Keresés

Részletes keresés

kategorikusnem Creative Commons License 2022.05.26 0 2 907

Baráth Anna (Sárközi-Nagy Ilona) alakításában egy csepp természetesség nincs, idegesítő.

A Kispákai huga is idegesítő, de gyerekszereplőnél ez még megengedhető.

luci87 Creative Commons License 2022.05.26 0 1 906

A kislány szerintem csak féltesó, az anyja új kapcsolatból..

 

Előzmény: Apádfüle (900)
janderka Creative Commons License 2022.05.26 0 0 905

:)

Lehet, hogy ezzel visszaterelik őt (az írók) a palackozáshoz. Az reálisabb és helyigényben is kedvezőbb.

Előzmény: Apádfüle (904)
Apádfüle Creative Commons License 2022.05.26 0 2 904

Szemmel láthatóan Leó is meglepődött, mikor elkezdték sorolni neki, hogy mi minden kell egy strand üzemeltetéséhez. Öltözők, wc-k, zuhanyozók, de még a folyamatos víztisztítás említésére is fennakadt a szeme.  Úgy gondolta, hogy teleereszt egy medencét a "csodavízzel", aztán abban pancsol a nép az idők végezetéig?

Jószándékú, kedves pasas, de nagyon ostoba. Légvárépítésből egyetemi katedrát kaphatna.

 

 

Előzmény: janderka (902)
janderka Creative Commons License 2022.05.26 0 1 903

A széles szemtávja és a kiugró járomcsontja miatt nekem olyan az arca, mint egy cápáé.

Előzmény: Mazsola0070 (901)
janderka Creative Commons License 2022.05.26 0 1 902

Én ezt a strandhiányos dolgot nem értem teljesen, meg hogy állítólag nincs a faluban semmi nevezetes. Hiszen ha a szálloda megél ott fenn, akkor csak nem lehet akkora porfészek a hely. Meg aztán ha a parton ott a kemping (amiből persze okosan mindig csak egy kicsi, de forgalmas presszóteraszt mutatnak), akkor dettó nem stimmel, hogy a falu csak egy turizmus nélküli zárványtelep lenne a dombon.
És vajon mekkora az a telek ahol a víz feltört? Hiszen egy strand - legyen akárhol - nem kis helyet igényel. Ráadásul értelmetlen beruházás is autó távnyira a tótól.

De okés, sztoribonyolításhoz tökéletes a terv :)))

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.05.26 -1 0 901

Én nem láttam korábban Sárközi-Nagyot, de ugyanezt állapítottam meg.

 

Rengeteget vihorászik, akkor is, amikor szerintem nem kellene, így elég erőltetettnek tűnik, bár ez a rendező hibája is. A múltkor, amikor Tenkivel volt közös jelenetük, akkor Tenki is elkezdett egyfolytában vihogni, úgy tűnik, ragadós.

Előzmény: Apádfüle (900)
Apádfüle Creative Commons License 2022.05.26 0 1 900

Én meg azt hittem, Kispákai nője bukkant fel a közös gyerekükkel. Lehet, hogy életkoruknál fogva játszhatnak anya-fiú szerepet, de valahogy egyáltalán nem tudom elképzelni őket ebben a kapcsolatban. Arra sem emlékszem, hogy valaha szó lett volna Pákai (volt?) feleségéről és kislányáról. Ez a kis bajkeverő gyerek se hiányzott a sorozatból. Anyuci meg legalább olyan felelősségteljes és komoly személy, mint a család többi tagja.

 

Nekem is tetszik a Lili-András páros. Tenki Dalma szép nő (szerintem), de rettentően színtelen. Nála csak Sárközi-Nagy Ilona játszik rosszabbul, aki még beszélni sem tud, a foga közt szűri a szavakat. Őt már több filmben is láttam, mindig meg kellett állapítanom, hogy iszonyat rossz színésznő. Szóval nem a "balatonbeli" karakterben van a hiba.

Előzmény: Mazsola0070 (899)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.05.26 -1 0 899

Az alakításból követekzően lehet, hogy a színész is azt hitte, láthatóan nagyon meglepődött, hogy nem roma az anyját játszó színésznő....:)

 

Egyébként a tegnapi részben felpörögtek az események, Pákai is akcióba lendült és megfegyelmezte Hugót, és alakul a Dr. Balaton-Lili közötti kapcsolat is (tudom, hogy ezzel többen nincsenek így, de nekem Szabó Erika okkal jobban bejön, mint Tenki Dalma).

Előzmény: luci87 (898)
luci87 Creative Commons License 2022.05.26 0 1 898

Nagyon sok töltelék van benne. Engem a részeges Tufaek is idegesitenek. Meg Petya öl is sok volt már. 

Több Kispakai kellene. 

Meglepodtem, h szőke az anyja.. azt hittem romát alakít, azel beszél olyan énekelve, furán Zolika. :) 

Előzmény: Apádfüle (893)
triola2 Creative Commons License 2022.05.25 0 0 897

"Bálintnak úgy lenne jó, ha a család mellett Anna ( és más nők is) meglenne( nek)..." Én is úgy emlékszem, hogy Bálint folyamatosan csalta a nejét, ezért adta ki az útját Bálintnak, mert megelégelte. 

Azt nem tudjuk, hogy "menekült-e" az idősebb pasihoz. Lehet, hogy csak próbált ő is új párkapcsolatot kialakítani. Talán azt gondolta, hogy egy "érettebb" pasi nem okoz neki csalódást, nem olyan kicsapongó.

 

Előzmény: luci87 (894)
luci87 Creative Commons License 2022.05.25 0 0 896

Én se azért írtam, mert én "hiszek", csak tényként....

 

Előzmény: Apádfüle (895)
Apádfüle Creative Commons License 2022.05.25 0 0 895

"A felesege  "csak" vigaszert menekült az idosebb pasihoz..."

 

Nem hiszek a "bosszúból, válaszképp" megcsalásban. Az ember vagy megcsalja a párját, vagy nem. Ez nem egy óvodás játék, hogy azon vitázzunk, ki kezdte. :)

Előzmény: luci87 (894)
luci87 Creative Commons License 2022.05.25 0 0 894

Lehet, hogy visszamegy... bár... Úgy remlik folyamatosan csalta a nejet.. A felesege  "csak" vigaszert menekült az idosebb pasihoz...

Bálintnak úgy lenne jó, ha a család mellett Anna ( és más nők is) meglenne( nek)... 

Előzmény: Apádfüle (888)
Apádfüle Creative Commons License 2022.05.25 0 0 893

Az adásidő fele elment ennek a barom páciensnek a "kezelésével". Dühített. Vannak érdekesebb témák, inkább azokkal foglalkoztak volna. Hugóval pl.

 

Előzmény: gombóc63 (891)
Apádfüle Creative Commons License 2022.05.25 0 0 892

Köszönöm a képet. Én is vissza akartam keresni és kinagyítani, csak még nem volt rá időm. Szerintem nincs élő ember, aki ezt el tudja olvasni, mikor a képernyőn egy pillanatra mutatják. Legtöbben "meg tudjuk oldani", de engem akkor is, önzetlenül is :) bosszant. Egy tévéműsor mégis csak a tévénézőknek kellene hogy szóljon, utólagos kiegészítések nélkül. Mari néninek a tanyán is joga van tudni, mit üzengettek egymásnak a szereplők.

Előzmény: Magdi60 (890)
gombóc63 Creative Commons License 2022.05.25 0 0 891

Balaton doki úgy kezd egy seb ellátásához, hogy csak az egyik kezén van gumikesztyű?! Hát érdekes. 

Magdi60 Creative Commons License 2022.05.25 -1 1 890

Érdekes dolog a féltékenység, Arankának jól esett és Paliból a szerelmet hozta elő, Andrásnál meg... hát nem érti :-)

triola2 Creative Commons License 2022.05.24 0 3 889

Nekem olyan érzésem volt tegnap, amikor Hugó átnézte a szerződést, hogy már nagyon is tudja, hogy a kis felesége át akarja verni.

Bálint is féltékeny volt tegnap, úgyhogy lesz itt még valami. Szép család, az biztos. Annának éppen javasolni akartam, hogy pihentetni kellene ezt a kapcsolatot.

Bírtam, hogy Pákai rögtön felismerte Hugót. A nagy kérdés: Pákai embere vajon mit tesz Hugóval?

Előzmény: Apádfüle (888)
Apádfüle Creative Commons License 2022.05.24 0 2 888

Érdekesen alakul.
Először is a bérgyilkosos szál. Egészen megkedveltem a pasast, akinek kezd visszatérni az emlékezete. És úgy tűnik, ő is megkedvelte Balatont, valahogy nem akaródzik neki kinyírni. Nyilván felfogja, érzi, hogy jó ideje az egyetlen ember, akiben megbízhat, akire számíthat. Már alig várom, hogy a kis feleség, a "biztosítási ügynök" lelepleződjön.

Apropó, kis feleség. Kövezzetek meg, de nem bánnám, ha Bálint visszamenne a családjához.

 

Az alakuló sportéletről szóló részeket viszont kihagyhatnák. A kocsmatöltelékek edzése nevetséges, a Hajóst is komolyabb embernek gondoltam. Az is röhejes, ahogy a hölgyek - korosztálytól függetlenül - csorgatják a nyálukat a tornatanárra. 

 

janderka Creative Commons License 2022.05.21 0 1 887

Reméljük jövő héten visszatérnek a rég nem látott szereplők. Ez a hét túl "vicces" akart lenni. 

Előzmény: Mazsola0070 (886)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.05.21 0 1 886

Én azt hittem, hogy az ideggyógyásznál összefutnak Pákaival és ettől Hugónak visszatér az emlékezete - de ez kimaradt.

 

Pákai meg emlékeim szerint azért ment elmegyógyintézetbe, hogy alibije legyen, amikor bosszút áll Eleméren, de ez a szál is teljesen jegelve van.

Előzmény: janderka (883)
janderka Creative Commons License 2022.05.21 0 0 885

Nekem bejön a kispékai operett primadonnásra vett figurája. A kissé éneklősre vett hangsúlyozáson kívül picit Vágási Feris a stílusa.

Előzmény: lolkalolka (884)
lolkalolka Creative Commons License 2022.05.21 0 1 884

Már úgy hiányolom Pákaiékat, főleg a kisebbiket!:)

Előzmény: janderka (883)
janderka Creative Commons License 2022.05.21 0 1 883

Érdekes ez a dupla ál-amnézia, de még Pákainál se futtaták ki teljesen. Erre behozzák Hugónál is... Kéne végre találkozniuk, ha már...

Magdi60 Creative Commons License 2022.05.21 0 1 882

Adriennek is van dolga, egy kétgyerekes anya örül, ha elviszik pár hétre a gyerekeit, hisz legutóbb is váratlanul bedobta Bálinthoz, aki nem is volt ott, hanem a barátnőjéhez. Bálint egyrészt utalhatott volna az előzményekre Károllyal, másrészt mondhatta volna, akkor jó, a barátnőmmel megyek Horvátországba, aztán ha engeded, néha hétvégenként elhozom a fiúkat... Tuti, Adrienn visszavett volna, ha kiderül rá maradnak a gyerekek.

Előzmény: triola2 (880)
triola2 Creative Commons License 2022.05.21 0 0 881

Hehe, Zsóka meg a tornatanár felé kacsingat. :)

Előzmény: luci87 (878)
triola2 Creative Commons License 2022.05.21 0 0 880

Hála Istennek, nem voltam ilyen helyzetben. A tegnapi után azon gondolkodtam, hogy mit tudna tenni Bálint? Mondja azt a feleségének, hogy jól van, akkor csak hárman mennek, aztán mégis elmegy Anna is? De tuti, hogy utána kiderülne, és akkor jobban megsz*vatná Bálintot. Oké, ne legyen nyuszi, de mi a megoldás? Kijelenti, hogy márpedig akkor is négyen mennek, és szintén rosszul járhat utána. Bár, ő az ügyvéd, valamit csak ki tud találni. Kíváncsi vagyok, hogy oldják meg ezt a szitut.

Előzmény: Magdi60 (879)
Magdi60 Creative Commons License 2022.05.21 0 0 879

Bálintnak semmiképpen sem kellene ilyen nyuszinak lennie az előzmények után.

Előzmény: triola2 (877)
luci87 Creative Commons License 2022.05.21 0 0 878

Ha nem lett volna neki is jóval idősebb szeretője,akkor még vhol meg is értenem.De o se volt különb a nőcsábász férjénel.

Amúgy szerintem azért,mert most neki nincs pasija,és fél,hogy megszervezik Annak a gyerekek .

 

Az ex szeretője most Zsokának udvarol...

Előzmény: Magdi60 (876)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!