Keresés

Részletes keresés

TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.12 -1 2 1177

Ha nem akartam volna, olyan frigókba belebotlani, mint Helga vagy Andi, akkor inkább Kittit. Neki nem kellett volna könyörögni az Akarlak miatt, egyébként frankó csaj  és vélhetőleg társ is, bár lehet nem a hűséges típus.. ezt mérlegelnem kellett volna..  Barátként jó lett volna még Helga, Panna, Szilvi, Zsani.. Ezek közül bármelyik jó lett volna akár barátnőnek és akár feleségnek is.. Sajnos Helgánál erős a lehetőség, hogy kupiba kellett volna járnom... :D

Előzmény: szuszetti (1174)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.12 0 1 1176

Jó, maradjunk.. Általánosságban kérdem, túllépve az ő kapcsolatukat... téged mint nő, vonz az örökké duzzogó, hisztis férfi?! Komolyan kérdezem, mert én nőktől úgy tudom, az nem valami férfias, nem igen szeretik, javarészt kerülik mint a tüzet, ha meg más miatt belehabarodnak és csak később derül ki, akkor meg emiatt kiábrándulnak belőle... (Legalábbis akikkel én találkoztam, így vélekedtek.)

Igaz, hogy kívülről szemlélve sok csaj Eriket jelölte meg favoritnak, de azért kíváncsi lettem volna a véleményükre mondjuk 2 hét vele együtt eltöltött idő után is....

 

Azért az is beszédes információ, hogy Andinak sem kellett Erik, és Nianak sem... Mindkettő olyan párnál horgonyzott le, akik nem voltak hisztisek... (Most az más kérdés, hogy a taxisék azóta nincsenek együtt.) 

Előzmény: szuszetti (1172)
Volan-te Creative Commons License 2019.10.12 -2 4 1175

Értem én hogy Zsófiéknak szurkolsz és Karolát utálod (joggal), csak akkor ne szólogass be másoknak részrehajlás miatt, miközben te is ugyanezt műveled évek óta az ilyen showműsoroknál.

Azt te csak hiszed, hogy mindegy a reteknek, melyik díszpinty nyer.

És nem, nem az X-Faktor, hanem a ValóVilág ami szintén erősen manipulált (VV5-nél már a játék harmadánál megmondtam hogy Attilának szánják a főnyereményt és mit ád az ég, minden az ő szájíze szerint alakult és meg is nyerte).

 

Zsófi az egyik kedvencem volt az elején, de azóta kiderült hogy semmivel sem különb mint Nia, csak nem csinálja olyan feltűnően a kavarást. Karolát is bírtam, most már neki se tudok szurkolni. Az egyetlen megmaradt kedvencem Helga a lányok közül, de sajnos Tibi a párja. A fiúk közül egyáltalán nem maradt kedvencem.

Előzmény: BitterSweetSymphony (1168)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.12 0 1 1174

...ekézzük szegény játékosokat, de lássuk be, nincsenek könnyű helyzetben...

 

Kit választanátok

- barátnőnek és/vagy feleségnek,

- barátnak és/vagy férjnek

- és kivel lennétek jó barátságban a játékban megfordult szereplők közül?!

szuszetti Creative Commons License 2019.10.12 0 2 1173

Tipikus női viselkedés: lélekben Erik a szimpatikusabb, de a női ösztönhörcsög a macsóbb hímhez, Tibihez racionalizálja.

 

Így-így, de már jól látszik rajta, hogy ő sincs megelégedve a döntésével.

Még pár kör Ciprus újratervezte volna a viszonyokat.

Előzmény: Albert Einstand (1162)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.12 0 1 1172

Maradjunk annyiban, hogy ezt a helyzetet és az érintettek megítélését másképp látjuk.
Szerintem maradhat ez így :)

Előzmény: TonyBrasco (1157)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.12 0 1 1171

Semmi meglepő nem volt a műsorban eddig, talán csak az, amikor Niáék kiestek.

 

...és kábé addig jól is alakult a műsor. Sokkal több volt ebben a kezdeti jó castingnak köszönhetően, de aztán jöttek sorra a súlytalan emberek. Manipulatív pasi nem is akadt Rajmin kívül, aki el is múlt annak lenni Andi oldalán.
Talán a zsákutca a formátumban is kódolva van, mert vagy a szerelmespárok kialakítását célozza meg, vagy az ármánykodást, a kettő együtt nem megy, de csak az utóbbi ad ilyen hosszan nézhető adásokat.

Előzmény: BitterSweetSymphony (1150)
szuszetti Creative Commons License 2019.10.12 0 1 1170

Karó nem azért bőgte el magát, mert végre felfogta, hogy milyen ostoba volt, hanem mert rájött, hogy még mindig nem érti.

 :)))))))))

És tényleg :)

Előzmény: Semerreretyo (1148)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.12 -1 3 1169

Ticián abszolut patriarchális közegben szocializálódott. Gyereke neve: Hyperion. Itt hangosan felröhögtem

 

Tici a görög mitológia alapján fogja elnevezni az egész családot:-)

Lakatos Hüperión és Lakatos Thézeusz:-))

 

 

Szépségkirálynő Andi pedig hercegnőként nevelkedett. Havi egy nyaralás...

 

Az a vicc, hogy nem. Láttuk a családját, szerintem ott évi egy nyaralás is necces, nemhogy havi.

Egyszerűen egy anyagias, nyafka, elszállt HP a csaj, de ez már látszott egy ideje.

 

 

Előzmény: r.tonyo4 (1161)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.12 -1 1 1168

Értem, hogy utálod Zsófit, és nem akarod, hogy ők nyerjenek Ticivel, de ezért kár volt egy egész konteót gyártani:P)

 

A reteknek tökmindegy, hogy melyik díszpinty nyer.

Ha már, Andi az egyetlen, aki valamelyest celeb, ha lenne ilyen forgatókönyv rá írták volna.

A többiek noname-ek, bármelyik nyer, a reteknek OK lesz. Ez nem az X-Faktor.

Előzmény: Volan-te (1156)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.12 -1 2 1167

Vicces volt a mai adás. Egy nappal a finálé előtt az összes pár kapcsolata összeomlott:-)))

 

Andi-Rajmi: Rajmi totális sokkot kapott Andi alacsony szexigényétől:-) (A szépségkirálynő ezt elcseszte, Rajmi ezután már tényleg csak a nyereményre hajt.)

 

Tici-Zsófi: Tici szerint aki takarítónőt fogad, az nem nő...(akkor mégis micsoda??:-))

 

Tibi-Helga: Tibi duzzog, hogy Helga nem megy oda hozzá, nem lelkes (bezzeg Zsani folyton Tibit kényeztette, ajnározta, oszt mégis lepattintotta, aztán még a játékból is kivágta...van sapka, nincs sapka, Tibinek semmi sem jó, de mindig a másik a hülye, nyilván)

 

Erik-Karó: ennek már az akarlakban meszeltek

 

Hát, innen szép győzni:-)

 

 

 

TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.12 0 2 1166

"Andit esküvő előtt teherbe kell ejteni. A gyerek után már semmi szex."

 

Ahogy elnézem előtte sem lesz sok, ha jól dereng az eddigi mérleg is még 0. Gyerek is lehet lombikkal lesz.. :) Andi nálam már frigó v2.0

 

"Zsófi otthon a kisujját se akarja mozdítani. Inkább felbérel egy takarítónőt."

 

Volt egy olyan zönge is, hogy nehogy már a nő takarítson.. jó, akkor miért nem takarítóférfit akar felbérelni? :)

 

"Karola meg annyi sokat foglalkozik a külsejével, hogy el se tudja képzelni, hogy mások hogyan képesek időben elkészülni."

 

Szegényke, azt még bele sem kalkulálja, hogy pár év, ezzel az étvággyal, és már a tükörbe sem fog beférni.. :)

Előzmény: sharkxxx (1163)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.12 0 1 1165

Akkor ma esti ruhás fürdés után, kígyózó sor fog állni az akarlak előtt?! :P

Albert Einstand Creative Commons License 2019.10.11 0 2 1164

Andi rendesen el van szállva az igényekkel, pedig a család videóüzenete alapján nem tűntek olyanoknak mint akik havonta nyaralni küldik a lányukat. :)

Az egyik dinnyének se jutott eszébe, hogy a házimunkát lehet ketten is végezni, akkor hamar készen van, és közben mehet az etye-petye is. :)

Előzmény: sharkxxx (1163)
sharkxxx Creative Commons License 2019.10.11 0 2 1163

Ebben részben sok minden kiderült a lányokról.

Andit esküvő előtt teherbe kell ejteni. A gyerek után már semmi szex.

Andikát minden hónapban nyaralni kell vinni.

Zsófi otthon a kisujját se akarja mozdítani. Inkább felbérel egy takarítónőt.

Karola meg annyi sokat foglalkozik a külsejével, hogy el se tudja képzelni, hogy mások hogyan képesek időben elkészülni.

A fiúk jól megszívták ezekkel a lányokkal.

Albert Einstand Creative Commons License 2019.10.11 -1 2 1162

Megyünk a döntőbe! 


Helga újongva szaladt és együtt örültek... Erikkel! 


Tipikus női viselkedés: lélekben Erik a szimpatikusabb, de a női ösztönhörcsög a macsóbb hímhez, Tibihez racionalizálja. 

r.tonyo4 Creative Commons License 2019.10.11 0 1 1161

na ea mostani rész (hogyan látod magad 5 év múlva) nagyon érdekes. Ticián abszolut patriarchális közegben szocializálódott. Gyereke neve: Hyperion. Itt hangosan felröhögtem, mert az egy adatbányász szoftver neve is, amit naponta használok:D

Szépségkirálynő Andi pedig hercegnőként nevelkedett. Havi egy nyaralás...

Albert Einstand Creative Commons License 2019.10.11 0 1 1160

Én is szeretnék jó anyagi helyzetet és havi egyszeri nyaralást, lehetőleg 30 naposat. :)

TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.11 0 1 1159

Az élet idővel mindenkit meg tud azért dolgozni...

Előzmény: Albert Einstand (1158)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.10.11 0 3 1158

"(addig, amíg valami pozitív személyiség fejlődés nála nem megy végbe.)"
Nem megy végbe, mert a mostani viselkedése a butasága következménye is, intelligensebb meg már nem lesz. 

Előzmény: TonyBrasco (1157)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.10.11 -5 1 1157

"de Erik legelső "hisztis" pillanata után olyan otromba módon viselkedett Karó, hogy nem lep meg, hogy nem engedte el Erik nyomban ezt az egészet.

És lehet, azért sem tartottam őt hisztisnek, mert BÁRMIT is tett volna Erik, ilyen bicskanyitogató stílusú reagálást SEMMI nem indokolhat."

 

Azért tartsál már némi kronológiát. Teljesen irreleváns Karó reakciós viselkedése abból a szempontból, ahogy Erik viselkedett előtte... Erik türelmetlen volt, és ráadásul duzzogott, mint egy kisgyerek, erre mondtam, hogy ez gyerekes. Nem másra, csak erre... (Ez akkor is az lenne, ha utána szájba verte, vagy nyakonszúrta volna Karó...) Tőlem ezt vitathatod, csak ezzel magának Eriknek is fogsz ellentmondani, hisz saját maga látta be és kért emiatt Karótól is bocsánatot. És, most akár huszadszorra is idecitálhatod, hogy utána Karo hogy viselkedett vele, igen nincs vita ebben, Karola paraszt volt, alpári, közönséges, idióta... persze az azért szépítette a dolgot, hogy Helga segítségével be tudta látni, és ezért meg ő kért bocsánatot Eriktől... de a saját véleményem az, hogy vér nem válik vízzé, ergo ha hasonlóan felhúzzák, tuti megint ilyen gyökér lesz... (addig, amíg valami pozitív személyiség fejlődés nála nem megy végbe.)

Előzmény: szuszetti (1144)
Volan-te Creative Commons License 2019.10.11 -1 1 1156

"Dávid és Szintia, plusz Norbi és Heni fognak kiesni ma este minden valószínűség szerint.

És azok lesznek a döntőben, akiket már hetekkel ezelőtt megtippeltünk.

Semmi meglepő nem volt a műsorban eddig, talán csak az, amikor Niáék kiestek."

 

Figyelem, erősen konteószagú elemzés következik. Szerintem annyira előre meg van írva ez a műsor, hogy kezdettől fogva Zsófiék győzelmét akarták. Eredetileg a Nia-Gábor kettőst elrugdosták volna a fináléig és ők lettek volna a "csúnya, gonosz páros" akikkel szemben a nézők majd szépen megszavazzák a "jóságos, vicces, szerelmes" Tíci-Zsófi párost. Ezt a tervet keresztülhúzta Gábor sérülése, így Niáék helyett másik ellenpólust kellett keresniük (ez végül az Erik-Karola kettős lett mostanra). A forgatókönyvet további három tényező (Zsófi Norbi felé kacsingatása, Tíci Alexa felé kacsingatása, Zsófi hisztijei) rúgta fel, de mindet elsikálták a szerkesztők.

Ez a szomorú ebben a játékban. Lehetett volna Éden Hotelhez hasonló izgalmas műsor is és abszolút benne volt a csavarok lehetősége. Az ÉH is valamilyen szinten előre meg volt rendezve, mégis voltak benne olyan csavarok hogy mi nézők köpni-nyelni nem tudtunk utána. A Love Islandnél ugyanaz az érzése volt az embernek, mint a VV4 óta bármelyik VV-nál: már rég tudni, kire van szabva az egész, kinek a győzelme van a forgatókönyvben és ettől nincs eltérés, nix ugribugri. Nem csoda hogy a nézettség beleállt a földbe, a VV-re se kíváncsi már a kutya se.

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (1150)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.10.11 0 6 1155

Dávid annyiban sajnálandó, hogy most már tudjuk, azért nem talált eddig párra, mert érzelmi intelligenciája nulla, kb. úgy cserélgetné a nőket mint egy autót egy újabbra.
Az ilyen hozzáállás hamar lejön a lányoknak, és nem bíznak meg tovább a pasiban. Ráadásul nem tudott udvarolni, csak állt mint lófasz a hegyen a hetedikes arcával, és Pankának panaszkodott, hogy nem fejlődik a kapcsolatuk.
Talán azt várta, hogy Panka fogja letámadni?
Panka szerintem nagyon jó csaj, nemcsak külsőleg, de alapvetően szimpatikus emberi reakciókat mutatott, fejben is rendben van szerintem. A jóganacis fenék képeinek meg helye van minden recskaalbumban.
Sárkányok anyja viszont teljesen kamu, de buta is. Attól félt, hogy Erik letámadja a brokival a dugLakban, ezért az ostoba női viselkedést hozta, hogy megsértődött azon, amit ő okozott, hogy jócskán megváratta az embert. Nem tizenöt perc volt, csak ő mondta annyinak, hanem kb. egy óra, ami azt jelentette Eriknek, hogy a csaj nem akar vele menni, és Erik ezen sértődött be.
Pedig simán megoldhatta volna Helgásan is, nyilván nem akar ország-világ előtt dugni, ezt mindenki megérti, de így intézni, az egy görény dolog volt. Képmutató.
Szóval Karcsi visszahozása helyett jóval korábban kellett volna Pankát benyomni a műsorba.

sharkxxx Creative Commons License 2019.10.11 0 5 1154

Ki lenne az az őrült, aki szembe támadná Karolát, hogy hogy beszél Erikkel?

Ha valaki rá szólna Karolára, akkor rögtön magára szabadítaná a sárkány bosszúját.

BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.11 -1 5 1153

Támadni meg ugyanazért támadták be Zsófiékat, amiért kiszavazták Zsanit: megpróbálják kilőni a konkurrenciát. Ezesetben robbantani a Tici-Zsófi kapcsolatot.

 

Rajmi már korábban is megpróbálta, csak nem jött neki össze.

 

Érdekes Eriknek senki nem esett neki, hogy Karó milyen, meg hogy beszél vele, pedig senki nem beszél-viselkedik olyan undorítóan és primitíven, mint Karó.

 

Tici és Zsófi az egyik legnagyobb esélyes a győzelemre, ezt a bentiek is tudják.

Előzmény: ga_zsi (1151)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.11 -3 4 1152

A szerkesztők azt vágják be a nézőknek, ami izgalmas.

A nép a veszekedést kajálja, az a sztori.

A boldog , nyugodt, békés pillanatoknak nincs hírértékük.

A híradóban sem véletlenül a katasztrófákat, autóbaleseteket, bűncselekményeket mutatják.

Vagy, hogy aktuális legyek, a szexbotrányokat:-)

 

Mi 24 órából csak egyet látunk. A szerkik döntik el, hogy mi legyen az, és azt választják, ami szerintük a nézőket odaülteti a képernyő elé. Nem bonyolult ez.

 

Mint már írtam, Zsófi eddig is sokat nevetett, hülyült, sok csajjal volt jóban, csak ezeket kevésbé vágták be. Mindig azt vágják be, ahol "action" van. Most Kapanyéléknél volt a legnagyobb vihar, ezért azt vágták be. Amellé meg mehetett balansznak a boldogság, meg a cuki kutyusok.

 

 

Előzmény: ga_zsi (1151)
ga_zsi Creative Commons License 2019.10.11 0 1 1151

akkor most azt nem értem, hogy ha Zsófi eddig is ilyen volt, akkor a társai miért őt kritizálták egyöntetűen, hogy miként viselkedik Tícivel. egyébként mindenki mással is. tehát biztos voltak eddig is vidám pillanatai, de több a mufurc.

most csak az a kérdés, hogy ha most mindig vidám képek vannak róla, akkor Zsófi megváltozott, és lehiggadt, vagy maradt ugyanolyan, csak a vágók úgy döntöttek, hogy csinálni kell belőle egy kedves kislányt és ezután csak ilyen adás lesz róla.

Előzmény: BitterSweetSymphony (1149)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.11 -1 1 1150

Szerintem az újoncok fognak kipotyogni.
Egyáltalán vannak még olyanok? Már nem tudom követni ezt a jövés-menést.

 

Dávid és Szintia, plusz Norbi és Heni fognak kiesni ma este minden valószínűség szerint.

És azok lesznek a döntőben, akiket már hetekkel ezelőtt megtippeltünk.

Semmi meglepő nem volt a műsorban eddig, talán csak az, amikor Niáék kiestek.

Előzmény: Semerreretyo (1148)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2019.10.11 -3 3 1149

Valójában Zsófi eddig is ilyen volt, sokat mosolygott, nevetett, hülyéskedett Ticivel nem véletlenül írta alant egy topiktárs, hogy szereti a mosolyát.

 

Egyszerűen annyi történt, hogy eddig a szerkik nagyrészt a veszekedéseket vágták be. Most meg itt van veszekedésnek a Karó-Erik gate, most hajlandóak voltak hosszabban bevágni egy aranyos részt a Tici-Zsófi páros életéből.

 

Azért aki figyelt, és nem hater-szemüvegen át nézte Zsófit, az eddig is sok ilyen pillanatot észrevett Zsófival kapcsolatban.

Semerreretyo Creative Commons License 2019.10.11 -1 3 1148

Szerintem az újoncok fognak kipotyogni.
Egyáltalán vannak még olyanok? Már nem tudom követni ezt a jövés-menést.
Karó nem azért bőgte el magát, mert végre felfogta, hogy milyen ostoba volt, hanem mert rájött, hogy még mindig nem érti.
Bezzeg szájzáras trampli 'naccsága' rádöbbent, hogy jobb lesz ha kicsit visszafogja magát, különben tényleg mindenki megutálja kint is meg bent is, hacsak már nem tart ott.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!