Keresés

Részletes keresés

Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.03.06 0 0 125

Mész az Abigélre?Arra én is elakarok,de majd később.

A tegnapi Rudolf,nagyon jó volt,mindenki nagyon jól játszott,Polyák Lilla nagyon jó volt!!!Meg persze Dolhai is,a következő amit megnéznék az Operaház fantomja lenne.,ezt szeretném,kiv vagyok már rá.

excci Creative Commons License 2008.03.04 0 0 124

Én is most pénteken megyek Rudolfra, aztán legközelebb májusban Abigélre.Hát az nem holnap lesz. :( marad a video! :) tényleg a Rudolffal mi van, a dvd-vel? Jobban van már az aki hozta volna neked, mondtad h agyrázkódása lett.

Te mire mész a Rudi után?

Előzmény: Mrs. Danny D (123)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.03.03 0 0 123

Szia,hát én a farkasokra nem emlékszem.sajna.

Annyira rossz napom volt,márcsak a színházat várom a héten,te mire mész legközelebb színházba?

excci Creative Commons License 2008.03.03 0 0 122

Hát igen más karakterek az Attila mag a Bálint. De még fiatal, fog fejlődni, gondolom én.

Hogy Ati milyen lenne a Szépségben, azt nem tudom.Érdekes.Az átváltozós jelenet még meg is van, a többin mg egy kicsit gondolkodnom kéne.Ati nagy ereje, a hangja mellett a tekintete és a mosolya, ezek itt nem lehetnének játékosok, de biztosan megoldaná. Én viszont Szpsz-szel láttam, és ő nagyon jó volt.Az általunk látott személyisége nagyon passzol ide, a zord külső mögé rejtőzött kedvesség. Szerintem neki jól áll, Homonnayval még nem láttam, ezt nem tudom.Biztos ő is jó volt.De az a jelenet az átváltozással, meg a farkasos az volt  2 kedvenc jelenetem.Elképasztő, a farkasoktól megijedtem, ez pesig technikailag lenyűgözött.Tényleg.Elképesztő.Gratula annak aki kitalálta ezeket. X)

Előzmény: Mrs. Danny D (121)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.03.02 0 0 121

Igazad van,a Bálni Ádámos dologban,én is megnéztem tőle a Miért fájt,és nem azért,én sem akarok cikizni,de vicces volt,mert látszott ,hogy nem neki való a szerep,és olyan műnek tünt,nem éllte bele magát,és szerintem a hangja se való a számhoz,Attila a legjobb Rómeó,annyira beleéli magát,nagyon látszik,hogy  magáénak érzi a szerepet,igazad van,főlleg a végén,hát az...nagyooon szomorú.

Bálnt Ádám sztem is jó az Oltáriban,igy videó alapján,sztem az ilyen szerepek meg inkább neki fekszenek mint Dolhainak,más karakter.

Én Attilát még eltudtam volna képzelni,a Szépség és a Szörnyetegben,ezt Homonnayval láttam,1 évvel ezelött,sztem ez olyan jó lenne neki.

Képzeld csak el,amint felemelve,átváltozik szörnyből herceggé....

excci Creative Commons License 2008.03.02 0 0 120
Még annyit az előző témához -mert az előbb véletlen elküldtem-, hogy Ádámmal láttam az Oltárit és sztem ott nem volt rossz, viszont ez után a videó után, inkább Dolhais Rómeó, mert van hogy egy szerep nem áll jól vkinek.Kicsit talán ezt erőlteti, Atinál pedig érezni ( most idézek, egy a videó alatti hozzászólásból) azt az önkívületi állapotot, hogy tényleg "szorít a szív". Ez a kedvenc dalom a darabból, de ennél a felvételnél, azt éreztem, hogy mégsem , de Attilánál sírhatnékom szokott lenni.Főleg mikor a darab végén énekli, a halála előtt, már most így átgondolva könnyezni tudnék. :(
excci Creative Commons License 2008.03.02 0 0 119

Igen balett, de ez nem olyan mint a klasszikus, sokkal szabadabb, élvezhetőbb. :)

Nekem is nagyon tetszett Polyák Lilla Szentendrén, de mosz nem tudom megnézni, hogy nekem is ő lesz e , mert még mindig nem jó az opi honlapja, pedig azt mondták csak 1 nap.A Rudolf rám is nagy hatással volt, csakúgy mint még sok más musical, pl.: Rómeó&Júlia. Én is szoktam vidiket nézni youtubon. Most néztem egy Bálint Ádámos Miért fáj-t , és hát nem olyan mint Attila. Nem szólom le, mert azt nem illik egy videó alapján, de ebből ítélve még jobban megerősödik bennem az, hogy Dolhai az igazi és egyedüli rómeónk. Remélem ha egyszer eljutok még egy Rómeóra, Atival lesz szerencsém látni. És ezzel nem mást akarok lehúzni, inkább Atit kiemelni. X)

Előzmény: Mrs. Danny D (118)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.03.02 0 0 118

Balettozol,ez nagyon jó,minden tánc nagyon nagyon jóóó,sajnos én nem táncolok,meg nem is nagyon sportolok,így ilyen csapatban....

Hát ja,minden fellépő megérdemel tapsot,akkor is ha nem tetszett az előadás,mert nekünk csinálják,nekünk játszanak,és olyan jó érzés amikor látszik az arcukon,az ,hogy na ez jól sikerült

Én már fejben a színházban vagyok,csak tényleg érjek be,azóta is videókat nézek mindenfajta előadásból...ja,és úgy örülök ,hogy Polyák Lilla is lesz benne,ugy megkedveltem a M.kalandozásokon,nagyon szeretem azt a számot ,hogy Nem más mint én

Kb.egy éve láttam a Rudolfot,de semmire nem emlékszem belőle,annyira hátul ültem,

de amiket youtubon láttam,még megnézném vagy 1000szer.

Előzmény: excci (117)
excci Creative Commons License 2008.03.01 0 0 117
Igen én is olvastam, hát remélem igazuk van.Majd drukkolo, hogy odaérj!!XD nem lenne jó lemaradni, egy darabig nem lesz több. Én most jöttem haza balettfellépésemről, hát nem voltak túlságosan elragadtatva, azért ennél többre számítottam, egy kis lelkesedés!! erről eszembejutott az Oltári Srácok, hogy ők is így érezhetik magukat, ugyhogy 7-én nagyon nagy tapsot nyomok Dolhaiéknak a Rudolfon!!! Hadd érezzék, hogy jó amit csinálnak és tetszik az embereknek, ne higyjük azt, hogy minden olyan természetes.Nem? Ja és köszi a segítséget, még nekem sem jelentkezett senki.X(
Előzmény: Mrs. Danny D (115)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.03.01 0 0 116
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.29 0 0 115

azt olvastam most,hogy nem véglegesen szedik le,csak jön az Abigél,meg Szentivánéji álom,hát remélem majd visszarakják,de 5.én Dolhais Rudolf lesz,csak beérjek,mert 17.00 ig vagyok suliba,aztán meg még dolgom van,na majd megoldom.

Kiírtam a musical alap kérésedet,csak még nem írt senki,hogy neki lenne.

excci Creative Commons License 2008.02.28 0 0 114

Hát nem tudom,hogy csak pletyka e. majd egyszer úgyis kiderül! :)

Dolhai felesége tényleg egy mázlista, de azután az Oltári után te sem panaszkodhatsz!

Szerintem meglehet, én is megtudok.De az az igazság,hogy én a filmeken is mindig sírok, ha megható.Én ilyen érzelgős vagyok. Régebben én sem szerettem a musicaleket, mert nem tudtam elképzelni, hogy milyen lenne egy darab énekelve, de már másként el sem tudnám képzelni. X)

Mégegyszer köszi a segítséget a zenei alappal kapcsolatbanX)

Előzmény: Mrs. Danny D (113)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.27 0 0 113

ja,kiírhatták volna,bár ha nemírták ki,meg nem mondták,nem lehet,hogy csak pletyka,én sem láttam kiírva a műsorhoz,de reménykedek...

Dolhai tényleg nagyon jó volt a Okosabb vagy mint egy 5-be,okos,ez már kiderült egy párszor,jól néz ki,okos,jó a hangja...tökéletes,mázlista felesége

Kiírtam fórumra,ha van vkinek musical alapja felfogja rakni,és majd szólok.

Na,most már a Rudolfot várrom,de a mosoly még mindig ott ült az arcomon a héten,az oltáris élmények miatt

Szerinted musicaleken,ott az előadáson mennyire lehet meghatódni,csakmert az egyik barátnőm szerint ezen nem lehet sírni,szerintem meg igen,szóval ő nem tud ugy meghatódni rajta,ott az előadáson,meg amugy se,ő inkább filmeken sír,én meg ezeken.Mások vagyunk,régebben nem szerettem ezeket,most meg...Én képes vagyok ezen sírni,azért kicsit idézőjelbe a  sírás,ők meg nem,ha meg moziba vagyunk,valami meghatón,akkor mindenki sír körülöttem,csak én nem....ki érti ezt....

excci Creative Commons License 2008.02.27 0 0 112

Hát igen, legalább vmilyen módon közzé tehetnék, hogy most mi van.Internet vagy valami! Nekem nincs kiadott cd-m, mert én úgy tudom, nem adtak ki és nem is tervezték:( legalábbis ezt mondta januárban az operettshopban dolgozó hölgy.

Ja és ha vkinek lenne, akkor mindegy mi, ami van neki! Köszi, hogy segítesz, ha vkinek van vmi, akkor megadhatod neki az email címem is. Bármi jöhet!

Köszi mégegyszer!

Előzmény: Mrs. Danny D (111)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.27 0 0 111

Az barátaim sajnos,nincsenek annyira oda a musicalokért,szeretik,de nem annyira mint én,nekik nincs,de írhatok egy másik fórumra,ott 100%,hogy lesz nekik,melyik musical alapja kéne,ja és akartam kérdezni,neked van olyan Rudolf cd-d,ami kiadott,mert én kerestem és azt mondták,nem adták még ki.

Ja,és még tegnap kérdezted,hogy sztem lesz e közlemény  a Rudolf végén,hát nem tudom,sztem lehet...mégiscsak megmondhatják.....Rudoooolf

excci Creative Commons License 2008.02.27 0 0 110

Hát azért ez egy kicsit bunkóság, sőt nem is kicsit....kisétálni az előadásról, meg nem érdemelte volna, hogy jegyet kapjon.De az is tiszteletlen, hogy kimennek a tapsolás közben, ennyit igazán megérdemelnek a színészek!!

Igen jó a hangulat, én azért egy kicsit mindig szomorú vagyok tapsrendnél, mert ilyenkor vége az előadásnak és mehetek haza:(

Lenne egy kérdésem: neked vagy vmelyik ismerősödnek nincsenek musical alapok? zene szöveg nélkül? ha van áttudnád küldeni nekem msn-en, vagy érdeklődsz hogy van e valakinek?

KösziX)

Előzmény: Mrs. Danny D (109)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.26 0 0 109

Bejelöltelek iwiwen.Na,az állva tapsolás az szerintem is alap,meg az is ,hogy legalább tapsolj...találkoztam már olyannal ,hogy az első 2 taps után kirohant,megkéne tisztelni  a színészeket....pont az Oltárin volt az ,hogy egy nő teljesen ilyen kiábrándult fejjel,az első felvonás közepén kiment,felállítva az egész sort,aztán már vissza se jött...nem tudom mi baja volt,de az arcárol az jött le,nem erre számított...meg voltak akik már kimentek a tapsolás kezdetén.....én szeretek tapsolni,Dolhai ilyenkor is olyan aranyos,köszönget a közönségnek..meg az olyan jó ,hogy jön megint a zene,közben meghajolnak..akkor is jó a hangulat.

excci Creative Commons License 2008.02.26 0 0 108

Az állva tapsolás alap, én is fogok, csak nekem az a bajom, úgymond , hogy az ajtón kilépős meghajlás után, mintha elvágnák a közönséget és mindenki megy az ajtó felé.Mintha mindenki megszokta volna, hogy tapsol 2-3-t és aztán kabát, majd haza. Szerintem szivesen kijönnénekk harmadjára is, máraki X) Egyébként nekem is nagyon tetszik a Rudolf, a zenéjét meg egyenesen imádom, sajnálom ha tényleg leveszik a műsorról:( én 7-én megyek, szerinted lesz vmi bejelentés vagy közlemény, hogy tényleg ez volt e az utolsó előadás? A könyvet én is megakartam már venni, csak akkor pont cd-t vettünk, és anyukám elve: egyszerre csak egy! :) ez az a könyv, amit az operettshop-ban is árulnak?

az msn-címem: t.naima@citromail.hu (ez az email is) és van iwiwem is, a nevem: Taki Naima

Előzmény: Mrs. Danny D (107)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.26 0 0 107

köszi a linket cérnaszáll,nem hiszem el,annyira jó ,hogy van jegyünk...

excci,ha van msned,akkor felvehetnénk egymást,aztán ott is áradozhatnánk,vagy ha van iwiwed.Én annyira szerettem a Rudolf musicalt,hogy hatására kiolvastam a könyvet is ami alapján készült..azt hiszem,5-én állva tapsolok.Sőt biztoooos...

Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.26 0 0 106

Nagyon rendes vagy köszi,de sikerült megvennem a jegyeket 5.ére,megvannak,megyünk,most már csak Dolhai le ne mondja...utolsó Rudolf,ezt valahogy éreztem,ez tuti megdobja a jegyeket,illetve,többen vesznek,jajj,de örülök hogy sikerült megvenni,de miért miért szedik le,az egyik legjobb volt,bár azt halottam ,hogy  a kritikusok nem voltak érte oda,dehát olyan jó.....

excci Creative Commons License 2008.02.26 0 0 105

hát azok sajna már elmentek :(, mármint a jegyek.

Láttad, csütörtökön jegyvásár. Mindig olyan későn teszik ki, nem?

excci Creative Commons License 2008.02.26 0 0 104
Írj ha itt vagy, megpróbálom tartani, amennyire tudom!!
excci Creative Commons License 2008.02.26 0 0 103

A TIcketportalon most perpill nagyon jó hely van 7-ére!!

Kár hogy nem tudom a számodat :(

excci Creative Commons License 2008.02.26 0 0 102

Ez nem lehet igaz...az utolsó Rudolf...még jó hogy van jegyem..szerintem neked is meg kellenne venned még minelőbb, mert amint olvastam mindenki most akar Rudolfra jegyet venni! Le fogják venni a Repertoárról, legalábbis mezt mondogatják X((

Miért??? én nagyon szerettem    szerintem siess ha jegyet akarsz!!!(a hírt azon a linken olvastam amit CérnSzál küldött)

CérnaSzáll Creative Commons License 2008.02.25 0 0 101
lányok!
ide nézzetek be:
http://lapforum.lap.hu/forum.php?id=11220688
excci Creative Commons License 2008.02.25 0 0 100

Szegedre én is akarok menni, lehet hogy eltudok majd meni  a premierre.Csak addig nézz utána, amíg van hely, mert úgy tudom általában hamar elkapkodják őket XD te voltál már Szegeden?mármint előadáson . én még nem, bár tavaly akartam menni a Rudolfra, de nem jött össze, talán majd idén X)

A Pearl Harbor szerintem is jó film X), de én még szeretem az "Elfújta a szél"-t, lehet kicsit csöpögősnek tűnhet, de egy időben nagyon rá voltam kattanv, már nem, de még mindig szeretem.....na én is elkalandoztam egy kicsit :)

Lehet hogy már kérdeztem, de milyen suliba jársz?

Előzmény: Mrs. Danny D (99)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.25 0 0 99

Le akartam foglalni a jegyeket,csak ez megszünt,hogy utána személyesen veszem át,olyan nincs,postai uton,vagy otthoni jegynyomda......szóval ez már nincs,csak reménykedem.7.-én is Dolhai van nem,akkor ha esetleg 5.e nem jönne össze,akkor lehet,hogy arra megyek,és összefutunk.Attila oldalán nem mi írogatunk,azt én is néztem,csak nállunk ugy merült fel a  koleszban alvás,hogy az egyik barátnőm bátyja ott "lakik",de sztem ebből nekem nem lesz semmi,nem hiszem,hogy mehetek...pedig mennék..de majd nyáron,ott leszek mindenhol,tervezem,hogy majd megyek a szegedi szabadtéri játékokra,bár ennek nem néztem még utána.....de nagyooon akarok.A Vágy és Vezeklés tényleg jó film,megéri látni,meg a Pearl Harbort is,ez régebbi film,és a kedvencem....na kicsit elkalandoztam Dolhaitól....

excci Creative Commons License 2008.02.25 0 0 98

Hát jobbulást a balesetet szenvedettnek, ez azért nem semmi, én sem tolakodnék :(

a koleszt azt úgy kell foglalni? mert Dolhai új oldalán irogatnak(hacsak nem ti vagytok azok :)) hogy többen is ott aludnának, de csak 30 szabad férőhely van, ez persze nem bizttos információ, inkább hívd fel a koleszt, az még nem kerül pézbe(leszámítva a hívásköltséget) a helyekkel kapcsolatban, még nem ültem ott, csak szünetben felmentem, hogy hogyan lehet onnan látni, és hát lehet csak messze van a színpad, de lehet, a hallásról nem tudok tapaszatlatot mondani, de szerintem jó a színház akusztikája :) de nem lehet  a jegyeket interneten is megrendelni, úgy már ma is biztos lehetnél benne, hogy meglesz ?!

Egyébként meg én is szívesebben ülnék monden nap színházban, mint a suliban XD, de a mozit is bagyon szeretem, színházmániám előtt folyton moziba jártam, de most, hogy a színház lett a fontosabb, nem tudok annyit moziba járni,mivel itt Siófokon még az sincs X( A Vágy és Vezeklést pedig én is megakartam már nézni, csak manapság nincs sok lehetőségem rá,de majd igyekszem. Tényleg jó, érdemes megnézni?

Én is megyek Rudira, de én 7-én, pedig már majdnem összejött, hogy találkozzunk:), talán ha újra Szentendrére megy Dolhai....

Előzmény: Mrs. Danny D (97)
Mrs. Danny D Creative Commons License 2008.02.25 0 0 97

Jajj,jó ,hogy mondod,akartam írni,hogy történt egy kis baki,aki hozta volna az leesett a lépcsőn,és eltörte a karját,meg agyrázkodása lett,és sajnos ez is igaz,de ha megkapom szólok,már én nagyon várom,csak hát,nem akarom így kérdezgetni..van elég baja:((Nem tudom,nagyon szeretnék menni,csakhát Kaposvár,a barátnőm azt akarja menjünk,mer tudunka  koleszba aludni,meg jó lesz,csak engem nem hiszem ,hogy el engednek,rengeteg pénzt költöttem mostanában ilyenekre...

Amugy most ugy néz ki,hogy megyek másodszorra a Dolhais Rudolfra,március 5.én,a pénz megvan,a jegyeket kinéztem,holnap-holnapután veszem meg,remélem még meglesznek,akkor a legfelső emelet,középső részéről,leghátulról,lehet látni-hallani rendesen,ha tehetném mindig színházba ülnék,vagy moziba,ez nem vág ide,de ha tudod,nézd meg a Vágy és Vezeklést,nagyon jó film..

excci Creative Commons License 2008.02.25 0 0 96

És még egy lérdés (ha nem veszed tolakodásnak), megkaptad már a Rudolf dvd-t és ha igen áttudod majd vmikor nekem küldeni. Köszi XD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!