Keresés

Részletes keresés

Gabesz00 Creative Commons License 2003.12.23 0 0 258
Single mapok még nincsenek?
Előzmény: gabika18 (257)
gabika18 Creative Commons License 2003.12.23 0 0 257
Udv!
Innen lelehet tölteni par uj pályát a multihoz:
btserver.cjb.net

Bár egyenlöre csak a sajat szerverén láttam hogy használja őket.Az a 212.50.195.194:28960

pROF Creative Commons License 2003.12.23 0 0 256
Nekem is kifagyogat időnként. Milyen videokártyád van?
Előzmény: laspring (253)
qwertu Creative Commons License 2003.12.23 0 0 255
Hát tudomásom szerint még nem jött ki a patch, de ha kijön akkor itt lesz fönnt: http://www.callofduty.org/
Előzmény: laspring (253)
nicko Creative Commons License 2003.12.23 0 0 254
én ezt találtam most csak:
http://www.megagames.com/news/redir.cgi?http://www.nvidia.com/cod/
Előzmény: laspring (253)
laspring Creative Commons License 2003.12.20 0 0 253
Hali
Jött már ki ehhez a játékhoz vmi javító patch? Én nem találtam a official weblapon (mellesleg nagyon baro a site)
Nekem néha azt csinálja, hogy lelövi a windows a szokásos 'Send' 'Do Not Send' dialoggal, és a desktopom pedig extra fényerővel kapom vissza, újra kell inditanom hogy normális legyen...
nicko Creative Commons License 2003.12.20 0 0 252
"A www.callofduty.hu-val tudja valaki hogy mi van?"
"Költözés miatt zárva..."
Előzmény: qwertu (251)
qwertu Creative Commons License 2003.12.20 0 0 251
Hi emberek!! Kéne egy kis segítség..Mondanátok nekem magyar klánokat,meg a honlapjaikat is, mert kéne az oldalamhoz..http://ongame.uw.hu
A www.callofduty.hu-val tudja valaki hogy mi van?
nicko Creative Commons License 2003.12.20 0 0 250
Aha.....TDM szervert ellepték a külföldiek. Hogy találnak rá tört magyar szerverre? :)
Előzmény: gabika18 (248)
gabika18 Creative Commons License 2003.12.19 0 0 249
Ha nincs könnyebb csalni... :-))
Előzmény: gabika18 (248)
gabika18 Creative Commons License 2003.12.19 0 0 248
Kill Cam attol is függ hogy a serveren be van-e kapcsolva.Ha nincs,akkor te sem fogod látni.
Előzmény: nicko (247)
nicko Creative Commons License 2003.12.19 0 0 247
Na ez jó kérdés mert eddig csak akkor találkoztam vele mikor S&D multin lelöttek engem. :)
Előzmény: Gabesz00 (245)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 246
Az enyémben alapból van
Előzmény: Gabesz00 (245)
Gabesz00 Creative Commons License 2003.12.19 0 0 245
Kill Cam-ot hogy kell hazsnálni?,le kell szedni a progit valahonnan vagy az alapjáték is tartalmazza??
Akitlosz Creative Commons License 2003.12.18 0 0 244
Lehet játszani szuperül modemmel. De egyértelmű, hogy hátrányban vagy a gyorsabb elérési idővel rendelkezőkkel szemben. Jelentős hátrányban. ami nem jelenti azt, hogy úgy általában esélytelen lennél. de sok helyzetben igen.

Ha merőlegesen rád rohan az ellen, akkor rendesen elé kéne célozni, de mivel késve veszed észre ...

Francia kisváros pályán ahol az MG42 géppuska állás van ácsorgok ablakban. Érzem jön jenki mögöttem. Bebújok a sarokba. Jön is rohanva a rágógumicsócsáló. Ahogy feltünik előttem sorozom MP40-nel 2-3 méterről ahogy bírom. Jenki lazán futtában kiugrik ablakon. Tetőn valami leeshetett neki, hogy mintha lőttek volna rá, így visszaugrik ablakon és lazán szitáválő a thompsonjával. Nézem kill camerát el sem találta egyetlen lőszerem sem. Pattogtak mögötte a falba.

Ha nem mozog az ellen, vagy pont feléd, jön, távolodik, akkor nem érdekes 1-2 tizedmásodperc.

ellenpéldám nekem is van. elég sok népet lelőttem már. De azért az arány látszik. LAN partyban azért eléggé inkább az élmezőnyben lennék.

Fegyverek sebzése persze különböző. Arányban vagy a tűzgyorsasággal. Puskák nagyot sebeznek, egy lövés is halálos lehet nagy távolságból is. Géppisztolyok kevesebbet, de egy halom lőszert kilőnek, míg a puska egyet. Kint a mezőn a puska az úr, egy szobában a géppisztoly.
A gépkarabély, vagy az angol künnyűgéppuska, meg átmenet a kettő között.

Előzmény: Törölt nick (243)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.18 0 0 243
en is modemmel nyomom,meglepoen jol lehet vele jatszani,eddigi "tapasztalataimat" az rtcw beachen szereztem,ott modemmel gyilkolaszni nem nagyon lehetet,medicnek jo volt az ember:)

itt szerencsere mas a helyzet,siman van eselyed lepuffantani barkit,ritkan ereztem,hogy a jobb kapcsolat miatt nyirtak volna ki.

tavolrol engem is lelottek,de volt ellen pelda is,kis mozgas a bozotban,vadul elkezdtem loni,s 2-en is meghaltak.
Mondjuk nem artani ismerni a fegyverek sebzeset is,mert szerintem nem egyforman sebeznek,igazam van?

nicko Creative Commons License 2003.12.17 0 0 242
Pont ezt tárgyaltuk ki korábban. :)

Én leszedtem valami chat dolgot lehet abban benne van. :D

Előzmény: Leadfoot (239)
nicko Creative Commons License 2003.12.17 0 0 241
:)
Nem ez kell a boldogságomhoz.

Igaz én adsl-n nyomom de tegnap többször is beszaggatott játék közben és elötte még fedezékben voltam aztán jött ez a szaggatás és már fejbe is löttek. Lazán 5 méterrel arrébb kerültem mint ahol voltam elötte. :))

Előzmény: Akitlosz (237)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 240
Köszi!
Előzmény: Gabesz00 (236)
Leadfoot Creative Commons License 2003.12.17 0 0 239
"Nem tudom, hogy csalnak-e, akérki is. De arra kíváncsi lennék, hogy tud lelőni irdatlan távolságból, mikor a Kill Camerában visszanézve szerintem semmit nem lehet észrevenni."

Ezek szerint nem csak nekem tűnt fel... :-O

Előzmény: Akitlosz (238)
Akitlosz Creative Commons License 2003.12.17 0 0 238
Na ott én is voltam.
FG42 csúcs fegyver és hatékonyabb a sniper puskáknál.
Inkább sniper puskák lennének. Azok nem hatékonyak közelharcban.
Egyik S&D szerveren lekorlátozták valahogy a kézigránátszámot egyre. Hát ez sem sok.
Panzerfaust sincs persze.
Ha túl sok mindent kiszednek az sem tesz jót a játéknak. Panzerfaust szerintem nem borítja fel a játékot. Egylövetű csak.

Nem tudom, hogy csalnak-e, akérki is. De arra kíváncsi lennék, hogy tud lelőni irdatlan távolságból, mikor a Kill Camerában visszanézve szerintem semmit nem lehet észrevenni.

Ezért aztán jobban szeretem a városi pályákat, meg a hadifogolytábort, ahol nincsenek nagy belátható távolságok.
Valakinek az a fun, aminek nincs értelme.
Gondolok itt a TK-ra, -10 alatti frag számmal.

Előzmény: Törölt nick (234)
Akitlosz Creative Commons License 2003.12.17 0 0 237
Szia Nicko

Hát ha csak ez kell a boldogságodhoz ...
akkor megalakítjuk a Nicko & Aki klánt.

Klán ugye az, hogy pár ember deklarálja (ezt a szót nem biztos, hogy értik) hogy akkor most aztán ők egy klán.
Gyakorlati jelentősége nem sok.
S akkor még sokat mondtam.
Fogsz egy-két havert és vele kóricálsz! Ennyi.

Én is általában a mezőny második felében tanyázom, de ezt inkább a technikai körülményeknek tudtom be és nem a bénaságomnak. sima mezei analóg modemmel játszom. Low pingges szerverekre be sem engednek. S modemhez mértem nem is vagyok annyira gyenge. Hátbalőni én is hátba tudnám a csapattagokat. :-) Na nem ám, az ellenséget inkább! Csak kerüljek mögéje!
De ha szembetalálkozunk egy lépcsőfordulóban esélyem sincs. Elég nagy és kiküszöbölhetetlen hátrány, hogy mindent több tizedmásodperccel később látok, mint az ADSLesek.

Előzmény: nicko (231)
Gabesz00 Creative Commons License 2003.12.17 0 0 236
szerintem igen,én ugy csináltam
Előzmény: Törölt nick (235)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 235
Azt nem tudjátok, hogyan kell elmentett játékállásokat exportálni? Elég a Main/Save könyvtárat átmásolni?
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.17 0 0 234
en is kezdo vagyok,de azert elvezetes gamekat lehet nyomni,az egyik magyar szerveren szoktam lenni,sd van.
Nem is olyan rossz,sniper tiltva van,viszont fel lehet venni az automata puskat,szvsz ez sem tesz jot a gamenek.
Nem tudom,hogy letezik e anti cheat prg,bar itt en meg nem vettem eszre,hogy valaki(k) csaltak volna.
Ertelme nem sok,hiszen fun a jatek.
nicko Creative Commons License 2003.12.17 0 0 233
kezdőnek egy TDM szerver..én is azon gyakoroltam először.
Előzmény: Törölt nick (232)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.16 0 0 232
CoD MP-kezdőknek melyik server ajánlott?

(most mentem végig a single playeren, kicsit spectatorkodtam a multin, nagyon fasza, de azért még szokni kell (mivel az utóbbi időben csak az rtcw_beach-en játszottam:))

Amúgy a single player tetszett, leszámítva a tankos marhulást és az egyszemélyes küldetéseket.

nicko Creative Commons License 2003.12.16 0 0 231
"Másik érdekessék a fene meszsiről semmit nem látva kinyírokón kívöl, hogy egyesek eszméletlen gyorsan átérnek a pálya túloldalára induláskor néha."

nekem ezért megy el néha a kedvem a S&D pályáktól mert ott az az érzésem hogy én csak tölteléknek kellek hogy meglegyen a létszám.
Nem vagyok klán tag de ott már szinte csak így nyomják.

Előzmény: Akitlosz (228)
nicko Creative Commons License 2003.12.16 0 0 230
Én találtam hétvégen egy oldalon egy ilyet:
CallOfDuty-Lomok [PrivateServer+Cheats+Trainer]
de nem próbáltam még ki.
Előzmény: Akitlosz (228)
Akitlosz Creative Commons License 2003.12.16 0 0 229
Egyszerűbb lenne, ha ELOLVASNÁD amit eddig írtunk!

Azért írjuk le még egyszer mert lusta vagy?

Előzmény: Paulie205 (188)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!