Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.07 0 0 205

Az azért igen relatív, hogy mit értünk a kérdés elolvasása alatt.

 

Nahát ha ezt a marhaságot tudományos szintre kívánjuk emelni . Előbb beszéljünk róla mit is nevezünk olvasásnak . Magam speciel képolvasást tanultam . Ami nem klasszikus olvasási forma . Ránézek a szóra és többnyire azt látom ami oda van írva :) Ha hiányzik néhány betű vagy nem megfelelő sorrendbe vannak összefűzve a betűk az sem számít . Rendkívül gyors olvasást eredményez , annyira ezért nem mint  Vlagyimir Iljics Uljanov aki híresen gyors olvasó volt, de talán az átlagnál jobb .Tehát ha levonjuk a Kárpátok géniuszának a következtetését (mert nem olvasom a kérdést hanem nézem )én jómagam egy képzet csaló vagyok . Marhaság !Ez egy játék , és a szabályok átszabása ,kétségbevonása tartalmi rombolásnak minősül .Ha saját szabályok szerint szeretnél játszani játssz különszobát a barátaiddal . Gondolom a gond az........:)

Előzmény: Morningstar17 (204)
Morningstar17 Creative Commons License 2017.06.06 0 0 204

Az azért igen relatív, hogy mit értünk a kérdés elolvasása alatt. Sokan már csak az ismétlődő kérdések címszavaira figyelnek. Nem olvasgatnak, mert ezzel értékes időt veszítenének. A kevéssé rutinos játékosok pedig kénytelenek elolvasni a legtöbb kérdést - főleg amelyekkel még nem is találkoztak. Ha úgy tetszik, ez a kevésbé rutinos játékosok számára egyfajta könnyítés, mivel a gyorspapagájjal és némi szerencsével - egyszer egy játék alatt - kivédhetik a rutinosabb ellenfél támadását.

 Éppen ezért kár rájuk követ dobálnod, még ha magad nem is élsz ezzel a lehetőséggel.

Előzmény: bintamas_matek (200)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.06 0 0 203

Jut eszembe , csinálhatnánk egy papagájos szépség versenyt . Stílusosan csatlakozzon gyorsan :)

Előzmény: Törölt nick (202)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.06 0 0 202

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.06 0 0 201

Lux érezd magadat megtisztelve , a Kárpátok géniusza érdemesnek talált hogy válaszoljon neked :)Tudod azért rákerestem erre a szóra  kikarikíroz, íme az eredmény kommentár nélkül :

 

karikíroz (ige)

 

1. Gúnyosan bemutat; egy személy, jelenség, dolog jellemző vonásait, tulajdonságait erősen túlozva, nevettető vagy gúnyos szándékkal ábrázolja, utánozza.

A humorista ismert politikusokat karikíroz előadásában. A karikatúra készítője egy társadalmi jelenséget karikíroz rajzában.


2. Film, színház: Túlozva előad; egy színész vagy színésznő a komikum irányában eltúlozva játszik, ábrázolja a megjelenítendő karaktert.

A drámai műfaj nem engedi meg, hogy egy színész karikírozzon. A komikus jelenetben egy kis rögtönzést ad elő a főszereplő, ezzel karikírozza az elszegényedett nemesi család sarjának ellenszenves, nagyképű alakját.

 

Előzmény: luxin (195)
bintamas_matek Creative Commons License 2017.06.06 -2 0 200

Abban, hogy én elolvasom a kérdést, majd amikor nem tudom a választ, használom a papagájt.

 

Az ellenfelek, akiket itt kikarikíroztam, el sem olvasták a kérdést - mint a válaszidőből és az időnként nagyon blőd válaszokból kitűnik -, hanem elolvasás nélkül benyomták a papagájt. Ez én rájuk nézve szégyennek és játékrontásnak tartom.

 

Annyi esze meg egyik kommentelőnek sincs, hogy a papagáj 100 feletti (körüli) szintek esetében nem ad ennyire drasztikusan különböző értéket. Nyilvánvaló a válaszidőből, hogy az ellenfél papagájozott, én pedig - nagyon rosszul, ahogy szoktam, elvégre gyenge játékos vagyok - tippeltem.

Előzmény: luxin (195)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.06 0 0 199

mivan9 Creative Commons License 2017.06.06 0 0 198

Az összes állatfaj fogazatát biztosan kevesen tudják pontosan, de vannak visszatérő kérdések, és pl. ez a cápás éppen egy ilyen.

 

Egyébként meg inkább jól szórakozom ezen az egészen (remélem, nem vagyok ezzel egyedül), engem nem bosszant az, ha vki hülyét csinál magából... márpedig azzal vádolni másokat, amit ő maga is tesz és még dokumentál is, felettébb megmosolyogtató:)

Előzmény: Lev Yashin (196)
Morningstar17 Creative Commons License 2017.06.06 0 0 197

Tudja a fene az összes állatfaj fogainak számát. Éppen ilyenkor használ az ember "gyorspapagájt".

Nem hinném, hogy mindenkit zavarna az ez elleni felháborodása, de hát minden éremnek két oldala van, amit nem árt figyelembe venni.

Előzmény: Lev Yashin (196)
Lev Yashin Creative Commons License 2017.06.06 0 0 196

Ezt most nem értem, ti nyilvántartjátok az összes állatfaj fogainak számát? Úgy írtok, mintha ezt - vagy bármi mást - kötelező lenne tudni. Azért kicsit vicces, hogy mennyire zavar itt 4-5 embert a tevékenysége, ő meg valószínűleg jót röhög rajtatok, és észre sem veszitek.

luxin Creative Commons License 2017.06.05 0 0 195

Az ellenfeled papagájozása miben különbözik a tiédtől?

Előzmény: bintamas_matek (190)
Morningstar17 Creative Commons License 2017.06.05 0 0 194

Az általad mellékelt ábra is mutatja, hogy amikor halovány lövésed sincs egy kérdésre, akkor tök mindegy, hogy elolvasod -e a kérdést, vagy sem, úgyis a szerencse fog dönteni. Ilyenkor jobb gyorsan kilőni a papagájt, nem tökölni. Most éppen mákod volt, de lehetett volna éppen fordítva is.

Előzmény: bintamas_matek (190)
mivan9 Creative Commons License 2017.06.05 0 1 193

Ez már kínos, Tomi! Itt vajon hogy ütötted mellé a 300-at? Komolyan többet néztem ki ennél belőled.

Előzmény: bintamas_matek (190)
Szeretemaperecet Creative Commons License 2017.06.05 0 1 192

tomika, ezt már csak azért se raktam fel mert látszik rajta hogy te is a segitségből éltél. Ráadásul itt mutatkozik meg hogy ez a lény elvileg 8. a ranglistán, de ha nem matekos kérdést kap, akkor egy ovodással vetekszik a tudása. További sok sikert pajti.

Előzmény: bintamas_matek (190)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.05 0 0 191

Legalább pünkösd napján ne légy kretén !

Előzmény: bintamas_matek (190)
bintamas_matek Creative Commons License 2017.06.05 0 0 190

Újabb nap, újabb kísérlet. :)

 

SzellEmes-e Creative Commons License 2017.06.05 0 0 189

LOL:))

 

A csalózást már valahogy abbahagyta, ettől függetlenül a ranglistán nem araszolt előrébb.

Előzmény: Törölt nick (188)
aivaek Creative Commons License 2017.06.04 0 1 187

Mi baja van bintamásnak a trianoni megemlékezéssel? Tán csak nem mellé lőtt a papagája?

Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.04 0 1 186

Kedves tamás  és eljött a mi évfordulónk is , már egy éve kezdeményezted a Trianon évfordulós bejegyzés törlését . Köszönet érte ,ez nekem erőt ad . Enged meg hogy egy idézettel háláljam meg ezt . 

 

 

Az ellenszél mindig erősebbé tesz, edz, és bizony az, aki hagyja, hogy elfújja őt, soha nem fogja megtudni, hogy milyen jutalom várt rá. Mindig csak egy lépés, de közelebb jutsz hozzá. Senki sem siettet, te se sürgesd magad. .. az élet egy csoda, csak merni kell hinni és elfogadni. Nem görcsösen ragaszkodni, hanem tudni, hogy mindig az jön, amit meg tudsz oldani, amire fel vagy készülve, és az élet támogat, ha te is bízol benne. Higgy abban, hogy a bátraké a boldogság, azoké, akik fel merik vállalni magukat bármi történjék is. Akinek küldetése van, azt nem bánthatják, annak senki sem árthat, azt támogatják. Aki másokat segít, az mindent megkap ahhoz, hogy a dolgát végezze.. Oravecz Nóra

Előzmény: bintamas_matek (169)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.03 0 0 185

Előzmény: Dodona_ (178)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.03 0 0 184

Ja, és így 102 a jó szám :)

Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.03 0 0 183

Céllövölde  az jó :)Mondjuk nem mindegy, hogy a puska melyik oldalán állsz :)De én inkább hiszek a napot elsötétítő nyílzápporban, ez jobban jelképezi a községet a közös célokat a tenni akarást . Valamint ma 900 napos a Hunor és Magor klán ,legfőképpen ezt jelképezi :) 

Előzmény: Dodona_ (178)
aivaek Creative Commons License 2017.06.03 0 0 182

Semmi!

Előzmény: Morningstar17 (177)
Törölt nick Creative Commons License 2017.06.03 0 0 181
A legszebb mondat, amit valaha olvastam ebben a fórumban. ;)
Előzmény: mivan9 (180)
mivan9 Creative Commons License 2017.06.02 0 0 180

A 42 egy tökéletes válasz, viszont a legtökéletesebb valóban a 64;)

Előzmény: Dodona_ (178)
mivan9 Creative Commons License 2017.06.02 0 0 179

:)

Előzmény: krt19 (175)
Dodona_ Creative Commons License 2017.06.02 0 0 178

Legyen inkább a 64-es villamos.

(Vagy busz, ha jóban vagy a céllövöldésekkel.)

Előzmény: Törölt nick (170)
Morningstar17 Creative Commons License 2017.06.02 0 0 177

Van egy találós kérdésem: Mi a közös a mosógépben, a filmstúdióban és a villamosban?

Előzmény: Törölt nick (170)
Morningstar17 Creative Commons License 2017.06.02 0 1 176

Sajnos Tamás van egy rossz hírem, itt a játék szervezői tették egy "csúszkára" a kapufát. Sőt, - képletesen szólva - már tizenegyest is lehet vásárolni, legálisan.

 

Nem a felhasználó a hibás azért, hogy ilyen gyatra lett ez a játék.

Előzmény: bintamas_matek (169)
krt19 Creative Commons License 2017.06.02 0 1 175

Mai tapasztalatomat mesélem el...

Játék utolsó forduló nekem több a pontom mint a másik két játékosnak összesen...az utolsó a váramra jön egy tornyom oda...oda  a második...oda a harmadik na mondom nézzük ezt a papagájt.)) Telibe.

Jön a csetes szöveg ..csak segítséggel tudsz elérni valamit.))

Az hogy megközelíteni sem tudtak az nem számított...

Szóval ennyire kell komolyan venni a játékot légy laza és JÁTSSZ.

(volt már olyan is hogy szóltak hogy sorozatuk van....nem írhatom le hogy mit csináltam...))

A lényeg hogy ne görcsölj.

42

Előzmény: mivan9 (174)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!