Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.05 -1 2 14

Tehát az a Tuareg polgárháborút akar Magyarországon és az alkotmányos rend megdöntésére buzdít a

a demokratikusan megválasztott kormány ellen, miközben a saját embertársai ellen osztályharcot

akar vívni, én így látom, de szerintem még sokan. Szerintem ez a Tuareg egy veszélyes figura, lehet

hogy a CIA mozgatja. Márki-Zay Péter, Hadházy Ákos, és a Fekete-Győr András állnak szerintem mögötte,

ők irányítják ezt a Tuareg fickót és Márki-Zay a magyar Guaidó akar lenni. Ne legyen igazam!

Előzmény: Törölt nick (10)
Hesperia 2 Creative Commons License 2019.05.05 0 3 13

Hajrá, Tuareg!

Reméljük, pont olyan jól sikerül az idén is, mint egy évvel ezelőtt! :)

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.05 -4 3 12

Inkább No Pasapark:)))

Előzmény: gitana19 (4)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.05 -2 2 11

Tuareg azt mondta, hogy május 11-én fog kezdődni a forradalom az utcán , az összes ellenzéki pártot be fogja terelni a Kossuth téri ellenzéki összefogásba a Tuareg, és mindenhol egy jelölt áll majd szemben a fideszesel, majd az önkormányzati  győzelem után Tuareg azt monda, hogy minden fideszessel keményen le kell számolni , és azután folytatni az ellenállást már országosan is, amíg a fidesz meg nem szűnik, és demokrácia nem lesz, ez tényleg nagyon kemény lesz, ha Tuareg így gondolja, de hét ő bátor ember szerintem!

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.05 -1 1 10

Tuareg

KövetemMájus 3., 2:20

 

ESÉLY

 

Ha hajnali kettőkor írok, annak oka van. Persze, megint kattog az agyam, és úgysem bírok addig ledőlni, amíg meg nem írom a kattogás tárgyát. Nosza. Azon filózok, vajon mekkora esélyünk van, hogy az ellenzéki pártokat egységes tömbbe tereljük az önkormányzati választásra. És arra jutottam, hogy sokkal jobb, mint elsőre látszik. Annál meg nagyságrenddel, amennyink volt a közös EP-lista összehozási kísérletekor. Hogy miért?

A pártok önérdeke miatt. Egyrészt rájöttek a Kunigunda utcai képviselő-verésnél, hogy nincs rövidebb út az erdőn át: ugyanúgy semminek és senkinek tekintik őket is, mint bármelyikünket. Másrészt meg tízszer annyi az elosztható hely az önkormányzati választás megnyerése következtében, mintha ugyanott vesztenek. És tele van minden párt holdudvara éhes szájakkal, a Fidesz mostanra nagyjából mindenkit kitakarított a közszolgálatból, aki nem neki dolgozik.

 

És ezek az emberek bizony ott vannak a pártok környezetében, tagként, szimpatizánsként, és a szavuk elég erős, hogy a vezetőket döntésekre kényszerítse. Egy vesztes választás után jut pár képviselői hely, pár bizottsági, szakértői, és ennyi. Egy győztesnél azonban egészen más a leányzó fekvése. Ki lehet rugdalni a legvéresebb szájú fidesznyikeket, és a helyükre beültetni alkalmazottként a korábban eltávolítottakat.

Hogy ez nem szép dolog? Naná. Viszont ezek a pártjaink, és a "rendszerváltás" óta kialakult szokásaink. Ezzel kell valamit kezdenünk, mert más nincs. És ha a Rezsim elkergetése csak a pártok önérdekével összhangban képzelhető el, akkor aszerint kell eljárnunk. A diktatúra felszámolása, európai uniós létünk megvédése ugyanis mindenek felett álló feladat. A párttagok, szimpatizánsok, és még a vezetők többsége is ellenzéki egységet akar, hogy enni adjon saját éhes szájainak.

 

A mi dolgunk az a Kossuth téren, és majd utána végig, az aláírásgyűjtés, és az akcióink során, hogy a pártokon belül meglévő összefogási akaratot felerősítsük. Önmagunkban nem lennénk képesek létrehozni az ellenzéki egységet, és szerintem jó eséllyel sikerrel is járunk.

 

KÖZTÁRSASÁG!

 

Tuareg

szarvasmarha Creative Commons License 2019.05.05 -1 1 9

Alternatívának viszont harmatgyenge a 2800 követőjével.

Még a szocik is kigolyózták.

Amikor már nem tudott az önkoris tanácsaiból megélni, maradt neki az online póker meg a lakásának eladása.

Maradt volna fogorvos a hülyéje.

Előzmény: MrJones512 (6)
Hesperia 2 Creative Commons License 2019.05.05 -1 2 8

Nem tudom, ki ez a tuareg... de ezt a műsort azért majd megnézem. Addig meg csak egy kávét kérek. :)

Előzmény: MrJones512 (-)
MrJones512 Creative Commons License 2019.05.05 -3 2 6
Ez azért egy mai fideszesnél nem lehet akadály: Orbán is volt már minden, ugye.
Előzmény: szarvasmarha (2)
The Lazy SwordFish Creative Commons License 2019.05.05 -2 4 5

Helyes! Az MTA lecsúszott bolsevik nézeteket valló volt kutatója meghirdeti az erőszakos permanens
forradalmat az önkormányzatokban a mostani fideszes irányítású önkormányzatok, kormányhivatalok

összes alkalmazottjai és a családjaik ellen is, kihagytam valakit, Ildikó? >:-D

 

 

 

Osztályharcot hírdet ez a Tuareg nevű bolsevik gyakorló elmebeteg az összes fideszes szimpatizáns és kormányalkalmazott ellen az országban, fasza, az már többmillió ember!

 

 

 

 

A Jóisten irgalmazzon attól, hogy ezek hatalomra jussanak, mert nagy terv , nem más mint az összes
önkormányzati alkalmazott, fidesz szavazó kollektív bűnössé tétele , és a Fidesz betiltása, a fideszesek

üldözése és börtönbe juttatása, esetleg kivégzése, ha eldurvulnak a dolgok, hiszen

nem szabad finomkodni a Tuareg elvtárs szerint, ilyen utoljára a Rákosi rendszerben

volt Magyarországon.

 

 

 

És ezt az MSZP vezetné, meg a DK, és a Jobbik, meg a Momentum, és Tuareg, László Olivér, meg Nagy Blanka,

meg az Antal Nikoletta Henrietta , meg a Dobrev Klára és és a Kunhalmi Ágica vezeténk, esetleg Fegyőr

Andriska, meg a Hadházy Ákos a Szél Bernadett, hogy fényes szelek fújjanak? :-)

 

 

Ezt jelenti

gitana19 Creative Commons License 2019.05.05 0 1 4

Jézusom, ez a No Fasírt, No Pasarét csávó?

Előzmény: szarvasmarha (2)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.05.05 0 1 3

"Független" és "civil".

 

Soros csöcsét szopja.

Előzmény: szarvasmarha (2)
szarvasmarha Creative Commons License 2019.05.05 -1 1 2

Milyen civil?

Egy volt bukott szdeszes.

Volt ez már minden csak halottoroszkatona még nem.

 

https://m.magyarnarancs.hu/belpol/tuareg-szabo-gabor-ogym-93336

Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.05.05 0 1 1

Che Guevara is 0tt lesz?

Előzmény: MrJones512 (-)
John Doe(520i) Creative Commons License 2019.05.05 0 1 0

Szabó Gáb0r, a szoci tuareg

Előzmény: MrJones512 (-)
MrJones512 Creative Commons License 2019.05.05 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!