Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2020.03.01 -3 0 50

 

Tusupnál sem teljesen értettem, miért vállalta ezt el.

 

Ezért:

"Sokan kérdezték tőlem a műsor után, és őrülten üzenetküldő, hogy miért is egyeztünk meg a @ tv2official-val, hogy távol legyek a @ tv2nicsakkivagyok show-n. Őszintén szólva, a sok vita után egyszerűen csak egy lehetőség volt, hogy jól érezd magad, hogy meglepetés az embereket, örömet és nevetést hozzon a közönségnek, és remélhetőleg inspirálja őket, hogy felfedezzék a rejtett tehetségeket, és emlékeztesd őket arra, hogy még akkor is, ha őrült nagy céljaid vannak, te Még mindig meg kell állítani minden olyan gyakran és élvezni az utat! Számomra ez határozottan egy szórakoztató projekt volt, és egy konnektor az olimpiai előkészületek stressz és nyomás! Remélem, annyira élvezted az egész élményt, mint én! Alig várom, hogy még több jöjjön! 🦁"

Előzmény: Mazsola0070 (48)
szévike Creative Commons License 2020.03.01 0 2 49

Elég vagány nőnek tünik, hogy ilyesmit is bevállaljon, és tényleg nem valószinű, hogy a pénzért vállalta,

hanem a hozadékos interjúk miatt, amikben népszerüsitheti az oktatási programját.

 

Előzmény: Mazsola0070 (48)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.03.01 0 3 48

Tusup után már nem merem azt mondani, hogy ez kizárt, bár Polgár Juditról ezt nehezen tudom elképzelni. Az is igaz, hogy Tusupról sem tudtam volna...:)

 

Náluk szerintem a "van az a pénz" faktor sem játszik, így Tusupnál sem teljesen értettem, miért vállalta ezt el, bár lehet, hogy egyszerűen csak szeret hülyülni, vagy egyszerűen csak meg akarta mutatni, hogy attól, mert szétmentek Katinkával, azért itt van ő még.

 

 

Előzmény: szévike (47)
szévike Creative Commons License 2020.03.01 0 1 47

Egyre biztosabb vagyok Polgár Juditban.

Az oktatási programon kivül még  zenét is szerez, onnan már csak egy lépés az ének.

https://www.youtube.com/watch?v=9eZyUvtP-_E

Előzmény: szévike (45)
amcgarage Creative Commons License 2020.03.01 -4 0 46

....egy rakas sz@r.gagyi,ovodas szintu musornak sem nevezheto hulladek.eleg csak azt nezni mi az alapotlet.es ezt koritik egy szinten aluli minoseggel....szegyen annak is aki ilyen szemetet nez .jo ez ,basszuk el a milliokat es tomjuk a sok birka fejet .

szévike Creative Commons License 2020.02.29 0 0 45

Véletlenül elküldtem:

Fekete-fehér szin, a szülőkkel csak távolsági beszélgetéssel tud beszélni, sok nyelv, pandagyerekek

Azt hiszem valamelyikük tanit.

Előzmény: szévike (44)
szévike Creative Commons License 2020.02.29 0 0 44

Most nézem vissza a mult heti adást.A Pandára a tippem valamelyik Polgár lány.

Seventhy Creative Commons License 2020.02.27 -1 2 43

RTL klub álarcos énekeshez képes, olcsó gagyi a a tv2 változatt. Látszik a zsűrin már unják és alig várják befejődjön a műsor. Szerintem nagy hülyeség volt ez 2 csapatos zsűri megoldás. Úgy kellet volna meg oldani a zsűrizést mint rtl klub esetén.

schanc Creative Commons License 2020.02.26 -1 0 42

Eléggé félrevezetően van megfogalmazva az az origós cikk. A hivatalos adatok alapján a múlt héten is az Álarcos lett az egész hét legnézettebb műsora.

Igaz, a TV2 showja valóban javított a nézettségen.

http://brandtrend.hu/media/2020/02/RATINGS_2020_w08.pdf

Előzmény: kilógó lóláb (39)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.24 -7 1 41

Nem c sak a maszkok gagyibbak, a díszlet is és a detektívektől sem vagyok elájulva. Azt hitték, hogy ez a Kajdi Csaba (magát Cylának nevező meleg férfi) mekkora ász, de nem! Lehet, hogy az instagram sztárja, de engem irritál, amikor végig nyafogja az egész műsort, de ha lát egy férfi énekesnek hitt szereplőt, majd elolvad és teszi a szexista megjegyzéseit (ellenszenves és undorító). Hajós Andrást pedig annyira nem érdekli ez a műsor, annyira unja, hogy nem tudja palástolni. A két nő komolyan veszi, talán Majka is, Ganxsta is be-beköp pár poént, de az az egymás szavába vágva kiabálás is kiakasztó.

Igen, volt két "nagy durranás", de a "szuperdöntőig" kell(ene) azon agyalni, ki az oktopuszi és ki a panda, mert mindenki mást lelepleztek. Az RTL-nél ezzel szemben a már leleplezett szereplőkről senki meg nem mondta volna, hogy bevállalták ezt a műsort és a többi szereplőről is folyamatosan megy az agyalás, mert eddig minden tipp "kuka".

 

Mindkét műsornak van tehát pozitívuma és negatívuma, sajnos a nézettségi verseny miatt a néző kénytelen kapcsolgatni, vagy megvárni a szombati ismétlést, ha mindkettő érdekli.

Előzmény: Mazsola0070 (40)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.02.24 -1 4 40

Talán a maszkok gagyibbak (a panda kifejezetten röhejes volt), egyébként egyetértek.

 

Szerintem az is közrejátszhat a nézettség növekedésben, hogy itt mind a két adásban volt "nagy durranás", az RTL-nél viszont ilyen eddig nem volt, a két hivatásos énekesen és a hivatásos celeblányon nem volt semmi különösebb rácsodálkoznivaló.

 

A zsüri/nyomozók a TV2-n is olyanok, amilyenek, de az RTL nyomozóit nehéz alulmúlni (kettő nekem kifejezetten irritáló, Dancsó pedig nem odavaló), a nagyfejű Sebestyénnek nehéz lesz egymagában hetekig csinálni a show-t. 

 

De az RTL hasonló műsorának topicjában ne nagyon terjeszd azt a véleményed, hogy ez jobb is valamivel....:) 

 

 

Előzmény: kilógó lóláb (39)
kilógó lóláb Creative Commons License 2020.02.24 -1 5 39

https://www.origo.hu/teve/20200224-tv2-nezettseg-nicsak-ki-vagyok.html 

 

Úgy tűnik vagy az élő műsor varázsa vagy a zsűritagok vagy, hogy 3 is lelepleződik műsoronként vagy valami más, de nézettebb mint az RTL hasonló műsora... szvsz jobb is valamivel... 

ga_zsi Creative Commons License 2020.02.24 -1 0 38

a legelején abból, hogy az volt a nyom: korán kell és szereti a kávét,  (Mokka) Istenes Lacira gondoltam. Mekkora poén lett volna. Az egyikben apuka versenyzik, a másikat a fiú vezeti. aztán jött a himnuszos dúdolás, és ott már látszott, sportoló a lelkem, nem Istenesapuka

Előzmény: Ilhilla (36)
ga_zsi Creative Commons License 2020.02.24 -2 0 37

azért kérdeztem, mert neked voltak jó tippjeid. senki nem találta ki, mégcsak a közelében se jártak. nem is csodálom. nekem már a harmadik hatalmas meglepetés volt. Szőke Zoltán, Vajna Timi és most Tusup. Bíró Ica Csepregi szint, Zoltán úr és Curtis meg elmegy. Jolly-t ki lehetett találni, ha valaki követi az életét (én nem) az utolsó két nyomból viszont már én is sejtettem, mint ahogy Anita is rögtön rávágta akkor már. Curtisnak pedig a mozgása tényleg árulkodó volt, ott az lett volna a furcsa, ha nem találja ki Majka.  A Pandára a tippem Kulcsár Edina, bár nem tudom, ennyi hónaposan bevállalná-e.

Előzmény: Ilhilla (36)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.24 -3 0 36

Nem láttam a műsort, csak amikor az RTL-en véget ért és közben keresztrejtvényt fejtettem, a körítést nem is figyeltem.

Ám ha figyelem, sem találtam volna ki SOHA!

 

Nagyon ügyesnek kellett lennie annak, aki kitalálta, a sportoló megvolt nekem is, de a személye nem.

Előzmény: ga_zsi (34)
ga_zsi Creative Commons License 2020.02.23 -1 1 35

Szerintem inkább applikáción keresztül szavaz,  aki szavaz. 

Előzmény: Ilhilla (33)
ga_zsi Creative Commons License 2020.02.23 -1 0 34

Kitaláltad Shahe Tusupot? 

Előzmény: Ilhilla (33)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.23 -2 1 33

Nem értem, hogy az első "élő" adás után hogy nem lehetett megközelítőleg megállapítani a műsoridőt! Ismét jelentésen túllépték!

 

Majka pedig elszólta magát: a hangot úgy manipulálják, ahogy akarják, a felelőse Szabó Zé.

 

A közönségszavazásnak itt még annyi jelentősége sincs, mint az RTL műsorában. (Hacsak nem az emeltdíjas szavazások után járó pénz a motiváció). Előre meg van szerkesztve a műsor a kiesők sorrendjét illetően.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.23 0 0 32

Ha már, akkor illett volna végignyomnia így a műsort. 😛

Előzmény: Tkn71 (31)
Tkn71 Creative Commons License 2020.02.23 0 1 31
Előzmény: Mlle. Grenelle (30)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.23 -1 1 30

Nah Majka nem vállalta be a női ruhát...

 

...pedig megnéztem volna valami estélyiben, és Christian Louboutin cipőben...

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.23 0 2 29

Tahóságshow.

Előzmény: Mazsola0070 (27)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.02.22 -1 2 28

"Vajna Tímea személyét már rég kitalálták, de a szavazatot leadó nézők -állítólagos- szavazatai alapján mégis az űrhajósnak kellett felfednie magát,"

 

Teljesen egyértelmű, hogy Palácsik Vajna csak erre az egy műsorra vállalta (neki kell menni Amerika,mert különben nem lesz állampolgár, vagy a macskáját kell vinni állatorvoshoz Los Angeles).

Előzmény: Ilhilla (23)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.02.22 0 3 27

"Majka pl. -szerintem elég szemtelen módon- előállt a Kövér László ötletével."

 

Szerintem mind a két csatornán ki lehet adva, hogy dobjanak be abszurd tippeket, ha jól emlékszem az RTL hasonló műsorában a nagyfejű Sebestyén vagy a TV-ben teljesen nézhetetlen, jópénzért saját magát szembeköpő Dancsó a 88 éves Vitray Tamást és a menni alig tudó, 84 éves Csűrös Karolát dobták be tippként.

 

Én az ilyen tippeket egyébként nem szemtelenségnek tartom, hanem suttyó tahóságnak, azt egyenlőre még nem tudtam eldönteni, hogy az RTL vagy a TV2 zsűrije ordastahóbb, és melyik bagázs tud lemenni alpáribb szintre, de folyik a gigászok csatája...:)) 

Előzmény: Ilhilla (11)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.22 -3 0 26

Itt egy hasonló típusú műsorban, élőben énekel:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PVcPTppenG8

Előzmény: Ilhilla (25)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.22 -3 1 25

Annyi infót elárultak róla (szappant gyűjt, testvére -aki VV Gergő- volt a médiában, ő volt az ezüstlány, ruhákat mutat be), hogy nem lehet más, csak ő. A hang nem élő, fel van turbózva, de Regina egyébként is elég jól tud énekelni.

Előzmény: Andresovics (24)
Andresovics Creative Commons License 2020.02.22 0 2 24

Nekem is annyi maradt meg a látott kb. negyedórából, hogy hatan óbégatnak egyszerre, és egy nagy bábeli zűrzavar az egész műsor. Amúgy pont a polipjelmezest hallottam énekelni, szerintem D. Reginánál jobb énekes. Igaz, így hirtelen nem tudom felidézni, hogy énekel Dukai, de ő előttem nem erről az oldaláról ismert.

Előzmény: Ilhilla (23)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.22 -6 1 23

Délután megnéztem a Szuper TV2-n az ismétlést (csak Szőke bagolyról maradtam le). A korábbi véleményem nem sokat változott, mert

- alig tudtam kivárni a végét, három és fél óra nagyon sok, még akkor is, ha tele van szünetekkel,

- az egész egy előre megírt forgatókönyv alapján zajlik, hiába van az "élő" és a szavazás lehetősége, ezzel csak be akarják vonni a nézőket a döntésbe, de csak "parasztvakítás" az egész,

- ha figyelnének a detektívek és nem egymás túlkiabálásával lennének elfoglalva, a kisfilm nagyon sokat segít,

- Vajna Tímea személyét már rég kitalálták, de a szavazatot leadó nézők -állítólagos- szavazatai alapján mégis az űrhajósnak kellett felfednie magát, ugyanez volt az oktopuszi esetében is,  egyértelmű, hogy Dukai Regina van a maszk alatt, de nem, a világért sem ő lepleződött le, ment a szuperdöntőbe.

- nem biztos, hogy jó az, ha egy este 3 leleplezés van, a negyedikről pedig tudni lehet a valóságot, remélem a szuperdöntőben majd más maszkot kap.mert így könnyen ki lehet totózni az eredményt.

- a végén sajnáltam Tillát, nem tudta fegyelmezni a társait, akkora volt a hangzavar, hogy nem lehetett érteni, ki-mit-miért mond. Ők jól elvoltak magukkal és egímással, de nem az lenne a cél, hogy a néző felhőtlenül szórakozzon?

Zsannat Creative Commons License 2020.02.18 0 2 22

Na rákerestem erre a szappanos dologra, és tényleg a Dukai Regina...de akkor sem énekel ő ilyen jól szerintem.

Ilhilla Creative Commons License 2020.02.18 -4 2 21

Valamiért mégis ide tévedtél és -érdekes módon- írtál jelzőket is a műsorról, pedig nem is nézted! :D

Előzmény: amcgarage (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!