Az Orbán-kultusz elérte azt a mértéket, ami az alábbiakat egészen biztosan igazolja: a hithű fideszesek nem egy racionális vezetőként tekintenek Orbánra, hanem mint egy szekta legfőbb embereként Úgy imádják Viktort, ahogy más az Istent. Ikonokat festenek róla, szó szerint “hisznek” benne. Az elvakult hit olyan fanatizmust eredményez, ami már nem kérdőjelez meg cselekedeteket, törvényeket, hanem feltétel nélkül alkalmazkodik hozzájuk. Csak annyit kívánunk, hogy mindenkit a saját Istene óvja meg ettől az embertől!
"Claudius, az Isten és felesége Messalina : Tiberius Claudius Caesar római császár vészterhes uralkodásának története, írta maga Claudius : beszámoló arról, mint gyilkolta meg őt a hírhedt Agrippina (Nero anyja), s miképpen avatták Istenné"
Nem fogom Bödőcs összes jelzőjét előhúzni, mert mind 1/1-ben ül.
Csak csendesen megkérdem, h amit ov művel, azt ki mihez hasonlítaná?
Azon tűnödöm, h a nyája mit gondol a csilliárdnyi HUF elköltésen, ellopásán?
Ha egy egyszerű jakab felhúz egy drótkerítést 50 méteres kerítést szőröstül-bőröstül 100 ezerből, az a mehszaros&mehszaros kft-től mitől kerül 10 millióba?
A gyurcsány érbán a narancsültetvény mint a szűzlány az első baxáskor sikonyált mennyibe kerül 1 km ótópálya.
Ez most kicsit felsrófolódott, de semi gond vele.
viktirviktor gazdagodása világos mint a nap, erre szemtelenül belefük az országgyűlés, ergo a nép pofájába "szegény vagyok" ..., mindeközben mehszarros lőrincz azt se tudja mit tolnak az orra elé szerződés gyanánt, denegy csányit simán beelőz secperc. Ki hiszi el neki, h ez a hatalmas vagyon valójában nem viktorviktoré???!
Maholnap befagy a Duna, királlya koronázzák a csuti féldakotát, de semmi gond, a cöfös nyáj a két partot megtöltve fog elélvezni.
Amióta viktor szándékosan ráeresztette a mgráncsokat ejropára, migráncsnak nyoma sincs felénk. A lakájmédia mégis feszt azzal riogat "elindulnak, jönnek, müezzinek énekelnek holnaptól nálunk" ...
Kiben hisz a nép?
Az Istenében?
Orbán féldakota Viktor ma azt hitet el a nyájaval,ami jól esik neki.