Keresés

Részletes keresés

Brookers Creative Commons License 2016.12.18 0 0 394

Budapesti 35 éves srác vagyok,szívesen ismerkednék 25-35 év közötti független hölgyekkel.

Rendes, normális életet élő,független vagyok.

 

Több infó emailen!

 

Email cím:  ittvagyokmar@citromail.hu

 

További szép napot!

Exacte Creative Commons License 2016.12.16 0 0 393

Sziasztok!


Mint ahogy a „cím” mondja, levelezőtársat keresek, de még inkább élő barátságokat, szerelmet, de nyilván a körülményekből adódóan először valamiféle netes kezdettel, így a 2 csoport összefügg, nem zárja ki egymást, habár nem célom hosszabban pusztán levelezgetni. Írok magamról pár dolgot kedvcsinálónak:

22 éves pesti férfi vagyok, így leginkább ezek környékéről kellenének emberek (a nem az mindegy a barátságnál, a szerelem esetén persze csak lány jöhet szóba). Filozófusalkatú vagyok, így leginkább a filozófia érdekel, és a filozófiával szorosan össze nem függő témák kapcsán is sokszor hajlamos vagyok filozofikusnak ható vagy konkértan filozofikus gondolkodásra (ezalatt nem csak a módszert értem, hanem a témát is, ami pedig, ha az ember „precízen” érti a filozófia szót, visoznylag szűk… Csak a „nyelvújítás” sokszor deformálja a szavak jelentését. No mindegy.). De kedvelek sok tudományt is: A fizikát, a biológiát, a történelmet, a pszichológiát (bár utóbbinál inkább a gyakorlati emberelmzés érdekel, kevésbé az olvasása…) Nagyon kedvelem a szépirodalmat, a kedvencem az írók közt (azt hiszem) Babits; Sokban hasonlítok rá. Elemzőalkat vagyok, nagyon fontosnak találom a racionalitást, a logikusságot, viszont ettől még érzelmes is vagyok, eléggé empatikus és sok tekintetben érzékeny: Az erkölcs pedig nekem eléggé lényeges. Igyekszem határozott véleményt kialakítani a világ dolgairól a racionalitás mellett, a vitákban jobbára heves oroszlán vagyok (ha van kedvem vitázni), a szalmaláng természetemről tanúbizonyságot téve. : ) Olykor művészkedek, írok, zenélek (gitáron), éneklek. Mostanság idegen nyelveket tanulok (angol-német): Sokszor (de leginkább a magyar nyelv esetén) elgyönyörködök egy-egy szó vagy kifejezés vagy akár mondat vagy még több puszta nyelvi szépségén, logikusságán, elmésségén, így a nyelvtanulás sok örömmel tud szolgálni (a legutóbbi felfedezettem a német „fernweh”, ami rendkívül jó). Kedvelem az ironikus-szarkasztikus, abszurd humort. Sokszor kritikus vagyok (leginkább intellektuális meg erköcsi témák esetén), sokszor léha; Olykor hamar megnyílok, olykor várat magára, olykor kapásból vicceskedő vagyok, olykor komoly, ez részben a másik féltől függ. A stílusom mindenesetre változik bizalom hatására (tudni kell, hogy elég káromkodós tudok lenni alkalmadtán, ami az elején nem szokott látszódni).

E-mail: unusveritas94@gmail

A sok viszontagság miatt „sajnos” vallásosak, new age-esek, jobboldaliak, konzervatívok kerüljenek!

barkas88 Creative Commons License 2016.12.12 0 0 392

Sziasztok!

24 éves fiú vagyok. Levelező társat keresek nemtől/kortól függetlenül, bármilyen témában. Elsősorban beszélgetés/barátkozás céljából. :):)

barkas88@freemail.hu

Moncsibaba43 Creative Commons License 2016.11.30 0 0 391

Negyvenes elvált nő vagyok. Levelezőtársat keresek barátság, ismerkedés céljából.
Szeretem a tartalmas beszélgetéseket, verseket,  jó filmeket, és a humort. 
Ha felkeltettem érdeklődésedet, írj! 

aneducation@citromail.hu

ILLES234 Creative Commons License 2016.11.21 0 0 390

Megírnád az e-mail címedet mert nem tudunk levelezni!

Előzmény: Törölt nick (360)
olicfan Creative Commons License 2016.11.20 0 0 389

parmafan@gmail.hu

olicfan Creative Commons License 2016.11.12 0 0 387

sziasztok. 24 éves srác vagyok. Levelezö társat keresek. ha lehet nő személyében. e-mail címem parmafan@gmil.hu

Wannabefixd Creative Commons License 2016.10.24 0 0 385

Érezted már azt hogy mélyen vagy? Maradtál magadra és nem volt senki akivel meg tudnád beszélni a dolgaid? Egy ideje nálam ez a helyzet. Húszas évei elején járó srác személyében keresek levelezőtársat. Imádom a zenét,a macskákat,a könyveket és sajnos túl sokat álmodozok. Lehetsz bárki,bármennyi idős,ha van kedved írj a wannabefixd@gmail.com email címre.

DigitalPunk Creative Commons License 2016.10.17 0 0 384

Szia! Ne haragudj!! Jogos :-)

Előzmény: csip.csiripp (380)
Scoffield Creative Commons License 2016.10.07 0 0 383

Szia kedves ismeretlen ismerös:-)

Szeretnék levelezni elsösorban mert szeretek irni és olvasni. 
Amit rolam irhatnék igy kezdésböl … hol is kezdjem 
Szeretem a filmeket,szerintem nincs is olyan film ami jo és nem láttam. 
Szeretem a természetet,az állatokat és az embereket is.Hiszek abban hogy mindenkiben van jo mégha nem is mutassák ki.Mert minden ember egyormának születik …ártatlan… és bár az idök folyamán vátozzunk,vagyis változtat minket az élet,mégis marad bennünk abbol amit a kezdetek kezdetén kaptunk . 
ÖÖÖ igen néha inkább ugy mondanam hogy kissé más vagyok…godolkodásban. 
Ja igen 30 éves vagyok,a barataim aki vannak 24 nek mondanak és soha nem is hiszik el h már elmult az idö :-),mindig is szerettem levelezni,csak hát volt egy kapcsolatom ami 8 évig tartott aztán vége lett,nem az én hibámbol.Mindegy :-/ a lényeg az hogy rájöttem arra hogy lassan a kapcsolatom miatt elveszitettem mindenkit.Bár nem ezt mondják…én igy érzem.Inkább mondanám magam romantikusnak…de embertöl függ mikor leszünk szenvedélyesek,örültek,higadtak,mosolygosak….érdekes hogy ha a számunkra megfelö személyel találkozunk képesek vagyunk akaratunkon kivül változni az ö irányába :-) 
Azt hiszem eleget irtam xd ha van kedved irj bármiröl,bármit. 
Ritka téma amiröl foggalmam sincs. 
scoffield@gmail.hu

 

nnattila1 Creative Commons License 2016.10.06 0 0 382

Email cimem nna@sksyu.net

nnattila1 Creative Commons License 2016.10.06 0 0 381

Sziasztok! 29 éves vajdasági fiú vagyok szivesen leveleznék.

csip.csiripp Creative Commons License 2016.10.06 0 0 380

Egy kis segítség: Nem ártana, ha tényleg levelezőtársat keresel, ha publikussá tennéd az elérhetőségedet az adatlapodon. Vagy a hirdetésbe beírnád. :)

 

Előzmény: DigitalPunk (379)
DigitalPunk Creative Commons License 2016.10.06 0 0 379

Sziasztok! Én egy 30 éves srác vagyok. Kötetlen beszélgetés céljából keresek hölgyeket! 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.04 0 0 378

Sziasztok!

23 éves egyetemista lány vagyok, és főleg hagyományos postai úton szeretnék levelezőtársat találni.

További információ: iraoro@freemail.hu

Várom a válaszokat!

Brookers Creative Commons License 2016.09.28 0 0 377

Budapesti 35 éves srác vagyok,szívesen ismerkednék 25-35 év közötti hölgyekkel.

Rendes, normális életet élő,független vagyok.

 

Több infó emailen!

 

Email cím:  ittvagyokmar@citromail.hu

 

További szép napot!

olicfan Creative Commons License 2016.09.27 0 0 376

Sziasztok. 24 éves debreceni srác vagyok. Hölgyet keresnék kizárólag baráti célból beszélgetésre, levelezésre,esetleg közös programra kortól függetlenül. e-mail cím: sunderlandfan@gmail.hu

clitanium Creative Commons License 2016.09.27 0 0 375

Ennek a hirdetésnek nem kellene itt lennie. Törölje vagy rejtse el, aki tudja. Nekem nem engedi.

Clitanium

Előzmény: clitanium (374)
clitanium Creative Commons License 2016.09.23 -1 0 374

Hello, kötetlen levelezéshez keresek női partnert, akivel  fantáziadús izgalmas pajzán témákról levelezhetnék. A cél a szórakozás. Elsősorban Székesfehérvár és környéke területről. Én 40 /F , főleg érettebb 45-60 körüli partnerem keresem, de nem a kor számít...

clitanium@citromail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.23 0 0 373
Szia DigitalPunk :)
Hogy telik a mai napod?
Előzmény: DigitalPunk (371)
akame Creative Commons License 2016.09.22 0 0 372

hello,mik érdekelnek?

Előzmény: DigitalPunk (371)
DigitalPunk Creative Commons License 2016.09.20 0 0 371

Sziasztok! Én egy vidám 30 éves srác vagyok. Szeretnék hölgyekkel levelezni. 

klotild7290 Creative Commons License 2016.09.05 0 0 370

44 éves Budapesti nő vagyok. Levelezőtársat keresek.

caprica1982 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 369

34 éves férfi Levelező társat keresek hasonló korú nőkkel leveleznék skypolnák.                                                                                                                                                                Email cimem caprica1982@gmail.com

caprica1982 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 368

szivesen leveleznék veled.

Előzmény: rekabezs (346)
csabi88900 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 367

sziasztok

 

Csaba vagyok 28 éves komárom esztergom megyéből remélem ,hogy találok egy olyan személyt akivel nem csak 1-2 levelet tudok váltani.

Magamról:

-Bármiről tudok irogatni csak legyen téma

-Örökmozgó vagyok szeretek utazni

-Nincs tabutéma 

 

Várom a leveleket .

csabi88900 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 366

szia én szívesen leveleznék veled :) persze csakha te is akarod

 

Előzmény: szelidharmónia (363)
cinci_cat Creative Commons License 2016.08.03 0 0 365

Kedves levelezni vágyók! 

 

Postai levelezőtársa(i)m keresem! 

Magamról csak annyit, hogy 27/L. 

Hiszem, hogy a levelezés szeretete egy olyan közös pont lehet, ami mellé első nekifutásra elég ennyi információ is.

Ha felkeltettem érdeklődésed, írj: 

 

cinci_cat@freemail.hu

 

 

 

 

Ridikon Creative Commons License 2016.07.25 0 0 364
Sziasztok! 21 éves srác vagyok. Rengeteg dolog érdekel,de számomra a legkedvesebb dolog a zene. Szeretek olvasni,sétálni a természetben,filmezni is. Nem rég tisztázódott bennem hogy meleg vagyok. Bárkivel,de leginkabb hasonló srácokkal leveleznék. Nem párt keresek!
Email: ridikon95@gmail.com
szelidharmónia Creative Commons License 2016.07.23 0 1 363

Sziasztok! 29 éves fehérvári nő vagyok. Szívesen leveleznék, ismerkednék, beszélgetnék, barátkoznék korombeliekkel. Szép napokat mindenkinek! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!