Keresés

Részletes keresés

scoobydoonet Creative Commons License 2011.07.19 0 0 7459

Köszi, ha minden jól megy csütörtökön megyek Pestre. :-) Megnézem majd.

Előzmény: Zolysys (7457)
jee_c Creative Commons License 2011.07.19 0 0 7458

Az apnea merülés elégé igéénybeveszi a szervezetet, általánosságban lehet azt mondani, hogy tartsál elég szünetet a merülések közt, hogy legyen elég oxigéned. A kóválygás lehet egyensúlyszervből is eredő (merthogy fejjel lefele merülsz, és hirtelen fodrulsz.) Ennek az orvosi okait nem ismerem, lehet egy orr-fül-gégésszel érdemes erről beszélni. Talán nem jól egyenlítesz, és amiatt lehet. Igazából nem szabadna ilyen jelenségnek lennie (én sosem tapasztaltam ilyet), ezt érdemes orvossal megbeszélni.

Előzmény: kmrmtms (7456)
Zolysys Creative Commons License 2011.07.18 0 0 7457

Dechatlonban most olcsóbb mint tavasszal amikor vettem!!!!!

Előzmény: scoobydoonet (7455)
kmrmtms Creative Commons License 2011.07.18 0 0 7456
Sziasztok!

Tavaly nyaron tobbszor is probalkoztam a vizalatti vilag szemlelesevel, viszont az volt a tapasztalatom, hogy miutan kijottem - mondjuk 10 perc utan - a fejem csak kovalygott es jopar ora kellet, mire rendbejottem.
Mit csinaltam rosszul? Mire figyeljek, hogy ezt a mellekhatast elkeruljem?

Tamas
scoobydoonet Creative Commons License 2011.07.13 0 0 7455

A tél még messze van és nyaralás után van, a tavasz pedig már elmúlt. Szóval sajna ebben a hónapban vagy jövő hónap elején kell vennem, vásárolnom.

Majd meglátjuk mi lesz, remélem jó áron sikerül valamit beszereznem.

Előzmény: Zolysys (7451)
jee_c Creative Commons License 2011.07.12 0 0 7454

Ez a módszer arra jó, hogy ha csak egy kevés víz van a csőben, a nagyját egy nagy fújással ki lehet fújni. Ha van egy kevés víz a sznoriban, attól még lassan lehet levegőt venni.

Előzmény: Csutka Rozi (7452)
UWH Creative Commons License 2011.07.12 0 0 7453

Szia, ha gyorsan szeretnél sznorit űríteni, menjél le egy vizihoki edzésre és bele fogsz jönni igen gyorsan. Sajna csak Pécset és Budapesten tudod kipróbálni. Csak ajánlani tudom. :-)

Előzmény: Csutka Rozi (7452)
Csutka Rozi Creative Commons License 2011.07.12 0 0 7452

És hogy veszel levegőt amíg víz van a csőben?

Előzmény: jee_c (7310)
Zolysys Creative Commons License 2011.07.07 0 0 7451

Télen és tavasszal kell ilyenekre beruházni. :)

Márciusban vettem a srácoknak ruhát 5-5,5 e ft volt...

Ami mostanában 10-15 között van

Előzmény: scoobydoonet (7450)
scoobydoonet Creative Commons License 2011.07.07 0 0 7450

Köszi szépen, nézem. Hasonló árban gondolkozok amúgy... max 20ezerig költök rá. ;-)

Előzmény: Zolysys (7449)
Zolysys Creative Commons License 2011.07.07 0 0 7449

nézz körül pl decathlonban.

 Nekem mares van... akciósan vettem kb 3 éve 7 e ft ért....

Előzmény: scoobydoonet (7448)
scoobydoonet Creative Commons License 2011.07.07 0 0 7448

Sziasztok,

 

Szeretnék beszerezni magamnak egy  SNORKELING szett-et milyen árban kell gondolkozni, és hol érdemes vásárolni?

Kezdő vagyok és nyaralás alatt szeretném kipróbálni majd.

 

Köszönöm előre is.

k9duli Creative Commons License 2011.04.11 0 0 7447

Mivel nincs tapaszalatom így nem tudom hitelesen fogom e agyondicsérni az uj pipát.

Persze én is használtam már síma pipát.De ennek aztán semmi szelepe nem volt meg hullám törője se..sőt még a csutora része is allergén volt teljesen:)

Talán még sugárfertőzőtt is:)

 

De hátha valakinek van már tapasztalata.

Így kivárok még.

 

jee_c Creative Commons License 2011.04.09 0 0 7446

Sznoriból még csak nem is aszelepset szoktam használni, szóval a legegyszerűbb fajtát. Mondjuk általában az írt mélység alá szoktam merülni, még nézelődéshez is.

 

Egyébként még nem hallottam erről a típusról, megoldásról. Ha esetleg vennél. és kipróbáltad, jó lenne, ha megosztanád a tapasztaléataidat!

Előzmény: k9duli (7445)
k9duli Creative Commons License 2011.04.08 0 0 7445

Olyan kérdésem lenne hogy van ez az új snorkel ami 3,5méterig nem engedi be a vizet.

 

Van e valakinek tapasztalata, valóban ennyire jó, és megéri a pénzét?

Vagy felesleges új opció? Mert amúgy sem tökéletes?

 

 

Síma szelepeses gondolkodom vagy ezen a legújabb fejlesztésen csak nem tudom megéri e a plusz 3e pénzt.

 

Esetleg márka, termék, vagy bolt ajánlásokat is szívesen fogadok.

 

tzuiop Creative Commons License 2011.03.23 0 0 7444

Sokat változott Matyi! Komolyabb itt, mint négyszemközt! :D Azt hiszem be fogja törni őket.

Előzmény: jee_c (7443)
jee_c Creative Commons License 2011.03.23 0 0 7443

Belenéztem a weben. Jól csinálták, Matyi is, sztem. A kedvéért bele fogok nézni a héten még, jó látni, hogy kicsit leszabályozzák azt a hűdenagy önállóságot és egoizmust egyes lakókban.

Előzmény: jee_c (7442)
jee_c Creative Commons License 2011.03.23 0 0 7442

(na jó, akkor belenézek maj')

Előzmény: tzuiop (7440)
jee_c Creative Commons License 2011.03.23 0 0 7441

Ne má! :)

 

akkor kő kövön nem maradnak! :)

Előzmény: tzuiop (7440)
tzuiop Creative Commons License 2011.03.23 0 0 7440

Matyi van a Való Világban, mint kiképző tiszt! :)

jee_c Creative Commons License 2010.11.15 0 0 7439

(Kicsit megkésve...)

Hárman szoktunk lenni, de volt már több is, amíg nem disszidáltak egyes tagjaink (egyik srác Ausztráliában, másik meg Cipruson lakozik mostanság) Az egyetlen rendszeresen edző leányzó pedig anyai örömök elé néz, szóval ő sem edz.

Előzmény: tzuiop (7436)
Nadia91 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 7438

Sziasztok!

 

Másodéves hallgató vagyok és marketingkutatást kell végeznem búvárfelszerelés témában. Összeállítottam egy kérdőívet és óriási segítséget jelentene, ha kitöltenétek!

 

a kérdőív linkje:

 

http://ripet.hu/feedback.php?kid=k1wa3fxbzgbq6u99

 

Előre is köszönöm!

 

Nadia91

Zolysys Creative Commons License 2010.10.21 0 0 7437
Kicsit késve...

1: Van szinte mindenhol De pls nem felszedni és elpusztítani. Én a srácaimnak kihozom megmutatom és irány vissza :)

2: képpel könnyebb lenne

3: Bíborrózsa. Csak ha valaki nagyon érzékeny rá Egyébként nagyon szépek :)

4:Elkerülni őket... Én eddig 1 x találkoztam egy nem kicsivel.. kb 2006 ban
És akkor életemben először egy tengeri teknős úszott el alattam :)
Előzmény: Fehérpárduc (7427)
tzuiop Creative Commons License 2010.10.07 0 0 7436
Augusztusban eltört a karom és most 8 hét no sport után elég ramaty a kondim mindenhez. Igyekszem kocogni újra, hogy helyre tegyem magam.
Hányan edződtök ott reggelente?
Előzmény: jee_c (7435)
jee_c Creative Commons License 2010.10.07 0 0 7435
Azt el is hiszem! :)
A nagy "dzsemmelés" közepette nem gondoltál rá, hogy lekocogj közénk vmikor? :) Kedd, csütörtök reggel 6:30-7:45-ig vagyunk a Hajósban a benti 25-ösben. Bár a régiek közül gyak. senki sincs.. Az Adrián jobban előfordulunk mindegyik AH generációból (Gyuró, Jules, Levente, Umbi - sajna én mostanában keveset voltam a csapattal, meg külöbnben is)
Előzmény: tzuiop (7434)
tzuiop Creative Commons License 2010.10.04 0 0 7434
Nekem volt olyan anno a Komiban, hogy fejjel lefelé apneázva addig szívtam a levegőt az arcomból ameddig csak tudtam, a helyére meg víz és az Esutach kürtbe is rendesen bement, mert benyomtam oda is egyenlítés szerű préseléssel. Jó nagy faszság volt !:)
Előzmény: jee_c (7433)
jee_c Creative Commons License 2010.10.04 0 0 7433
Helló, visszaegyenlíteni nem kell, mivel feljövetelkor az arcüregben, homloküregben, de legfőképpen a közép fülben levő nagyobb nyomású levegő magától távozik. Amennyiben megfázás miatti trutymó miatt ez nem tud megtörténni (ez inkább készüléskes esetben fordul elő, szabadtüdős esetben gyors felemelkedés miatt jobban ki tud jönni, még ha gátolná is valami), akkor nagyon csúnya fej/arcfájást okoz. Sajnos már volt ilyenben részem (készülékes túra utolsó naján). Három napig szívtam vele, nagyon rossz volt, nem kívánom senkinek. Szabadtüdős esetben ez nem szokott előforsulni, nem hallottam még ilyen blokkról.

Víz: talán olyasmi lehetett, hogy egyenlítéskor vízet nyomtál valamilyen arcüregbe/középfülbe - talán, és az tudott egyszer csak kijönni. (csak találgatok)
Előzmény: QQ (7430)
Boarhunter Creative Commons License 2010.09.30 0 0 7432
Így jártam én is. Éppen egy ajándékboltban b.sztuk el az időt az asszonnyal Viren, lehajoltam valami kis kosárkához tengeri csillagokat nézegetni oszt elkezdett dőlni a víz az orromból. Kiváló ürügy volt volt elmenekülni a bazársorról, kiültem a kocsiba zenét hallgatni amíg a zasszony nézegette a sok vicket-vackot.
Előzmény: QQ (7430)
QQ Creative Commons License 2010.09.16 0 0 7431
szia, nekem malwares risztast adott a linkre a virusirtom
Előzmény: Törölt nick (7429)
QQ Creative Commons License 2010.09.16 0 0 7430
Lehet hulye kerdes de mikor a buvarok jonnek fel akkor fujas helyett szivnak?
Mert ugy akkor vissza fele kell egyenliteni nem?
Snorizaskor feljovetelkor sosem egyenlitek. Lehet akkor is kell?
Egyszer elofordult hogy snorkel utan egy nappal setalunk az tomott ovarosban egyszer csak elkezd folyni az orrombol a viz, de mint a vizfolyas vagy fel percig folyt. En meg azt hittem elfolyik az agyvizem vagy valami hujeseget mert nagyon megilyedtem amikor lattam hogy nem all ell. Aztan leesett hogy az arcuregem megtelt vizzel es csak a visszaegyenlites hianyanak tudtam be, csak tudnam hol ment be a viz.
Tudtok erre okosat mondani mit csinaljak hogy ne forduljon elo?
Előzmény: jee_c (7421)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!