Keresés

Részletes keresés

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.29 0 0 763

Annyira nehezen fogják fel a kakások, hogy a könyvem második címe Túl Richard Dawkinson.... tehát túl az ő memetikáján és főként az ő ateizmusán. Susan Balacmore aki nekem a memetikában a legszimpatikusabb és főként vele tartok kapcsolatot a vezető memetikai tudósok közül.

 

Susan Blackmoretól nyertem ajándékba még egy dedikált könyvet.

Most a Mémgépezet magyar nyelvű saját példányából küld nekem egyet.

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.28 0 0 762

Aki esetleg nem olvassa el ez egész topikot:

 

A kihívás már régen vissza lett mondva, hiszen ....

 

Már megbuktak.

Az erőltetett "Isten" kamuk, amiket egyébként másoké, mind bukott logikailag és tudományosan is.

Egy nagy felhő Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 761

Zseni vagy, plusz még te szartad a Holdat is.

Előzmény: ErkölcsTan (760)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.27 0 0 760

Tömeges kigyógyulások Isten mémből kiegészítő fejezetet is tartalmazó e-könyvemet már a következő országokban forgalmazzák.

 

Magyarország: ~ 10 millió lakos

Hollandia: ~ 17 millió lakos

Olaszország: ~ 60 millió lakos

Kanada: ~ 38 millió lakos

USA: ~ 328 millió lakos

Japán: ~  126 millió lakos

Franciaország: 67 millió lakos

Spanyolország: 47 millió lakos

Portugália: 10 millió lakos

Svájc: 9 millió lakos

Belgium: 11 millió lakos

Románia: 19 millió lakos

Szlovákia: 6 millió lakos

 

Összesen: ~750 millió ember érheti el elsődlegesen országos terjesztésben potenciálisan

 

Hasonló tartalommal itt is olvasható az elektromos naplómban az adott lényeges fejezet:

 

Tömeges kigyógyulások Isten mémből

 

 

 

Egy nagy felhő Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 759

"Rengeteg dolgot tettem már, memetikai trükkökkel, tesztelésként, amiben nem is tudják, hogy valójában én tettem a háttérben maradva."

 

Aki ennyire képtelen egy értelmes mondatot leírni, az feltehetőleg nem tett az életében semmit.

Előzmény: MemetikaTan (758)
MemetikaTan Creative Commons License 2021.07.27 0 0 758

Ebben is tévedsz. Sokan olvassák, sokan veszik és egyre több helyen és egyre több országban.

Jelenleg 14 országban árusítják országos terjesztésben és azok összlakosságszáma kb 750 millió fő.

 

Már kaptam felkéréseket egy általánosan a memetikáról szóló könyvre is és nem csak olyanra, ami úgy indult, hogy

 

ISTEN a legnagyobb parajelenség, na fejtsük csak meg.

 

Rengeteg dolgot tettem már, memetikai trükkökkel, tesztelésként, amiben nem is tudják, hogy valójában én tettem a háttérben maradva.

 

Tanultam közgazdaságot is és tudom mi egy termék fel és lefutásának az általános közgazdasági jellege.

Ez az első könyvem nem is egy termék, hanem egy tudományos publikáció és annak sajátos levédése.

 

Teljesen olyan ütemben és olyan jelleggel fut fel, ami más tudományos áttörő elméletnél is szokásos volt eddig.

Ja és pont ezt céloztam meg vele.

 

 

Előzmény: Igécske (757)
Igécske Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 757

Azért örülök, hogy már nem amellett kardoskodsz, hogy milyen nagyhatású a könyved és mennyi embert elér - merthogy senki nem olvasta. Ahogy az is szánalmas, hogy mindent a magad eredményének tulajdonítasz, mintha te értél volna el bármit is, miközben senki nem foglalkozik a könyveddel :D 

Előzmény: ErkölcsTan (756)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 756

Azt sem érted, hogy a memetikában a vakcina mémeket ki kell helyezni.

Aztán ha elérik a kritikus tömeget és már nem kell ilyesmivel foglalkozni.

 

Itt kb most jött el az az idő, hiszen már a kakásoknak is a második videója fog arról szólni, hogy jaj elfogyunk, mi is lesz ennek a vége?

Meg keskeny ösvény :-)

 

 

https://egyhaz.blog.hu/2013/04/03/elfogyunk_mi_az_ok#comment-form

 

 

Előzmény: Igécske (754)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 755

Ingyen is elérhető a lényege, a könyv a szerzői jogok és elsőbbség egyértelmű bizonyítéka.

Olyasmi ez, mint a levédett szabadalmak. Az alapszakmám mérnöki.

Így már nem tudja más lenyúlni a tudást. Nem tudja más sajátjaként hirdetni azt, amit én tártam fel.

Nem ellopható a judeokereszténység, sem az ateisták által sem.

Nem is lehet félreértelmezetten beolvasztani és megmásítani.

Egyébként meg én nem megyek szerepelni IRL, hiába hívnak. Ez a valóság és a jellemző.

Utálom ugyan is a fellépéseket és a könyvem tartalma miatt sincs értelem "zombi"-kal vitázni.

 

Pölö itt is olvasható a lényege:

 

Isten Teszt: IGe logikai istenérve és kritikai tesztelése

 

 

Előzmény: Igécske (754)
Igécske Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 754

Ez az a könyved, amivel mindenkinél házalsz, amivel mindenkihez próbálsz odadörgölőzne és ami miatt mindenki lekoptat (merthogy hiába kapálózol, senki nem vesz komolyan és mindenhonnan bannolnak)? :D (És persze amit senki nem vett meg?)

Előzmény: ErkölcsTan (753)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.27 -1 0 753

A Trükkös Mém című e-könyvemben pontosan leírtam. Mert kigyógyulnak.

 

 

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.17 -1 0 752

Annyira buták és ostobák vagytok, hogy még azt sem fogtátok fel, hogy az adott Trükkös Mém, Túl Richard Dawkinson e-könyv, tudományos publikáció nem a kitalált Isteneket buktatja meg, hiszen abból eddig is volt jó sok és eztán is lesz bőven. Így a valótlan Jahve Judeokeresztény Istenben is aki akar és tud, felőlem nyugodtan higgyen. Mindenkinek joga van butának, ostobának maradni és kényszerképzeteihez is joga van.

 

A könyv, ahogyan az borítója is illusztrálja a "gondolkozni próbáló", mimelő ateizmust buktatja meg.

Egy ateista jelképeket magán hordó majom van rajta.

Ilyesmi is volt az első címváltozata:

 

Tudományon átszűrt "Isten", avagy az ateizmus memetikai megbuktatása.

 

A második variáció címe is magában hordozta még ezt, csak némileg finomítva:

Tudományon átszűrt "Isten", avagy van egy kis bibi az ateizmussal.

Tehát Ti a hazudozásaitokkal, gyakorlatilag az ateizmust véditek, hiszen egy azt logikailag megbuktató könyvet támadtok. Amit egyébként olvasnak, veszik, egyre több országban és egyre több helyre is hívnak előadni, de eddig ilyet nem vállaltam. (Majd fogok, ha itt az ideje)

Az ateizmus próbálja magának kisajátítani a tudományt és a logikát, holott semmi köze hozzá.

Az értelmes teológusok és apologéták nem is vallják éppen ezért vallásukat sem tudománynak, sem logikusnak.

Ilyet csak lényegében látens ateista teológusok tesznek.

Mivel ismert, hogy van a jodeokeresztény teológiának egy ateista irányzata is.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Lopótököskettő (750)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.14 -1 0 751

Te nem értesz a logikához, ahogyan a tudományos módszertanhoz sem.

Csak hazudozni tudsz, meg ÉRVELÉSI HIBÁKAT sorozatban ejteni.

 

Egy tudományos munka értéke, pláne ha az áttörő munka, nem szavazással és hagyományos módon mutatkozik meg.

 

Ja és nagyon is "hivatkoznak" rá és egyre több helyen. Legutóbb is pont a -30% -os Tömeges kigyógyulások Isten mémből  dolgot is egyre több helyen említik. A memetikának ez a lényege...

 

Nyugodj bele a dogmatikus judeokeresztény istenmese bukott meg.

 

 

 

 

Előzmény: Lopótököskettő (750)
Lopótököskettő Creative Commons License 2021.07.14 -1 1 750

De segítek, mert szerintem nem érted:

 

Egy könyv sikerét NEM abban mérik, hogy mennyi digitális webáruházban lehet megvenni (hiszen ez az ég világon semmit nem jelent), hanem abban, hogy mennyien veszik meg. Nem véletlen, hogy a sikerlistákat a könyveladások alapján állítják fel, és nem az alapján, mennyi boltban kapható a könyv. 

Egy tudományos munka értékét pedig a tudományos közösség művei közt elfoglalt helyzete határozza meg. Mennyien hivatkoznak rá, ismerik el a benne foglaltakat, az íróját meghívják-e bárhová előadni a nézeteit, elismerik-e, írnak-e róla recenziókat (és ha szakfolyóiratban jelenik meg, az természetesen fontos, de most nem egy tudományos tanulmányról beszélünk a részedről).

Így elmondhatjuk, hogy a könyved sikeressége és tudományos értéke egyaránt nulla, hiszen egyetlen feltételt sem teljesít:
- Nem veszik
- Nem hivatkozzák

- Nem ismerik el szakmai berkekben a benne foglaltakat

- Nem hívnak téged sehová, nem ismernek el, mint kutatót

- Nem írtak recenziót

stb.

 

Megbukott a könyved.

Előzmény: Lopótököskettő (749)
Lopótököskettő Creative Commons License 2021.07.14 -1 1 749

jaja, de ott a "Három kismalac" is ott van, ez semmit nem bizonyít :D (Főleg nem azt, hgoy bárki is megvette volna, használta volna vagy elismerte volna a könyvedet. Mai napig nulla a tudományos értéke, senki nem hivatkozik rá, egyetlen recenzió sem született, egy kezeden meg tudnád számolni, mennyien vették meg...)

Előzmény: ErkölcsTan (748)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.14 -2 0 748

Úgy látom felvették a Tudományos Istent feltáró ás bizonyító könyvet az Országos Széchényi Könyvtár - Digitális Könyvtárba is.

 

A dokumentum a Szerzői jogról szóló (1999. évi LXXVI. törvény) 38. §-ának (5) bekezdésében megjelölt tudományos kutatás vagy egyéni tanulás céljából vehető igénybe.

 

 

Tehát további jó hazudozást, mert más úgy sem tudsz tenni.

 

 

Előzmény: Lopótököskettő (747)
Lopótököskettő Creative Commons License 2021.07.14 -1 1 747

Kit érdekel, ha közben meg a kutya sem veszi meg a könyved, mert senkit sem érdekel? :D Pedig látjuk, hogy kínkeservesen próbálkozol nyomulni, de a világon senki nem akar a támogatód, szponzorod, mecénásod stb. lenni, hiszen személyed vállalhatatlan, a könyved értéktelen és tudománytalan.

Előzmény: ErkölcsTan (746)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.07.08 -1 0 746

 

A Tudományos és Logikus Istent feltáró könyvemet már lényegében már legalább 13 országban értékesítik. Ez a legújabb, ami  az EU francia nyelvterületet fedi le:  Fnac

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.06.04 -1 0 745

Kálvinista Apologetika gittegylet bukását nem nagyon kell már tovább szőni, mert világos mint a Nap. Legyen itt egy erkölcstani memetikai kép Kálvinról emlékeztetőül, hogy milyen ember is az akiről a nevüket kapták:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MemetikaTan Creative Commons License 2021.06.03 -1 0 744

mmormota 2018.03.20 ;

 

Ha egy axiómarendszerben bizonyítható, hogy létezik Isten, abból miért következne, hogy a valóságban is létezik?

Ennyi erővel elég lenne egyetlen axióma: Létezik Isten. Kész, meg is vagyunk.

 

 

MemetikaTan Creative Commons License 2021.06.01 -1 0 743

KA-kás dicsekedve siránkozás az fb oldalukon:

 

 

Nos két magyar közmondás lefedi a folyamatot:

 

- Jó pap holtáig tanul, még is hülyén hal meg.

 

- Aki hülyeséget tanul, az nem is fog mást tudni.

 

 

 

 

MemetikaTan Creative Commons License 2021.06.01 -1 0 742

Viktor Gy: Én az istenérvek kérdésének tárgyalása előtt azzal kezdeném, hogy mit értünk egyáltalán isten alatt? Túlságosan magától értetődőnek tartjuk ezt a fogalmat, pedig ha nem tudatosítjuk, hogy mit tekintünk istennek és mi számít isteninek, akkor nincs mit tagadni sem, hiszen a "Van Isten?" kérdésre is csak akkor lehet teljes bizonyossággal felelni, ha konkrétan tudjuk, kire is gondolunk, amikor kimondjuk, hogy isten. Nagyon pontosan kellene tudni hogy milyen lény is ő, mert amíg ez a fogalmi tisztázás nincs meg, addig csak levegőbe beszélünk. Amellett olyan istenfogalmat alkotni szerintem lehetetlen, amely minden vallásra egyaránt vonatkoztatható lenne, hiszen minden vallásban vannak az isten(ek) természetére vonatkozó eltérő értelmezések. Még a monoteista vallások sem értenek egyet mindenben isten természetére vonatkozóan. Úgyhogy általánosságban kijelenteni azt, hogy "az istenek nem léteznek" nem lehet, ha csak nem vesszük sorra a világ összes ma létező, és valaha volt vallásának istenfogalmát és nézzük meg, hogy azok megállják-e a helyüket. A baj ezzel csak az, hogy sok vallás pontosan nem is határozta meg, hogy mit jelent ez a szó, csak használták. Kihalt vallások esetében meg már nincs kit megkérdezni, pontosan hogyan is kell ezt érteni. Ráadásul a több ezer éve fennálló vallásoknál azt is fel kell tételezni, hogy esetleg a fogalom értelmezési keretei változhattak, nem biztos hogy mindig ugyanúgy gondolkodtak az istenekről az egyes korokban mint ma például. Szóval ez a kérdés hogy "Van isten?" vagy "Vannak istenek?" sokkal összetettebb mint elsőre gondolnánk.

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.06.01 -2 0 741

A Kálvinista Apologetika gittegylet ál érveléseket használ. Halvány lila fingjuk sincs arról, hogy milyen is a valódi érvelés.

Akik meg leülnek velük vitázni, együtt mutatkoznak ilyen erkölcstelen és etikátlan eszközöket használókkal, azok támogatók és nem kritizálók. Fő hibát itt írtam le: Apologetika végső bukása logikailag , de van számos más is. Ezek közül az egyik például csak sima sokszor elismételt hazugság:

 

Érvelési hibák napjainkban

 

hazugság:   

 

Tudom fura, hogy ezt is ide kell rakni, és az miért nem egyértelmű dolog. Mert sokan annyira megszoktak már egyes hazugságokat, hogy fel sem tűnik neki, hogy azok azok. A társadalmi viselkedés szabályaira, tekintélyelvre, vagy másra hivatkozva ezeket elfogadhatónak tartja. Ilyen hazugságok például:

 

- A vallások, vagy ideológiák társadalom összetartó ereje. Mert azok valójában elválasztják és árkokat ásnak az emberek közé.

- Az ateizmus tudomány.

- Isten nélkül nem lehet élni.

- A judeokeresztény biblia minden szava igaz.

- A kereszténység észszerű.

- Az evolúció egy tiszta matematikai algoritmus.

- Az univerzum képes volt spontán módon létrehozni önmagát a semmiből.

 

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.31 -2 0 740

A memetika hatalma: A 'Gondolkodó' Ateista és a KAkás fb oldal is rátért a régi Szórakoztató Valláskritika mozgalom által kitaposott memetika útra. Persze némi mutációval, de a logójukban és a híres ember és egy idézet ami a demagógiájukat alátámaszthatja dolog egymás majmolása is. Most a KAkások majmolnak éppen egy ateista oldalt.

Előzmény: ErkölcsTan (739)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.31 -1 0 739

a memetika hatalma  a majmolás :-)

 

MemetikaTan Creative Commons License 2021.05.29 -1 0 738

A Kálvinista Apologetika szerű teológiát a neuroteológia képes gyógyítani. Lásd példának: Szendi Gábor: Isten az agyban című könyvét.

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.28 -1 0 737

Nem értik a KAkások, hogy miért nem hatnak a bugyutaságaik és hogy miért nem esik mindenki hasra tőlük. Pedig sokan leírták már, hogy aki média-prostituáltanak áll, az mivel jár. Idézem:

 

 

Ádám K:

 

Aki k*rvának áll, ne csodálkozzon, ha megb@asszák.A közösségi médiában való szereplés és véleménynyilvánítás jelenleg azzal jár, hogy az ember kiteszi magát a tömeg verbális ostorcsapásainak. Ha valaki a templomban prédikál, nagy eséllyel elismerést és tiszteletet kap a hívektől. Ha a közösségi médiában, akkor adott esetben /fogalmazzunk úgy/ erőteljes ellenállást.Régen sem volt ez másképp. Ha egy misszionárius muszlim területre ment prédikálni, valószínűleg meglincselték. Egy filozfóiai kiselőadásért az akadémián dicséret járhat a kocsmában meg pofon.Csak azt nem értem miért csodálkozik ezen mindenki, aki elkezd a közösségi médiában véleményt nyilvánítani. Ez egy ilyen platform, így működik, ilyenek a szabályai.

ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.28 -1 0 736

Ezt a tudományos mémképet ide teszem szöveggel is, hogy könnyen át lehessen másolni máshova is:

 

Másrészt az összehasonlító vallástudomány (nem teológia mert az áltudomány) szerint az emberiség nagyon sok Istent teremtett a történelme során. Olyan Istenből is nagyon sokat, amelyek világot teremtettek a mítoszuk szerint. Csak néhányat sorolok fel, de ennél nagyságrendekkel több van:

  1. Az európai Földanya Isten kb 22 ezer évvel ezelőtt
  2. Tiamat summér Isten kb 5.500 évvel ezelőtt
  3. Atum egyiptomi Isten kb 5.000 évvel ezelőtt
  4. Brahma indiai Isten kb 4.000 évvel ezelőtt
  5. Phanes görög Isten kb 3200 évvel ezelőtt
  6. Jahve zsidó Isten kb 2500 évvel ezelőtt
  7. stb
Előzmény: MemetikaTan (718)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.27 -1 0 735

metafizika = helyesen metafilozófia, csak már benne volt az ujjamban a másik hasonló hülyeség.

Előzmény: ErkölcsTan (734)
ErkölcsTan Creative Commons License 2021.05.27 -1 0 734

 

Madarat tolláról ..... egy átverést meg az általa ajánlott dolgokról lehet megismerni? :-)

 

 

metaigazság??? Ami túl van az igazságon .... hát annak neve egyszerűen hazugság talán.

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!