Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 202
Allni?? Hat van labad?? Nem te voltal az, akinek a vonat levagta a labat, es orditott: a labaaaam, a labaaaaaam!! Mire jott a bakter, es raszolt: mit ordit? Nincs is laba!!!
Előzmény: Törölt nick (201)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 201
Figyuzz Te sakk figura ;-))), megigerem, hogy a feketeben szepen feloltozott ismeroseim hordagyon visznek majd el a bucsuztatasodra, mert allni valoszinu nem fogok majd tudni az emberiseg altal oly epedve vart esemeny eljovetele miatt elfogyasztott szeszmennyiseg altal. Smucig voltal, de legyen egyszer egy jo napod, sirasoknak mennyi borravalot adjak? Viragot nem viszek, nem csufollak meg vele. ;-)))
Előzmény: Törölt nick (197)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 200
Oberon, kozben megvilagosodtam, rajottem, hogy szoszatyarsagom mellett csak a hulye felfuvalkodottsagom nagyobb, ne befolyasoljon dontesedben megjelenesem, ha eljosz nagyon fogok neki orulni. Kb. 7 es 1/2 nyolc kozott ott leszek, lehet hogy a meltosagos asszony is eljon, ha nem sikerul rola lebeszelni.
Előzmény: Törölt nick (198)
Lokator Creative Commons License 2002.03.02 0 0 199
Sárának toltam mélt a topikról.
Totya
Előzmény: Törölt nick (196)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 197
Ja igaz, a legfontosabbat majd' elfelejtettem: Gombperec Hideglo, legyel te, es az ismeroseid is szep, unnepi, fekete ruhaban...mindenki alljon, csak te fekudj..:-)))
Előzmény: Törölt nick (196)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 196
Eldobom az agyamat...sziasztok, regi baratok!! En amugy Old Man vagyok, csak kozben kenytelen voltam nicket valtani, valaki az enyemet elorozta!
Donald, Claire de Vermont, Sara, ti merre vagytok?
Szerintem tegyuk at a dolgot egy olyan idopontra, amikor ZoPo is raer, aki reg nem latta - en gyakran latom :P - tanuja lehetne leepulese orvendetes felgyorsulasanak!!
MiJu, nem tudsz semmit rola...tudod, rola, aki abban a sugarzastani laborban dolgozott?
Kicsilany, rendben van a winchestered?:P
Iiiiiiiiiiiiiirjatooooooooooooooook!!!
Zoli_fiú Creative Commons License 2002.03.02 0 0 194
Sziasztok!

Zolika96 alias Z96 jelentkezhet ide,mint majdnem őspresszós?:))))))

Zoli

Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 190
Ja, Kazinczy-Dijas tanc es illemtanar Old Man-t nem tudnatok elhivni?
Veretes stilusa felejthetetlen, alljon itt peldakent az egyik legszelidebb megnyilvanulasa egy mail-jebol:
"koszonom neked es dogolj meg" ;-)))))
Előzmény: Törölt nick (189)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 189
Tenyleg muxik es most a tetova legyek esete.
========
Ide figyelj Oberon, ha Te is eljossz, megigerem, hogy en is ott leszek a talin, csak egy kicsit kesobb fogok erkezni. Nos?
======
Nahat mennyi kedves ismeros, milyen kellemes latvany, Zuni majmos palmas baby-dollban, Donald
a bermuda nacojaban stb, stb... ;-))))
MiJu kedves ;-))) **********
Elnezest kerek azoktol, kiket nem emlitettem, csak az elsonek feltolulo emlekeimet irtam ide hevenyeszve.
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.02 0 0 188
jeeee, miket nem ir alant a reszeges Wagner. Wide utan szabadon, probaljuk ki
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.02 0 0 187
Akkor megis kivel mesz? Nem valaszoltal...
Előzmény: ZöPö (186)
ZöPö Creative Commons License 2002.03.01 0 0 186
Nem. Ha vele mennék, nem lenne gond a szerda este. (c:
Előzmény: Noncsi_ (185)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 185
ZoPo,
Ok, Ok... utana mar rajottem! :))
Jo utat Mexicoba, remelem jol erzed majd magad, jo szorakozast! Fenykepzogepet vigyel! Kivel mesz? Csak nem???? :-oo
Előzmény: ZöPö (184)
ZöPö Creative Commons License 2002.03.01 0 0 184
Noncsi, elsőre is értettem! (c:

6-án nem mehetek a Hadesba, ezt viszont te nem érted. (c:

Előzmény: Noncsi_ (183)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 183
ZoPo,
Marc. 6-an Hades lesz!!!! Nehogy mashova menj! :))
A Riverre majd kesobb terunk vissza, oda terveznem a tavaszi Jurassic bulit!
Előzmény: ZöPö (181)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 182
Csak +jegyzem, hogy le legyen irva, mert feledekeny lettem:
12-nel jarunk marc. 6-ra.
Senki tobbet?
ZöPö Creative Commons License 2002.03.01 0 0 181
River Club OK, 6-a nem OK. Nem hiszem, hogy a kedves tolerálná, hogy Mexikó előtt mással randizzak... (c:
Előzmény: Noncsi_ (177)
Manó Creative Commons License 2002.03.01 0 0 180
Na akkor 6. ra még két egyén..Manó & Manóné:)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 179
Felpakoltam az osszes kepet, ami itthon megvolt. Ha van meg valakinek ezeken kivul mas is, akkor kuldje el nekem, vagy juttassa el valamilyen formaban, hadd legyen meg egy helyen.
Mara szaisztok! :)
Jo ejt!
Kicsilány Creative Commons License 2002.03.01 0 0 178
Nah ha már czy volt oly drága és icqn megbizsergetett: tsokallom :)
Totya, ha má a csajt viszed, ugorjatok be értem is :))))
hajrá kövületek
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 177
Zuni,
Akkor most eldontottem, hogy 10 fore foglalok asztalt elso korben, oszt majd' meglatjuk! ;)
ZoPo,
Ne izelj mar, gyere el te is, ott a helyed!!! Ne kéresd magad, mert jol felhivlak, es megmondom a magamet! :)))
CsinnnKA,
Jol esik, am it irtal: Ha en szervezem, akkor jo kezekben van! Remelem, tenyleg jol fog sikerulni, csak abban remenykedem, hogy legyen szep idonk, es sikeruljon olyan idopontot talalni, ami mindenkinek jo, vagy legalabb nagy %-ban jo az embereknek. Es hova manjunk? Szerintem a legjobb hely ennyi embernek a Nepsziget, de ezt akkor meg a ZoPovel meg kell beszelnem.
Előzmény: Zuni (152)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 176
barkorka,
Meg jo, hogy emlexunk! :) Szia!
A felsorolt nevek jogosak, asszem az en elso felsorolasomban nalam is szerepelt pl. Troppi, kuldtem neki is emilt, de no reakcio. Tucc rola valamit, es a tobbiekrol?
Előzmény: barkorka (149)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 175
Yoghurt,
Kicsit elcsesztem tegnap este a kepeket, mar nagyon faradt voltam, nem figyeltem, de ma a Tomival telefonon segitve egymast megoldottuk a dolgot. Eleg nehez volt rajonni, mi lehet a hiba, de O (a Tomi) sok-sok kattintas utan vegre rajott, amit most a nagy nyilvanossag elott meg egyszer koszonok :-*, mert aztan o is a sziven viselte, hogy vegre publikus legyen!

Zuni es CsinnnKA,
Vegignezve a kepeket tenyleg hamvasabbak voltunk, de szerintem nem oregedtunk, csak komolyabbak, erettebbek lettunk. :) Felfogas kerdese. Azert kivancsi leszek, ha szembe jon velem egy olyas valaki, akit tenyleg tobb eve nem lattam, milyen kulonbseg lesz a regi es mostani onnmaga kozott. Zunival tavaly nyaron osszefutottam a Francia Intezetnel, szerintem nem valtozott egy cseppet sem, tehat a tobbiek is biztos maradtak olyanok, mint regen.

Előzmény: mb2000 (142)
Noncsi_ Creative Commons License 2002.03.01 0 0 174
ZoPo, szerintem ne ragozzuk... legyen bekesseg, csak ezt szeretnem... de jobbnak lattam, hogy kicsinyt beleszoljak, megiscsak en vagyok a haziasszony, vagy mi. :)
Előzmény: ZöPö (139)
Lokator Creative Commons License 2002.03.01 0 0 173
Itten akkor en is belejelentkeznek abban a marc. 6 buliba. Meg lehet, hogy hozok egy altalanos Spice-t is, de ot meg nem sikerult utolernem, meg Senki Alfonzt, meg szolok akit erek.
Csokolom. Totya
TREX Creative Commons License 2002.03.01 0 0 172
:o)))
czy Creative Commons License 2002.03.01 0 0 171
csókolom, jóestét
TREX Creative Commons License 2002.03.01 0 0 170
Ez egy nagyonpapa fórum, arcok! :o)))
TREX Creative Commons License 2002.03.01 0 0 169
Aszondom: tyű! :o)
Lala007 Creative Commons License 2002.03.01 0 0 168
CsinnKA: Emléxem. Jó is melékezni! :o)
ZöPö: Részemről a szerencse! :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!