Keresés

Részletes keresés

ingersheim Creative Commons License 2022.09.27 0 0 1566

Holnap Mórt be kell húzni, vasárnap a Bicske keményebb dió lesz.

Hajrá Kerület!

doncike Creative Commons License 2022.09.27 0 0 1565

Most nézem az adatbankban: szeptember 21-től van a Fradi II-ben.

Ezt hogy lehet? Szerződést bontottak vele?

Előzmény: sergiototta (1564)
sergiototta Creative Commons License 2022.09.26 0 0 1564

Jó meccs volt, jó volt a csapat?

Amúgy ma néztem ,hogy a nyáron igazolt Pócsik már tovább is állt, és a hétvégén már a Fradi 2-ben szerzett győztes gólt. Mondjuk volt Ő már korábban is a Fradiban, nem is keveset, de azért érdekes.

Előzmény: ingersheim (1557)
ingersheim Creative Commons License 2022.09.25 0 0 1563

Jössz akkor?

Előzmény: csató béla (1561)
ingersheim Creative Commons License 2022.09.25 0 0 1562

🤣🤣🤣

Előzmény: csató béla (1561)
ingersheim Creative Commons License 2022.09.25 0 0 1560

Ne kislánykodj nethuszár, várunk szeretettel😁

Hülyegyerek...

ingersheim Creative Commons License 2022.09.25 0 0 1559

Gyere ki a köv meccsre kisbuzi☝️

Előzmény: vakmaki (1558)
ingersheim Creative Commons License 2022.09.25 0 0 1557

Frankó győzelem, hajrá Kerület!

doncike Creative Commons License 2022.09.20 0 0 1556

Vasárnap jól néztünk ki a pályán a Vidi ellen, a 60. percig még pariban is voltunk velük.

 

Most már "csak" az kellene, hogy egy NB3-as dobogó-közeli csapat ellen se úgy nézzen ki a játék, mintha a fél csapat büntetésből futballozna...

sergiototta Creative Commons License 2022.09.13 0 0 1555

Dumaban mar kivaloak vagyunk.

Előzmény: doncike (1554)
doncike Creative Commons License 2022.09.13 0 0 1554

Eltelt újabb egy hónap és még minidig motivációs problémák vannak...

https://www.tve1887.hu/post/acz%C3%A9l-zolt%C3%A1n-%C3%BAj-fejezetet-kell-hogy-nyissunk

doncike Creative Commons License 2022.09.02 0 0 1553

Félidőre kielemezték a játékunkat és váltottak. Szerintem ez lehet az ilyen ellentétes félidők mögött.

Előzmény: sergiototta (1552)
sergiototta Creative Commons License 2022.09.01 0 0 1552

A tegnapi meccsről:

Az első félidőben nyomasztó mezőnyfölényben játszottunk, kb 80%-ban a veszprémi térfelen volt a labda, de teljesen meddő volt a dolog, helyzetet nem sikerült kialakítani. Persze voltak beadások, meg szögletek, de a veszprémi kapusnak védenie nem kellett, sőt az első félidő két valamire való helyzetecskéje a Veszprém előtt adódott, de igazából helyzet nélküli első félidő volt.

Aztán a második félidőre teljesen megváltozott a játék képe, a Veszprém került nyomasztó fölénybe, azzal a különbséggel, hogy Ők sorra dolgozták ki a veszélyesebbnél veszélyesebb helyzeteket.

A félidő közepe után valamivel kaptak egy jogosnak tűnő tizenegyest is, ezt Szmola szépen védte. Ezután talán sikerült kicsit kijjebb jönnünk, de a védelmünket ezután is többször bántóan könnyen játszották át, és nem sokkal a vége előtt meg is szerezték a győztes gólt.

 

Nem tudom, hogy miért volt ez az óriási különbség a két félidő közt, ha ez valamiféle tudatos taktika volt Petőtől, akkor nagyon bejött Nekik. A második félidő alapján teljesen megérdemelt győzelmet arattak, a meccs után az öltözőjük mellett sétáltunk kifelé, komoly ünneplést is csaptak, azt gondolom jogosan, ez Nekik nagy győzelem volt.

Ki lehet kapni a Veszprémtől idegenben, de a gyenge rajttal együtt ez most sok. A feljutás most messze van, ez a 8 pont hátrány sok a Veszprémmel szemben. Fog a Veszprém is botlani, de nem érzem a csapatban azt, hogy képes lenne olyan győzelmi sorozatra, amire szükség lenne. Ráadásul a Veszprém évről-évre építi magát, tavalyelőtt 70 pontot szereztek a bajnokságban, tavaly 80-t idén úgy tűnik még jobbak lesznek.

sergiototta Creative Commons License 2022.08.29 0 0 1551

Ez így azért erős túlzás.

Végig megvolt a mezőnyfölény, voltak helyzetecskék/lehetőségek már az elejétől a mi oldalunkon, aztán a semmiből elmentek egy szép támadással és abból gólt is szereztek. Aztán még később volt egy ígéretes kontrájuk, de azt elrontották/jól oldották meg a védőink.

Szerencsére még a szünet előtt meg lett a fordítás, aztán igazából elég sima lett. A hazaiak el is fáradtak, de ez várható is volt.

Mind a csapat, mind a pálya szimpatikus volt nekem.

Előzmény: doncike (1550)
doncike Creative Commons License 2022.08.29 0 0 1550

Azt olvastam, az elején nagyon bekezdtek a hazaiak. De aztán nagyon sima lett a vége.

Előzmény: ingersheim (1546)
ingersheim Creative Commons License 2022.08.28 0 0 1549

Fasza 4:1-es győzelem!

ingersheim Creative Commons License 2022.08.28 0 0 1548

Megint itt vagy, kisbuzi🤣

Előzmény: vakmaki (1547)
ingersheim Creative Commons License 2022.08.28 0 0 1546

Úrkúton mi történt, tud valaki eredményt?

ingersheim Creative Commons License 2022.08.21 0 0 1545

Veszprémben jó az iksz, a győzelem meg pláne!

Előzmény: doncike (1544)
doncike Creative Commons License 2022.08.21 0 0 1544

Na, most látom, hogy milyen szépen elkentük a Nagykanizsa száját.

 

Pedig már az 1. percben (!!!) hátrányba kerültünk ... de a 2. percben már ki is egyenlítettünk, szóval kb. mindkétszer a középkezdésből szinten egyből gól lett.

 

Aztán a 10. percben már be is állt a 3-1-es végeredmény.

 

Talán most már a Veszprém ellen idegenben sem annyira reménytelen a győzelem. Bár én egy döntetlennel is elégedett lennék most, aztán majd a tavaszi visszavágón itt megverjük őket.

doncike Creative Commons License 2022.08.18 0 0 1543

Az elvárásokkal teljesen egyetértek, de ettől még csapatot építeni, összerakni, ahhoz idő kell.

És úgy tűnik, a felkészülés erre nem volt elegendő, ráadásul még a múlt héten is jött új igazolás.

 

Nyilván jó lenne győzni, legalább az itthoni meccsen, de a minimum most az iksz mindkét rivális ellen.

 

A mentalitás-motivációs problémákat egyrészt nem értem, másrészt nem is érdekelnek: akinek nincs kedve focizni, az adja le a szerelést, aztán menjen el kasszásnak a Lidl-be.

Előzmény: sergiototta (1542)
sergiototta Creative Commons License 2022.08.18 0 0 1542

Azt gondolom, hogy annyira erős a keret ezen a szinten, hogy az nb3-ban mindenki ellen győzelmi eséllyel lép pályára a csapat. Nyilván ezt meg is kell valósítani, itt jön be a mentalitás, hozzáállás, edző szerepe stb.

Én bevallom 6 pontot várok ezen a két meccsen, egyrészt azért mert javítani kell a gyenge kezdésen, másrészt azért mert jelezni kell a mezőnynek, hogy itt ne nagyon gondolkodjon más komolyan a bajnoki címben. Persze lehet ebből nagy pofára esés is, de azért, mint szurkoló én nem erre készülök.

Szerintem a Kerületnek az nb3 nyugati csoportot hasonlóan kellene uralnia, ahogy mondjuk a Fradi uralja az nb1-t.

 

Előzmény: doncike (1541)
doncike Creative Commons License 2022.08.18 0 0 1541

"látszódott, hogy komoly különbség van a játékosok minőségében"

 

A Zsámbék kis túlzással lottón nyerte a harmadosztályt: az osztályozón simán alulmaradtak (2-7-es összesítéssel), aztán nem tudom hogy kerültek mégis ők az NB3-ba.

 

Nem láttam még az idei csapatunkat játszani, de az előjelekből azért nem arra következtetek, hogy egy Nagykanizsa vagy Veszprém ellen most győzelmi esélyekkel lépnek pályára.

De ne legyen igazam!

Előzmény: sergiototta (1539)
sergiototta Creative Commons License 2022.08.18 0 0 1540

És Nagykanizsa után egy kupameccs közbeiktatásával megyünk az eddig 100%-s Veszprémhez.

Ha ezt a két bajnokit nyerjük, akkor mondhatjuk, hogy a gyenge rajt után jó irányba állt a csapat.

Előzmény: doncike (1538)
sergiototta Creative Commons License 2022.08.18 0 0 1539

Elég sima meccs volt, látszódott, hogy komoly különbség van a játékosok minőségében. A 4 rúgott gólon kívül még volt legalább két kapufánk és a helyzetek is jöttek.

Kár, hogy nem sikerült nulla kapott gólra lehozni a meccset, a tizenegyes, amiből a gólt kaptuk szerintem jogos volt. Egy teljesen ártalmatlan szituációban rossz ütemben ért oda a védőnk és az ellenfelet találta el.

doncike Creative Commons License 2022.08.17 0 0 1538

A Zsámbék elleni kötelező, idegenbeli győzelem is megvan: 1-4.

Az ellenfél játékerejét jól jelzi, hogy ez a nekünk lőtt góljuk volt az első ebben az idényben, miközben 14-et (meccsenként átlag 3.5-öt) kaptak már.

 

Vasárnap jön a Nagykanizsa, az egyik legerősebb (jelenleg harmadik helyen álló) csapat ebben a csoportban.

pingvink Creative Commons License 2022.08.15 0 0 1537

Győzelem!
Ha jól láttam, 4-3-1-2-t játszottunk, elől Elek és Koke, mögöttük irányítóba Barczi, aki ezek szerint marad?! 

doncike Creative Commons License 2022.08.14 0 0 1536

A héten érkezett új szerzeményünk egyből a kezdőben, megkapta a 10-es mezszámot is.

Siófokon kezdő volt az előző két fordulóban és gólja is van már idén az NB2-ben.

Remélem, már ma látszani fog az osztálykülönbség a pályán is.

sergiototta Creative Commons License 2022.08.12 0 0 1535

Élőben nem láttam, de felvételről főleg az első volt durva hiba, ott érthetetlen, hogy mit csinált.

A másodiknál szerintem jó, hogy kijött, csak rossz helyre fejelte. Ami persze szintén komoly hiba.

De a 0 rúgott gólra senki se lehet büszke.

Előzmény: pingvink (1533)
sergiototta Creative Commons License 2022.08.12 0 0 1534

Szerintem simán lehet.

Hasonlóan, ahogy egy osztállyal feljebb korábban a Vasas igazolt nb1-s játékosokat.

Előzmény: doncike (1532)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!