Keresés

Részletes keresés

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 17452

ésha eljön az idő, ezeket fogom felhívni, és a fülük hallatára teszem majd ... nagyon sokat gondolkodtam, mivel üssem el az időt, amíg tartani fog, amíg felkészülök az egészre ... gondoltam, derricket nézek, vagy faszomtuggya ... dee... jobb jutott eszembe ... kommunikálni fogom, és majd a dühh, a cinizmusom adja majd az Erőt ... egészen szadisztikus (akár a zisten) ötlet jutott eszembe, h felhívom azokat, akik aszt mongyák: mindég van megoldás!!

háHHá!! 

ott fogok neki röhögni, h lökje a tippeket ... :DDDDDDDDD

"Ha Ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123-as ingyenes lelkielsősegély-számot, vagy keresse fel a www.ongyilkossagmegelozes.hu oldalt! "

majdnem olyan lesz, mint a rasztanéni ... :DDDDDDDDDDD

az a szar ebben a pusztulatban, h vmi kibaszott gyenge vagyok ... de iszonyúan felszabadult ... bánthatatlan ... 

jó lenne örülni a 15 Kg/ félévnek ... szépen, fájdalom, és gyengeség nélkül elrohadnék/sorvadnék ... 

ma mekkérdeszte tőllem a néni szomszédja, miért van rajtam vizes kendő ... garbóban, és kötött  mellényben volt ... mondok nekíjje, azért, mert nincs rajtam bugyi! :DDD 

 

mondom én, kb mindent is tehetek, amit az erőm enged ... 

nem tom, a határt megszabni, a gyengeség miatt ... mindég szerettem volna 52 lenni, de a "legkarcsúbb" koromban is csak 54 tuttam lenni ... (és úgy is dagadt voltam!) ... szóval nem tom, h az erő megy ki belőlem, ez baj ... a rosszullétek OK-k, csak nem tom, fájdalom mikor fog jönni ... szívfájdalom van persze ... de .. hát nem tom, nehezen tűrök nagy fájdalmakat ... 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 17451

nyahh ... a nyannyernek teccik ... holnap lesz visítozás ... heHHee ... delegalább nem kell nekem többet fürdetnem a gyorsmelegítővel ... 

itt lesznek megőrülve, én meg vállat vonok ... hÁHHÁÁ!

ilyen még úgysem volt magyarország házigondozási történelmében ... 

majd ezek is átkozódnak, h egyen meg a rák ... :DD

édesdrágajó Julikám leánkája is, amikor kifordultam az ajtón betegségre hivatkozva, odasziszegte, h reméli nem tumor ... nyáhháHHáÁ ... 

 

íllyen aranyosak ezek a megbízók! hogy tudnak ríni, mint a fürdős kurvák ... h cociális érzékenység, empátia, szolidarítás ... ahamm! meg a büdöskurvaanyátokat, ha egyoldalúan akarjátok ... ebbe kén' vmi kölcsönösség is nem??? rohatt burzsujok! éÉn vágjak eret, én rohadjak el a kurva anyátokért! ti meg mentek nyaralni, angol nyelvű lovaglótábor a féldebil kölykeiteknek, télen nyaraltok, nyáron teleltek, és ezer forintokon alkudoztok, ki szedje ki a szart anyátok alól!!!

pfejj! 


Előzmény: Calamayca 2.0 (17449)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 17450

úgyis mingyár meghalokk, kb bármit is megengedhetek magamnak ... a néninek teccik, ha babrálnak vele, és közben duruzsolnak ... a raszta elvinné a fél délutánt, és mindenki boldog lenne ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17449)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 17449

azon tűnődöm, mi lenne, ha bosszúból berasztáznám a néni haját ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17448)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 17448

ja, és általában a kliens félig vak is, meg süket is ... kb semmit nem ért az egészből ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17447)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.27 0 0 17447

https://www.facebook.com/alzheimerpercek/posts/pfbid02METEknXVe6tkNiUJEbrqfPFhwsFMakwnyR2PgwzY4wGqEsfsWuo2sAWwefJXHa68l

 

vanitteza nagyon jó poszt az egész hercehurcáról ... és igen, vannak megbízók akik követelik a mindennapos fürdést ... rémült, félhülye emberektől, mert szerintük addig ember ... nem, nem értik meg! kibeszélheted a tüdőd-agyad nekik, nem fogják megérteni FIZETŐ ügyfélként!!!

DE! ha a posztban leírtak még nem lennének elegendők, lehet az ügyet tetézni! általában fentebb említett megbízóknál szokott előfordulni

 

  • szűk
  • zsúfolt
  • akadálymentesítetlen
  • alatta lévő beázós
  • csúszós
  • minden baleseti kockázatot magában foglaló
  • és feltétlenül GYORSMELEGÍTŐS kombó!!!

igen, ezek így együtt ... az ilyeneket én be- LSD-ztetném, és amikor sírva-röhögve retteg már egy sarokba kucorogva, vinném a hideg-forró finom pancsiba! naponta kétszer!!! sikoly-álarcban!!! 

de azt is, aki kitalálta ezt a kurva szerkezetet ... 

 

 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.26 0 0 17446

kutatom magamban a reményt, itt van-e még ... vagy csak kíváncsi várakozás ...

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.26 0 0 17445

58,8

Előzmény: Calamayca 2.0 (17426)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.25 0 0 17444

eszembe jutott a vége is a levélnek ... vmi olyasmi volt, h

ezel zárom sóraim s eszt a levélt ajánlom és tértivényezem maguk felé! maguknak! oda az APEHBA!

sztem bekeretezték, és vmelyik irodában tán még megtalálható a falon ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17442)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.25 0 0 17443

én esküszöm, kérek tőlük még egy levelet! 

felfrissültem, üde vagyok, élni továbbra sincs kedvem, de jól érzem magam fizikailag ... (majdnem) ... sokkal jobban, mint előtte ... 

szóval csak kűggyék még a leveleket ... 

 

vagy nem fizetem be, és minden alkalommal édes rettegéssel nyitom meg a mélfiókomat ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17442)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.25 0 0 17442

üldözött a NAV ... 

másodjára csinálták meg velem életemben ... 

 

először mikor visszaadtam a vállalkozást, utána üldözött az APEH, de elég kitartóan, mind magasabb késedelmi díjakkal, mire kézzel írtam nekik egy hatáltalánosos, kockáspapíros levelet 1. osztályos betűkkel, rettenetes helyesírással, kb ebben a stílusban: 

 

  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • MÚNKÁTT KERESEK!!!
  • Fris nyugdilyas családanya vagyok. Háromm gyermeket felneveltem hatt unokával. Dalykáltam öket, mikor betegek voltak és kötösztem már bibit. Egycer perig lecseréltem a vízes borógatásot az anyósom fejérőll. és a nászaszonyom tyúkszemét is kivágtamm.
  • Szeretem az idösseket, és ismerem az empátia szót is. Szavat. szótt.
  • Válalokk idöss empert nagy empátiávall szeretéssel. szeretet tejessen látom el a bajukat. mindent elválalokk mósók, főzők, takarítók. szükkség esetébe tetőt javitok kertet is ásók. nénit bepelenkázok.
  •  
  • telefonálni tessenekk!
  • szűvel lélekvel jeligére ..
  • -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



nah, kb így nézett ki az APEH-levél is, amit elkűttem nekílyük ... arra emlékszem, úgy kezdődött, h: HIVATKOZOKK!

mire válaszoltak!!!, h nulla tartozásom van! mély tisztelettel ... 

mosta' meg megin' üldösztek, mert vmi gebasz lehetett a rencerbe, és nem volt leregisztrálva az egészségbiztosításom ... nem tom, mit művelhettek, de legutoljára, amikor olvastam a papírformátumú levelüket, hú, vmi párszázezer Ft volt említve, ami már jó pár éve volt ... én meg úgy voltam, vogonho' nem megyek, majd jönnek, ha vmit akarnak ... a gyóccerfelírástól tartottam mindég, h eccercsak nem lesz zöld a lámpám, de ott minden rendben volt, gondoltam, akkor minek mászkáljak én ilyen flottákhoz ... 

nade ... már nem tudom  mi a faszomér', de csinyátam üfkaput, és itt bazmeg megtaláltak a rohadékok ... jött a mail, h számlaegyenleg ... namondok magamnak, ezek b+!, itt megtaláltak a szájbertérben, h rohaggyanak meg ... mondok magamnak, mennyi lehet ez a pénz, ha pár évvel ezelőtt párszázezer volt, most mit fognak kérni tőlem???

nagyon be voltam szarva ... mostanában éppen temetem magam többek között kortizol-hiány okán is ... hát, mire megfaragtam az új jelszavamat az üfkapun, éresztem, h bizony a kis mellékvesém termeli a drága ... szegény nem tom, milyen állapotban lehet, de termelte .. szépen az összes szervem működése helyre is állt addig az ideig ... drágaédesjóó szorongás-stressz, az ÉLET maga! ÉDES APEH! vagy NAV, vagy kijafaszom ... szóval valahogy bekecmeregtem az üfkapumba, és kiderüle, h vmi huszonvalamennyi elmaradásom van késedelmi pótlékkal együtt ... ami elképzelhető, mert két váltás között lehet, kimaratt párhavi EÜbizti ... 

nyahh, szóval ... adótartozással ezeket kell csinyáni, oszt béfogják a pofájukat!

elmehetek adótanácsadónak ... 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.24 0 0 17441

nahh, erre rágyújtok ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17440)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.24 0 0 17440

59,7 ... 

hehhe .. lehet nem is kell kabát ... csizmát már nem veszek ... háHHÁ!

 

szemeim akkorák, mint egy csészealj ... vagyis kettő ... 

iszgalmasshhh ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17426)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.24 0 0 17439

az órámat 3, vagy négy évvel ezelőtt vettem az aldiban 4 000-ért ... a számlapja miatt vettem meg, mert valamilyen meghatározhatatlan se nem málna, se nem bordó, se nem lila, se nem sötét, se nem világos, és fém ... 

hazavittem, és igyekeztem összerakni a szíjat, mert persze nagy volt, le kellett volna venni belőle 1-2 szemet ... namost nem tudom mi jöhetett rám, de NEM OLVASTAM EL AZ ÚTMUTATÓT hozzá ... ilyen soha nem fordult elő velem, minden újonnan vett használati cikknek ismerem az útmutatóját ... szóval elbasztam valamit rajta ... akkor ott állt a polcon fél évet, mire elvittem óráshoz, aki 10 000 Ft-ért a csuklómra szabta ... később lemerült az elem, és összetört az üveg. vissza az óráshoz, 14K ... szóval most 28 K-s az óra ... nagyon szerettem, és most, h forog a csuklómon, nem tom, hogy viszonyuljak hozzá ... 

 

tavaly eladtam a kisméretű kabátjaimat ... idén nem tom, hogy fogok mutatni a 46-osban ... ha túlélem ezt a nyarat ... egész nyáron priznicben vagyok, és a szívem úgy dolgozik, h ugrálnak a csecseim ... 

dos48 Creative Commons License 2023.08.23 0 0 17438

 

      ...lábam műtött, szemem vaksi,

 

                        a híd alatt nem jó lakni,

 

                                    fáradt vagyok, éhség gyötör

 

                                                 de jó lenne egy kis töpör

 

                                                                                      tyű.        :))))

 

 

                                     

 

                

Előzmény: Calamayca 2.0 (17437)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.23 0 0 17437

egy héttel azután, h anyámnak sms-ben megírtam, életem legboldogabb napját töltöttem el, anyám meghalt ... 

 

totális áttétek (metasztázis?) mindenütt ... még előző nap, mikor bent voltam nála, és agonizált, belibbent az intenzívre egy főfő atyaisten bunkó geczy, mert a vállán (anyámén) volt egy csecsemőfej nagyságú dudor. előzőleg, mikor még határozottan az élők közé lehetett sorolni, sokat vizsgálták ortopédián, reumatológián, traumatológián ... sehol nem találtak magyarázatot a dudorra. 

 

az intenzíven anyukám nagyon rondán agonizált. a vegyes nemű kórteremben nyitott elválasztó függönyökkel egy lepedővel félig letakarva meztelenül egy szál pelenkában feküdt, és rángatózott. fél szeme ki volt fordulva, sztem nem látott kb semmit ... fájdalmai talán nem voltak, mert ment belé folyamatosan valami cucc, oxigén ... naszóval így rángatózott öntudatlanul kilógó mellekkel, miközben, mivel elromlott a légkondi, vagy a szellőző rendszer, hideg levegő ömlött rá a plafonról ... 

 

én akkor értem oda az ágyához, ráhúzni nem volt időm a lecsúszott lepedőt, ekkor úszott be a kétméteres, kétszáz kilós valamilyen csontkovács Atyaisten fehér köpenye lebegett utána ... engem nem köszöntve, az öntudatlan, és rángatózó, kifordult szemű, szétterülő csöcsű anyámhoz fordult mosolyogva, kezitcsókolommarika ... hogy vagyunk, hogy vagyunk? most meg fogom vizsgálni a vállát ... anyám nem válaszolt, mert már nem volt itt, úton volt ... szóltam neki, h hagyja békén, csak menni akar ... mire az Atyaisten kétkézzel hátulról megfogta atyáskodva a vállam jó magasról, és kezdett kifelé toloncolni a kórteremből, hogy ejnyeejnye, nekem nem kell itt lenni ... úgy kellett kiabálnom az intenzíves nővérnek, h jöjjön segíteni, aki szép határozottan elküldte az Atyaistent a picsába .. 

 

hajnalban hívtak, h meghalt ... 

 

fogalmam nem volt arról, mit kell csinálni, bementem a kórházba intézni az ügyeket ... kiderült, h engedélyt kell kérni, h nem kell boncolni ... elmentem engedélyért... vittem a patológusnak ... pecsét, aláírás, minden megvolt ... 

mire a patológus egész kis hisztit levágott, h de anyámnak mennyiféle, és milyen érdekes bajai voltak, neki ezt muszáj lenne tudnia, megnézni, és ígéretett tett, hogy a koponyájához nem nyúl ... csak egy kicsit .. naAA ... lécccilécci lécci léccicciiííí ... majdhogynem toporzékolt, még könnyezett is, meg szipogott is a bánattól, h lehetséges, h ezt az ESETET most nem kapja meg ... hat órával előbb tuttam meg, h meghalt anyukám ... és ez a nő ott előttem összeomlott, h nyiszálhasson ... én sokkos állapotban voltam, és belementem ... nem volt velem senki ... 

áttéteseket nem használnak donornak ... a májfunkcióim több mint szarok, a lábam műtött, a szemem vaksi ... 

 

jahh, és a dudor a vállon ... rák volt ... két évig vizsgálta kb ötféle doki ... jó, OK, úgysem lehetett volna mit tenni... deazért ... nahh ... 

 

sztem szürreális az egész ... 

Előzmény: dos48 (17436)
dos48 Creative Commons License 2023.08.22 0 0 17436

 

Pedíg nem úszod meg.  A májad már várni fogják a sok alkoholt fogyasztó északon.

 

A falábad meg útra kel egy taposóaknás vidékre. De a szemed... vááá, a szemed meglátja Párizst.   :))))

 

 

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17435)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.22 0 0 17435

azon tűnődöm éppen, h nem merek, v nem akarok ráállni a mérlegre ... csakhogy mennyi a gyorsulás ... 

 

Pogi azt mondja, h bármely ... szóval, h ezek az expnnciáls függvények végül a vízszintes tengellyel lesznek párhuzamosak, szóval megszűnnek ... 

lett nyakam, és nincs tokám ... az órám forog a csuklómon ... 

rohadtul utáltam ezt a nyarat ... egész júniustól végig-végig kánikula ... ilyet még nem éltem, h augusztus 20 után is még egy hétig 35 felett legyen a hőmérséklet ...

 

vékony ujjakkal kényelmesebb a gépelés ...

 

már nem érdekel, h a hülyék hülyének néznek, mert azt gondolom, az oltás miatt vagyok így ...rám lehelenek: "mennyé orvosho'!" ... ha hha hha ... azokhoz, hehhe... nahh ... meg se hallgatnak ... aszt monta a Zacher, h régen tudta követni más orvostudományok újdonságait, de már fogalma sincs, mit csinál pl. egy fül-orr-gégész ... 

évente duplázódik meg az orvostudomány adathalmaza ... és nyilván gyorsulni fog ... ezeknek már annyi a tudásuk, h fogalmuk sincs ... itt a "fogalmuk sincs" hangsúlyos ... 

mikor anyámat először vizsgálta doki a rákkal, leüvöltötte a fejét, h RÁK! RÁK! hahhaha ... szegééény ... :( 

 

hát velem ilyet nem fognak tenni!

 

és még azon is tűnődöm, h nem engedem felboncolni a proletár testem. uis a proletárok SOHHA nem fognak részesülni a tudomány vívmányaiból ... namost azért lefaragni a csontjaimról a húst, h egy burzsuj burzsuj kölyke kutakodjon rajtam, éÉs esetlegesen megmentsen egy másik burzsujt, hát nahh ... boncoljanak szépen csak burzsujt ... a burzsujoknak burzsuj bajaik vannak, a proletároknak meg proletár bajaik ...  

megnésztem a heroint osztogató gyógyszergyáras filmet a netflixen ... 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17426)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.20 0 0 17434

köszönöm szépen barinőmnek az Aljas nyolcas c. filmet! Kárpótolt a Nem vénnek való stb-ért! 

és még jó sok vér is volt benne ... hmmm ...

Előzmény: Calamayca 2.0 (17432)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.19 0 0 17433

azért milyen szar lehet wing chun mesternek lenni ... 

 

a faszi nem tud egy jó kis kocsmai bunyóba keveredni ...

 

mert OK a tanítás, meg a versenyek, de azért egy olyan jó kis igazi kocsmai bunyó ... és szegénnyel biztos nem kötekednek ... 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.19 0 0 17432

Most nézem a Nem vénnek való vidék-et ... alapmű kellene, h legyen, de negyedóra-húsz percnél tovább sosem tudtam nézni, mert vártam, hogy mikor bukkan fel Wain. soem néztem meg a címet, sosem gondoltam, hogy vén = öreg ember ... és ku.va ideges lettem, h Wain nincs sehol! gondoltam szórakozzatok anyátokkal! pedig kultfilm, meg minden ... na most, van egy kis időm, öregszem is, gondoltam, így nem halhatok meg, legyünk túl rajta, túl sokan idéznek, meme-eznek a jelenetekből, Javier Bardemet imádom, stb ... és akkor látom az angol címet: No Country for Old Men ó b+! ... szóval nézem ...

Hű Yenő Creative Commons License 2023.08.16 0 0 17431

meglett a mama is. még két csomagot vitt oda, ahol emez is van ... egészségesek! 

Előzmény: Anyóca99 (17429)
Hű Yenő Creative Commons License 2023.08.16 0 0 17430

köszönjük .

Előzmény: Anyóca99 (17429)
Anyóca99 Creative Commons License 2023.08.16 0 1 17429

Ha még érdekel a kis árva cica élete , akkor a macskás topikba Vitó berakott egy elérhetőséget . Neki mind ivartalanított .

Előzmény: Calamayca 2.0 (17428)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.15 0 0 17428

a deg ma sem dergeledzett ... életem első okos makkája ... 

 

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17427)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.14 0 0 17427

Van két macska, akiket tisztelek! Az egyik helyzete azért bizonytalan, mert még csak videókról ismerem, és nem tudom, lenne-e olyan felfogóképessége, mint annak, aki itt van majdnem testközelben!

ennek a bizonytalan tiszteletű makkának a gazdája posztolt arról, h az a tiszteletreméltó a cicákban, h tudják tartani a határaikat, és ha nincs kedvük a nyünyörgéshez, azt világosan a nyünyörgés szándékával fellépő ember tudomására hozzák ... na jó, én meg pontosan fordítva is gondolom ... egyébként a szóbanforgó illető állata szerintem nem makka, mert tetszik nekem, márpedig nekem ilyen állatok nem szoknak tetszeni, tehát makka nem lehet ... 

nade a jelenlévő "Cili" nevű, egyébként gyönyörű megjelenésű öreglány csodák csodájára megtanulta(!!!), hogy kajakor meg semmi egyéb máskor nincs lábhoz dörgölőzés!! uis amellett, h ezek az állatok nem a kedvenceim, allergiás is vagyok a nyálukra, amivel összekenegetik a szőrüket, amivel hozzám tapadnak ... nem ezért van az ellenszenv, ez csak olyasféle meggyszem az ügy tetején ... naés ez a cicmic képes volt megtanulni, mit szeretnék! Hogy nem elkergetem, amikor toppantok, h "sicc!", és utálni sem szándékozom, hiszen lám, eledelért nyú'kálok, azzal zörgök, tehát őt akarom táplálni, mindössze a határaimat szeretném, ha tiszteletben tartaná, azaz ne érjen hozzám ... elsőre a makka elmenekült ... viszont a hasa visszahozta, és persze bepróbálkozott ... olyan kedvesen, ahogy csak tudtam montam neki ismét, h nem, sicc!, mindjárt meglesz a hami, és lám, az állat leült kb 30 cm-re a lábamtól, tudatva, h azért bármikor belefoghat a dörgölőzésbe, de szépen kivárta, amíg az ételt belekotortam a táljába, és onnan dorombolt ... 

szóval a makkákkal való viszonyomból azt hiszem, ezt a kölcsönös határtartást hiányolom, ahol a hangsúly a kölcsönösségen van, hiszen általában ezek az állatok az ember által szabott határokat nem tartják, a magukét viszont egyértelműen kijelölik ... uralnak ...

érdekes, hogy kutyákkal nem kell ilyesmiről vitatkozni, mert, ha olyan a kutyi, h jelzi, h ne gyere a közelembe (persze nem a kerítés mögötti csaholásra gondolok), és én tiszteletben tartom, akkor neki is érdektelen leszek ...

 

ha meg olyan, ahogyan a kutyák lenni szoktak, akkor felesleges bármilyen határ ... csak a határtalan tébolyult szelerem ... 

 

 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.13 0 0 17426

61,5

 

óraszíj: 3 ujj

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.12 0 0 17425

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=165046182&t=9241487

 

és akkor ezek az emberek, akiknek a segítségével megfosztanának a szabadságomtól, mert levittem a szemetet, és oda lennék kötözve egy hatvanéves, rozsdás, vassodronyos, poloskás ágyhoz leszedálva egy drótüveges, cementkockás teremben, imaláncot indítanának a lelki üdvömért, hogy tanuljak meg szeretni! ... legalább annyira, mint ők ... 

 

 

Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.09 0 0 17424

egyrészt nem tudom, hogy kerültek a transzok a nők, és a saját nemükhöz vonzódok mellé/közé ... 

 

van transznemű ismerősöm, és nagyon sajnálom ... minden egyéb bántalmai is vannak amellé, hogy transznemű ... és sajnos nem gondolom, h az a nem, ahová magát transzformálta, fogadná őt olyan neműként, aminek érzi magát ... lobbizhat ezer évig, és petíciózhat, meg háboroghat, az a közösség, amely férfiként, vagy nőként definiálja magát prés nélkül nem fogja őt befogadni ... talán egy-két elvetemült "gondolkodó" azonosítja a saját nemével, amivé ő lett, de ez édeskevés ... lentebb írtam az Ügyek természetéről ... nos, ennek az embernek élethosszig lesz Ügye! az lesz az identitása, de nem az a nem, amelyhez csatlakozni véli magát ... ezt látom kívülről ... nem tudom belül hogyan éli meg ... és nem tudom, h miért a nőmozgalmakhoz, melegmozgalmakhoz csatlakoznak, amikor ezek az ügyek nem oda tartoznak ... 

 

picit úgy érzem, h ezek a transzmozgalmak, mint a kormánypártunk háztáji ellenzéke, fizetett ügynökök a nőmozgalmak ellehetetlenítésére, mert belülről rágják azok céljait ... 

 

a melegmozgalmakhoz sem értem, miért csatlakoznak, és csatlakozásukat ki, és mikor fogadta el, uis a melegek nagy része ffi-ként, vagy nőként meleg ... 

 

igazán kitalálhatnák magukat, a céljaikat, és önállóan is létezhetnének ... 

 

nade ... nem erről akartam, hanem buhera barinőmről ... aki megfogalmazza, h a "rendes" szülő mit tesz/mond a gyerekének, amikor "előbújik" ... nem, normáliséknál NINCS "előbújás" te nárcikurva!

a gyerek elmondja, h most a Pannival vagyok, épeszű szülő meg legfeljebb annyit mond, h OK, hozd el ... "mit szeret, hogy azt készítsem ebédre!" Slussz! nem blablázik hosszú perceken át, hogyhát én örülök neki, jujj mi lesz a trsdlmmal, mennyünk terápiára, ésmajdha gyereket akartok, akkor mi lesz, de majd ezt akkor megbeszéljük, hasonló bullshiteket ... nem, NINCS ilyen! 

 

buheranéni nagyon sok anya-lánya viszonyt tépázott már meg, azért, mert Ő(!) gyűlöli, az egyébként legjobb tudomásom szerint normális anyját! gyereke nincs, nem is szándékozik szülni, mit osztja az észt, mostmár olyanokról is, amiket meg sem élt, fingja nincs róla, csak pofázik, a sok hülyétől meg iszonyatos lóvékat vág zsebre ... 

nagyon, nagyon hasonlít a szomszédos topicban tárgyalt esethez ... álprofilokkal tolaxik zárt, intim csoportokba, az onnan összemazsolázott infókkal üzérkedik ... mondjuk még zaklatni nem zaklat, és a "sport" sincs a portfóliójában, de még minden elképzelhető ... 

 

 

Előzmény: Calamayca 2.0 (17423)
Calamayca 2.0 Creative Commons License 2023.08.09 0 0 17423

https://www.facebook.com/watch/?v=781205319773696

 

#buheraviki megint alkotott ... 

 

vmi van a fantáziájában, h ez hogy működik "normáliséknál", de a valósághoz nincs köze ... 

 

vagy talán azért nem vok normális, mer' nálunk nem volt ilyen ... "előbújik" a felnőttem mi?? honnan, és hová bújna elő?? meg papolás, meg összcsaládi terápia még a BV által "normálisként" előadott szülőnél is ... nahh ...

 

ez úgy van, h van az ember gyomra táján egy kis izé, és ha az nyugalomban van amikor a kölyköd a kedvesével van, és te is ott vagy, és látod, h a kedves nem túlmozgásos pszichopata, akkor megnyugszol, h a gyereked boldog ... kb kurvára nem érdekel, h az, akivel boldog, milyen nemű ... látod, h mindketten mosolyognak (ami nem vicsor), látod, h a trsdlmnak nincs reakciója, mert nem gondolják az emberek, h bármit reagálni kellene, látod, hogy az egész, amit az ügy köré kerítenek, az egy transzlobbi, és kb nem is foglalkozol vele ... 

 

szülőként elkövethetsz kisebb bakikat ... pl. kérdésfevetéssel: "deugye pride-ra nem mentek?", ami elismerem otrombaság (nyilván, ha nem lenne a politikai, meg a transzlobbi, fel sem merülne), de ha kiegyensúlyozottak a gyerekeid, nagylelkűek veled ebben is ... 

 

buheraviki, meg az összes lobbista elmehetnek a náthás büdös picsába, mert nélkülük, akik felfújják az egész ügyet, mindenkinek könnyebb lehetne kicsit ... 

Előzmény: Szgrn ttks (17414)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!