Keresés

Részletes keresés

újmóni Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449506

Szerinted nem az a normális....?

Hogy a 95%-é a prioritás, az 5% meg.......

 

Egyébként szinte biztos vagyok benne, hogy homoszexuális párok nem (sem) kérnek cigánypurdét.

Előzmény: nünüke88 (449501)
Detonátor Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449505

Forgács Pisti pénteki előadása nincs meg sehol? Oroszé?

Előzmény: Detonátor (449498)
újmóni Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449504

Feladta magát, úgyhogy lécci ne nyergesezz! Mostantól Ny. Zoltán.

 

 

:-DDD

 

pöcsköszörűzés

 

 

:-))))))))  Élvezted, ahogy az arcodba csap a tavaszi szellő, igaz? :-)   Annyira finom volt, tényleg ideje volt már. :) Én is hatalmasat bringáztam.

Előzmény: Detonátor (449498)
alilo Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449503

"Eleve a betegségek és az elhajlások is a természet termékei".

Így igaz - de melléktermékek..."kollaterális" jelenségek, amelyek nem viszik előbbre az evolúciót.

Előzmény: nünüke88 (449495)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449502

"Én is elég világosan fogalmaztam, azt hiszem: ha heteró és meleg pár is pályázik ugyanarra a gyerekre, a heteróé a prioritás."

 

És ez így van jól!

Remélem ebben Te sem kételkedsz!?

Előzmény: nünüke88 (449501)
nünüke88 Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449501

Én is elég világosan fogalmaztam, azt hiszem: ha heteró és meleg pár is pályázik ugyanarra a gyerekre, a heteróé a prioritás.

Előzmény: csekelyke (449499)
nünüke88 Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449500

Ez meg egy hsz Nyerges-ügy kapcsán

 

Miért van az az érzésem, hogy az ilyen sajnálatos bűntényeket egyes nácik sunyi módon arra használják, hogy saját perverz, pszichopata fantáziájukat szabadon engedve erőszakra buzdítsanak a kisebbségek ellen? Nem lehet, hogy inkább alaposan ki kellene elemezni és megérteni a nők ellen irányuló erőszak mozgatórugóit, pl. a patriarchális szokásokat, a diszkriminációt, az intoleranciát, a súlyos gazdasági gondokat, a szegénységet, tömeges képzetlenséget, munkanélküliséget, a jogállam és a rendőrség szétesését, és úgy általában a fasizmust és nácizmust – egyszóval ezt az egész rothadó zsákutcát, amit Magyarországnak hívnak?

 

A gond, hogy már az is rasszizmus, ha megemlítjük, hogy bizonyos kisebbségeknél a nő nemigen van emberszámba véve, tisztelet a kivételnek.

csekelyke Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449499

Nünüke!

 

Ne adj olyat a számba, amit nem mondtam. Eléggé világosan fogalmazok! A 4-10 éves gyerekért egyedülálló biztosan, de megkockáztatom még homoszexuális is sikeresen jelentkezhet!

Nem jelentkeznek. Marad az intézet.

"Mindezt a "többség" intoleranciája miatt."

Ezt meg ne rajtam kérd számon!

Ha a többség az én toleranciámmal, etikámmal rendelkezne, könnyebben élnénk!

A gyakorlatot írtam le, nem az elméletet, mert még homoszexuális sem vágyik súlyosan fogyatékos cigánygyerekre.

Sajnos belőlük nagyon sok van.

Mellesleg engedtessék meg, hogy a kevés csecsemőket egészséges házaspárok vegyék elsősorban magukhoz!

Talán szólj a boldog, boldogtalannak, hogy időben, szülés pillanatában mondjon le a gyerkéről, a terhességére figyeljen oda, lehetőleg ne az apjától essen teherbe!

Akkor jut majd a homoszexuálisoknak is!

 

 

Előzmény: nünüke88 (449489)
Detonátor Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449498

Üdvözlök Mindenkit! Történt valami érdekes az utóbbi 2 napban? (A rádióban halottam, hogy Nerges cigány föladta magát.) Tegnap családi összejövetel, ma bringázás, pöcsköszörűzés, (Tele volt Mátrafüred, mint a déli busz. Az abasári kis kábolnánál szokás szerint megálltam pihizni, kinyújtózzni, elszívni egy cigit.) Foci a fiammal az udvaron. A fű meg nő, mint állat, azt majd a jövő héten. :-)

 

Volt valami kérdés hozzám?

nünüke88 Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449497
Előzmény: Velo Rex (449493)
h_g Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449496

Az bizony.

 

Előzmény: Velo Rex (449493)
nünüke88 Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449495

OFF

Javaslom neked is, olvasd el lentebb, amit az állatokról írtam. Nem olyan természetellenes ez, mint amilyennek tűnik. Eleve, a betegségek, elhajlások is a természet termékei.

ON

Előzmény: h_g (449491)
h_g Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449494

Általánosságban maradó követelésekkel nem sok értelme van egy ilyesféle megmozdulásnak. Annyira konkrét követeléssel kellene ilyenkor kiállni, hogy "e helyett a jogszabály-szöveg helyett ezt szeretnénk".

Előzmény: csekelyke (449487)
Velo Rex Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449493

Jó példa rá a pozitív diszkrimináció.

 

Előzmény: h_g (449491)
nünüke88 Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449492

Marha gáz ez az önfeladás. Egy kiemelt ügy tetteséről van szó, és ki tudja, mikor kapták volna el, ha nem adja fel magát...

Remélem, a szállásadója a maxot kapja bűnpártolásért. Ideje valahogy kiirtani ezt a cigánybecsületet, hogy ne fogják egymás pártját, amikor bűncselekményről van szó. Ideje példát statuálni.

Előzmény: csekelyke (449487)
h_g Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449491

"Fasza társadalomaz, ahol boldog/boldogtalannak lehet gyereke, ha megcsinálja, jóformán azt tehet vele, amit akar, mire kiemelik a "családból""

 

Ez a biológia által meghatározott út. Rengeteg példa mutatja, hogy nem veztet jóra, ha egy társadalom túlságosan felül akarja bírálni a természetet.

 

Előzmény: nünüke88 (449489)
nünüke88 Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449490

Na és hogy nézne ki az általad nyilván jobban preferált konzervatív beállítottságú társadalom? Gondolom, a "buzik" kénytelenek lennének a nyomása alatt játszani a heterót egy családban, stb.

Az én szemléletem nem kifejezetten lib, mert sok lib dolog van, amit elítélek. Spec. a melegházasság, meleg örökbefogadás nem ilyen, persze, bizonyos keretek ott is kellenek. (Az egyházak nem kényszerítése a szentségnek tekintett egyházi esküvőre, a heteró örökbefogadók preferálása.)

Na de én mostantól tényleg visszakanyarodok ON-ékhoz.

Előzmény: Törölt nick (449473)
nünüke88 Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449489

Szóval, a 4-10 évesnek jobb maradni az intézetben (mivel pont ők lennének a melegek számára örökbefogadhatóak azáltal, hogy nem tolonganak értük a heterók, és annál a gyereknél, ahol heteró és meleg jelentkező is van, a heteró élvezne előnyt).

Mondod ezt a mai intézeti viszonyok ismeretében. Mindezt a "többség" intoleranciája miatt. Nagyszerű. Fasza társadalomaz, ahol boldog/boldogtalannak lehet gyereke, ha megcsinálja, jóformán azt tehet vele, amit akar, mire kiemelik a "családból", az inzézeti viszonyok olyanok, amilyenek, de más embereknek meg nem, csak azon okból, hogy nem az ellenkező nemhez vonzódnak.

Inkább menjen 18 éves korában az út szélére, mintsem olyan nevelje fel, aki a társadalom által "normálisnak" nevezett kategóriába nem fér bele. Ja, és a hiba nem a társadalomban van. Pfff.

Előzmény: csekelyke (449485)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449488

Pont.

Előzmény: alilo (449486)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449487

"Feladta magát a pécsi polgármester lányának feltételezett támadója

...

A lányt ért atrocitás is szerepet játszott abban, hogy múlt csütörtökön mintegy 250 ember tüntetett Pécsen az erőszak ellen és a közbiztonság javításáért.

Csizmadia Andrea főszervező a résztvevőkhöz intézett beszédében az hangsúlyozta: szükség van Pécs közbiztonságának javítására. „Szükség van lépésekre annak érdekében, hogy a nők biztonságban érezhessék magukat, ha kimennek az utcára” – mondta. Hozzátette: az elmúlt időszak eseményei arra döbbentették rá, hogy bárhol, bárkit érhet atrocitás."

http://www.168ora.hu/itthon/feladta-magat-pecsi-polgarmester-lanyanak-feltetelezett-tamadoja-112678.html

 

Andrea feltalálta a melegvizet!...:-((((

Mégha tudná, hogy ez egyre gyakoribbá válik, ha továbbra is a lázas semmittevés folytatódik....

alilo Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449486

Teljesen egyetértünk, Csekélyke: erről van szó. A végén beleroppanna az a gyermek (már nem gyermekként..) akinek annyi jót akartak.

Előzmény: csekelyke (449485)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449485

"És persze az óvodai, iskolai környezetben: katasztrófa. Ezért mondtam: a homoszexuális kondíció már egyéni és párkapcsolati keretben is különleges intelligenciát, adaptációs- és kompromisszumkészséget. ha tetszik: bátorságot igényel. Ha már így alakult és felnőtté lett benne valaki, élje meg - így, de gyereket...azt ne engedjünk belevonni. "

 

Hiába "tökéletes" a homoszexuális pár, felvállaló, bátor, a társadalom ma még nem fogadná el a GYEREKÜKET! Rajta csattanna minden negatívum, ő lenne a célpont. Ebbe hamarabb belehalna, mint a homoszexuális szüleibe!

Előzmény: alilo (449482)
alilo Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449484

De itt is csak az utónevét! (Valószínűleg afgán..)

Előzmény: újmóni (449477)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449483

Nagyon sok 4-10 éves válik örökbe adhatónak, de a leendő szülők joggal "félnek" tőlük. Megöregszenek az intézményrendszerben, mert cscsemőkorban nem mondanak le a szülők a gyerekeikről, hátha változik a helyzet címen. Erőszakkal csak bírósági végzéssel adhatók örökbe. Nálunk mire lezajlik egy ilyen per, 2-3 év.

Előzmény: csekelyke (449480)
alilo Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449482

Persze...Így is hosszúra és "teoretikusra" nyúlt a mondanivalóm, de talán érezhető benne a hangsúly az identitásválságon. Ebben nemcsak a nemi azonosságtudat, hanem a társadalmi kapcsolatokon keresztül tapasztalható elbizonytalanodás is benne van: éppen az, amit mondasz.

A gyereknek kis korban is nehéz lenne feldolgozni, tulajdonképpen ki is az az X és Y bácsi, aki külön-külön és együttvéve is szeretettel gondoskodik róla, - mi fűzi egybe őket? Kik ők? Rokonai? Dehát nem testvérek - és mégis együtt élnek? (Óhatatlan aztán, hogy banális, napi kis szeretetgesztusokat látna köztük: főzés közben az egyik kap egy símogatást, puszit...a gyerek meg csak áll és néz, különösen, ha járt már egy barátja családjánál, ahol egy anya és egy apa teszi ugyanezt...)

És persze az óvodai, iskolai környezetben: katasztrófa. Ezért mondtam: a homoszexuális kondíció már egyéni és párkapcsolati keretben is különleges intelligenciát, adaptációs- és kompromisszumkészséget. ha tetszik: bátorságot igényel. Ha már így alakult és felnőtté lett benne valaki, élje meg - így, de gyereket...azt ne engedjünk belevonni. 

 

Előzmény: újmóni (449475)
újmóni Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449481

igen. :)

 

 

Előzmény: ka_TARZI_s (449478)
csekelyke Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449480

Véleményt mondanék az örökbefogadásról, hiszen nem áll távol tőlem.

A gond a következő. Minden magyar örökbefogadó, függetlenül a nemi identitásától, kapcsolati rendszerétől, újszülöttet, vagy csecsemőt szeretne. Ha lehet fehéret, egészégeset. Ebből van a legkevesebb. Éveket várnak ilyen gyerekre a leendő szülők, itt tehát a szülők között erős a válogatás, szigorúbb követelményeket állítanak eléjük. A beteg, idősebb korosztályból bőséges a kínálat, őket meg nem keresik. Pontosabban külföldről egyre gyakrabban. 

S.T.A.L.K.E.R Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449479

Felkészületlenül érte az edzőt a brutális támadás

 

A támadás egy avasi buszmegállóban történt...

ka_TARZI_s Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449478

vótmá?

 

Ezért utáljuk a politikát

Katolikus újságírók, egy rasszista szociológus, egy tarsolylemezes polgármester és egy államtitkár, aki még nem hallott Érpatakról. Konferencia a romák és a többség együttéléséről. Tovább »

forrás: Index.hu

újmóni Creative Commons License 2013.04.14 0 0 449477

Itt már megírják a tettes nevét is. Természetesen senki sem csodálkozik.

 

http://kurier.at/chronik/wien/wien-messerattacke-auf-familienvater/8.701.684

 

Zeugen identifizierten den 19-jährigen Massiullah K. eindeutig als die Person, die mit dem Messer zugestochen hatte.

 

 

Előzmény: újmóni (449470)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!