Keresés

Részletes keresés

F1 Hierro Creative Commons License 2019.01.07 0 1 62

Orbán Viktor =>  saját maga szerint is Jézusi pásztora a népnek

 

Vadakat terelő juhász...

Előzmény: medve talp (53)
F1 Hierro Creative Commons License 2019.01.07 0 0 61

Az ötösre.

Előzmény: F1 Hierro (60)
F1 Hierro Creative Commons License 2019.01.07 0 1 60

Nem magyar eredetű, csak az Erdélyi Fejedelemség volt sokáig az egyetlen ország, amely befogadta.

Előzmény: szenyor Lakatos (3)
szenyor Lakatos Creative Commons License 2019.01.06 0 1 59

(meg hát nem is róla szól a topik:-)

Előzmény: szenyor Lakatos (58)
szenyor Lakatos Creative Commons License 2019.01.06 0 2 58

Ha így is van (?), nem változtat se a lelkesedés tényén se a szorgalmon.

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 0 1 57

Ebből él, ezért fizetik!!

Előzmény: szenyor Lakatos (55)
medve talp Creative Commons License 2019.01.06 0 1 56

Viszont javára írható, hogy lelkesedéssel és szorgalommal teszi.

 

AZT te csak hiszed!

 

Fizetett Fideszes Fórumozok, Facebookoló

Előzmény: szenyor Lakatos (55)
szenyor Lakatos Creative Commons License 2019.01.06 0 2 55

Viszont javára írható, hogy lelkesedéssel és szorgalommal teszi.

Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 -1 4 54

A te lételemed minden topicban az összes ssy végződésű balfék nickeddel az, h a legkevésbé a témához kapcsolódva terelj, ótvar baromságokat írogass.

Ennyi vagy. Ezt csak a vak nem látja.

Előzmény: Kígyóssy Prím János (50)
medve talp Creative Commons License 2019.01.06 -1 4 53

 
Orbán Viktor =>  saját maga szerint is Jézusi pásztora a népnek

 

Császár Angéla színművésznő       =>  A választási felhívása mintOrbán mint JÉZUS.  

 

Záborszky Kálmán zeneszerző és Döbrentei Kornél költő       => Beleírják egy Oratóriumba/Kantátába, mint MEGVÁLTÓ fiút.

 

Malgot István szobrász      =>  "Nem jeladást kell várni Orbán Viktortól, hiszen az Ő LÉTEZÉSE MAGA A JEL"

Előzmény: Tzp (0)
medve talp Creative Commons License 2019.01.06 -1 3 52

Kiben hisz a nép?Az Istenében?Orbán féldakota Viktor ma azt hitet el a nyájaval,ami jól esik neki.Szóval egy az "Isten"!

.

 

http://ellenszel.hu/2017/07/30/nem-trefa/

 

 

Az Orbán-kultusz elérte azt a mértéket, ami az alábbiakat egészen biztosan igazolja: a hithű fideszesek nem egy racionális vezetőként tekintenek Orbánra, hanem mint egy szekta legfőbb embereként Úgy imádják Viktort, ahogy más az Istent. Ikonokat festenek róla, szó szerint “hisznek” benne.  Az elvakult hit olyan fanatizmust eredményez, ami már nem kérdőjelez meg cselekedeteket, törvényeket, hanem feltétel nélkül alkalmazkodik hozzájuk. Csak annyit kívánunk, hogy mindenkit a saját Istene óvja meg ettől az embertől!

 

Előzmény: Törölt nick (34)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.06 -10 2 51

Valószínűleg neofita unitárius, és a vallási, egyházi élményeiről óhajt beszámolni, de eltévesztette a topikcsoportot.

Előzmény: Kígyóssy Prím János (50)
Kígyóssy Prím János Creative Commons License 2019.01.06 -9 2 50

Milyen új vagy fontos témát vetettél fel ebben a topikban, hogy ne lehetne idefosni?

Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 -2 4 49

Trollocska! Az összes nicked egyetlen célból születik. Minden topicot telefosni témaidegen ostobaságokkal.

Persze ennél több nincs benned.

Anyád-apád már a trágyalapátolást se bízza rád, a fidesz az utolsó pillanatban mentett meg ezzel a trollos mellóval ... az éhhaláltól.

Előzmény: Kígyóssy Prím János (48)
Kígyóssy Prím János Creative Commons License 2019.01.06 -10 2 48

Majd feltétlenül benézek a Spinoza Házba, amikor "ünneplitek" az újabb választási "sikereteket".

 

Szerencsére beengednek, mert azonnal elhatárolódtam a náci Jobbiktól, ahogy olvastam Terépcsecseőy kolléga topikját.

Előzmény: Torlonia (46)
Terépcsecseőy Lw. Bogumil Creative Commons License 2019.01.06 -11 2 47

Nektek milyen disznótápot szórnak szét minden nap ott a Körúti Szalonban és az Oktogon Közösségben?

Előzmény: Törölt nick (40)
Torlonia Creative Commons License 2019.01.06 -2 2 46

Üdv! Háromszázadik nicked? Ünnepséged szerveznék jubileumodra.

Előzmény: Kígyóssy Prím János (44)
Háténimmárkitválasszak? Creative Commons License 2019.01.06 -1 1 45

... és sok a maffiózó, akik abból élnek.

Előzmény: egy hazafi (43)
Kígyóssy Prím János Creative Commons License 2019.01.06 -10 2 44

Balliberális haverod véletlenül vette a szájára Istent a megszokott helyett.

Előzmény: egy hazafi (43)
egy hazafi Creative Commons License 2019.01.06 -1 3 43

Nekem ez jutott eszembe:

Kárpátia: Egy az Isten, egy a nemzet!

 

https://youtu.be/PgzlbyiolR0

Kígyóssy Prím János Creative Commons License 2019.01.06 -11 2 42

Elképesztő érzékkel szalámizzátok le a Fidesz táborát. :)

 

Vagy megint a "bizonytalanokra" gyúrtok, mint szoktatok, törpeballiberális?

Előzmény: Törölt nick (39)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.06 -7 1 41

Hát, a száraztészta már hatástalan:DDDDD

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 -3 1 40

Azért az ilyenek "Istene" viktorviktor, mint te vagy, mert ezt a szintet elég 4 évente megetetni egy kis örzsével + pár kiló lengyel krumplival ...

Előzmény: Kígyóssy Prím János (38)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 -3 1 39

A hozzád hasonlóknak elég ilyenkor reggel kihajitani egy marék kukoricát a tyúkudvarra, és azzal elvagytok egy álló napig ...

Előzmény: Kígyóssy Prím János (38)
Kígyóssy Prím János Creative Commons License 2019.01.06 -10 2 38

Semmi eredeti, "fö dakota"?

 

Az összes dumádat elmondta már Sasjóska.

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 -1 3 37

Érdemes lenne netadót kivetni a naponta születő trollnickekre ...

Előzmény: Kígyóssy Prím János (36)
Kígyóssy Prím János Creative Commons License 2019.01.06 -9 2 36

Érdemes lenne netadót kivetni a tieidhez hasonló zéró alatti "hozzáadott" értékű "fö rmedvényekre".

Előzmény: Törölt nick (34)
szenyor Lakatos Creative Commons License 2019.01.06 -1 0 35

Semmi sem új a nap alatt:

 

"Claudius, az Isten és felesége Messalina : Tiberius Claudius Caesar római császár vészterhes uralkodásának története, írta maga Claudius : beszámoló arról, mint gyilkolta meg őt a hírhedt Agrippina (Nero anyja), s miképpen avatták Istenné"

 

http://legeza.oszk.hu/sendpage.php?rec=li0748

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.06 -2 0 34

Nem fogom Bödőcs összes jelzőjét előhúzni, mert mind 1/1-ben ül.

 

Csak csendesen megkérdem, h amit ov művel, azt ki mihez hasonlítaná?

Azon tűnödöm, h a nyája mit gondol a csilliárdnyi HUF elköltésen, ellopásán?

Ha egy egyszerű jakab felhúz egy drótkerítést 50 méteres kerítést  szőröstül-bőröstül 100 ezerből, az a mehszaros&mehszaros kft-től mitől kerül 10 millióba?

A gyurcsány érbán a narancsültetvény mint a szűzlány az első baxáskor sikonyált  mennyibe kerül 1 km ótópálya.

Ez most kicsit felsrófolódott, de semi gond vele.

viktirviktor gazdagodása világos mint a nap, erre szemtelenül belefük az országgyűlés, ergo a nép pofájába "szegény vagyok" ..., mindeközben mehszarros lőrincz azt se tudja mit tolnak az orra elé szerződés gyanánt, denegy csányit simán beelőz secperc. Ki hiszi el neki, h ez a hatalmas vagyon valójában nem viktorviktoré???!

Maholnap befagy a Duna, királlya koronázzák a csuti féldakotát, de semmi gond, a cöfös nyáj a két partot megtöltve fog elélvezni.

Amióta viktor szándékosan ráeresztette a mgráncsokat ejropára, migráncsnak nyoma sincs felénk. A lakájmédia mégis feszt azzal riogat "elindulnak, jönnek, müezzinek énekelnek holnaptól nálunk" ...

 

Kiben hisz a nép?

Az Istenében?

Orbán féldakota Viktor ma azt hitet el a nyájaval,ami jól esik neki.

Szóval egy az "Isten"!

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2019.01.06 -5 2 33

A kígyók, meg kígyóznak:DDDDDD

Előzmény: medve talp (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!