Keresés

Részletes keresés

martinez765 Creative Commons License 2007.02.07 0 0 537
Elkelt !
martinez765 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 536

Eladó

 

Praktica VLC 3 Carl Zeiss Jena Pancolar electric 50mm/1,8  objektívvel + tokkal, keveset használt karcmentes állapotban tokkal. 15eFt

 

Praktica VLC - VLC2 - VLC3  -hoz való vakutartó sín 4eFt

 

Flektogon 20mm/2,8  + objektívtok 26e Ft

 

bmwr12 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 535

O.K.

Köszi, de én is csak válaszoltam a 478-as hozzászólásra.

Remélem Ő is elolvassa.

Előzmény: fomü (534)
fomü Creative Commons License 2007.02.04 0 0 534

A T2 csatlakozóban gyárilag M42x0,75mm menet van ezért az 1mm es menet valóban belemegy kb két fordulatot.Nem szabadf eröltetni,ha kell tudok segiteni.

Üdv Fomü.

Előzmény: bmwr12 (479)
TomisSzeged Creative Commons License 2007.02.04 0 0 533

Továbbra is eladó Pentacon 1.85/50 , 2.8.135 és 4/200  konverterrel, közgyűrűsorral

 

tomis@tvnetwork.hu

 

06705089981

 

 

együtt 25e-ért eladó

bmwr12 Creative Commons License 2007.02.04 0 0 532
PSix-es.
Előzmény: t-online (531)
t-online Creative Commons License 2007.02.04 0 0 531
Voltam a Pecsában a ponyva alatti fotós embernél, van nála egy bajonettes Flektogon 2.8/50 12000.ért vesztegeti, ha kellene valakinek.( a fényerejében nem vagyok biztos, de brutálisan nagynak nézett ki)
deko-terv Creative Commons License 2007.02.03 0 0 530
  Köszönöm az érdeklődést!

A Sonnar 2,8/200 obi már egy új gazdinál szolgál.

bmwr12 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 529

Kérdezz rá az eladónál.

Vaterás ? Hát.........

Előzmény: _attis (526)
bmwr12 Creative Commons License 2007.02.02 0 0 528

Az eladó?

Nem tudom, én vasárnap voltam egy év óta előszőr.

Ajánlom nézd meg a honlapot, (a pecsa-ét) hogy lesz-e bolhapiac.

Előzmény: t-online (527)
t-online Creative Commons License 2007.02.02 0 0 527
Sziasztok, a pecsába Szombaton, vagy Vasárnap szokott kinn lenni a kolega?
_attis Creative Commons License 2007.02.02 0 0 526
Ki ismeri a Beroflex M42 3.9/80-200 obit?
Érdemes egy digitálishoz megvenni? Mennyiért?
..::Röno::.. Creative Commons License 2007.02.02 0 0 525
Eladó egy Pentacon 500mm/f5.6 (M42-s végű) szép állapotban, tokjában és igény szerint egy manfrotto 718-as cseretalpal. Az ára: mondjuk ma 55e Ft. :)

Mail publikus.

 

skitty Creative Commons License 2007.02.01 0 0 524
Sajnos nem...én is csak a Pecsaban szoktam találkozni vele...
Előzmény: bmwr12 (523)
bmwr12 Creative Commons License 2007.02.01 0 0 523

Ismered az eladót? Hol lehetne vele kapcsolatba lépni? Telszám. stb.

Volt nála még, ami érdekelne.

Előzmény: skitty (522)
skitty Creative Commons License 2007.01.31 0 0 522
Igen én voltam az...:-) Kicsi a világ ...a fotósvilág :-)
Előzmény: bmwr12 (521)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 521

Voltam, vettem egy Exakta-Flektogont (bár ne vettem volna, buherált a darab).

Volt nálam Varex arra próbáltam. Téged kérdeztelek, hogy milyen géped van.

Szia.

Előzmény: skitty (519)
garfieldka Creative Commons License 2007.01.31 0 0 520
Nem szűzlányosan fiatal Pancolar 1,8/80 és Flektogon 2,4/35 együtt?
MC-s mindkettő és M42-esek.

Magánban elmondom a "ráncaikat".
Előzmény: Törölt nick (514)
skitty Creative Commons License 2007.01.31 0 0 519
Bocs hogy megkérdem, de nem Te voltál most vasárnap a Pecsa-ban? A gép amit feltettél meg az obi ismerősnek hat...A fedett részen áruló öreg fotósnál ? Én fekete bőrkabátban voltam...kék soligor tatyóval...egy flektogont vettem az öregtől...
Lehet hogy csak képzelődöm...
Előzmény: bmwr12 (518)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 518
Ha 4/200-as akkor az átmérő kb. 8,5m/mm az én Orestegor-omnál.
Előzmény: t-online (517)
t-online Creative Commons License 2007.01.31 0 0 517
Üdv, egy hozzáértő megmondaná, hogy a 499. hozzászólásomban látható képen, a rekesznyílás nem túl nagy ahhoz képest, hogy 22-es?
Előzmény: T.Botond (516)
T.Botond Creative Commons License 2007.01.31 0 0 516
Az M42-k úgy látom 3-4- valahol 500$ körül mozognak, erre értettem az itthon barátságosabb-at.
Előzmény: bmwr12 (515)
bmwr12 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 515
Az M42-es az lehet, de itt Exakta-ról van szó.
Előzmény: T.Botond (513)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 514
Keresek még Pancolar MC 1,8/80 a Flektogon mellé... Hátha...
T.Botond Creative Commons License 2007.01.31 0 0 513
Kösöznöm! Bár úgy tapasztaltam a régebbi német M42-nek itthon jóval barátságosabb ára szokott lenni, mint a zíbéjen. Az a kis piros "T" betű, (még mindíg) sokat ér...
Előzmény: bmwr12 (506)
jamescook Creative Commons License 2007.01.31 0 0 512

Kölcsönösen hirdetjük egymást...:)

De szeretnék külső képeket is szerkeszteni az oldalon, mert igazából az mutatja meg a képességeket, ha nem csak egy ember készit fotókat.

 

Előzmény: vulpes (509)
jamescook Creative Commons License 2007.01.31 0 0 511

bocs, már az. :)

de a weboldalon keresztül is elérsz.

Előzmény: 10d-t (510)
10d-t Creative Commons License 2007.01.31 0 0 510
email cimed nem publikus...
Előzmény: jamescook (508)
vulpes Creative Commons License 2007.01.31 0 0 509
http://www.mflenses.com

Azon belül is a Gallery, bár azért nézz utána, hogy az ott közölt képek milyen feltételek mellett közölhetőek újra!
Előzmény: jamescook (508)
jamescook Creative Commons License 2007.01.31 0 0 508

Sziasztok!

Keresek különböző m42-es obikkal készült tesztképeket az f22 weboldalhoz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!