Keresés

Részletes keresés

Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 934

Hát azt tudod-e, hogy miért egy egyetemista hallgató fedezte fel a Föld második holdjának nevezett

égitestet? Azt tudod , hogy miért találta meg pont ő? Mert ott kereste,ahol a képzelgés tudományán 

felcseperedett csillagászok nem keresték, hisz nem is kellene a tömegvonzás hipotézise miatt ott lennie,ahol van. Mindjárt ráfogták a félnótások, hogy a Hold egy letört darabjáról van szó.

Mivel a Holdprogram után fedezték fel, én sem tartom kizártnak, hogy letörtek egy nagyobb darabot a Holdból. Lehet, hogy emiatt nem mertek oda visszamenni fél évszázadon keresztült?Féltek Apollo bosszújától. Mivel az első holdprogramot a Holdisten ikertestvéréről Apolloról nevezték el.

Most a holdisten Artemisz nevéről nevezték el a holdprogramot óvatosan közelítve meg ismét a Holdat. Kész őrület. A mitológia isteneiről nevezték el mindkét holdprogramot.

 

Előzmény: dezsoKE (929)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 933

A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta malacot.

 

Különben is bűn a hazugság.

 

Nincs semmi végzettségem, mint ahogyan Jézus tanítványainak sem volt.

 

Még ácsmester sem vagyok. 

 

Az Úr ajándékaival sáfárkodom.

 

Ami az eszközöket illeti majd megtudod, ha itt lesz az ideje.

 

Te vagy a legértelmesebb az ide irogatók közül.

 

Rájöttél, hogy miért nem könnyű képet készíteni a Föld minden oldaláról.

 

Sokan eddig se jutnak el egész életükben.

 

Megérdemled, hogy bebizonyítsam neked, hogy a víz felszíne nem gömbölyded.

Előzmény: dezsoKE (931)
pk1 Creative Commons License 2022.12.29 0 1 932

Mit tapasztaltál a Balatonnál?

Előzmény: Leslie07 (927)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 931

Sunyi kis dög módjára kussolsz a Balatonmérésed eszközigényéről és menetéről, ahogy előre megmondtam. Egy hazug kis szarkavaró rohadék viselkedése ez. Trollkodás, semmi több.

 

Mi a végzettséged? Hazudj valamit!

dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 930

"Amíg ateista képzelgő tudósok uralják a kutatóközpontokat el sem várható, hogy bárki 

közülük megengedi, hogy a Földet egyszerre több oldalról lefényképezzék."

 

Hazudsz. Naponta többször megteszik. Magyar diákok is megtették már. Ők mit szólnának a hülyeségeidhez, öregember?

Előzmény: Leslie07 (928)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 929

Elő a farbával, öreg!

 

"kiderült a Plútó nem Föld méretű bolygó, mint az évtizedeken keresztül ateista képzelgők erőltették. Isten úgy döntött, hogy ezeket a leleplező gyakorlati eredményeket,nem akadémikusok, hanem tanhallgatók által hozta napvilágra, hogy megszégyenítse 

az akadémikusokat."

 

Pakold ide be a tanulmány címét, idejét és szerzőjét, te kis hazudós!

Előzmény: Leslie07 (927)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 928

Egy gömböt nehéz egyszerre minden oldalról lefotózni (úgy, hogy nincs mögötte egy hatalmas tükör)

 

Meg sem kísérelte senki egyszerre minden oldalról a Földet lefényképezni.

 

Ennek ellenére állítják a saját állítása szerint Apollo istentől tanuló Pitagoraszhoz hasonlóan, hogy

gömb alakja van a Földnek.

 

Amíg ateista képzelgő tudósok uralják a kutatóközpontokat el sem várható, hogy bárki 

közülük megengedi, hogy a Földet egyszerre több oldalról lefényképezzék. 

 

 

Előzmény: dezsoKE (918)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 927

Hoppá, ismét a kályhánál vagyunk. Tehát közjegyző azért kéne, mert a tudósok, mérnökök, tanárok mind "képzelgők"

 

Dehogy mind. Vannak,akik mernek a képzelgők által erőltetett irányzattól eltérni.

 

Az ilyeneknek köszönhetjük, hogy kiderült a Plútó nem Föld méretű bolygó, mint az évtizedeken keresztül ateista képzelgők erőltették. Isten úgy döntött, hogy ezeket a leleplező gyakorlati eredményeket,nem akadémikusok, hanem tanhallgatók által hozta napvilágra, hogy megszégyenítse 

az akadémikusokat.

Előzmény: pk1 (926)
pk1 Creative Commons License 2022.12.29 0 1 926

"Az miattatok megszállott képzelgők miatt kell"

 

Hoppá, ismét a kályhánál vagyunk. Tehát közjegyző azért kéne, mert a tudósok, mérnökök, tanárok mind "képzelgők". A közjegyzők, papok, szektások meg nem "képzelgők". De honnan tudni, hogy nem?

 

Egy szónak is száz a vége: a "ki velünk? ki ellenünk?" végtelen kérdéskörébe belegabalyodás helyett mégis csak az lesz a legtisztább, ha magad jársz utána. Irány a Balaton!

Előzmény: Leslie07 (921)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 925

Egy gömböt nehéz egyszerre minden oldalról lefotózni (úgy, hogy nincs mögötte egy hatalmas tükör). A körlap sem igaz, mert a vak is látja, hogy félgömb. "

 

Hogyne,miután "retusálták az eredeti felvételt, hogy annak tűnjön.

 

 

Előzmény: dezsoKE (918)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 1 924

Ha komolyan írsz, sorold fel a kísérlet eszközigényét és menetét! Erről kussolni fogsz nyilván, pedig nagyon vicces lenne...

 

Mi a végzettséged, öreg? Ha már ennyire fikázod a mérnököket...

Előzmény: Leslie07 (922)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 923

Egy gömböt nehéz egyszerre minden oldalról lefotózni (úgy, hogy nincs mögötte egy hatalmas tükör).

 

A nem gömböt könnyebb?

 

A téglatestet vagy a kockát ill . krumpli alakú testet mennyivel könnyebb?

Előzmény: dezsoKE (918)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 922

 Én is mérnök vagyok, öregem. Szerinted hány mérnök fog neked felsorakozni, miután előadtad az agymenéseidet? 

 

Nem lehetsz kutatómérnök. Ezt annak alapján állítom,hogy a tengerparton készített bizonyítási

módszereid laikus gondolkodásra utal. Van egy tervező mérnök ismerősöm, aki soha nem dolgozott

a szakmájában.Mindig elmeséli, hogy ő milyen dolgokat tudna tervezni. De eddig csak a száját jártatta.

 

Nem elég elvégezni egy mérnöki képzést.

 

Ha valaki hiján van az értelemnek és a bölcsességnek ,az a gyakorlatban nem tudja hasznosítani.

Előzmény: dezsoKE (919)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 921

Közjegyzők? Egy is minek, de több? Azt sem tudod, mit csinál egy közjegyző?

 

Az miattatok megszállott képzelgők miatt kell, mert minden esetben, ha valaki bizonyítja nektek, hogy képzelegtek,kikezditek az illető személyét.

 

A közjegyző ellenőrzi és okiratban rögzíti a méréseket végző szakemberek képesítésének

a meglétét, az alkalmazott módszer és felhasznált eszközökről nyilatkozik.

Előzmény: dezsoKE (919)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 920

És a legjobb:

 

"Én magam még nem próbáltam bizonygatni, de mások, nálamnál képzettebb emberek már megtették."

 

Ugye nem Székely Sándor elítélt burleszkjére célzol? A világ hülyéjét játszotta el abban a videóban. Vagy esetleg Jeranism youtuberről van szó, aki kamerák előtt BIZONYÍTOTTA BE, HOGY A VÍZFELSZÍN GÖRBÜL? Ismert laposföldes a marhája azóta is. Ajánlom a Behind the Curve c. dokumentumfilmet ismert amerikai laposföldesekről.

 

Ha ezek a seggfejek nálad képzettebbek, akkor minek vitatkozom itt veled?

Előzmény: Leslie07 (916)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 919

"Magamnak nem kell bizonygatni, hisz épeszű embernek eszébe sem jutna, hogy görbölyded lenne a víz felszíne."

 

Ezt minden víz mellett élő ember tudja, mert megfigyelte. Kérlek ne túlozz azzal, hogy épeszűnek tartod magad.

 

 

"Ellenben ha lesz rá időm, és műszaki eszközök is rendelkezésre állnak , tervezem közjegyzők 

és mérnökök bevonásával a bizonyítást lefolytatni"

 

Közjegyzők? Egy is minek, de több? Azt sem tudod, mit csinál egy közjegyző? Hát nem is csodálkozom. Mérnökök bevonásával? Én is mérnök vagyok, öregem. Szerinted hány mérnök fog neked felsorakozni, miután előadtad az agymenéseidet? Milyen műszaki eszközre van szükséged? Szemüvegre? Esetleg mérnöki szemüvegre?

 

Komolyan, itt röhögök ezen...

 

Ha komolyan írsz, sorold fel a kísérlet eszközigényét és menetét! Erről kussolni fogsz nyilván, pedig nagyon vicces lenne...

Előzmény: Leslie07 (916)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 918

Egy gömböt nehéz egyszerre minden oldalról lefotózni (úgy, hogy nincs mögötte egy hatalmas tükör). A körlap sem igaz, mert a vak is látja, hogy félgömb. Főleg több felvételt nézve látszik jól.

 

Ezeket te makacsul nem érted. Nem találsz egy kisgyereket, aki elmagyarázza a te szinteden. Vajon miért nem? Nem állnak veled szóba? Esetleg örökölték nagypapi értelmi képességeit? Sosem tudjuk meg.

 

 

Előzmény: Leslie07 (915)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 917

Mielőtt rátaláltam a topik már az enyészet irányába haladt.

Azóta pörög.

Előzmény: dezsoKE (911)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 916

Ez nettó hazugság, bizonyítani sem tudod. Ne felejtsd el meggyónni!"

 

Én magam még nem próbáltam bizonygatni, de mások, nálamnál képzettebb emberek már megtették.

 

Magamnak nem kell bizonygatni, hisz épeszű embernek eszébe sem jutna, hogy görbölyded lenne a víz felszíne. Ettől fontosabb dolgom is akad, hogy képzelgőknek bizonygassam,azt,ami egyértelmű.

Ellenben ha lesz rá időm, és műszaki eszközök is rendelkezésre állnak , tervezem közjegyzők 

és mérnökök bevonásával a bizonyítást lefolytatni.

Előzmény: dezsoKE (914)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -2 0 915

Nem idegesít. A gömb alak még mindig áll. Ezreléknyi pontosításokról van szó. Nem érzékeled az arányokat, mert tanulatlan vag

 

Aló ábra megalkotása.z,amit te ezreléknyi pontosításnak nevezel, az a Föld képzeletbeli gravitációs térképére érvényes.

 

Azaz egy téves , egy tudomány által megcáfolt tömegvonzás elmélet hiteltelen méréásei 

által készített képzeletbeli kiábrázolás. A Földünről teljes nagyságában készített kép nem létezik és nem is fog soha létezni.Ennek elsődleges oka a Föld hatalmas mérete a kisbolygók méretéhez képest.

A közeli felvételekre nem fér rá az egész Föld. A távoliakon ellenben csak az éppen megvilágított

része látható. Egy körlapnyi felület abból,amit a Nap megvilágítani képes a Föld felületéből. A megvilágítatlan része a földnek soha nem látszik ezeken a távolról készült felvételeken.

Előzmény: dezsoKE (914)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 914

"Idegesít, hogy a gyakorlati tudomány fokozatosan bebizonyítja nemcsak a kisbolygókról, hogy nem gömb alakúak, hanem a Földről is."

 

Nem idegesít. A gömb alak még mindig áll. Ezreléknyi pontosításokról van szó. Nem érzékeled az arányokat, mert tanulatlan vagy.

 

 

"A Plútó esete, amelyről azt állították korábban, hogy Föld méretű, majd kiderült ,hogy kisebb a Holdnál is, miért nem szolgál számodra tanulságként?"

 

A Plútó nagyon messze van. A bibliában benne van egyébként? Nem? Hogyhogy nem? Akkor honnan tudod, mit kell róla gondolnod? A tanulság nekem az, hogy a tudomány fejlődik. A te alapvetésed, az évezredes mesekönyv pedig nem fejlődik. 

 

 

"Immár bebizonyosodott az is, hogy a Balaton vizének a felszíne sem hosszanti irányban, sem 

keresztben nem görbül, ami azt bizonyítja, hogy a Föld nem az a gömb,aminek azt hitték."

 

Ez nettó hazugság, bizonyítani sem tudod. Ne felejtsd el meggyónni!

 

 

"Nem az a színvonalas topik, amelyben az ellenvéleményt

nem szívlelik ,a másként gondolkodókat elmebetegeknek tartják"

 

Az ellenvéleményt alá kell támasztani. Nem teszed. A tieddel ellentétes álláspontot (ezt valóságnak hívják) pedig alátámasztjuk. Sajnos le is szarod és nem is érted. Az elmebeteg dolgokat írókat és elmebetegként viselkedőket könnyen elmebetegnek tarthatja sok ember.

 

 

"Eddig nem bizonyítottad be se te se más, hogy a Balaton vizének a felszíne görbe lenne. Az pedig nem bizonyíték, hogy üljek bele a vízbe és bámuljam a túlpartot."

 

És ez is nettó hazugság. Gyűlik a penitencia, el ne felejtsd meggyónni!

Előzmény: Leslie07 (913)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -1 0 913

Idegesít, hogy a gyakorlati tudomány fokozatosan bebizonyítja nemcsak a kisbolygókról, hogy nem gömb alakúak, hanem a Földről is. A Plútó esete, amelyről azt állították korábban, hogy Föld méretű, majd kiderült ,hogy kisebb a Holdnál is, miért nem szolgál számodra tanulságként? Megbukott az istent pótolni látszó több évszázadon keresztül uralkodó tömegvonzás hipotézise.

 

Immár bebizonyosodott az is, hogy a Balaton vizének a felszíne sem hosszanti irányban, sem 

keresztben nem görbül, ami azt bizonyítja, hogy a Föld nem az a gömb,aminek azt hitték.

 

Sok csalódás éri még az ateistákat a jövőben a korábbi hipotéziseik tarthatatlansága miatt.

 

Ami pedig a topik színvonalát illeti - Nem az a színvonalas topik, amelyben az ellenvéleményt

nem szívlelik ,a másként gondolkodókat elmebetegeknek tartják, mint a kommunista rendszreben

tették a másként gondolkodókkal.

 

Eddig nem bizonyítottad be se te se más, hogy a Balaton vizének a felszíne görbe lenne. Az pedig nem bizonyíték, hogy üljek bele a vízbe és bámuljam a túlpartot.

Előzmény: dezsoKE (911)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -1 0 912

 

Semmi nem változott a naprendszer bolygókeletkezési modelljén: egyszerre voltak csendes anyagfelhalmozódások, meg katasztrofális ütközések."

 

Nem nem. A korábbi hipotézis csak ütközések általi bolygókeletkezésről regélt. Ez az,amit 15 évvel ezelőtt kezdtek kétségbe vonni,most pedig teljes mértékben elvetették.

Előzmény: Elminster Aumar (903)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 911

Hát ezt a topikot sikeresen szétrombolta egy szellemlény. Büszke lehetsz magadra meg a sok kreténségre, amit írsz.

dezsoKE Creative Commons License 2022.12.29 0 0 910

Szerintem meg a diliház zártosztályának megszüntetése bukott meg.

Előzmény: Leslie07 (908)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -1 0 909

Minek kellene új magyarázat, ha a négyszáz éves is jó???

Ha és amennyiben a gravitációsan összehúzódó anyagfelhőben az egyes részecskéknek van tangenciális sebessége (és ha a felhő nem tökéletesen szimmetrikus, akkor már csak a lokális sűrűségcentrumok okoznak ilyen sebességeket), akkor az összehúzódás során a teljes felhő forgó mozgást vesz fel. Gyakorlatilag éppen az a lehetetlen, hogy egy gravitációsan összehúzódó anyaghalmaz ne kezdjen forgásba, mivel ez azt jelentené, hogy az összes részecskéjének csak sugárirányú sebessége lehet."

 

 

Ezzel a négyszáz éves tömegvonzás elmélettel az a probléma, hogy kiderült róla, hogy téves.

 

Tömegvonzás nem létezik, így az arra épülő, forgómozgást létrehozó hipotézis is megbukott.

 

Tudom, hogy nem tudsz tőle szabadulni,mert egyenlőre nem létezik jobb elmélet az ateisták részéről, ami helyettesíteni tudná a teremtési beszámolót.

 

Visszatérve azon képzelgésedhez, miszerint  ha az anyagfelhőben egyes részecskéknek tangenciális sebessége akkor az összehúzódás során a teljes felhő forgó mozgást eredményez.

 

Nos ennek ellentmondani látszik az a gyakorlati valóság, hogy habár az anyagon belül létezik részecskemozgás, ezen részecskékből összeálló anyag mégsem mozog. Akár gömb formát,akár 

kockát, vagy bármilyen alakú tárgyat hozunk létre az anyagból,amelyben tudjuk állandó részecskemozgás van jelen, mégsem pörögnek, még a kisebb testek sem, nem egy olyan hatalmas test, mint a Földünk. Nem véletlenül olvassuk,a Földön az égiektől eredő beszámolókból, hogy

az égitesteket hatalmas szellemlények mozgatják. Ezt a csillagászok is felismerték és immár 

nagy erőfeszítéseket tesznek ezen Földön kívüliek felkutatására, a velük való találkozásra.

 

 

Előzmény: Elminster Aumar (904)
Leslie07 Creative Commons License 2022.12.29 -1 0 908

 Ő ezt látja: blablabla sok szöveg, nem értem, nincs magyarázat. Keressünk valami régi vallásos szöveget, azt értem. Meg is van! A Nap egy szekér, a Hold egy műtárgy. Ezt értem. Visítsatok, képzelgők, itt a bizonyíték!"

 

Az, hogy a Napot egy hatalmas űrszekéren mozgatják, még nem jelenti azt, hogy maga a Nap lenne a szekér. Az űrszekér sem tudománytalanabb elnevezés a Napot hordozó szerkezetre, mint az űrhajó.

Azt pedig kétségbevonhatatlan, hogy ,aki egy ilyen szerkezetet megalkotott az Nagy Tudós.

 

Az ateistáknak az eddig uralkodó ütközéses elmélete a naprendszer kialakulására tudománytalan volt.

Ezért is bukott meg. Képzelgésként érdekes, izgalmas volt, de a gyakorlati tudomány mérlegén elbukott. A Napszekér léte és annak földön kívüli hatalmas lények általi mozgatása megfelel a tudomány elvárásainak is. Ha emberek képesek létrehozni műholdakat és azt az űrben pályára állítani,miért ne lett volna  képes egy Földön kívüli ,égi inteligencia Létrehozni e két világítótestet a Napot és a Holdat és azt megfelelő pályájukon mozgatni?

 

Előzmény: dezsoKE (905)
emp Creative Commons License 2022.12.28 0 0 907

sejtem, hogy most az lesz a gond, hogy mi is az a kezdeti pont, de tudom definiálni, ha szükséges.

Előzmény: emp (906)
emp Creative Commons License 2022.12.28 0 0 906

értem, de én egy kicsit másra gondoltam.

valami olyasmire, mint Einstein végtelen számú órájára a tér mind pontjában.

az a gond, hogy ezeknek a kameráknak kellene valami hajtómű, ami folyamatosan üzemel, hogy a kezdeti pontban tartsa őket.

Előzmény: Elminster Aumar (866)
dezsoKE Creative Commons License 2022.12.28 0 0 905

Te azt hiszed, megmagyaráztad neki. Ő ezt látja: blablabla sok szöveg, nem értem, nincs magyarázat. Keressünk valami régi vallásos szöveget, azt értem. Meg is van! A Nap egy szekér, a Hold egy műtárgy. Ezt értem. Visítsatok, képzelgők, itt a bizonyíték!

 

El nem tudom képzelni, hogy bárki topikolvasó osztaná a tébolyult álláspontját. Milyen lehet egy ilyen ember családtagnak? Szerintem egy rémálom. Volt már ilyen távolabbi másikági családtagom. Egy idő után nem is vitatkoztunk, csak ráhagytuk. Amint elkezdte a hasonló szintű hülyeséget, ott hagytuk vagy témát váltottunk.

Előzmény: Elminster Aumar (904)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!