Keresés

Részletes keresés

Cibetcica Creative Commons License 1999.08.04 0 0 95
Ez igaz. De a bérleti jogot sem kapná meg a barátom, mert azt csak szociális alapon adható. De akkor mit lehet kezdeni egy önkörmányzati lakással?
kpeter Creative Commons License 1999.08.04 0 0 94
Ribizli!
Emil elment várom a válaszod!!!!!!!!!!!!!

Előre is köszi!
/kpeter

Gyötör Creative Commons License 1999.08.04 0 0 93
Az önkormányzati lakás bérleti és használati jogát veszi meg, a tulajdont nem. A '80-as évek első felében az önk-ok zöme, az akkori lakásállományuk 80-90%-ban már eladta a benn lakó bérlőknek a tulajdonjogot. A meglevőt féltékyenyen örzik, nem nagyon van esély annak megszerzésére. Rájöttek, hogy a stabil kisebb bevétel jobb, mint az egyszeri nagy.
ribizli Creative Commons License 1999.08.04 0 0 92
kpeter, ősszel kiadó lesz Óbudán egy 28nm-es lakás, de pontos dátumot még nem tudok. Érdekel? Kérlek ccfz@swi.hu-ra írj, mert az enyém nem megy. :-(
ribizli
Cibetcica Creative Commons License 1999.08.04 0 0 91
Kedves Gyötör!

Köszi a választ. Az önkormányzatival ha jól tudom az a gond, hogy hiába veszi meg a barátom, akkor sem kerül a tulajdonába.
Ezt jól tudom?

Gyötör Creative Commons License 1999.08.04 0 0 90
Cibetcica,
létezik, de vagy belvárosi, peremkerületi picike, esetleg önkormányzati.
Spec. tudok egy önk-it a XIII.k-ben, egy szoba konyha, felújításra szorul, türhető házban, ha jól tudom 1,4-re tartják.
Cibetcica Creative Commons License 1999.08.04 0 0 89
Lakást keresek egy jó barátom számára. kb. 2,5 MFt-ért.

Létezik még egyáltalán ennyiért lakás?

igazi hős Creative Commons License 1999.07.23 0 0 88
Nekem is ilyen van, csak a metró másik végén (Kispest). Gyönyörű, csendes és szept. 1-től lakatlan (feltéve, hogy az új ház felújítása tényleg befejeződik 4 hét múlva). Ha valakit netán érdekel...
kpeter Creative Commons License 1999.07.22 0 0 87
Még mindíg albérletet keresnék kicsi legyen ; Újpesten v Zuglóban v Káposztásmegyeren v Óbudán. Légyszi segítsetek ha tudtok! Köszi kpeter
borzimorzi Creative Commons License 1999.07.22 0 0 86
Kedves Keresők! Aki keres, talál: Újpest, (gy.k.: IV. ker.) 54 nm, 5. em. panel, keleti fekvésű, 1sz.+2félsz., telcsi, kábeltv van, + egyéb extrák is (beépített tükrös ill. gardróbszekrény, klassz fürdő, új WC, konyha kipofozva, banki biztonsági ajtó, saját pincerész stb.), de van mit felújítani is (szőnyegpadló). Kék metró gyalog 5 perc, ablakból uszodára látni. Nagyon boldogok voltunk benne 5 évig, rendes szomszédok, jó bringautak mián. Sajna, kinőttük. Újba költözünk az ősszel, kb. október elejétől ez eladó. Emil jöhet, várja szeretettel:
borzimorzi
Laci Creative Commons License 1999.07.22 0 0 85
Szerintem vegyél egy vagy több expresst, abban biztosan találsz. Ez egyébként elég sok, mi most adtuk el az első kerületi lakásunkat kicsit kevesebb, mint ennyiért, igaz csak 40 nm-es volt, viszont tök jól felújítva, és gázfűtéses, Batyi öt percre, csendes utca. Tuti találsz valamit.
csepp Creative Commons License 1999.07.22 0 0 84
Szerintetek "cetlizéssel" (lakást vennék a házban/környéken) lehet valamire jutni?
Tegnap sétálgattunk azon a környéken, ahová szívesen költöznénk, ezért gondoltunk erre a megoldásra

(továbbra is : 50 nm körül, gázfűtéses, Zugló, 15. ker.,József Attila, 13. ker. max. 6 mió)

ksd Creative Commons License 1999.07.21 0 0 83
Üdv!

Én is lakást kerenék, kp. 2.6 mFt. Pesten, nem a VIII.-kerületben.
Nincsnek extra igényeim, (ennyi pénzért mit lehet kapni?)
ha valaki tud valamit, legyen szíves 1 e-mailt eresszen el az irányomba.

Gyötör Creative Commons License 1999.07.21 0 0 82
csepp,
akkor kicsit elsiettem...
Bocs, hogy lerohantalak, de a jövő héten már lakásokat kellene néznem. :-(

Tehát!
Ha valaki tud 1+1/2 szobás vagy hálófülkés lakást a XIII-XIV. kerületekben (3,5-4 milla körüli árban) kérem értesítsen e-mailen.
Köszi!

Törölt nick Creative Commons License 1999.07.21 0 0 81
azt hiszem központoznom kell.....
nádméznyalo' a tisztesseges neve es egy apro picike ezustos szinu bogarka. Minet egy fel hangya akkora lehet.
Nemtom mit csinal, de azt igen, hogy allitolag a panelban elofordul.
Szoval en meg nem talakoztam vele.

csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 80
Trilla!

Elarulhatnád azért, hogy mi az a nadmeznyalod?

En nem vagyok mindenaron a panel ellen, de tudom, hogy elobb engednenk a meretbol (marmint az elkepzeltnel kisebb lakas mellett dontenenk), mint hogy a gazfutest feladjuk.

Gyötör,
a jövő hét még nagyon korai!
Nekünk még kinézőben sincs másik lakás.
De keresünk, szorgosan!

Törölt nick Creative Commons License 1999.07.21 0 0 79
Jogos. A futes tenyleg magas. Igaz, hogy viszont van lakas. Sokaknal neha ugy erzem, a panelba el sem mennenek akkor sem, ha mas lehetoseg nem is volna.
Babe Creative Commons License 1999.07.21 0 0 78
Sziasztok,
november elejétől lenne szükségem egy 1,5 - 2 szobás telefonos lakásra, albérletileg. Budapesten vagy környékén.
Aki tud segítsen, fontos. Nagyon.
csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 77
Én is panelben éltem le első 18 évem, aztán 5 év kolesz (ott aztán igazán nagy volt az áthallás),
majd egy panel albi egészen a decemberi fűtésszámláig. Na hát ez a baj a panellel! 1,5 szobáért képesek voltak 15-16e forintokat kérni.
A gáz a 33nm-es lakásban télen sem volt több 2-3e ft-nál.
Törölt nick Creative Commons License 1999.07.21 0 0 76
Kerdes talan offtopic, de erdekelne, kinek mi baja a panellel?
vilageletemben panelben eltem, es nincs csotanyom, nincs nadmeznyalom (tudjatok egyaltalan mi az?) a szomszedok itt sem roszabbak, nem hallatszik at a horkolas!
Igaz viszont: ha a szomszed kisfiu hegedulni/zongorazni/dobolni tanul, az megkeseriti az eleted. Ez azonban igaz a nem panelre is.

Gyötör Creative Commons License 1999.07.21 0 0 75
csepp,
érdekel a dolog, bár igazából két helyiségeset (szoba+hálófülke vagy félszoba) keresek.
Hányadikon van?
Milyen állapotban?
Csak cserére vagy eladásra gondoltál?
A jövő héten meg lehet nézni?
A privát mailem él.
csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 74
33 nm, egy szoba, galéria
Gyötör Creative Commons License 1999.07.21 0 0 73
csepp,
légyszi írd meg hány négyzetméteres az eladásra/cserére szánt lakásod. (Csakhogy megtudjam mennyi is az annyi! :-)
Ugyanis keresek a XIII-XIV-ben, de sajnos a bankszámlám nem végtelen, max 3,5-4 millióig bírja :-(
AkiD Creative Commons License 1999.07.21 0 0 72
CCFZ - En is erdeklodnek, emil ment.

Ha esetleg valaki tud kb 3 Millioert, lehet felujitando, nem tul nagy (30-35 korul mar jo) de ne legyen panel/tul messze tipusut akkor az engem is erdekelne.

Esetleg tobbert is, de akkor legalabb a meretnek jobbnak kene lennie persze.

kpeter Creative Commons License 1999.07.21 0 0 71
Hali !
Csatlakoznék én is a lakást keresők közé.Ha tudtok egy nem túl drága zugló vagy környékén helyet légyszi írjatok!
Vagy 2 vagy 5 személyes albérletre lenne szükség. Legkésőbb szeptemberig kellene. Légyszi írjatok ha tudtok egy illet! Köszike /kpeter!
csepp Creative Commons License 1999.07.21 0 0 70
A mi lakásunk a Dózsa György útnál van,
(Városliget negyedórára, Margitsziget negyedórára, Nyugati negyedórára - gyalog)
és 90e/nm árra gondoltunk,
de még igazából éppen csak belekezdtünk a cserelakás keresésébe. Amint az meglesz, szabad a vásár!

Szóval továbbra is keresünk:
gázfűtéses lakást a 14-15. kerületben,
50 nm körülit, emeleten, erkéllyel.

rocher Creative Commons License 1999.07.21 0 0 69
Tudok egy lipótvárosi 90m2-t, 2. emelet, de azt nem tudom mennyiért. Emilezz, ha érdekel.
Üdv:petra
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.07.21 0 0 68
A lakás be van kábelezve, de nincs élő vonal. Ahogy a környéket ismerem, kb. két-három hét alatt lesz telefon, ha a barátnőd új előfizető, ha meg szerződésmódosítással hozza az előző lakásból a telefonját, akkor pár nap az egész.
dalia Creative Commons License 1999.07.21 0 0 67
Rulez, az az albérlet, ahonnan én aug-1-el kiköltözöm szintén Tasztalos birtokába kerül :-)))
CCFZ, mi ez hogy nincs telefon? nem is lehet beszerezni?
jellem Creative Commons License 1999.07.21 0 0 66
Nem bírom tovább az agresszív ügynököket, soha többé nem akarok hajnalban felkelni Expressért, és nem tudok több "ebben a házban lakást vennék" cetlit kinyomtatni, a Strausz néni pedig nem akarja eldani nekem a lakását!

Végső elkeseredésemben hozzátok fordulok:

Újlipótvárosi lakást vennék, min. 80 nm. felsőbb emeleti, ha lehet, készpénz nem akadály, fizetek mint a huszártiszt. (ez a szófordulat eddig nagyon bejött, már buktam miatta egy millát:-)

(egyébként tudtátok, hogy az ingatlan szó valójában egy kifosztóképzős ige?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!