Keresés

Részletes keresés

fokabb Creative Commons License 2003.10.09 0 0 975
Köszönöm! Most egyébként fix időpont a jövő péntek? Mert ha igen, intézem a szabad estét! :-) Ha változás van, vagy már a helyszínben is megállapodtatok, a megadott e-mail-emen szóljatok please!
Előzmény: bogyó (957)
ercsibe Creative Commons License 2003.10.08 0 0 974
Szia!

Felőlem is behúzhatsz még egy strigulát Matalába, mert tényleg nagyon szépek a barlangok. De valóban nemfogsz elfáradnia látnivalókba.
Még egy szavazatot kap Ag Nikolaos: mi úgy csináltuk, hogy reggel bebarangoltuk (szerintem itt is az óváros a kis tavacskájával a király), majd átmentünk Eloundára, itt egy elsüllyedt romváros található, királyul megmaradt falak folytatódnak a tengerben, és nem is kell hozzá búvárkodni, nincsenek mélyen -szóval lehet pancsizni, majd innen indulnak félóránként-óránként a kishajók Spinalongára, az egykori lepraszigetre.

Helyi irodával esetleg Vai? Vagy Preveli? Ha emlékem nem csal, 15-20€ körül voltak az egyes kirándulások helyi irodával. De ez utóbbiak "csak" tengerpartok. (mit nem adnék most egy ilyen "csak" tengerpartért...)

Előzmény: kovge (960)
ercsibe Creative Commons License 2003.10.08 0 0 973
:DDDDDD
Előzmény: marcipannyuszi (972)
marcipannyuszi Creative Commons License 2003.10.08 0 0 972
7-től mehet reggel 6-ig.

Aztán 9-kor találkozunk a "Meló másnaposan" topic-ban...

Előzmény: ercsibe (970)
bogyó Creative Commons License 2003.10.08 0 0 971
Tőlem lehet szombaton is, csak kinéztem a színházi programból, hogy Vad szombaton játszik... Hol vagy, Vad?
ercsibe Creative Commons License 2003.10.08 0 0 970
:D Ennyit arról, hogy Valami novemberi csendes hideg péntek estét bírnék javasolni

Igen ez egy ledolgozós hétvége... :( Úgyhogy én este 6-ig benn rohadok... :(((((((((((((((((( Úgyhogy ne legyen túl korán. A kaját (és az italt) meg majd úgy kell összeválogatni, hogy másnap is tudjunk este 6-ig benn rohadni...

Előzmény: bogyó (965)
szalapala Creative Commons License 2003.10.08 0 0 969
Üdv!
Matala tényleg szép, de ott nem fogsz elfáradni városnézésben:)) Nem arról híres.
Előzmény: kovge (963)
marcipannyuszi Creative Commons License 2003.10.08 0 0 968
OFF
Ez esetleg 1 ledolgozós 7vége lesz?
ON
Előzmény: marcipannyuszi (967)
marcipannyuszi Creative Commons License 2003.10.08 0 0 967
Vad
lordofthechicagoblues
fokabb
ercsibe
sagia
bogyó
marcipannyuszi

Ha időpont változna, plíz dropemél!

Előzmény: bogyó (965)
kovge Creative Commons License 2003.10.08 0 0 966
Koszi a tanacsokat, szombaton megnezem Matalat :)
Es minden jot az okt. 17-i talalkozohoz, nekem az az utolso napom itt Kretan.
bogyó Creative Commons License 2003.10.08 0 0 965
Lista apdét:

Vad
lordofthechicagoblues
fokabb
ercsibe
sagia
bogyó

Időpont legyen e hónap 17.-e, az egy péntek.

sagia Creative Commons License 2003.10.08 0 0 964
Szia!
Nekem nagyon tetszett Matala, szerintem is szep a partja es a barlang lakasok is erdekesek! (es egyeb szemelyes okok miatt is Ot reszesitem elonyben:))
Ezenkivul Agios Nikolaos sem rossz otlet, mert onnan hajoval kilehet menni Spinalognara es utkozben mi furodhettunk (gyonyoru tiszta volt a tenger)
Udv: Aniko

Talalka engem is erdekel elmeletileg, de idoponttol fugghet, hogy tudok-e menni!

Előzmény: kovge (963)
kovge Creative Commons License 2003.10.08 0 0 963
Akkor egyelore Matala, mert mar 2 szavazat is erkezett ra. Amugy is nagyon tetszenek a tropusi jellegu tengerpartok. A buvarkodast sajna meg nem probaltam, ugyhogy a halakat max. felulrol nezhetem :)
Vai is erdekelne, de eleg messze van es nem tudom hogy juthatok el egyszeruen oda.
Szivesen veszek minden tovabbi javaslatot.
Vén Resu Creative Commons License 2003.10.08 0 0 962
Szevasz,

Vai, Matala és Preveli Palm Beach szép tengerparti részek.
Utóbbiba terepjáróval vagy a környező kisvárosból hajóval is el lehet jutni. (még a múlt évezredben jártam ott, lehet hogy már út is van)
Ag. Nikolaos nagyon szép hangulatos kisváros, érdemes egy estét itt is eltölteni. Ha ide mész esetleg érdemes átugrani a Spinalonga erődbe is.
Nekem a Lassithi fennsík nem nagyon tetszett.

Üdv.:
VR

Előzmény: kovge (960)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.10.08 0 0 961
Ha a tengerpart számítana inkább, akkor szerintem Matala. A barlangok alatti rész elképesztően halgazdag és kalandos merülést garantál. Délután ülj be a "Delfin"-be és kérj a konyhában valamilyen friss halat, a srácoktól pedig egy nagy korsó valamit. :O)))
Előzmény: kovge (960)
kovge Creative Commons License 2003.10.08 0 0 960
Sziasztok!
Szombaton vegigjartam a Samaris-szurdokot, kelloen elfaradtam (5 ora a bejarattol a tengerig) de tetszett :) Osszesen 6 busznyi turista vagott neki a tavnak, egeszen maganyosan lehetett gyonyorkodni a tajban. El tudom kepzelni mi lehet jul.-aug.-ban amikor akar 1-2000 ember tolong ott es a hoseg kibirhatatlan.
Az lenne a keresem, hogy javasoljatok valami jo uticelt most szombatra is, lehetoleg olyat amit innen Heraklionbol busszal konnyen el lehet erni. Valami szep varos es jo lenne ha lenne szep tengerpartja is. Ezekre gondoltam eddig: Ierapetra, Matala, Ag. Gallini, Ag. Nik., Lassithi (mondjuk itt nincs tenger). Melyik eri meg legjobban? Esetleg valami mas jo otlet?
koszi!
bogyó Creative Commons License 2003.10.08 0 0 959
Szerintetek hívjuk el a id.vezt és mondjuk Patríciát? :-) Szerintem igen.
bogyó Creative Commons License 2003.10.08 0 0 958
Tehát:

Vad
lordofthechicagoblues
fokabb
ercsibe
bogyó

bogyó Creative Commons License 2003.10.08 0 0 957
Persze, tessék csak Vadnak írni leveleket, ő a projektvezető :-) De az is elég, ha ide a topikba valami jól felismerhető módon beírod, hogy jössz, meg hogy hova kérsz értesítőt.
Előzmény: fokabb (954)
ercsibe Creative Commons License 2003.10.08 0 0 956
én is gyünnék...
Előzmény: fokabb (954)
bogyó Creative Commons License 2003.10.08 0 0 955
Oké. Nézegesd ezt a fasza topikot az időpont reményében :-)
Előzmény: lordofthechicagoblues (953)
fokabb Creative Commons License 2003.10.08 0 0 954
Ha összejön a "Kréta-randi", rám számíthattok! Arról lehet szó, hogy valamilyen módon értesítsetek minden jelentkezőt? Ez elég lustán és pofátlanul hangzott, de az igazság az, hogy ha valakinek nincs alkalma naponta megnézni a Topicot, sajnos könnyen lemaradhat az infókról.
Előzmény: bogyó (939)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.10.07 0 0 953
Persze, bár általában minden ilyesmit megígérek és ezekből mostanában úgy 3% teljesül, de amúgy mindegy, hol, csak valami valóban ehető is legyen.
Előzmény: bogyó (952)
bogyó Creative Commons License 2003.10.07 0 0 952
Kár. Talizni jönnél?
Előzmény: lordofthechicagoblues (951)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.10.07 0 0 951
Éppen megjöttem már.
Előzmény: bogyó (950)
bogyó Creative Commons License 2003.10.07 0 0 950
Öööö, asszem ép nem járok Rethymnoban a napokban. De ha te éppen jössz onnan hazafelé, hozhatnál vagy két-három csomag aranydobozos Karieliast (a durvát), ilyet:

Előzmény: lordofthechicagoblues (949)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.10.07 0 0 949
45 Ari Velouhioti street (beach) Rethymno.
t.: 28310 50195

Meg fogod ismerni. Manolis rendelkezik egy rendkívül erős ismertetőjellel. Annyit segítek, hogy valahol az arcán keresd.

Előzmény: bogyó (948)
bogyó Creative Commons License 2003.10.07 0 0 948
Hol van ez a Manolis barátod?
Előzmény: lordofthechicagoblues (946)
Vad Creative Commons License 2003.10.07 0 0 947
Apropó, a kreta.assos.hu alakulgat, most látom csak, milyen óriás ő.
Mármint a feladat :))

Persze nem gond, majd jó szubjektív lesz

lordofthechicagoblues Creative Commons License 2003.10.07 0 0 946
A Belgrád rakpart nagyon régóta a kedvencem a fővárosi "görög éttermek" közül. Úgyhogy védeném, szerintem éppen az benne a jó, hogy néha már görögebb is a görögöknél. A Kleftiko például náluk, ahogy a nagykönyvben. Annyira, hogy tanulhatnának tőle a slamposságra bármikor hajlamos görögök is, akár a Nagy Szigeten. Három napja, Manolis barátomnál például - holmi puccos agyagedény helyett - simán alufóliában kaptam, alatta persze a tányéron a körettel, valami eszeveszett jó volt, persze, nem is kérdés. Nem hiszem, hogy a görögséget egy-két összetevőből meg lehetne határozni. Határozottan kell a csak rájuk jellemző slamposság a dologhoz szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!