Keresés

Részletes keresés

montipájton Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224481

De az meg, amikor Piqué kidobta Benzemát a 16-oson belülről, a világ összes szabálykönyvében és összes bajnokságában 11-es, csak a spanyoloknál nem.

Előzmény: Creus (224463)
Durban Poison Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224480

Amúgy a Busi-Shakira páros mi a faszt keres még a kezdőben?Idén még nem láttam tőlük értékelhető játékot.Ha annó el merték küldeni Ronaldinho-t,ez a két málé fasz,mit keres még itt?

Előzmény: Durban Poison (224477)
Creus Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224479

az én felfogásom szerint, ha a játékos a testét megnagyobbítva kezezik és nem kb. 1 méterről lövik rá akkor az kéz. Ami miatt kötekedtem, mert ugyanilyen szitunál(fordított helyzetben) le lettem oltva hogy ez nem kéz mert nem szándékos.

Előzmény: Durban Poison (224477)
DennisVT Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224478

Na én csak azt akartam mondani, hogy tényleg jobb volt a Real, jobb csapat, jobban össze vannak rakva, de nem a taktika meccse volt ez, hanem az egyéni hibáké. Ha azokból ugyanannyit követtünk volna el, mint a Real, akkor ez a meccs durván iksz, és ami még fontosabb, a játék képe is tökmás lett volna, minthogy 6 perc alatt kapjunk kettőt, és game over.
Most azt beszélnénk, hogy 2:2lett (mondjuk), szép eredmény madridban, a játék még hagy maga mögött kívánnivalót bőven, de meg tudtuk fogni az eddig 30 gólt lövő Madridot, pariban voltunk, ami elég biztató.

 

Nem kell itt még temetni az egészet, meg Luchot, Mou is szakmailag jó edzője volt a Realnak, és senki nem akarta elküldeni, amikor kaptak tőlünk egy sima 5öst. Kicsit jobb formába kell kerülni, élesebbnek és pontosabbnak lenni, és akkor bármi lehet.

Btw a most qrvanagy edzőnek mondott Ancelotti ugyanaz, aki 3:0ról elbukott egy BL-döntőt, és aki képes volt kiesni onnan, hogy a Milannal 4:1re lemosta a Deport odahaza.

A Chelsearől sem gondolta senki, hogy 2012ben azzal a csapattal, és új edzővel BL-t nyer, mégis megcsinálták, és senki sem gondolta komolyan, hogy egy Porto meg egy Monaco fog 2003ban döntőzni. De azt a Poolt sem várta oda senki, aki odahaza a középcsapatokat nem bírta megverni, és azt az Arsenalt sem, ahol Flamini játszott egyszerre 4 poszton kis túlzással, és két meccsen 0 gólon tartották a Realt...

Bármi lehet, bármelyik kupában, a potenciál megvan a csapatban.

Durban Poison Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224477

A szabály kurva szarul van megfogalmazva.ave én kollégának van igaza,minden normális bíró az adott helyzettől függően mérlegel.Most sajnos jogosan kaptuk a 11-est

Előzmény: Creus (224476)
Creus Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224476

amióta van szabálykönyv.

Előzmény: Törölt nick (224452)
ave én Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224475

ezt magyarázom. ha szándékos, akkor tizi, nincs miről beszélni. ha nem szándékos, akkor meg kell nézni, volt-e jelentősége, hogy elakadt a labda

Előzmény: Törölt nick (224452)
alzir Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224474

vagy ha maga a játékos van felkészítve erre a szerepkörre, ugye.

Előzmény: alzir (224473)
alzir Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224473

viszont előrébb lettünk volna, ha suarez egy olyan csapatba érkezik, ami szerkezetileg fel van készítve az ő érkezésére.

Előzmény: Creus (224469)
sgabcsi Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224472

szánalmas lett már a mai foci...nem tudom mikor fognak fellépni az ilyen játékosok ellen akik csak arra játszanak, hogy elessenek ha rájuk lehelnek. Ronaldo ebben élen jár, de Dive Maria, vagy Busquets es még sorolhatnám a játékosokat egytől egyig akik színészkedéssel arra hajtanak, hogy nem merjen már senki még csak oda lépni se, mert jön a tizi.

A hazai pálya ma abszolút levehető volt, 4 sárga ide egy se oda az első félidőben. Meg volt azért ágyazva a 2. félidőnek ilyen szempontból is a Madrid számára.

 

Miután mi nem egy kontra csapat vagyunk, hanem inkább felállt védelem ellen játszunk, nagyobb az esély lekontrázni minket, amihez világklasszis védelem kell(ene). Na most az nekünk nincs, de inkább közepesnek se nevezhető.

 

LE-ről inkább nem beszélek, kicsit olyan érzésem volt, hogy annyira tanácstalan volt, mint anno Morinnyó az első klasszikóján, csak most nem lett 5:0

 

A kérdés az hogy Ő össze tudja-e taktikailag rakni a nyerő taktikát erre a csapatra.  

Előzmény: Creus (224436)
MZ per X Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224471

Piqué különleges eset. Már Pepnek is voltak vele súlyos gondjai, de semelyik edzõ sem merte nagyon élezni a helyzetet, mert az arisztokrata familiája, fel- és lemenõ ágon, generációkon keresztül összefonódott a Barca vezetésével. Ha nem akar maga menni, akkor ki nem fogják tenni, az bizonyos. Az is szar, hogy olyanok mellett, mint Vermaelen meg Douglas, a vakok között még mindig egy félszemû lehet a király...

alzir Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224470

hát akkor tévedtem, de továbbra sem túrtad elő, úgyhogy ez így eléggé cinkes. ennyi erővel én meg emlékszem egy 5 évvel ezelőtti esetre, amikor szerinted egy ilyen eset tizi volt.

Előzmény: Creus (224463)
Creus Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224469

"suarezt egyszerűen marhaság volt egy ilyen meccsen bebaszni a kezdőbe egy olyan posztra, ami abszolút nincs neki kitalálva."

 

Pedroval sem lettünk volna előbbre, sőt.

Előzmény: alzir (224467)
Authentik1 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224468

Mascherano ma a második félidőben kb. 6 gólos vereségtől mentette meg a Barcat középső védőként az utolsó emberes mentéseivel. Iniesta óriási hibáját meg ne kenjük már rá.Már a vb-n és a tavalyi szezonban is látszott h a Busquets-Xavi-Iniesta hármas már a múlt, velük a BL esélytelen, és sztem a bajnokság is. Mascherano-Rakitic-Iniesta középpályával kell folytatni, Fabregas eladása kapitális hiba volt. Jól érezte Martino ősszel h direktebb játék kellene a tiki-takánál, de aztán tavaszra Xaviék kisírták a régi rendszert, ezzel megásva a Barca sirját.

Előzmény: Attika30 (224455)
alzir Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224467

"Rakitic egy szétesett csapatba kellett beállnia, ennyire telt tőle, más sem volt jobb abban az időszakban."

 

pontosabban akkor esett szét a csapat, amikor beállt. de ezért kár őt hibáztatni, ő most is odatette magát, az meg ennyire volt elég jelen esetben. a kérdés az, hogy ha már xavi kezdett, és nem is voltunk vele rosszak, miért volt kötelező lehozni, és miféle új elgondolások vannak a középpályán, ha az új igazolással, aki egyszerre jött fabregas és xavi pótlására, ennyire szar a játék? és hogy ha vele nem működik, akkor miért ő jött, és hogyan fog működni?

 

suarezt egyszerűen marhaság volt egy ilyen meccsen bebaszni a kezdőbe egy olyan posztra, ami abszolút nincs neki kitalálva. messit lehet átkozni a kihagyott helyzet miatt, de azonnal érezhető volt, hogy suarez miatt, aki ösztönösen befelé húzott mindig, máris megcsappant a labdái száma. zéró koncepció. lajos csak berakta mindhármukat, aztán lesz, ami lesz. maguk a játékosok ezt intelligensen reagálták le, de csapatszinten nem működött. és hát mitől működött volna egy madrid ellen máris?

Előzmény: Attika30 (224455)
gerrardo Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224466

de a vezetőségnek az a célja hogy égesse a klubot ahelyett hogy lenne egy normális koncepció és még ha nem is nyerünk semmit akkor sem kell szégyenkeznünk

Előzmény: oz acosta (224460)
Hajnali szellő Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224465

A Bartra, Mascherano, Rakitic Neymar négyesből egy komoly csapat ellen kettőt nem bír el egyszerre a Barca.

Attika30 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224464

Egy percet nem játszott még, a keretben sincs most sem és az elmúlt évek sem arról árulkodtak, hogy jó vétel. Helyette kellett volna több pénzért egy jó védő, Mathieu eddig simán hozza amit tud és amit az áráért vártunk tőle. Ma sem volt rossz, pedig 2 éve nem volt szélsőhátvéd (csak elvétve).

Előzmény: ggbuffon1897 (224461)
Creus Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224463

jaja. Én akkor azt mondtam ,hogy a testétől eltartotta a kezét(felemelte), plusz területet fogott le ezért tizi. Le lettem oltva hogy vétlen volt.

Most ugyanaz a szitu. Én elfogadtam az érvelést de megint le lettem oltva. Az a furcsa hogy a Barca topikban mindkétszer a Barca ellen. Mintha a Real topikban lennék.  :)

Előzmény: alzir (224453)
oz acosta Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224462

ancelottinak nem a bajnokságok behúzása a legnagyobb erőssége, de szerintem jó választás volt a realnál. a sztárokat és az idióta elnököket tudja kezelni, az biztos.

Előzmény: Törölt nick (224459)
ggbuffon1897 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224461

Vermaelent honnan veszitek h totális csőd? Sérült v mi megint?

 

Mer az oké, h nekem az Arsenalos teljesítménye is kiborító volt, h ezzel Katalóniába lehet kerülni, de tudtommal itt még egy percet se játszott..de lehet én maradtam le vmiről

 

 

Mondjuk ez h minden meccsen más védő4es van pályára küldve ez hosszútávon ezt szüli..Lehetett vna ez a mai 6-1 is ha nem szórakozzák el a 4v5 a 2 ellen vezetett kontráikat, amikor a védők mint a lassított felvétel mozizták h mi a helyzet. 

oz acosta Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224460

(részben gondolom ezért is neveznek ki ilyen tito-tata-LE jellegű edzőket, ők sokkal jobban rá vannak utalva a vezetőség jóindulatára mint egy "sztár". megnézném a cirkuszt, ha egy mournihoval közölné a tulajdonos, hogy vermaelen, douglas és mathieu érkezett erősítésnek, most menjen és nyerjen a BL-ben... )

Előzmény: oz acosta (224456)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224459

Meg idén sem ...

Előzmény: Creus (224457)
Attika30 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224458

Egyértelmű tizi volt Pique esete szerintem is.

Előzmény: alzir (224453)
Creus Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224457

Ancelotti sem kezdte jobban tavaly.

Most a BL címvédő otthonában játszottunk.

oz acosta Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224456

lehet, hogy kinyitotta, csak leszarták. 

 

nekem ez tűnik valószínűbbnek és nem az, hogy 4 edző szerint is jó volt ez a védelem.

Előzmény: gerrardo (224451)
Attika30 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224455

+1 Rakitic: nem volt kedve ma játszani vagy mi kínja volt? 

 

De Divemar-nak se volt a gólján kívül egyetlen értelmes megmozdulása sem, lassú és kurvára körülményes, cseleinek a 95%-a vagy alibimegoldás, vagy teljesen haszontalan. 

 

Akit kiemelnék h ma jó volt az talán Mascherano, Xavi, Suarez , a legjobb meg talán Dani Alves.. 

 

Rakitic egy szétesett csapatba kellett beállnia, ennyire telt tőle, más sem volt jobb abban az időszakban. Neki kezdeni kellett volna Ini helyett és lehet csereként Ini is jobb lett volna, neki van Braca, clásico rutinja plusz friss emberként lehet tudott volna egy kis lendületete adni. Neymar nem mutatott sokat ez tény, de minden meccsen megrúgja a gólját, ez pedig egy csatártól "elég".

 

Suarez semm iextrát nem csinált, küzdött, hajtott, első meccs volt, nem volt rossz, de kiemelni nem emelném. Xavi a stanilitást megadta az első félidőben, a szünet után Real vezetésnél már ő is kevés volt. Alves nekem is tetszett ma.

 

Mascherano....... külön téma, rengeteg jó, hasznos dolgot csinál védőként is, de amikor hibázik akkor orbitálisat, viszont azt a sok hasznos dolgot megcsinálná vkp-ként is (csak a középpályán nem a védelemben, persze ehez kellene jó khv. is, mondjuk lehet lenne Bartra személyében de ki sem próbáljuk) viszont nem lennének ezek a hibák, nyilván hibázna (senki nem hibátlan) de akkor még mindig ott van két khv. aki javíthat valamilyen formában, így viszont mivel utolsó ember nincs senki aki javítson utána

Előzmény: ggbuffon1897 (224446)
MZ per X Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224454

A tanulságokat le kell vonniuk, átbeszélni a negatívumokat és utána már csak elõre nézni. A Real feljött, de még mindig nem vezeti a tabellát. Remélhetõleg Suarezt sikeresen építi be LE. Nincs veszve még semmi, hosszú még a szezon, de a mai pofon a PSG-ével együtt föl kell, hogy ébressze a Barcát. A 2 figyelmeztetés megvolt. Tessék tanulni belõle.

alzir Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224453

nincs előttem az eset, de ha előtúrod videóval együtt, akkor tudok erre reagálni.

 

piqué kezével jelen esetben az volt a baj, hogy abszolút nem a természetes helyén volt. nálam ez tizi. ha korábban mást mondtam, akkor tévedtem.

 

mindenesetre ezek szerint neked meg erre kéne azt mondanod, hogy tizi, nem?

Előzmény: Creus (224450)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 0 0 224452

Miota van a szabalykonyvben, hogy csak a szandekos kezezes a tizi ?

Előzmény: ave én (224449)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!