Keresés

Részletes keresés

Mirdad Creative Commons License 2009.12.25 0 0 91

 

  Áldott Karácsonyt, sikeres Újévet Mindenkinek! :)

 

  http://www.youtube.com/watch?v=DZHw9uyj81g

Mirdad Creative Commons License 2009.12.22 0 0 90

 

  Ghepard, pont a napokban gondoltam rá, hogy összegezned kéne ezt a technikát!

 

  Egy komoly kis írást alkothatnál róla (bocs, de ez a PDF-es alkotásod számomra nem olyan átütő :) - pár oldalban, esetleg csak 1-2 oldalban, a lényeget, mindazt, amit már nekünk itt a fórumon is elmeséltél!

 

  Mindig úgy szokott lenni, hogy a legnagyobb felfedezések, csak a legEGYszerűbb

tények napvilágra hozása: hát ez van a Te módszereddel is! :)

 

  Van-e annál egyszerűbb, mint hogy az ember a saját hangjával, maga keltette rezgéseivel energetizálja, gyógyítja magát...? :)  Nincs. És mégis, mint ezt a módszered is bizonyítja.

Előzmény: ghepard (89)
ghepard Creative Commons License 2009.12.22 0 0 89
Elkészült az első színes változat. Sok még benne a javítandó dolog, de olvasható.

Az i hang a legmagassabban rezeg bennünk - a szemre jó, a fogakra is, a fülre, az agyra a mindentudó agyra, a mindentudó szín pedig a fehér. Tehát az i,í fehér és vastagabb, mint a mássalhangzó. Az é,e lejjebb rezeg - a torok magasságában, már nem olyan magas de még jó meleg - kék, az ég is kék...... Az a a szív hangja, tehát piros, de a pirosat a legnehezebb olvasni, ezért olyan lilás - így lett a mama papa szó csupa piros és jól tükrözi a szeretetet. Az o,ó a gyomor hangja és a gyomorban teli zöldség vár(na) emésztésre, tehát az o,ó,ö,ő zöd színű. Marad az u,ú,ü,ű - a szivárványból marad a sárga alapszín - ez a hang a legmélyebben rezeg bennünk a legerősebben és így nagyon jó a derékra, vesékre, prosztatára, meg a lábakra is mássalhangzókkal kombinálva - na és ott lent távozik belőlünk valami sárga folyadék is azt hiszem). A mássalhangzókat 3 csoportba osztottam, nagyokra (bdkhftl), soralányúlókra (jgpqy) és kicsikre (cmnzxvwsr). A nagybetű általában csak a mondat elején van, tehát mind egyszínű és vastag (de lehet majd mást is kitalálok).......... Itt látható egy kis ízelítő:

ftp://geofftp:rEadfTp@web.sav.sk/bl-graphs/animation/rect-pdc.pdf

Milliószor gondoltam rá, hogy miért csesződik mindig el mikor olvasok és aztán igyekezni kell, hogy megint jól lássak. A kulcs a színekben van. Mint ismeretes a központi látásért színérzékelő sejtek felelősek gyakorlatilag és az a hely tele van velük. És a csak a fehér színt (meg az árnyalatait) érzékelők meg a központi látástól távolabb vannak gyakorlatilag. Na mi meg egész életen át pont fordítva olvasunk. Fehér papíron fekete betűket, meg egyirányban is. Ha meg színes, akkor is mindig egyszínű, vagy az alap vagy a betű. A központban pedig ki akarjuk bogozni a feketét és mindig azzal a sejtekkel, amik nem is arra szakoszodtak. A szavakat is megfordítottam a szövegiránnyal és így egy szuperinga lett az olvasás teli színekkel - ami a központi látást erősíti kegyetlenül. Ezért engem a hideg rázott örömömben, mikor végre elkészültek a programok, meg a makrók és átkódolhatok vele mindent, amit olvasni akarok (2-3 mp és már olvashatom is színesben).......

Az ember kitalálta a fényképet, először feketefehéret, majd színeset, kitalálta a mozit, először......., kitalálta a TV-t, először feketefehéret......, kitalálta a monitort, először........, kitalálta a nyomtatást, először....... hát én nem mondom, hogy kezdjetek el színesben olvasni, de én egész biztos, hogy ezt fogom csinálni. Van ott egy fontos részlet - nem is látni, de minden betű körül nagyon vékony fehér színű "aura" van - anélkül azt látnánk, hogy a betűk nincsenk egy sorban (megnagyítva látható)..........

Ez engem egy feldíszített karácsonyfára emlékeztet, mely nyugalmat és szeretetet áraszt. Ezek a színek a szemnek is nyugalmat és jobb látást biztosítanak - ez egy színfónia a szemnek.....

Mindenkinek kellemes Karácsonyt, majd január 4.-én jövök..........
ghepard Creative Commons License 2009.12.22 0 0 88
Hát igen. Nekem van nagy hívő barátom, mégis nagyon beteg, pedig fiatalabb, mint én, de nagyon hisz. Ha mondom neki, miért nem segít? Állandóan hangoztatja nekem (már amikor egyszer vagy kétszer találkozunk egy évben), hogy a szóban van az erő. Meg van írva. Mondom neki, csak akkkor lesz ereje a szónak,ha kimondod - mert akkor berezegsz. Nem eklég 5 perc naponta, vagy 10-20, ha beteg vagy, akkor annyi, amennyi kifér a torkodon.

Egy amerikai orvos 2 hét alatt a felére csökkentette agydaganatát (olvastam pár éve), de úgy, hogy elment a nyaralójába és ott egész nap énekelgetett magának, hogy hogyan azt nem tudom, de lehet jó hangosan. Bár nem tudom igaz, így olvastam.......

A szomszédnak megvan a Világ rejtélyei című könyv. Tavaly áthozta az asszony. Valami 500 dologról írnak benne, majd 2 kilót nyom a könyv. Ott olvastam, hogy valahol Indiában van egy ember, aki a saját hangjával gyógyít - még telefonon keresztül is. Az ember meghallja, hogy mit és hogyan kell a bajára hangoskodni - aztán lehet megy magának is és végül meg is gyógyul. Nekem nem is olyan rejtélyes a dolog.......
Előzmény: repcsepista (86)
ghepard Creative Commons License 2009.12.22 0 0 87
A filmre gondolsz? Nem láttam, de hogy a drogosokról szól......
Előzmény: calyx71 (85)
repcsepista Creative Commons License 2009.12.21 0 0 86

   Szija bijja ...hangárkok meg kangárok ... van árok, fenekes vagy feneketlenbe, valaki?

  Amit irtál, nagyon is érvényes rám nézve, sőt megpróbáltak a szüleim, meg környezetem, miután hallgattam a jószóra, ugganés engemet minden ami szellemi, csak az érdekelt, meg érdekel, mert az énekel? -vagy nyikorog?

 Tehát, a dög beleesik, minden testbe, ami az Ere Detti bünde, holott pont nem, hanem Ere Getti é, aki áttörte zuzta bugva a gátot, legőzte, megpetrencézi (Géci Pisnya) a wilágot, de minden wallagot, meg csak az?

 Figyeljük meg magunkat, s főleg akik Jjmag - származásuak,  mert a testünk, az magömlélssel Vulkánikusan keletkezik, Woolwáwáwáwáwááááá...wuppa, big bum... dungó? - de eleve belleesett, benne van a dög, ami dögleszt vala bennünket?

 Nos, ezt lehagyni, s a szüleim tudhatták, főleg a nagymamim, hogy ha beleverünk minden éneket, meg népdalokat, a fejébe, akkor mikor a dög erősödne, akkor önkéntelenül... ami igaz, mert mikor még a döggel cimboróza, akkor el akart venni feleségül, nade, jén nyem agarok minden áron férhez menni...most fekeltem, s feltettem a nótáinkat, de az énekek is megteszik, s a dögerő, csillapodott, de végül is, csak nótával -dallal, meg bakapicsolálva az éterek - éltető zenéibe sféréiba... menekülhet maugli?

Előzmény: ghepard (80)
calyx71 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 85
Trainspotting?
Előzmény: ghepard (84)
ghepard Creative Commons License 2009.12.21 0 0 84
Hát kemény az biztos, de hatásos lehet. Csinálnak ott keményebb dolgokat is. Alá kell irnod, hogy azt fogod tenni amit mondanak. Például, még az ágyhoz is köthetnek, ha nem fogadsz szót........ Persze nem tudom, hogyan is van, ezt hallottam, vagy olvastam pár éve......
Előzmény: menroting (82)
ghepard Creative Commons License 2009.12.21 0 0 83
Én nagyon szeretem a természetet, az állatokat (azért nincs egy sem), a növényeket - azoktól sokat tanulhat az ember. Az élet is csak körforgás, sose tudjuk meg, leszünk-e valahogy mégegyszer vagy ezerszer, vagy voltunk-e már, de lehetetlennek lehet nem lehetetlen..... :))
Előzmény: calyx71 (76)
menroting Creative Commons License 2009.12.21 0 0 82

"Nem szabad abbahagyni a hangadást."

 

Azért ez egy kicsit túl keménynek tünik .

ghepard Creative Commons License 2009.12.21 0 0 81
Nagyon jó, én is úgy vagyok ezzel. Megyek valahova és elkezdek valamit, sokszor nem izben pedig az s tudom, hogy mit, csak megbököm az agyam, hogy kezdjek el valami hangot adni. Közben pedig az agy máson is töri magát (nem is az agy, hanem a tudat) és szinte magától átkapcsolok más dallamra, ritmusra, erősségre stb.....
Előzmény: calyx71 (75)
ghepard Creative Commons License 2009.12.21 0 0 80
Igen, az ima is megteszi a magáét ha ki is mondjuk. És a templomokban is szoktak énekelgetni. Nem is olyan messzire lakhelyemtől van egy kolostorféle, ahol orvosok(is) felügyelete mellett apácák törődnek a kemény drogosokkal. Már jó pár éve olvastam vagy hallottam róla. Na ott egész nap dolgoznak valamit és állandón valami éneket, meg imákat kell hangosan mondaniuk, meg énekelgetni. Nem szabad abbahagyni a hangadást. Na el tudom képzelni, hogy ez nagyon sokat segíthet. Nagyon jók a kolostor eredményei - meglehet a hangtól...........
Előzmény: repcsepista (74)
menroting Creative Commons License 2009.12.21 0 0 79
Egy magasabb frekvencián alapuló élethez  vezethet talán  a mostani alacsonyabb frekvencián alapuló  létezés helyett ?
Előzmény: calyx71 (76)
calyx71 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 78
Vagy a muclik & vuclik.
calyx71 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 77
Mert jöttek a pomogácsok.
calyx71 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 76
Beugrott hirtelen valami. Vajon ahogyan figyeljük az állatok eszközhasználatra utaló viselkedését, nem lehet párhuzamot vonni? Vajon mi emberek akik eszközöket használunk és vajon, ha létezne, vagy létezik nálunk fejlettebb faj, vagy "Isten" milyen eszközöket "használ"? Azt mondják az eszközhasználat emelt ki minket az állat világból többek között, ja és persze tisztelet a kivételnek ugye, de vajon minket , ha már szellemi felemelkedésről is beszélünk/vízöntő kora stb./akkor vajon a zene a gondolat, a vers de egyáltalán a művészet maga, az érzelmek individuális megnyilvánulása, a szellemi erő nem egy eszköz ami úgymond kiemelhet majd az emberi mivoltunkból valamivé, vagy valakivé??? Persze a görög kultúrának is annyi lett.
calyx71 Creative Commons License 2009.12.21 0 0 75
Visszaolvastam egy kicsit nem voltam itt errefelé, mert megfázott a gépem de elkel mondanom, hogy nekem is vannak dallamok, amik néha önkéntelenül elragadnak pl.: a Carmina Burana, a Terminátor zenéje, az 1492 A paradicsom meghódítása és a KFT Bál az operában "jön be". Ezeket órákig tudom dudorászni önkéntelenül, és megnyugtatnak, vagy legalábbis kikapcsolnak. Egyébként az a véleményem, hogy valóban kevés a mormolás, vagy mantrázás, érzések nélkül. Olyan lehet ez, mint egy rádióadó: van egy vivőhullám, és van egy moduláló frekvencia, ami tk. az információ. a vivőhullám tk. csak eszköz. Amikor látom a sok éneklő vallásos embert, felekezeti hovatartozástól eltekintve, elgondolkodom, vajon hányan érzik át és hányan csak megszokásból csinálják.
repcsepista Creative Commons License 2009.12.19 0 0 74

Hangárok az árokba, áriáznak ááááááá.....iá uá hiuá hui hui hui...hajjrááááááá....

 Na, ki az, aki egy ugrás, kiugrott az árokból, aminek van feneke?

 Ma, már kora reggel, behallatszik a a a...valami borzalom moraj, ugganés egyre tömöttebbek a Frwéjek, (hatalmas 6 - 10 sávos országutak, vagy loopoknak is hivják, ami gyorsut lenneheheheheeeee...he?) mint csak bent a nagy városokban lehet többet, vajmi munkát találni, szóval, én is bedobbtam magamat a sürübe...

 HálaIstennek, mert a munka nem csak... nem tudom mi vagy ki vagyok, főleg a Frwajajajajjjjjj....na lépédben, talán előbb oda érnénk, mint mégis a lábusz, nem csak a legbittosabb, hanem gyorsabb... de most, előbb az lába az embernek, kezd...azaz, az már öregfickó lehetett, mikor a lábom alig alig állok... de én abszolit tulerőltettem, mikor ténleg mikor öregzel, akkor lassabban nő izom...

 Eszembe jutott, hogy olvastam a hangozásod, nos csak ugy... ténleg teljsen kikapcsoltam mert uuuuuuuuuuu.... s először az u tünt, hogy a legmagasabb, aztán mivel aszondod, hogy iiiiiiiii... most nézzzük uuuuuuuiiiiiiiiiiii....uuuuuuuiiiiiiiiiiii....ami rögtön uuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjj.... majd... most nem azért, mert sokan azt gondolnák, hogy na ez megint sovinyidisznólkodik, de hui hui hui.... nos teljesen átszellemültem, de ollanyira, hogy maga a munkámba, szinte olyan künnyü volt, meg könnyen ment minden, (megolvadt a kezem allatt) amit eddig, szoktam imádkozni, ami hangolás, végeredményben, MERT EZ A ZENE, VAGY ÉNEK, VAGY DALLAM, MINDENÜTT JELEN VAN, mint ha valakinek van keze lába, de nem tud rólla? - érdekes, mert ténleg, a bal oldalunk, semmit az egyégvilágon nem tud a jobb oldalunkról, amit én megtapasznyaltam, amit az ufósok vagyunk, va mi  szössz topikban....

 ui ui ui....hui hui hui...

ghepard Creative Commons License 2009.12.18 0 0 73
Egy kis duma a szemről. Már januárban 4 nap alatt letettem a szemüveget. Mi az életenergia topikban írtam erről egyet mást. Szeptembertől már nem szemtornázom, csak a feltételeket igyekszem biztosítani a szemnek. Nyugodtság, hideg, sötét - no meg az olvasást teljesen felfordítottam. Erről is írtam az idézett topikban. Mindenirányú olvasás és a szavak olvasó iránya mindig fordított a szövegiránnyal. Mikor elkészült ez, azt hittem, hogy már jobban nem kavarhatom össze - meghökkentő módon, a szemnek sokkal nyugodtabb így olvasni. De alig pár napja beugrottak a szinek. Hát meg lehet jelölni az összes betűt más és más színnel, ráadásul a magánhanzókat még kiemelni vastagabb betűvel, mivel azok a fontosabbak. Ez még több rezgést biztosítana a szemnek és sokkal több infója lehet a betűről. Felosztom a betűket 5 csoportra:

Egyik csoport a magánhagzók - szines és még vastagabb is lesz, mert ezek fontosabbak, mint a mássalhangzók - sokszor elég ezeket látni

Másik csoport a felső hosszú betűk - b,d,h,k,l,f,t

Harmadik csoport - sor alá nyúlók - j,g,p,q,y

Negyedik csoport - a kicsik - c,m,n,r,s,z,v,w,x

5.-ik csoport a nagy betűk - abból általában csak egy van a mondat elején és lehet egyszínű lesz mind, és lehet az is vastagabb lesz.......

Na és milyenek legyenek a színek. A hang rezgései adták az ötletet a magánhangzók színéhez. Az ií a legfelsőbb hang, a mindentudó agy hangja - a mindentudó szín a fehér, abban benne van mindegyik, tehát az i fehér.........

Sokat kell még progiznom, hogy használható legyen, de sok fantáziát látok benne. Az az érzésem, hogy még olyan ember is fog tudni szépen olvasni szemüveg nélkül, aki nem látja jól a betűket - hiszen a szín is fogja jelezni a betűt.........
ghepard Creative Commons License 2009.12.17 0 0 72
"Inkább a kicsit / 10 éves / kell mindenhová kísérni, a nagy már 18 éves. De így is egy egész életet kitöltő hivatás az anyaság. Én szeretem. Mindennel együtt. "

Én is nagyon szerettem édesanyámat és ő is engem, de kiskorom óta gyakorlatilag csak aludni jártam haza. Hazajöttem az iskolából és irány a természet, játszás a gyerekekkel, állandóan mozogtam, futkároztam - rezegtem. Bevallom sose tanultam, mert nem kellett. Édesanyám az elején mondogatta, hogy tanuljak, mert meg fogok bukni, de mikor látta, hogy mindig a legjobb jegek vannak a kiskönyvemben - feladta és nem mondott semmit. Ezt a nemhallásomnak "köszönhetem", mert mikor a tanító, tanár, stb beszélt akkor meg se mozdultam és teljes energiával olvastam a száját - lestem, hogy mit mond - és minden szava bennem maradt. Bármikor kiböktem, amit mondott........

"Az, hogy egyedül vagyok, az számomra egy értékes tapasztalat. /április óta nem lakik velünk a volt férjem / . Mindent így fogok fel, és így élek meg. Akármi jön , kíváncsian várom. :-)"

Az ember gyakorlatilag mindig egyedül van - a bőrében...... :)) Nagyon jó a hozzáállásod. Senki se kotyog bele, mit csinálsz és aztán lehet Te se fogsz belekotyogni abba, amibe nem is nagyon lehet........

"Az anyák élete a befogadás, az ölelés, a tanítás, a terelgetés.Én mindenkihez így viszonyulok ,és ez nekem is nagy örömöt okoz. "

Igen, ez így van - és ez többleterőt is ad, használd békében......

"Az alváshoz is lazán állok, most például felébredtem 4 órakor, és nem azon bosszankodtam hogy nem aludtam eleget, hanem örültem hogy van egy kis időm írni neked. :-)"

Régen annyit aludtam, hogy talán senki se aludt annyit - mégis mintha egyre kevesebb lenne az energiám. A vonatban elaludtam, mint akit lelőttek volna - reggel is és hazajövet is. De 2004 elejétől (52 éves voltam akkkor) nagyon javulni kezdtek a dolgok és most másképp relaxálok. Éjjel alszom, mint az ablakos, de semmi gond, ha nem - frissen kelhetek fel akkor is, mikor valami számgépes programon gondolkodom (vagy valami más problémán töröm azt a tök fejemet) éjjel pár órát - akkor a legjobb, mert akkor a legnagyobb a nyugalom és béke van a lélekben is és idő is van........

"Örülök hogy megtaláltad önmagad, és kutatásaidnak ilyen áldásos hatása van. És hogy ezt velünk is megosztod."

Ne gondold, hogy állandóan hangoskodom. A túrákra csak télen járok vasárnap (na meg most, mikor otthon leszek, mint minden évben az ünnepek között is). Mindennap csak melóbamenet, meg hazamenet foglalkozom (de ez 2 óra reggel és 2 óra hazafelé menet délután) a világom bajaival (de már jó ideje nincsenek olyanok, hogy fogalkozni kellene velük).... És inkább csak a téli hónapokban. Tavasztól késő őszig ott a kert - mindent magam csinálok (permetszer, műtrágya nélkül - és az asszony is csak az ablakból figyel néha néha, hogy mit csinálok ott...... Csak sajátkezüleg (bicajon) összehordani azt a sok humuszt, meg komposztot az erdőből is eltart......

"Legyen szép napod ! :-)"

Neked is a legjobbakat. Számomra akor szép, mikor látom is, hogy milyen szép: a Nap, a Hold, a csillagok, az állatok, a patakok, az erdők, a növények, a természet - és szomorú vagyok néha néha attól, hogy milyen gőzerővel ártunk ősanyánknak - Földünknek...........
Előzmény: Reni 9 (70)
ghepard Creative Commons License 2009.12.17 0 0 71
Én sose mondtam neki, hogy rám hallgasson. Az embernek inkább a saját teste impulzusaira, rezgéseire kellene hallgatnia - mit is mond, miért fáj ez, miért az, miért vagyok letört, miért vagyok beteg, miért vagyok vidám, miért vagyok teli energiával. Elemezni, mit csinált és mit eredményezett és próbálni változtatni a dolgokon, hogy jobb legyen és nem mindenkitől, mindentől - hanem elsősorban saját magától várni a segítséget. Mert a hiba nem a szomszédban van, nem mindenki másban - hanem bennünk. Ja és valahogy lelket kell önteni abba a lelketlen lelkünkbe - és mindjrt másképp festenek a dolgok........
Előzmény: Reni 9 (69)
Reni 9 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 70
Inkább a kicsit / 10 éves / kell mindenhová kísérni, a nagy már 18 éves. De így is egy egész életet kitöltő hivatás az anyaság. Én szeretem. Mindennel együtt. Az, hogy egyedül vagyok, az számomra egy értékes tapasztalat. /április óta nem lakik velünk a volt férjem / . Mindent így fogok fel, és így élek meg. Akármi jön , kíváncsian várom. :-)
Az anyák élete a befogadás, az ölelés, a tanítás, a terelgetés.Én mindenkihez így viszonyulok ,és ez nekem is nagy örömöt okoz.
Az alváshoz is lazán állok, most például felébredtem 4 órakor, és nem azon bosszankodtam hogy nem aludtam eleget, hanem örültem hogy van egy kis időm írni neked. :-)
Örülök hogy megtaláltad önmagad, és kutatásaidnak ilyen áldásos hatása van. És hogy ezt velünk is megosztod.
Legyen szép napod ! :-)
Előzmény: ghepard (68)
Reni 9 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 69
Van az a fájdalom, amikor az ember feladja a makacsságát, és elkezd hallgatni a másikra.
Előzmény: ghepard (67)
ghepard Creative Commons License 2009.12.16 0 0 68
Gondolom, még fiatal vagy - ha a kicsiket el kell kisérni mindenhova, a nagyokat már nem kell(ene). Ha tudsz aludni a két műszak között, akkor el lehet viselni. Én 3 évet húztam le 2 munkahelyen, a másik mindig egész éjjeles volt. Nehéz volt a kezdet, mert 38 óra nemalvás (és két helyen melózás) után jött 8-9 óra avás, aztán megint nemalvás. De valahogy megszokta a test és jobban bírtam, de 3 év után elegem volt belőle.

Az anyai szeretet nagyon sok energiát ad, és Te biztos szereted gyermekeidet - minden áldozatra képes vagy. A természet ezzel megáldotta az édesanyákat. Ha a férkiaknak szülni kéne, már rég kihalt volna az emberiség......... Az anyákon nagyon sok a teher, mégis tovább élnek - jó pár évvel magasabb életkort élnek meg átlagban.... Gondolkodtam rajta egy kicsit, hogy vajon miért. Egyik ok lehet a hang is, mert az anyák és az asszonyok is sokat beszélnek gyerekeikkel és maguk közt is szeretnek pletykálni. És ebben lehet valami, mert az utóbbi 7 évben én nagyon sok hangot kiadtam magamból - lehet sokkal többet, mint azelőtt 52 év alatt - és ez mintha átszervezte volna testemet....

Le a kalappal, hogy egyedül neveled két kislányod. Minden helyzetben van valami jó is és rossz is - a jót kell magadban ápolni a rosszal meg megküzdeni. Ha legyőzöd, az erőt ad - mert benned lesz a gondolat, hogy a következőt is le fogod győzni..........
Előzmény: Reni 9 (66)
ghepard Creative Commons License 2009.12.16 0 0 67
Hát a feleségem mostanában kimondottan örül, ha nem vagyok otthon - és aztán még jobban örül, hogy nem esett bajom kinnt. Neki minden baja van, nem tud lemenni 100 métert, mert 2 hétig oda a dereka, cigizik, reggel csak kávét iszik, TV-zik, számgépezik - na meg otthon takarít, főz, mos stb. 10 éve nem dolgozik és nem kap egy fillér támogatást se az államtól, mert már nem bírta - az utolsó két évben 16 hónapot volt betegállományban, de nem akarta kijárni a rokkantságit - és aztan már nem lehetett. A 10 év alatt járta az orvosokat, injekciózták. 2003-ban mondtam is neki, hogy mit próbálgathatna otthon is - kiröhögött. Aztán erről nem dumáltam vele. Tavalyelőtt, mikor nagyon kivolt a gyógyszerektől - mondom vedd észre, ha beveszed a gyógyszert, ha nem - utána ugyanúgy fáj mindened. Próbálj egyszer nem elmenni a dokihoz és várd ki míg elmúlik magától.

Meg merte néha csinálni - és aszonta, hogy aztán tovább nyugodtabb. Két hete csütörtökön, mikor 8 körül jövök haza a fociról - magától kezdett a hangról kérdezősködni. 9 óráig faggatott legnagyobb meglepetésemre - mi volna jó a vállára, mi volna jó a talpára (nagyon csúnya ekcém) stb. Megengedte, hogy a fájós vállát kopogtassam minden ujjammal kb 5 percig, közben meg játszott a számgépen. Mondja au, ez fáj, mondom nyugi, csak játszál, oda figyelj, én meg kopogtatok. Aztán csak a duma közben kiböki, hogy nem érzi a vállában a szúrást.

Néha néha, mikor észreveszem a kék foltot a kezemen (a focin szenvedem el az ütést) és megyek a túrámra - mondom neki látod ezt, mikor hazajövök nem lesz ott........ Azért meglehet gondolkodott a dolgokon......
Előzmény: Reni 9 (65)
Reni 9 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 66
Lehet hogy nem jó hosszú távon a 3 műszak, de igazából engem nem zavar. Világéletemben 3 műszakban dolgoztam. Nagyon ritkán vannak alvásproblémáim, annyi talán mindenkinek van, mint nekem. Inkább az nem ideális, hogy van amikor az alvásidőmből veszek el, mert nem tudok minden feladatot elvégezni egy bizonyos időn belül, vagy esetleg a kikapcsolódásra nem jut időm. Az ébrenlétem alatt végig intenzíven csinálom a dolgom, ezért ha nappal van, ha éjjel, akkor is sikerül aludnom.Egyedül nevelem a két iskolás lányomat, mindent én intézek / orvos, szülői, edzésre kísérés, stb. /, háztartást vezetek, főzök, mosok takarítok stb. /és sokszor túlórázom hétvégén . Szeretem az életem, de néha bizony kimerülök. Nálam az alvászavar kizárólag lelki okok miatt volt régen, de szerencsére már nincs.
Nem vagyok túlsúlyos / 181cm 68 kg / , sosem voltam, csak amikor 2 babának adtam tejet egyszerre. de akkor tudatosan ettem sokat, hogy jó minőségű, és sok tejet tudjak adni nekik. / egyébként azt hittem, hogy megnéztél a blogomban . :-))
Az viszont igaz hogy törekszem az egészséges táplálkozásra, de még mindig sok édességet eszem.
Rezgés szempontjából biztos nem jó a 3 műszak, de hát ez van, és igazából jól érzem magam a bőrömben.Ráadásul egyedül tartom el magam és gyermekeimet / a volt férjem még nem tud minket támogatni mert nem dolgozik, és az államtól sem kapok semmilyen támogatást /, ezért / nem csak ezért / örülök hogy ott dolgozhatok ahol most vagyok.
És tudod mi az érdekes még? Hogy szerintem jók lehetnek a rezgéseim, mert nyugodt, kiegyensúlyozott , vidám ember vagyok a körülményeim ellenére, és a külsőmön, arcomon sem látszik meg a sok év éjszakázás.
Előzmény: ghepard (62)
Reni 9 Creative Commons License 2009.12.15 0 0 65
Értem. én énekelgetni szoktam a munkahelyen, de csak halkan, hogy meg ne hallják . :-))Egy személyes kérdés: a feleséged hogy fogadja, hogy egyedül mész sétálni ilyen hosszú időkre? Ő mennyire érti meg ezeket az elméleteket, és mennyire ért egyet vele amit te tanulmányozol, a hanggal kapcsolatban?
Én még nem próbáltam hanggal energiát nyerni, de ki fogom próbálni.
Előzmény: ghepard (56)
ghepard Creative Commons License 2009.12.15 0 0 64
Hát akkor várjuk véleményedet.......
Előzmény: Reni 9 (63)
Reni 9 Creative Commons License 2009.12.14 0 0 63
Nagyon érdekes gondolatokat írtál le. holnap el is mondom a véleményem. Ma nem jutottam eddig netközelbe, és most már aludni fogok, mert fél 5-kor kelek. :-)

Jó éjt neked, és mindenkinek a topikban. :-)
Előzmény: ghepard (56)
ghepard Creative Commons License 2009.12.14 0 0 62
"Igazából éjszakás voltam, és nem aludhattam eddig,"

Hosszútávon nem valami jó megoldás a 3 műszakos meló. Nincsenek alvásproblémáid, túlsúlyos se vagy? Megfelel? Nincs más? Jó ez így neked? A többműszakos meló nagyon nincs összhangban a nap (az egy nap) rezgéseivel. Mintha a természet ellen mennél és test se nagyon tudja megszokni - hogy mikor van reggel,mikor van este, mikor kell aludni, mikor kell játszani, mikor kell enni....... A Nap nem süt éjjel.......
Előzmény: Reni 9 (55)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!