Keresés

Részletes keresés

Tüsarku Creative Commons License 2024.03.03 -1 4 13993

Hát hogy nem jött email itt irok megint 

 Itt a sok kép  tőled 1-2látom  belőled amit mutatni akarsz ...  mire fókuszáljunk??

Mit akarsz mutatni az arcod .? Semmit nem látunk!  A lábad ? 90 %azt sem !A harisnyád ? A cipőid ? Mindent  egy kicsit ?

Mit akarsz hogy lássunk ? Ha arcod  natúr vagy sminkel? Akkor csinálj olyat !Sexi lábakat   sexi csipkebugyival ? Akkor azt  ! Sexi ruha ahogy állsz magassarkúban ?  Csinálj piros  szalaggal összekötött  masnis hajat  ! Vagy hajpánttot .De ne olyat amin semmi sem látszik  csak a fejed 80%ban  nem is tudom  ...mintha csak foto legyen meg fel legyen rakva . Jó pesze nem mindig sikerül, mindenkinek sem .   Vagy legyen esetleg vörös paróka. Nem tudom nem szolok bele  ... csak mutasd amit akarszmutatni  mert még se mmit nem láttunk80%ban  

Előzmény: AnnAKiss (13979)
vicceskedvű Creative Commons License 2024.03.03 0 3 13992

Ettől érzi magát crossdressersnek. 

Előzmény: purgatorial (13991)
purgatorial Creative Commons License 2024.03.03 -1 5 13991

Ez egyre rosszabb

 

Minek állandóan egy maszkos fejet fotozni?

Előzmény: AnnAKiss (13979)


vanessaa Creative Commons License 2024.03.03 0 0 13990

Az a csizma! Azt kell hogy mondjam, és így, hogy állat!

Előzmény: Egy A halmazból (13987)
Anal_lover Creative Commons License 2024.03.03 0 10 13989

Ez aztán gyönyörű kép! Nem mintha a többi kiugróan jó lenne! Felejtsd már el azt a qva maszkot!!!! Inkább ne tegyél ki olyan képet amin a fejed is rajta van, és próbálj meg végre nem krumplival vagy kaputelefonnal képeket csinálni magadról! Plusz öltözz már fel normálisan, ha már egyszer női ruhában szeretsz lenni és mutogatni magad! Ha én annyi negatív kritikát kapnék mint te amennyiben ilyen szar képeket pakolnék fel magamról, elgondolkodnék rajtuk, és vagy változtatnék megfogadva a tanácsokat, vagy inkább szégyenemben törölném magam innen, és nem szennyezném tovább a topikot, de szerintem neked arra áll fel a kukid, ha megszégyenítenek!

Előzmény: AnnAKiss (13979)
Tüsarku Creative Commons License 2024.03.02 -1 4 13988

Előzmény: Popsi00072 (13387)
Egy A halmazból Creative Commons License 2024.03.02 0 12 13987

Egy pár új kép:

Egy A halmazból Creative Commons License 2024.03.02 0 1 13986

Szia!Köszönöm,hogy írtál.Nagyjából a csizmában kb 2 órát voltam,abban vezettem is.Kocsival mentem a helyszínre ahhol fotóztam.Ott tudtam sétálni is valamennyit,a többi otthon volt bent a házban.Kicsit fájt utánna de nem vészes.A maszk,ahogy írtad önvédelem volt,sajnos nem túl esztétikus és nőies tudom.

Előzmény: Gabrielle Cd. (13980)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2024.03.02 -2 0 13985

Ez még mindig jobb kép, mint az utána levő.

Mivel szőrteleníted magad, így a V-kivágású felsőket is tudsz viselni.

Ez a felső nagyon jól áll rajtad. A hajad is tetszik. Ilyenkor a másik óldalon (ahol kevesebb a haj) hajcsatot használnék. Sokat dob rajta.

 

Szempillaspirál, szemtus/szemszeruza, szemhéjfesték sokat dobna a szemed megjelenésén. Vannak videók hozzá.

Előzmény: AnnAKiss (13966)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2024.03.02 0 0 13984

Kedves Szexike!

 

Tény, hogy nem épp hétköznapis, de még mindig ízlésesebben van "prezentálva". :) Én partybuliknál tudom az ilyet elképzelni.

 

A pirosat inkább fekete fodros szoknyához vagy olyan térdig érő szoknyához/ruhához tudom elképzelni, amihez illik a piros szín.

 

Előzmény: szexike25 (13913)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2024.03.02 0 1 13983

Szia Anna!

 

Ha úgy fotózod magad, mint pl Déliszomszéd vagy Fanni, sokkal több lenne a pozitív vélemény rólad.

 

A másik, hogy miniszoknya-combharisnya-szandál hármas nem jó kombó. A szandál helyett cipőt vennék fel.

 

A fehérneműs képekhez nem szoktam hozzászólni, mert vagy takarva van valamivel, vagy csak az van fotózva.

Te esetedben csak annyi a kritikám, hogy egy kép elég.

 

Inkább meséljél, hogy legutóbb mit tettél-vettél nőként. Meddig voltál átöltözve. Magassarkúban mennyire tudsz közlekedni, sétálni?.

 

A fehérneműhöz visszatérve, nem kényelmetlen a tanga?

 

Előzmény: AnnAKiss (13943)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2024.03.02 0 1 13982

Szia Pinky T!

 

Egyelőre a bátorság esti-éjszakai órákra szűkölködik, de köszi az elismerést. :)

Bár nem láttál rólam képeket (és ezt továbbra is így akarom), de az eddigi hozzászólásaim alapján jó ízlésem, érzékem van a ruhákhoz, bóknak veszem. :)

Nem Pest vmegyében élek.

 

A ruhákat nem szabnám át, legalábbis párat megtartanék. A női kabátom nekem egy picit bő, de még mindig jobb ez. Így alá tudok öltözni hidegebb estéken.

 

Ha már kabát és hideg, nőként szeretek sálat viselni, férfiként kerülöm. Inkább fentebb húzom a kabátot egy kicsivel.

Előzmény: PinkyT (13977)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2024.03.02 0 1 13981

Szia Pinky T!

 

Ezek elég bátor kijelentések, tettek. :)

Ha egyszer szembejönnél velem, biztos furcsán néznék rád.

Tudom, manapság már a hétköznapi ruházat szinte unisex. Farmernadrágoknál látom, hogy a fiúk néha lányosnak tűnő nadrágban vannak, annyira a lábukhoz simulnak.

 

 

Ha már mindennapok, család, munkahely tud-e a dolgodról?

Ha nem is tudnak, de csak feltűnt nekik is a nőies ruhazat, mit szóltak érte?

 

Én amúgy örülök, hogy mindennapokban rendes srác vagyok. Borotválkozni nem szeretek sűrűn. Sokszor volt, egy hétig sem vártam le az arccszőrzetet. Van egy-két férfi ruha, amiről nem válnék meg.

Például a térdig erő rövidnadrágok, sok zsebbel vagy a cipzáros felsők, pulcsik.

 

Női ruházatnál nincs kedvencem, inkább a színek másabbak.

Ebben az esetben viszont az egyszerű pulóvert, pólót felveszem.

Pólót utálom férfiként, csak galléros pólót (ingpólót) viselem el.

 

Neked, nektek van olyan ruházat, ami egyik "énjetek" szeret, a másik utálja?

 

Előzmény: PinkyT (13976)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2024.03.02 0 0 13980

Szia!

 

Jó a ruházat. Klasszikus fekete-piros kombó. :)

A csizma is passzol a szetthez. Mennyit voltál benne, és nem fájt a lábad utána?

 

A szájmaszk még nem is zavaró, sőt, mint ha ruhához választottad volna. Másik, hogy nyilvános helyen vagy és takarni akartad a kilétedet, hogy nem ismerjenek fel az arcod alapján. Vagy csak a fotózások miatt vetted fel?

Előzmény: Egy A halmazból (13975)
AnnAKiss Creative Commons License 2024.03.01 -14 6 13979

Anal_lover Creative Commons License 2024.03.01 -1 2 13978

Ez még "szegszhirdetésnek" is gyenge lenne. Sőt. Alkalmatlan.

Előzmény: purgatorial (13968)
PinkyT Creative Commons License 2024.02.29 -1 3 13977

Szia Gabrielle!

Tetszik, amiket írsz, és örülök, hogy azon kevesek egyike vagy, aki nemcsak jó érzékkel és ízléssel válogatja meg a ruházatát, de bátran ki is megy az utcára nőként.

Ezt teszem én is elég gyakran, és megmondom őszintén, hogy valami hihetetlenül jó érzés így elvegyülni a tömegben.

Csak megerősíteni tudom, amit mondasz, ha pasik bámulnak - engem volt már, hogy nő is :D -  és követnek (nekem is volt ilyen :D), az a legjobb visszajelzés, hogy tényleg jól nézünk ki :D

Mint az előző posztban írtam, rengeteg női cuccom van, tele a szekrény mindenfélével. Csak harisnyából van minimum 100 bontatlan doboz, és legalább háromszor ennyi használatban.

De cipőből/csizmából is akad bőven.

A problémám jelenleg az, hogy az elmúlt 1 éveben ledobtam magamról 13 kg-ot, aminek következtében szinte minden nagy lett rám, mert több mint egy mérettel kell kevesebb mindenből.

Ez mondjuk elsőre tök jól hangzik, hiszen a derekam is kezd jóval karcsúbb és nőiesebb lenni, cserébe az összes nadrágom és szoknyám leesik rólam, a felsők és kabátok meg lötyögnek rajtam :D.

Ennek a megoldásán jelenleg dolgozom, szoknyák átalakítása (tudok varrni), új kabátok beszerzése (azt nem varrok :D), bár a célom még inkább karcsúbb alak elérése, további nemkívánatos súlyfeleslegtől megszabadulni.

Nem tudom, Te merre laksz, de szívesen összefutnék Veled egy közös csajos programra dumcsizni, ha van kedved.

PinkyT

 

Előzmény: Gabrielle Cd. (13965)
PinkyT Creative Commons License 2024.02.29 -1 2 13976

Hűűű, nagyon csinos vagy, igazán nincs mit rejtegetni :).

Az a cipő, nagyon szexi :D.

 

Én szinte majdnem minden nap kimegyek az utcára csajosan kiöltözve, boltba járok így vásárolni, moziba, plázába shoppingolni és nem igazán szoktak kiszúrni.

Pasik meg szoktak bámulni, de volt már, hogy csaj stírölte a harisnyás lábikómat a magassarkú bokacsizmámban :D

Sőt, a boltokban "hölgyem"-nek szólítanak, amit még meg kell szoknom, mert van amikor kis késedelmmel ragálok rá: "jééé, ez nekem szól :D"

Mondjuk a nőies hangomon és beszéden azért bőven  kell még csiszolnom, mert azért az elég fura, ha egy csajos külsejű egyén férfihangon szólal meg :D.

Szóval no para, légy bátor és meglátod senki nem azzal van elfoglalva, hogy ki van a csajos öltözék mögött.

Megjegyzem, hogy normál esetben is mindenhova csajos cuccokban járok, épp csak nem feltűnő minimál sminkben.

Nincs is más ruhadarabom szinte, csak női: nadrág, fehérnemű, harisnya, felsők, kabát, cipők, táskák, még a szemüvegem/napszemüvegem is női.

Ez se szokott gondot okozni a mindennapokban.

De, ha kell egy kis bátorítás, szívesen elkísérlek :)

 

PinkyT

 

Előzmény: Egy A halmazból (13975)
Egy A halmazból Creative Commons License 2024.02.28 -2 13 13975

Voltam sétálni egyet.Sajnos sürgetett az idő,és a körülmények sem voltak a legideálisabbak.De azért fotóztam párat,hogy meg legyen örökítve.Féltem,hogy meglát valaki.Izgultam,és még maradtam volna.Ez volt a 2.-ik alkalom ezen a helye,de most is csak pár perc volt.Remélem maradhat.

purgatorial Creative Commons License 2024.02.28 0 2 13974

Eddig nőt csak csadorban látott.-D

Előzmény: vicceskedvű (13972)
déliszomszéd Creative Commons License 2024.02.28 0 2 13973

Köszönöm szépen :) Igen magam választom ki. Már csak azért is, mert egyedülálló vagyok.

Pólóval, pulcsival tényleg jobb a leggings. Amúgy a 2. fotón látszik, hogy az ing nincs betűrve. Ez egy 44-es kínai ing. Én 178 magas vagyok, a kínaiak meg szerintem 170 magas nőkre szabják a ruhákat.  Ezért derékmagasságban van vége. Ha nem lenne hasam az is segítene :)

Előzmény: Gabrielle Cd. (13961)
vicceskedvű Creative Commons License 2024.02.28 -3 2 13972

a csinosságot 2 ilyen semmitmondó kép alapján állapítottad  meg?

Előzmény: sikatormacska (13971)
sikatormacska Creative Commons License 2024.02.28 -7 0 13971

Szia, csinos szemüveges csajszi vagy.

Előzmény: AnnAKiss (13956)
Piethepie Creative Commons License 2024.02.27 -1 11 13970

bocskay Creative Commons License 2024.02.27 -7 0 13969

Ok azért közelebbről is megnéznélek

 

Előzmény: AnnAKiss (13966)
purgatorial Creative Commons License 2024.02.26 -1 5 13968

ez a kép, mitől "crossdressing"?

Előzmény: AnnAKiss (13966)
AnnAKiss Creative Commons License 2024.02.25 -16 6 13967

AnnAKiss Creative Commons License 2024.02.25 -16 3 13966

Ok tudom ezek a képek sem a legjobbak, de azért bízok benne, hogy legalább valamennyire nézhetők! :)

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2024.02.23 0 6 13965

Sziasztok!

 

Az elmúlt hetekben többször is volt alkalmam a nagyvárosban sétálni nőként. Minél hétköznapibb, annál kevésbé tűntem ki a tömegből.

Voltam moziban, étteremben, bevásárló központban.

 A női mosdókat használom ilyenkor.

Legutóbb pedig 12 órán keresztül magassarkúban töltöttem el az estét, éjszakát. A sarok magassága 5 cm. Nem fájt a lábam, de éreztem, hogy sokat volt rajtam. Olykor leültem, ha fáradt voltam, vagy kicsit fájni akart a lábam. Ja, ennél a sétánál egy ideig követett egy kb 30-40 éves férfi. Végül nem arra sétált, amerre én.

 

Sokkal jobb így kapni "értékelést", mint lefényképezve magam.

Ezáltal kiderül, hogy mennyire vagyok nő. mennyire vagyok szép.

Legalábbis nekem az utolsó pozitív volt.

necchari Creative Commons License 2024.02.22 -1 0 13964

Lemaradt az email címem bootslaura11@gmail.com

Előzmény: necchari (13963)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!