Keresés

Részletes keresés

Lydecker Creative Commons License 2007.02.19 0 0 829
Hoppá, lemaradt a vége:
ed2k://|file|Earth%20-%20Final%20Conflict%20Season%202%20
(DVD%201+2)%20(Cover).jpg|827382|C8C693CD19D15608D7F1F25D4F1244C4|/

Kb. félbe vágtam, hogy kiférjen.
Előzmény: Lydecker (828)
Lydecker Creative Commons License 2007.02.19 0 0 828
Hátha már ennyire nem akarod elárulni az emailcímed, akkor tessék itt az emule hivatkozás: ed2k://|file|Earth%20-%20Final%20Conflict%20Season%202%20(DVD%201+2)%20(Cover).jpg|827382|C8C693CD19D15608D7F1F25D4F1244C4|/
Előzmény: Lydecker (827)
Lydecker Creative Commons License 2007.02.09 0 0 827
Küldeném én szívesen, de még mindig nem árultad el az email címed. Anélkül pedig elég nehéz a dolog. Egyébként azóta haladt egy kicsit a 3-4-dik lemez borítójának a letöltése, már 75% jár de alig van user, vagy ha van akkor órákig kell várni. De egyébként ha az emule-ban rákeresel akkor szerintem fel fog bukkani az a borító. És még több másik ugyancsak érdekes dolog. Úgy tűnik, hogy van francia kiadás is (első, második, harmadik évados DVDk), már betettem töltésre őket de hát 1-2 forrás van csak, és a fene sem tudja ezek mikor lesznek meg.
Előzmény: yogibear (824)
Lydecker Creative Commons License 2007.01.31 0 0 826
Hoppáré, mi is az emailcímed? (mer' itt a nevedre kattintva csak a nem publikus felirattal találkoztam az email-nél)
Előzmény: Lydecker (825)
Lydecker Creative Commons License 2007.01.31 0 0 825
OK akkor elküldöm. Egyébként azóta megtaláltam a 3-4dik lemez (ugyancsak ez a második évados) borítóját is ami sajnos jelenleg 50%-nál megállt és már áll egy ideje. Na ezt speciel utálom az eMule-ban.
Előzmény: yogibear (824)
yogibear Creative Commons License 2007.01.31 0 0 824
Küldd el légyszives, ha tudod, megnézném én azt a borítót. :)
Előzmény: Lydecker (823)
Lydecker Creative Commons License 2007.01.27 0 0 823
Hát ismét elég régen fordultam már itt meg. Volt elég dolgom, végre. Nálam ugyanis ez azt jelenti, hogy végre sikerült túljutnom az első féléven az egyetemen. (na nem ugyanazon az ugyanazon az egyetemen kínlódtam évekig persze, hanem csak félévekig, de most végre a harmadikon tovább maradok)

Most végre jutott időm megint, és pont most talátam egy érdekes DVD borítot az eMule-on keresgélve. Nem hittem a szememnek amikor megláttam a fájl nevét:Earth - Final Conflict Season 2 (DVD 1+2)(cover).jpg . Eléggé értetlenül álltam a dolog előtt hisz tudtommal a második évadot még mindig nem adták ki. De a kíváncsiságom győzedelmeskedett és letöltöttem. Legnagyobb megdöbbenésemre ez tényleg egy teljesen korrekt DVD borító volt (mint kiderül róla; a második évad első 12 részét tartalmazza)sz'al nem valakinek valamilyen kiadványszerkesztővel összedobott kis házimunkája. Kár, hogy gőzöm sincs, hogy lehet ebbe a fórumba képet berakni, sz'al így marad, hogy leírom mit látok rajta. Az biztos, hogy valami német piacra szánt cucc mert a boríton németül vannak a szövegek (azaz a második évad első 12 részének a rövid tartalma van a hátulján, illetve a DVDről való tudnivalók is németül vannak leírva, ja és németül vírit rajta a "12 éven aluliaknak nem ajánlott" felirat. De ami még ennél durvább, hogy sokkal komolyabb kiadás mint az összes eddigi EFCs DVD. Hogy miért is? 5.1es angol hang (az első évadoson csak sima sztereo van), emelett még van rajta stereo német, olasz, francia és spanyol, és ami még nagyobb durranás (aki ismeri az EFCs kiadásokat az tudja mekkora szó ez) van rajta angol felirat!!!!!!! (+9 másik nyelv), régiókód 2, és rajta vírit a Paramount emblémája, és EUs termékkód van rajta. Szóval túl jól néz ki ahhoz, hogy csak valami kamu legyen.

Aki érdekel annak elküldhetem. Én még mindig nem tudom elhinni.
Lydecker Creative Commons License 2006.10.16 0 0 822
Úgy döntöttem, hogy mostantól ha erre járok mindig beírom azt, hogy: "Itt jártam". Tudom, hogy értelme nem sok van de legalább tudjátok, hogy mikor voltam itt. Na meg én is szeretném tudni, hogy ti kb milyen időközönként szoktatok ide benézni. Ha már nagyon mást jelenleg úgyse igen tudnánk írni EFC témakörben, sajnos.

Sz'al: "Itt jártam" :D
Lydecker Creative Commons License 2006.09.29 0 0 821
Szokásom szerint megint éppen az EFC után kutakodtam a neten (ezt kb 2 hetente megteszem, hátha valami kis apró információra esetleg ráakadok - általában meglepő módon de akad olyasmi ami eddig még elkerülte a figyelmemet ), és rátaláltam a Montynet eltárolt kezdőlapjára. Sajnáltam amikor már nem volt többet elérhető ez az EFCs site, szóval most örülök, hogy legalább ennyit még fel lehet lelni belőle. Nem is gondoltam volna, hogy így "elfekvőben" még rá lehet akadni. Most jut eszembe, hogy utána kellene néznem a weblaptemetőknek (ha jól emlékszem azokat a helyeket hívják így ahol még (ha az embernek szerencséje van, persze) megtalálható egy weblap akkor is ha a cím beírásával már nem is elérhető.

Ja a jó hosszú cím:

http://66.102.9.104/search?q=cache:A-KWrDRNz-4J:www.extra.hu/Montynet/efc.htm+Montynet&hl=hu&gl=hu&ct=clnk&cd=3&lr=lang_hu
Lydecker Creative Commons License 2006.09.27 0 0 820
Amindenit de figyelmetlen vagyok! Kétszer is beírtam ugyanazt. Tényleg szét vagyok kicsit esve. Na meg lusta is, hogy kicsit lejjebb is megnézzem az oldalt. Ezer bocs, nem vagyok formában.
Előzmény: Lydecker (819)
Lydecker Creative Commons License 2006.09.27 0 0 819
Egyébként tök jó az EFC bekerült a Wikipedia-ba: http://en.wikipedia.org/wiki/Earth:_Final_Conflict

Érdekes a legalján lévő linkek közül a legelső. Úgy néz ki mintha az egykori taelons.com (vagy taelon.com? nem t'om már nem emlékszem) site átmentett tartalma lenne. (sőt szerintem biztos, gondolom, hogy jó pár siteépítő másolta azt az oldalt, és miután megszűnt most már nyugodtan feltehették ezeket az infókat szinte ugyanabban a formában (még a színvilág is stimmel)).

Ami az EFCt illetti; hát sajnos mostanában elhanyagoltam ez tény. Mentségem nincs igazán rá. A mostani hangulatomban meg nem is igazán netezek, max. a mailjeimet nézem meg. De ettől függetlenül amit megígértem, - a korábban általám többször is említett előzmény sztori fordítása - be is tartom (csak a lassan már védjegyemmé váló jelentős csúszással :) )
pudingjo Creative Commons License 2006.09.17 0 0 818
Szia Lydecker!
Nagyon köszönöm a gyors választ.
Előzmény: Lydecker (817)
Lydecker Creative Commons License 2006.09.16 0 0 817
Levelet újra küldtem, remélem most már megkapod :)
Előzmény: pudingjo (816)
pudingjo Creative Commons License 2006.09.16 0 0 816
Szia Lydecker!
Nem kaptam semmilyen levelet sajnos. Ezek szerint küldtél nekem levelet? El tudnád küldeni újra? Remélem kedvező volt a leveled a film megszerzésével kapcsolatban. Egyébként én sajna ritkán vagyok itthon de, azt láttam, hogy a fórum nem egy mindennaposan látogatott oldal. Köszönöm előre az újbóli levél küldést
Üd: P. Lajos
Előzmény: Lydecker (812)
Lydecker Creative Commons License 2006.09.16 0 0 815

Ó, bocsánat, képességeidet és gyűjteményedet alulbecsülő kérdésemért :) :D

 

Egyébként tök jó az EFC bekerült a Wikipedia-ba: http://en.wikipedia.org/wiki/Earth:_Final_Conflict

 

Érdekes a legalján lévő linkek közül a legelső. Úgy néz ki mintha az egykori taelons.com (vagy taelon.com? nem t'om már nem emlékszem) site átmentett tartalma lenne. (sőt szerintem biztos, gondolom, hogy jó pár siteépítő másolta azt az oldalt, és miután megszűnt most már nyugodtan feltehették ezeket az infókat szinte ugyanabban a formában (még a színvilág is stimmel)).

Előzmény: yogibear (814)
yogibear Creative Commons License 2006.09.15 0 0 814
Már mióta... :O))
Előzmény: Lydecker (813)
Lydecker Creative Commons License 2006.09.15 0 0 813
Na már kijelenthejük, hogy birtokodban van a teljes DVDrippes első évad?:) (Én mostanában nem is néztem mi a helyzet jelenleg ezt illetően)
Előzmény: yogibear (807)
Lydecker Creative Commons License 2006.09.15 0 0 812
Ugye az emailemet megkaptad? Ugyanis nem reagáltál, pedig valami visszajelzés azért nem lett volna rossz.
Előzmény: pudingjo (811)
pudingjo Creative Commons License 2006.08.26 0 0 811
Sziasztok!
Volna egy nagy kérésem felétek. Szeretném meg nézni az EARTH: FINAL CONFLICT (Bolygó neve: föld) című sorozatot de, nem tudom meg szerezni az ismeretségi körömből, és ez ügyben fordulok hozzátok. Meg van e valakinek a tv-n vetített szinkronos teljes évad, vagy további a magyar tv-n nem vetített teljes évadok, amihez van magyar felirat? (Fontos lenne a felirat, mert nem tudok semmilyen nyelvet). Ha esetleg meg lenne valakinek a szinkronos évad vagy valamelyik feliratos évad és feltöltené, valahova vagy megvehetném pénzért, vagy cserélhetnénk filmeket, annak nagyon örülnék. Mindenesetre köszönöm előre is a jelentkezését annak, aki segítene, hogy hozzá juthassak ehhez a sorozathoz.
Üdv mindenkinek: Pudingjo
yogibear Creative Commons License 2006.08.12 0 0 810
Oops, most nézem (mert le volt állitva), hogy az eredeti hash-es 2 hiányzó piece-ének egyikéhez már van forrás, akkor lesz a másikhoz is. :O)
Előzmény: yogibear (809)
yogibear Creative Commons License 2006.08.12 0 0 809
A 10-esből a fórumon és máshol is linkelt hash-es (7497426E63C7FA1609EEAC98FDA2AA9F) a beragadt, a keresővel ezt a hash-est találtam, az fullos (366964736|50386B750C52B863AD95DC4AC97488CA)...
Előzmény: yogibear (808)
yogibear Creative Commons License 2006.08.12 0 0 808
Bár a 10-es "beragadt" 2 piece hiánya van, elég régóta, másik fájl ua méret, más hash-el full. A többi jó... legalábbis 16-ig biztosan. :)
Előzmény: yogibear (807)
yogibear Creative Commons License 2006.08.12 0 0 807
Előzmény: Lydecker (806)
Lydecker Creative Commons License 2006.08.11 0 0 806
Na hogy áll a DVDrip, már ami forrásokat illeti? Ez elmúlt két hétben nem volt gépem azóta nem láttam, hogy most mennyi forrás áll rendelkezésre. Mert csak akkor fogok bele, ha tényleg van már honnan szedni.
Előzmény: yogibear (801)
Lydecker Creative Commons License 2006.08.11 0 0 805
A kicsit Hollywood még nem lenne gond, egyefene. DE maga ez a fura hirtelen összecsapott vég zavaró. Renee csakúgy szimplán rámondja, hogy "OK, mehetünk". Na bumm. Ennél azért viszont lehetett volna ötletesebb a zárójelenet.
Előzmény: Galanew (804)
Galanew Creative Commons License 2006.08.10 0 0 804
Jaja a rész OK volt, csak ez a vég kicsit Hollywood,.
Előzmény: Lydecker (803)
Lydecker Creative Commons License 2006.08.07 0 0 803
De, sajnos az volt az utosó rész. Nem volt olyan rossz, sőt az egyik legjobb rész volt az ötödik évadból. De a'szem ezt már kicsit lejjebb kifejtettem :)
Előzmény: Galanew (802)
Galanew Creative Commons License 2006.07.21 0 0 802

Hali ,

mostanában láttam a videon felvett részeket és nem vagyok benne biztos , hogy az lett-e a vége , tuti az volt-e az utso rész , amikor a szépen elindulnak az atavus űrhajóval " ujabb kalandok felé " miután úgy szimplán kinyírták Sandolvalt meg az atavusokat . Mert ez azért egy kicsit nekem így gáz .

 

Köszi

yogibear Creative Commons License 2006.06.15 0 0 801
512*384, 25fps, 128kbps vbr stereo mp3
Előzmény: Lydecker (800)
Lydecker Creative Commons License 2006.06.15 0 0 800
OK, kösz. Én is kb ilyenre gondoltam, azaz, hogy várni kell még egy pár hetet, hogy legyen bőven forrás (és így persze hely :) ) A fenébe a szélessávba, teljesen kikopott belőlem a korábbi, modemes idők alatt kialakult türelmesség. :) És egyébként, milyen a minősége? /gondolom - DVDrip révén - , hogy nem rossz, de azért rákérdezek/
Előzmény: yogibear (799)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!