Keresés

Részletes keresés

Mr_Fusion Creative Commons License 2005.03.08 0 0 641
Nagyon jó... :)))

Ez a snowalien variáns (a predalien mintájára), ami a hóember+facehugger kombináció eredménye. A leküzdéséhez leginkább ajánlott fegyver: hajszárító...
Előzmény: taligamajom (640)
taligamajom Creative Commons License 2005.03.07 0 0 640

szóval itt:

 

Alien vs Gábor

Előzmény: taligamajom (639)
taligamajom Creative Commons License 2005.03.07 0 0 639

ne má,

Előzmény: taligamajom (638)
taligamajom Creative Commons License 2005.03.07 0 0 638
Az Alienek már a Tátrában vannak! Itt látható egy kifejlett példány, amint túratársamra támad :)
iloz Creative Commons License 2005.01.31 0 0 637

Ha valakinek nincs türelme végignézni a teljes filmet, itt az Alien I félperces változata:

http://www.angryalien.com/0704/alienbunnies.html

warr Creative Commons License 2005.01.26 0 0 636
Itt mindent megtalálsz róla magyarul: http://dcportal.hu/
Amúgy ez tulajdonképpen egy fájlcserélő program, és teljesen illegálisnak számít, így sem én, sem az ismerőseim nem használom/használják :-)
Előzmény: tamerlan (635)
tamerlan Creative Commons License 2005.01.26 0 0 635
SziA warr! Mi a neve a neten ennek a DC-nek,hogyan lehet megtalálni?
Előzmény: warr (626)
tamerlan Creative Commons License 2005.01.26 0 0 634
ne nézd és pont.
Előzmény: california dreaming (633)
california dreaming Creative Commons License 2005.01.10 0 0 633
Az AVP-hez hasonló ostoba, semmitmondó filmek ellen kellene petíciót létrehozni. :)
Előzmény: MyKMaN (607)
california dreaming Creative Commons License 2005.01.10 0 0 632
otthon néztem meg.. már a vége felé tartott amikor olyan érzésem támadt mintha még el sem kezdődött volna a film... 0 volt az egész
Előzmény: Daikini (621)
california dreaming Creative Commons License 2005.01.10 0 0 631
Vagy elpusztult. R. Scott mondta még az első film sikere után, hogy az Alienek (a kifejlett harcosok) kb. egy-két napig élnek. Aztán erre a Bolygó neve Halál rácáfolt de tény, hogy Cameron nehezen tudta volna megmagyarázni miért vannak még mindig életben. A királynőről nem is beszélve. Mindenesetre ezzel a lassuló életfunkciókkal magyarázzák még a Nyolcadik utas a halálban lassan mozgó idegent (amikor előmászik a mentőkabin falából). Az imdb.com-on mindesetre hatalmas vita volt róla.
Előzmény: Mr_Fusion (630)
Mr_Fusion Creative Commons License 2004.12.31 0 0 630
Lehet, hogy elkószált valamerre. :)
Nagy az a bolygó, ő meg ki tudja meddig üldögélhetett (volna) egyedül egy tök üres hajóban, így inkább elment körülnézni. Aztán vagy talált valami érdekeset, vagy elpusztult, vagy hibernálta magát (mintha valahol említették volna, hogy képesek nagyon hosszú ideig életben maradni csökkentett életműködésű állapotban).
Előzmény: cseya (629)
cseya Creative Commons License 2004.12.30 0 0 629
Lehet hogy már volt szó itt róla a fórumon, de nem tudom feltünt-e valakinek, hogy az idegen űrhajón az elefántszerű lényből (akinek csak a holttestét csodálhattuk meg) kibújt idegen nem vette a fáradtságot sem a Nostromo látogatóinak, sem az LV-426 telepeseinek üdvözlésére...
warr Creative Commons License 2004.12.06 0 0 628
Előbbihez kell egy XVid codec, mondjuk innen: http://www.xvidmovies.com/codec/
Előzmény: Hal6atlan (627)
Hal6atlan Creative Commons License 2004.12.06 0 0 627
Szia! XVid és Avi közt mi a különség?
Előzmény: warr (626)
warr Creative Commons License 2004.12.04 0 0 626
DC-n konnyen megtalalod XVid-es Avi-ban, 700 mega korul van.
Előzmény: PREDATORS (625)
PREDATORS Creative Commons License 2004.12.04 0 0 625

Sziasztok !

 

 

Szeretném letölteni a filmet a netről, de nem tudom. Kérném,hogy akinek esetleg megvan az küldje át tömörítve. Nagyon köszönöm előre is.

 

 

 

erre a mail-re : compactnet@axelero.hu

Daikini Creative Commons License 2004.11.11 0 0 624
Sajnos a keszituk ultrabrutal szupernyami nagyontrendire akartak csinalni, es az egesz filmbol sugarzik ez az erolkodes hatasvadaszattal, olyannal ami meg Frei Tamastol is gyenge. Csak abban remenykedem, hogy meg egy ilyen gany ember nem csinal belole folytatast.
Előzmény: Mr_Fusion (623)
Mr_Fusion Creative Commons License 2004.11.11 0 0 623

Nem az 50. percnél felejtették el, hogy arrafelé hideg van, hanem az 5.-nél. Mikor kint beszélgetnek a hajó fedélzetén, senkinek nem látszik a lehelete... :)

 

Egyébként tényleg sajnálatos, hogy ez lett belőle. A ragadozókat nagyon legyengítették, nekem úgy rémlik, hogy eredetileg néhányan simán bedarálnak egy kisebb idegen bolyt energiafegyverek nélkül, a páncéljukat/fegyvereiket nem oldja az idegen sav, (viszont a maszk meg nem csak dísznek van rajtuk, ugyanis metánlélegzők, így nem kezdenek el maszk nélkül szaladgálni) stb.

Ráadásul így, hogy Weyland (külső szemlélő számára) tisztázatlan körülmények között meghalt/eltűnt, és elvileg senki más nem tudott arról, mi is történt ott, az sem áll meg, hogy a W-Y e miatt az eset miatt kezdte el megszállottan keresni az idegeneket (bár lehet, hogy nem ez volt a szándékuk, de ha már ebbe az irányba indultak el, logikusnak tűnt volna beleszőni az egész sztori indító momentumát).

 

Azért reménykedtem, hogy nem lesz igazam, de alapvetően én sem számítottam többre. Nem is kaptam többet, sajnos. :(

Előzmény: Daikini (621)
Daikini Creative Commons License 2004.11.10 0 0 622
Jajjajajajajjjjj kihagytam, hogy a filmet bargyu humor tette meg elvezhetobbe, es ereztette velem, hogy ismet rossz helyen, rossz idoben. Szoval ennyi.

Azt hiszem azok elveznek igazan, akik szeretik a manga filmek azon agat, amiben a ket fohos elorditja magat: - NEKEM 6000-es erom van! - NEKEM 10000-es!!!!! - egymasnak esnek.
Előzmény: Daikini (621)
Daikini Creative Commons License 2004.11.10 0 0 621
Na hat megneztem az AVP-t... mondjam azt, hogy kar volt a 600 Ft-ert? Nem, azt hiszem tanultam belole. Legkozelebb hallgatok a megerzeseimre. Elore sejtettem, hogy nyomaba sem er majd a ket eredeti forrasnak, es kar, hogy megcsinaltak.

Gondoltam az lesz, hogy jon az élien azt vicsorogva hogy hörrr, aztan jon a predátor, o is aszongya hörr, aztan az élien jön: HÖRRRRR, rakontraz a predátor: HÖÖÖÖÖÖRRRRRRRRR, es osszecsapnak, szemeznek, a nezo elvezi a veletlenul sem gondolkodtato 100% latvany filmet. Nehany oszlopot kidontenek verekedes kozben, hogy azt higyjuk a diszlet aztan sokba kerulhetett. Na es kellett bele egy kis erzelem, csipetnyi lámúr, valamennyi harcos becsulet, hogy mutassak: ennek a filmnek bizony komoly mondanivaloja van.

Ja es hogy rosszat is mondjak a filmrol, tele van zavaro targyi es jozan paraszti tevedessel. Ugy az 50. percnel elfelejtettek, hogy -50 fokban jatszodik a film, es a fohos csaj a vegen egy szal trikoban szaladgal (kell mutogatni a melleit, mert igy lehet a ferfi nezoszamot novelni.), beletettek egy olasz jopofi pasit (igy lehet novelni a noi nezok szamat). Ami ezek utan zavart, hogy Bruce Willice, Pamela Anderson es DiCaprio sehol nem szerepelt, pedig ebbe a tortenetbe siman bele lehetett volna oket is passzirozni. Na mindegy.

Aki szerette akar a Predator akar az Alien vonulatot, ne nezze meg, csak a szive es a penztarcaja verzik majd.
Előzmény: Inner Circle (616)
ZooLee Creative Commons License 2004.10.29 0 0 620
Sziasztok,

Van-e valakinek arra ötlete, hogy honnan lehetne beszerezni az AvP regényeket sorozatban? A könyvesboltokban csak a háború lesz, az előző kettő már sehol sincs. Néztem jó pár antikváriumot, de ott sem volt.

Köszi, ZooLee
wizardry8 Creative Commons License 2004.10.29 0 0 619
Ez egy nagyon hüje rajz. Szerintem az alienek simán lealáznák a hüje jediket a hüje erőjükkel együtt.
Előzmény: Inner Circle (616)
mcdugo Creative Commons License 2004.10.25 0 0 618
komolyan mondom!
mcdugo Creative Commons License 2004.10.25 0 0 617

Eladó Alien pólók, ritka Alien könyvek és képregények! Sok ritka darab is van köztük! Látogass el!!!

   http://mcdugo.fw.hu  

Tetszeni fog a kínálat!

Érdeklődni lehet a mcdugo@coder.hu címen!

Inner Circle Creative Commons License 2004.09.28 0 0 616

Az Alien vs. Predator mintájára lehetne Alien vs. Star Wars is. Eredmény: http://www.extra.hu/gtv/aliens_vs_starwars.jpg

:o)

Inner Circle Creative Commons License 2004.09.28 0 0 615

Viszont egy későbbi Predator-könyvben (Hőhullám New Yorkban, vagy efféle) meg Thomas Weyland az alapító csóka, és igazából Schwarzenegger karaktere az első Predator-filmből.

Előzmény: warr (603)
emceje Creative Commons License 2004.09.20 0 0 614

Megneztem...Vegyes erzelmeim vannak.

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.02 0 0 613

egy az egyben resident evil, csak most eppen alienekkel meg par predatorral. ideje lenne, ha vki szolna andersonnak, hogy alljon le a rendezessel, mert semmi ujat nem tud nyujtani. mi tobb, ennyi nyulast is reg lattam mar, mint ebben az alkotasban. na, de most komolyan, hol van ez a film az alienshez kepest? sehol... az a baj, hogy magabol az avp-bol lehetett volna egy nagyon jo filmet csinalni. igy viszont nem lett tobb mint egy konnyen felejtheto akciofilm.

Előzmény: Gundark (612)
Gundark Creative Commons License 2004.08.25 0 0 612

Na mi van? Senki nem néz filmet? Éljenek a Predalienek :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!