuk már az is valami, hogy azonos fajtájút keres :-o

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!