Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.05 0 0 7

Mondjuk a pénznek itt is van szerepe, mivel segítségeket lehet vásárolni tallérért. A segítségek nem a játék végén kapható tallérokért jönnek, hanem jutalomból, illetve SMS-be vett tallérokért.

Ha megnézed a triviadort, akkor lesz fogalmad a dologról, bár ez azért más.

Előzmény: Flextronics1 (6)
Flextronics1 Creative Commons License 2013.05.05 0 0 6

Hmm, már nagyon kíváncsi vagyok rá. Örülök, hogy holnap nem délutánra, hanem éjszakára megyek csak dolgozni. Szinte biztos vagyok benne, hogy 2-re nem készül el a dolog, de azért a délután folyamán még lesz idő kipróbálni. Azért az ottani fórum nekem szimpatikusabb, barátságosabb, mint ez, de majd megszokjuk, mint minden új dolgot. Biztos lesznek fujjogók, hisztizők, mint mindig, de próbáljunk meg pozitívan hozzáállni, és nem minden kis apróság miatt egyből háborogni a régiért. 

 

Egyébként nekem az Amerikai honfi tetszett pár éve, legalábbis a színe, olyan volt mint a mostani, csak kékben, tök szép volt. :D Ja, meg ott lehetett pénzben is játszani, de hamar vége lett a dolognak... De volt Magyar moderátor is. :) 

Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.05 0 0 5

:)

Nem olyan rossz mint az előzetes információk alapján vártam, tény hogy a várazás előnyt jelent. Nekem a vep hiányzik, de sebaj (ahogy Laca820 mondaná). A grafikának vannak jó vonásai, meg khm.... nem annyira jók is. Úgy érzem, hogy támogatja az egynickes játékot, és nagyon tetszik, hogyha különszobát játszol robotokkal, azok majdnem azonos erejűek veled. Ezt a régiből nagyon hiányoltam. Tehát jól lehet gyakorolni stresszmentesen.

Előzmény: Flextronics1 (3)
Flextronics1 Creative Commons License 2013.05.05 0 0 4

Szerintem csak szarkazmus, hogy ma nyitottam, mikor még nem tudjuk hogy néz ki, nem pedig holnap délután. :)

Előzmény: Törölt nick (2)
Flextronics1 Creative Commons License 2013.05.05 0 0 3

Ebből rám csak a fiatal, és a játékos illik.. :D

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.05 0 0 2

láttad? hol?

Előzmény: 11 S (0)
Törölt nick Creative Commons License 2013.05.05 0 0 1

A fiatal, gyors, agresszív játékosok terepe lesz.

Előzmény: Flextronics1 (-)
11 S Creative Commons License 2013.05.05 0 0 0

Nekem kifejezetten tetszik.

Előzmény: Flextronics1 (-)
Flextronics1 Creative Commons License 2013.05.05 0 0 topiknyitó

Kíváncsi vagyok, mit gondoltok, kinek hogy tetszik? Észrevételek, hozzászólások.
Igen, direkt egy nappal korábban nyitottam egyébként. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!