Keresés

Részletes keresés

u.hu Creative Commons License 2007.02.20 0 0 657
Hétvégén ,,somá"-zom, / Nikon 400  fix tele / oszt még nem tom, mennyi pénz marad, oszt megbeszéljük.
Előzmény: ..::Röno::.. (655)
u.hu Creative Commons License 2007.02.20 0 0 656
Nem azt kérdeztem?
Előzmény: ..::Röno::.. (655)
..::Röno::.. Creative Commons License 2007.02.20 0 0 655

Annyit írtam?

Előzmény: u.hu (654)
u.hu Creative Commons License 2007.02.20 0 0 654

Én is érdeklődő kedvemben vagyok, 45 e. azért az 500-ért?

Előzmény: ..::Röno::.. (652)
10d-t Creative Commons License 2007.02.20 0 0 653
Mindig érdekel minden! :)
Előzmény: ..::Röno::.. (652)
..::Röno::.. Creative Commons License 2007.02.20 0 0 652
Látom ma nagyon érdeklődő kedvedben vagy. :)))
Előzmény: 10d-t (651)
10d-t Creative Commons License 2007.02.20 0 0 651
köszönöm szépen.
nagyon profi szerko!
sajna nekem töredékére sincs penzem, ugyhogy marad a fehér lapok, kartonok világa :)
üdv: M
Előzmény: garfieldka (650)
garfieldka Creative Commons License 2007.02.20 0 0 650
Gyári minden.


Előzmény: 10d-t (648)
alex69 Creative Commons License 2007.02.20 0 0 649

mennyibe kerül DSLR EOS hoz az átalakító gyűrű ?-olyan kéne amelyik melett a fókuszvisszajelzés működik!

mennyibe kerül 1,4, 1,8 és a 2,8 50 es Zeiss obik?

10d-t Creative Commons License 2007.02.20 0 0 648
köszönöm a segitseget!
a reflektorokrol esetleg tudnal kepet mutatni?
sajat epitesuek avagy gyariak?
üdvözlettel: M
Előzmény: garfieldka (646)
tánczika Creative Commons License 2007.02.20 0 0 647

Szia!

 

Csóró vagyok, de kell!:)

Mond az árat. Hova valósi vagy? Én Szfvár-Budaörs útvonalon tudom átvenni személyesen, amúgy posta, ha megfelel. (előre utalnám a vételárat+postaktg-et)

 

Üdv,  Zoli

Előzmény: papugaja (645)
garfieldka Creative Commons License 2007.02.20 0 0 646
Ami termékeket itt mutatok be, azok fotózásával nem sokat vacakolok.

Egy 50 cm széles, 100 cm hosszú fehér, 2-3 mm vastag műanyag lap van egy vékony fémpálcákból készült keretre téve. A lap vízszintesből ívesen meghajlítva, s így ez egyben háttérként is szolgál.

Ezeken a képeken általában a lap felfelé ívelő részét nem szoktam bevilágítani, ezért a tárgy fehérből szürkébe átmenetes térben látszik.

A világítás két oldalt elhelyezett, 30 cm átmérőjű reflektorból jön, melyek mindegyikében 3 darab 25 W-os energiatakarékos, napfény érzékenyítésű fénycső van. Ezek egyenként kapcsolhatók. A keresőben ellínőrzöm a világítást. Ha árnyékot is szeretnék, akkor egy vagy két égőt az egik oldalon kikapcsolok. A reflektorok előtt a rávaló, gumival felerősített fehér nylon diffúzor van. Ha keményebb fény kell, akkor ezt leveszem.

A tárgyasztal fehér lapja alulról is átvilágítható. Erre mellékelek egy példát. A gondolat még nincs befejezve, de ezt a kriglit valahogy így fogom majd végleges képpé formálni.

Előzmény: 10d-t (638)
papugaja Creative Commons License 2007.02.20 0 0 645
Nekem van egy erredetti Asahi Co. Mit ér meg neked?
Előzmény: tánczika (644)
tánczika Creative Commons License 2007.02.20 0 0 644

Sziasztok!

 

keresek akármilyen (Zenit, Practica, stb) M42 bajonettes gépvázhoz sapkát. Van egy m42-es háromszorozóm és nincs hozzá első kupakom, csak hátsó (mivel az ugyanolyan, mint az objektívek hátsó kupakja.)

Segítségeteket előre is köszönöm, mail publikus!

 

Üdv,  Zoli

..::Röno::.. Creative Commons License 2007.02.20 0 0 643
A nagy sikerre tekintve még egy AKCIÓ! :)

Tehát, eladó Pentacon 500/5.6 (M42-s vég) szép állapotban, tokjában, Ár: 45e Ft

(kérésre küldök tesztfotókat)

Mail publikus.

 

Tapika1 Creative Commons License 2007.02.20 0 0 642

Keresek Zenitar 16mm-es optikát M42 véggel+M42-EOS átalakítóval !

 

Az ajánlatot az andras@smlogistic.hu mail-ra várom !

 

Üdvözlettel: Tapika

gabor01 Creative Commons License 2007.02.20 0 0 641
A 4 féle K-sról tudsz valami összehasonlító táblázatot?
Előzmény: sefotos (633)
garfieldka Creative Commons License 2007.02.20 0 0 640
Délután leszek, majd írok.
Előzmény: 10d-t (638)
Csupachip Creative Commons License 2007.02.19 0 0 639
Eladó egy eos-m42 adapter
6.000 Ft
voda3602908
P é c s C i t y
10d-t Creative Commons License 2007.02.19 0 0 638
szia Garfildka,
milyen technikaval csinalod az ilyen targyfotokat?
ha nem titok :)
üdv
Előzmény: garfieldka (635)
Zool_K100D Creative Commons License 2007.02.19 0 0 637
Értem... Mail ment.
Előzmény: garfieldka (635)
Zool_K100D Creative Commons License 2007.02.19 0 0 636

Vaterán vettem. 2,5K lesz Postával.

 

Előzmény: sefotos (633)
garfieldka Creative Commons License 2007.02.19 0 0 635
A vázból az adaptert egy kulcs segítségével lehet kivenni.

Előzmény: Zool_K100D (634)
Zool_K100D Creative Commons License 2007.02.19 0 0 634

Ok, otthonról írok majd mailt.

 

Amúgy ez a kulcsos mit jelent? Máshol is láttam már.

Előzmény: garfieldka (632)
sefotos Creative Commons License 2007.02.19 0 0 633

45/25 a felbontása.

Ennel csak a HELIOS-44M-7 a jobb, annak 50/30 (vonalpár /mm középen és szélen.) Nekem ilyen is van.

Tehát megint irreálisan olcsón vettél Soóséknál, ők a vevők pártján állnak.

A Helios-44 58/2 M42 obikból 8 féle létezik. Kb. 4 db K bajonettel is van.

Előzmény: Zool_K100D (628)
garfieldka Creative Commons License 2007.02.19 0 0 632
Nekem van néhény M42/K-s adapterem. Japán, új, kulcsos, nemrég vettem. Sosem használtam, tehát nincs tapasztalatom vele. Ha érdekel, írj mail! Holnap csak délután leszek, akkor válaszolok.
Előzmény: Zool_K100D (631)
Zool_K100D Creative Commons License 2007.02.19 0 0 631
Valaki akkor tud esetleg olyat, amivel lenne végtelen is?
bmwr12 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 630

Volt a kezemben olyan, ami az obira jó volt, de a gépben mozgott, lötyögött.

Ez hiba !

Előzmény: Zool_K100D (628)
gabor01 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 629

Nem rossz bolt, ez az egyik jobbik fajta.

Az adpter használható, de nem lehet vele végtelenre fókuszálni.

Előzmény: Zool_K100D (628)
Zool_K100D Creative Commons License 2007.02.19 0 0 628

Üdv!

 

Utólagos kérdés bár, de egy 2/58, HELIOS-44M-6 kétezer forintért ugye nem volt rossz bolt.

 

Illetve. Vaterán Kentex49 nevű eladó által forgalmazott PentaxK-M42 adapter milyen tulajdonságokkal bír? Van valakinek tapasztalata?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!