A T2 csatlakozóban gyárilag M42x0,75mm menet van ezért az 1mm es menet valóban belemegy kb két fordulatot.Nem szabadf eröltetni,ha kell tudok segiteni.
Voltam a Pecsában a ponyva alatti fotós embernél, van nála egy bajonettes Flektogon 2.8/50 12000.ért vesztegeti, ha kellene valakinek.( a fényerejében nem vagyok biztos, de brutálisan nagynak nézett ki)
Bocs hogy megkérdem, de nem Te voltál most vasárnap a Pecsa-ban? A gép amit feltettél meg az obi ismerősnek hat...A fedett részen áruló öreg fotósnál ? Én fekete bőrkabátban voltam...kék soligor tatyóval...egy flektogont vettem az öregtől... Lehet hogy csak képzelődöm...
Kösöznöm! Bár úgy tapasztaltam a régebbi német M42-nek itthon jóval barátságosabb ára szokott lenni, mint a zíbéjen. Az a kis piros "T" betű, (még mindíg) sokat ér...