Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.29 -2 0 8219

A tegnap leadott rész előzetesében (azaz nem spoiler) az szerepel, hogy "Goran aljas trükkel ébreszt sajnálatot maga iránt Mónikában", azaz a betegségére hivatkozás volt az "aljas trükk".  

 

A lólopás meg akkor ezek szerint Steffl bosszúja, mert arról meg azt írják, hogy "Stefi bosszút áll Danin és Katán."

 

Bár azt továbbra sem értem, hogy Dani miért Katát hívogatta, gondolom Kata ápolja, nem mondta neki, hogy aznap az anyja cukrászdájának megnyitóján fog felszolgálni?

 

Na meg előtte Steffl nagy látványosan Dani orra előtt ellopta Kata ruháit, Danit azért ennél okosabbnak gondoltam, hogy nem jött rá azonnal, hogy Steffl lopta el a lovát.

 

Egyébként meg az miért is lenne lopás, ha Kata elviszi egy körre a saját lovukat? (amit ténylegesen ő is fizetett ki akkor, amikor Rezsőnek visszafizette a Steffl által kicsalt pénzt) 

Előzmény: Magdi60 (8218)
Magdi60 Creative Commons License 2023.04.29 -2 0 8218

Ha igazat mond. Hisz nagy pókerjátékos.

Előzmény: Ilhilla (8216)
luci87 Creative Commons License 2023.04.28 -2 0 8217

Sajnos igen,tegnap megneztuk a Mellékhatas 5. reszet,SPPOiLER!!!

nagyon meghato vége lett sajnos.

Epp mondtuk,h nehez elvonatkoztatni ott Gorantol.

Előzmény: Ilhilla (8216)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.28 -3 0 8216

...és ha jól hallottam, Goránnak is annyi ideje van hátra, mint a professzornak a Mellékhatásban? 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.28 0 1 8215

Megint behoztak felesleges szereplőket, tovább ágazódik a sorozat, pedig már eddig is túlságosan ágas-bogas volt - a mellékszereplőknek több képernyőidővel, mint a főszereplőknek...

Előzmény: Mazsola0070 (8211)
luci87 Creative Commons License 2023.04.28 -1 0 8214

Jaja..megint az a szerepe..

Amugy csak időkérdése...majd összefutnak valahogy..:)Vajon felismeri?? :)

 

Előzmény: Mazsola0070 (8211)
luci87 Creative Commons License 2023.04.28 -1 0 8213

Az meg nem is feltunő,hogy Stefi szőke,Kata meg barna??? Az arcuk se hasonlit,mg a magassaguk se..

Előzmény: Mazsola0070 (8212)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.28 -3 0 8212

Vajon mi Pszichosteffl célja azzal, hogy Katának öltözött?

 

Dani tudja, hogy ellopta Kata ruháit, így a lovardafőnök hiába hiszi azt, hogy Kata lopta el a lovat, Daninak tudnia kell (hacsak nem teljesen ütődött), hogy az valójában Steffl.

 

Megjegyzem, a lovardafőnök honnan ismeri ilyen jól Kata ruhatárát, hogy csak a ruháról hátulról megmondja egy nőről, hogy az kicsoda?

Előzmény: Magdi60 (8210)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.28 -2 0 8211

Én is azt néztem, hogy megjelent a médiában csak a magyar Jason Momoaként elhíresült csávó.

 

Viszont ha Balogh Anna már megint egy olyan MILF karaktert játszik, aki szereti magát a férje háta mögött egy fiatal bikával keféltetni, akkor miért nem lehetett újra összehozni Zénóval? 

Előzmény: Magdi60 (8209)
Magdi60 Creative Commons License 2023.04.28 -1 0 8210

Előzmény: Mlle. Grenelle (8208)
Magdi60 Creative Commons License 2023.04.28 -1 0 8209

A szeretője meg a Rossmann reklámos kentaur.

Előzmény: Ilhilla (8202)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.27 -2 2 8208

Stefi elmebeteg, de ezzel már ki sem lóg a szereplők sorából.

 

Ökörházából egy évfolyamra való pszichiáter megírhatná a diplomamunkáját.

Előzmény: triola2 (8206)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.27 -3 0 8207

Stefike skizofrén, ez már szinte biztos! ...és holnap "Kata" lesz belőle! 

Előzmény: triola2 (8206)
triola2 Creative Commons License 2023.04.27 -1 4 8206

Igen, nagyon idegesítő. 

Stefi ámokfutását valaki megfékezhetné már. Engem az ő is viselkedése is nagyon idegesít. Több, mint beteg. 

Előzmény: Mlle. Grenelle (8205)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.27 -1 2 8205

Ez az ellenőrnő halálosan idegesítő, úgy beszél, mint egy nyavalyás android.

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.27 -1 0 8204

Én is éjjeli lámpa mellett alszom, gyakran vannak rémálmaim, és megnyugtató, hogy nem egy töksötét helyen ébredek, ha úgy adódik...

Előzmény: luci87 (8196)
Apádfüle Creative Commons License 2023.04.27 -3 1 8203

Köszönöm, már kezdtem aggódni, hogy kihagy az agyam. :))

Én is bírom egyébként. A kezdetek kezdetén pedig Renátó volt a kedvencem, mert ő volt az, aki hasonló természetességgel játszott.

A karakterüket pedig azért kedvelem, mert ugyan nincs sok eszük, de sosem rosszindulatúak.

Előzmény: Ilhilla (8201)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.27 -4 0 8202

Szerintem éppen ez volt a "geg": mindenki azt várta, hogy egy hatalmas sztár, egy igazi celeb lesz az illető, erre "csak" egy -eléggé sznob- EP képviselőcske, akinek persze ki kellett nyalni a fenekét! :D

 

Az külön jó volt, hogy az a férfi színész alakította a "csicskáját", aki a reklámban egy 007-es ügynökhöz hasonló, milliomost játszik, a dobócsillaggal, luxuskocsival és csini nővel..., derékfájósan :-)

Előzmény: Mazsola0070 (8200)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.27 -3 0 8201

A "semmiből" jött, mint a Sztojka család rokona és ott ragadt. Én nem bánom, mert -ahhoz képest, hogy nem képzett színész- nagyon eredeti figura, esze ágában sincs túltolni, olyan természetesen játszik. Vannak az életben is ilyen jólelkű, kicsit "szalajtós", vicces fazonok. :-)

Előzmény: Apádfüle (8194)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.27 -3 0 8200

Én viszont nem értettem, hogy egy EP képviselő mitől ekkora hatalmas nagy közismert sztár?

 

Nyilván ez az én hibám, de netes keresés nélkül így hirtelen nagyon kevés EP képviselőnek tudnám megmondani a nevét, fel meg biztos nem ismernék egyet sem.

 

Ezzel a Kittyvel meg úgy csináltak, mintha egy országos hírű énekes vagy színész lett volna.

 

Egyébként szerintem ennél még az is jobb lett volna, ha tényleg Bárány Timike jött volna meg Makkosszarról, hogy összejöjjön újra Zénóval.  

Előzmény: Magdi60 (8198)
Mazsola0070 Creative Commons License 2023.04.27 -3 0 8199

Amikor Tibitivi rövid úton kirúgta Tomikát a szobájából, akkor azt mondta, hogy ott lesz a cukrászda.

 

Amikor a teraszon elkezdte "építtetni" a két idióta alkoholistával a cukrászdát még mondtam is, hogy na, ezek szerint Mónika biztos elintézte, hogy Tomika visszamehessen a szobájába.

 

Ehhez képest jött tegnap az a duma, hogy a cukrászda a teraszon lesz, de a sütőde Tomika szobájában.

 

Viszont tegnap már ott állt a cukrászdában egy több milliós profi cukrászdai hűtőpult, erre (na meg az egész cukrászdaépítésre) vajon honnan volt pénze az eddig csórónak bemutatott Tibitivinek? 

 

Erre is Kata adott (csak nem mutatták)?

Előzmény: Ilhilla (8193)
Magdi60 Creative Commons License 2023.04.27 -1 0 8198

"mi fészkes fityfirittynek kellett ez a karakter?!" ( a "VIP" vendég) - eléggé hasonlít egy volt EP képviselőre, és az RTL szokott kicsit politizálni, elhangzott már egy-két beszólás. Kiszólás :-)

Előzmény: Szapszi (8191)
luci87 Creative Commons License 2023.04.27 -4 0 8197

Andi is most sokkal normálisabb volt,mint szokott,h elhagyta azt a kacér flörtölést.

luci87 Creative Commons License 2023.04.27 -3 0 8196

Nekem is tetszett a két romagyerek ijedelme..

Aranyosak voltak...egymás ellenében rémuldoztek...:)

 

(Amugy tenyleg van aki ilyen félős közülük,van aki a házban egész éjjelre égve hagyja a lámpát,legalább 1 helyisegben.. Több mindentől félnek,pl szellem,kutya,stb..)

 

Putyili feje nagyon cuki,mikor nincs rajta az a hulye sapkája,meg olyan kényesen,éneklően beszél..

Előzmény: Ilhilla (8193)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2023.04.27 -1 0 8195

Nem, új szereplő.

Előzmény: Apádfüle (8194)
Apádfüle Creative Commons License 2023.04.27 -4 0 8194

Arra nem emlékszel, hogy Putyuli honnan került elő? Mármint nem tegnap :), hanem egyáltalán. Az előző évadban szerepelt?

Előzmény: Ilhilla (8193)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.27 -4 0 8193

Nem figyeltél! Éppen  tegnapi részben beszélt Tomika és Tibi arról, hogy a srác szobája lett a "sütöde" és a teraszon a "cukrászda".

 

Az ellenőrnő ma lesz, bezárja az egész konyhát! Mi lesz a képviselő asszony ket(t)o diétájával?

 

Putyili és Renato nekem vicces volt, tipikus gyáva két cigánygyerek! 

Előzmény: Szapszi (8191)
Szapszi Creative Commons License 2023.04.26 -3 2 8192

Gondolatok az utolsó pár nap történéseiről: 

 

-  A végére már lassan el is fogytak a számomra kedvelhető karakterek is. Nemcsak Subicz, Terike, a két alkesz zavar, hanem elég volt már a "Here Tomikából," mint hülyegyerek viselkedéséből is. ( Karakter, alakítás ide vagy oda, 34 évesen nagyon gáz ez az alakítás, viselkedés!) Ahogy egyik reggel is  beállított a konyhába  női köntösben hááát.l... Örökké álmosan, ápolatlanul,  kesze-kusza hajjal?! Ráadásul nagyon csúnya volt a frissen festés utáni haja, mintha nem mosták volna le rendesen  a festéket a füle körül?! A fodrász, a kellékes mondjon le! ) 😀

 

- Zizi mama sosem hazudtolja meg önmagát! Utálatos egy némber az már biztos! A hangja meg főleg. És hogy a "Keresztanyu" sorozatot - vagyis saját magát nézi -, mit is mondhatnék, no comment. De az is visszataszító, hogy odatolja a képét a cukrászda megnyitójára is! Ma, ahogy telefonált Tibinek, hogy megy a cukrászda megnyitójára, nem kicsit volt tolakodó, sőt pofátlan. 

 

 - A  "Szláven féle szalmabábus" jelenet, ahogy Renátó és Putyili őrjöngve szaladgálnak az erdőben olyan volt, hogy nemcsak Vali anyja "zizi,a nevétől függetlenül, " hanem a két roma gyerek is.   (Egyszer meg majd azt fogjuk látni, hogy tényleg Szláven fog megjelenni, akár egy jelenet erejéig is, aztán majd nézhetnek egyet! Meg a nézők is!  🤣)

Szapszi Creative Commons License 2023.04.26 -3 2 8191

Egyébként:  

- Ami tetszett, az Gál Misi találékonysága!  A Foxpost féle kolbász rendelés! 😉 Kár, hogy Zsóka is tudomást szerzett róla. Nah, ő is egy házisárkány! Nem kedvelem!  Ami Imit és Zénót illeti, sőt Zsókát is, milyen alapon nyitották ki a csomagautomatát?! Milyen jogon bontottak fel minden csomagot??!! (Rendben, tudom ez volt a forgatókönyvben! És tudom, hogy Ökörfaluban semmire nem vonatkoznak a jogszabályok?! )

 

- Ami a diplomás Rezsőt illeti, hülyébb már a szintén diplomás Subicznál! Sőt! Lassan már túltesz a két "kedvenc" kocsmatölteléken is. Mennyi felesleges karakter!  (Dandi karaktere azonban eltűnt és nem is hiányzik! Felesleges volt eddig is!)

 

- Arra még nem jöttem még rá, hogy Sándorunkat vajon ki verte meg és ki az aki hagyta az erdő szélén ájultan?! (Milyen két millióról beszéltek?) 

 

- Hová tűnt a "mindig kedves mosoly album" ellenőrnő Borbála?! Renátó szülinapja óta vizsgálja az ételeket a panzióban?! Egyébként kiváncsi vagyok, hogy mit szól majd Tibi cukrászdájához, amelyhez semmiféle engedély nem áll majd a rendelkezésére?!  (Egyébként is én úgy emlékszem, hogy Tomika szobájában lett volna a cukrászda eredetileg?!

Kérdés, hogy az öt író közül  ezt melyik író felejtette el?! Miért a teraszon lesz?!)

 

- Vili,  hogyan bízhatta az egyszerű faék Icukára a "VIP" vendég kívánságlistáját?! A legfontosabb pedig, hogy mi fészkes fityfirittynek kellett ez a karakter?! Azt hittem, hogy Balogh Anna művésznő jelenete sokkal izgalmasabb lesz?! De a lényeg, hogy "Timike" is megérkezett! Jééé, lehet, hogy Zénót várja olyan áhítattal?!🤣😉 És vajon hányan jönnek még Makkosszállásról?! Lehet, hogy azért lesz még két évad, hogy bevárják amíg megérkeznek a többiek is?! 🤣🤣🤣🤣

Apádfüle Creative Commons License 2023.04.26 -4 0 8190

Nem mintha nem lenne mindegy, de csak most jutott eszembe: Putyuli tulajdonképpen kicsoda? Állandóan Dodi bácsi pofonjaitól retteg, ezek szerint a Sztojka családhoz tartozik. De nem emlékszem, hogy az előző szériában szerepelt volna, bár ott Sztojkáék elég részletesen be lettek mutatva. Grófó, Armandó és sose látott felesége, Marika, Renátó, Dzsennike. Ennyi. Putyuliról szó se volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!