Keresés

Részletes keresés

hatosfalat Creative Commons License 2019.08.07 0 0 89

Ok, így már más a leányzó fekvése.

Előzmény: codi1993 (88)
codi1993 Creative Commons License 2019.08.07 0 0 88

Frissen feljutó Szisébe ment akik Monoron játszák majd a hazai meccseiket. 

Ebből jövőre nb1/b lesz. Csapatnak is Orsinak is.

Előzmény: hatosfalat (87)
hatosfalat Creative Commons License 2019.08.07 0 0 87

Monor az milyen osztály? Ez nekem mintha a komoly pályafutás befejezését jelentené.

Előzmény: sosavp (86)
sosavp Creative Commons License 2019.08.07 0 0 86

Monori Monoron.

Most már tényleg csak azt nem tudom Slakta Petra és Anna Punyko hol folytatják, már ha folytatják.

hatosfalat Creative Commons License 2019.08.03 0 1 85

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-egyuttmukodik-egymassal-az-erd-es-a-budaors-2714859

Ezek szerint Simon Armilla játszhat az nb1-ben is az Érdben. Bár gondolom nem sok meccsre tudják majd komolyan használni, de ez is több, mint a csak nb1b.

hatosfalat Creative Commons License 2019.08.02 0 0 84

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-felfuggeszti-karrierjet-az-erd-klasszis-szelsoje-2714811

Na jól tippeltem, Krpez gyereket vár. 

Amúgy nem úgy volt, hogy Gávai távozik?

hatosfalat Creative Commons License 2019.07.30 0 0 83

Drabikról van valami hír? Mert egyelőre Jezics egyedül nyomja Siófokon. Ahhoz képest, hogy tavaly még három beállóval indultak neki a bajnokságnak.

McKie Creative Commons License 2019.07.30 0 0 82

Nem úgy tűnik, hogy a tranzakciót a Fradi siettette volna. Az meg csak nem várható el, hogy a Budaörs elöljárói a BL szabályzattal konzultálva, az ott leírt nevezési határidőket figyelembe véve állapítsák meg a játékosuk átigazolásának időpontját. Szerintem e miatt nem érheti őket szemrehányás.

Előzmény: jamaica2 (79)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2019.07.29 0 0 81

Ha a 2. csoportkörben játszhat, talán nem a Rosztovval kerülünk össze!

De utólag már sopánkodni kár...

Előzmény: Bamberg58 (80)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.07.29 -1 0 80

A Rostov elleni két meccset utólag látva, semmi jelentősége nem volt. A Fradi esélytelen lett volna vele is.

Előzmény: jamaica2 (79)
jamaica2 Creative Commons License 2019.07.29 0 0 79

Úgy, hogy 1 fordulóval korábban adja át Pásztor Noémit és így játszott volna a BL-ben is a Fradiban.

Előzmény: McKie (76)
hatosfalat Creative Commons License 2019.07.29 0 0 78

Solas (Siófok) térdsérülést szenvedett a norvég válogatottban. Egyelőre nem derült ki mennyire súlyos. 

Süni2 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 77

Annyira nem siették el a szívélyeskedést.

Előzmény: McKie (76)
McKie Creative Commons License 2019.07.28 0 0 76

Arról nem beszélve, hogy onnan simán kölcsönadták volna élvonalbeli klubnak. Nem valószínű, hogy a Budaörs ugyanilyen szívélyes lenne, ld. Pásztor esetét.

Akárhogy nézem Pásztor esetét, nem látom hogyan lehetett volna a Budaörs ennél szívélyesebb.

Előzmény: Süni2 (68)
RnD Creative Commons License 2019.07.28 -2 0 75

Persze, az már korábban is tudott volt h Armilla nem marad Érden. Éppen azért mert a másik két beálló tapasztaltabb és jobb is nála. De nem azért mert Armilla amikor pályán volt, akkor gyengén szerepelt volna, pláne több meccsen is.

Ezt a kettőt azért ne keverjük, ha lehet.

Előzmény: Bamberg58 (74)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.07.28 -1 0 74

Itt Edina valóban nem volt elfogult. A jobbat tartotta meg. Pontosan úgy van ahogy írod, neki pillanatnyilag még túl erős egy Érd. 

Előzmény: hatosfalat (71)
Süni2 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 73

Lehet.

Nem igazán értem, miért van a pozíciója gránittömbbe vésve.

Előzmény: hatosfalat (71)
Fradista Utazó Creative Commons License 2019.07.28 0 0 72

Amióta van TAO, mindig akadt, aki fel akart jutni. Túl sok pénzt jelent az NB I-es részvétel ahhoz, hogy bárki is veszni hagyja. 

Előzmény: kagye (69)
hatosfalat Creative Commons License 2019.07.28 0 0 71

Sztem te vagy az egyetlen, aki komolyan gondolta, hogy Kisfaludyt fogják majd padoztatni Armilla miatt. Hozzáteszem, hogy Simonnak az Érd szint sztem túl magas, de ettől függetlenül egy alsó-középházi csapatban reális esélye lett volna játékidőt kiharcolni. Budaörs akkor éri meg neki maximum, ha egy éven belül feljutnak.

Előzmény: Süni2 (61)
Süni2 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 70

A Vasas milyen megfontolásról került át a Nyugati Csoportba? Ők kérték?

Előzmény: kagye (69)
kagye Creative Commons License 2019.07.28 0 0 69

Ha egyáltalán releváns lesz, hogy melyik csapat végez a másik kieső helyen. Ahogy elnézem a Keleti csoportot...

Előzmény: Fradista Utazó (67)
Süni2 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 68

Hát ez az. Ha Budaörsön minden marad a régiben, /értsd: mint tavaly/, jobb helye lett volna Bogláron. 

/Arról nem beszélve, hogy onnan simán kölcsönadták volna élvonalbeli klubnak. Nem valószínű, hogy a Budaörs ugyanilyen szívélyes lenne, ld. Pásztor esetét./

Nem a NEKA a Budaörs egyetlen riválisa idén. A Vasas is a Nyugati Csoportban szerepel ősztől.

Előzmény: jamaica2 (65)
Fradista Utazó Creative Commons License 2019.07.28 0 0 67

Azt hiszem, az nem kérdéses, hogy a SZISE lesz az utolsó a bajnokságban, és simán kiesik. 

A másik kieső posztra nálam is a Szombathely az elsődleges jelölt, de azt egyelőre nem gondolom, hogy a többieknek nem lesz izgulnivalója. 

Előzmény: sosavp (59)
RnD Creative Commons License 2019.07.28 -2 0 66

'...Számomra tényleg furcsa, hogy nem találták meg jobb ajánlattal...'

Valószínű hogy ezt az ajánlatot még a győri junior EB előtt kapta (és fogadta el). Könnyen lehet hogy az EB-n muatott jó teljesítménye után az NBI-ből is megkeresték volna. Sőt, remélem meg is keresik és nem kell az NBI/B-ben egy évet vesztegelnie...

Előzmény: Süni2 (63)
jamaica2 Creative Commons License 2019.07.28 -1 0 65

Ha tényleg komolyan gondólja a NEKA az NBI-et, akkor akár Armillának NBIB-ben a NEKA is jó lenne. Pont a feljutási vetélytársnál?

Előzmény: Süni2 (63)
RnD Creative Commons License 2019.07.28 -1 0 64

Továbbra is várom tőled azokat a meccseket ahol Armilla az Érdben gyengén teljesített volna. Mondj már néhányat...

Előzmény: Bamberg58 (62)
Süni2 Creative Commons License 2019.07.28 -1 0 63

Én mondjuk örültem volna, ha Érden marad. (Pláne, hogy Krpezs hiányában reménykedem abban, hogy az Érd játéka átalakul kicsit, és a beállósokra meg Tóth Gabira nagyobb szerep vár, a góllövések terén.)

Armilla emellett simán elfért volna Fehérváron, hisz Emőke tavaszig nem igen játszhat, de Óváron is el tudtam volna képzelni. Az a lötyögés, amit a Budaörs az előző szezonban előadott, engem nem lelkesít. 

Számomra tényleg furcsa, hogy nem találták meg jobb ajánlattal.

Pásztorral és Tóvizivel Armillát nincs sok értelme összehasonlítani.

Előbbiek már az alkatuknál fogva is többre hivatottak. A szerepük is más volt a 98-as korosztályban. Gyakran ők indultak labdaszerzés után, és sokkal több asszisztot kaptak. Armilla fő feladata az volt, hogy zárjon az irányítónak és a lövőknek.

Ugyanakkor pl., ha az alacsonyabb, mozgékonyabb beállósokat vesszük, Armillában több fantáziát látok pl., mint Dombi Lucában.  

Előzmény: Bamberg58 (62)
Bamberg58 Creative Commons License 2019.07.28 -1 0 62

Ez teljesen reális az Érden nyújtott teljesítménye után. Ezt mondtam korábban is. Egy gyengébb elsőosztályú csapatnál azért egy próbát megérne, oda beférne.Benne azért nem látom a későbbi felnőtt válogatott szintet mint anno Tóviziben vagy Pásztorban, de egy stabil felnőtt elsőosztályú szint benne van, persze egy kisebb csapatban. A döntő kivételével, a juniorok legstabilabb és az egyik leghasznosabb játékosa volt. Reméljük, hogy a Budaörs  jövőre feljut és akkor ismét szem előtt lesz.

Előzmény: Süni2 (61)
Süni2 Creative Commons License 2019.07.28 0 0 61

Ez nem jó hír.

Nem értem Edinát, hisz Armilla remek teljesítményt nyújtott az EB-n. Remélem, olyan szerződést kötött, ha élvonalbeli ajánlatot kap, elengedik.

Előzmény: DeepSpace (57)
hatosfalat Creative Commons License 2019.07.28 0 0 60

Szabó Edina nyilatkozott valamikor a következő szezonról, vakami olyat mondott, hogy a jobbszélen alapvetően a korábbi szint fenntartását gondolják Nascimento érkezésével. Ebből is én azt tippelem, hogy Krpez gyereket akar, esetleg már vár.

Óvár esetében meg a játékosállomány egy dolog, de tavaly a nagyon jó - bár nekem néha kicsit durva - védelmével előbb végeztek, mint a játékosok alapján gondolni lehetett volna.

Előzmény: sosavp (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!