Keresés

Részletes keresés

-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.10 0 0 2605

Igyekszem megtalálni, utána közzé teszem. :-)

A Nara is hamarosan sorra kerül.

Előzmény: muay_thai (2600)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.10 0 0 2604

Akkor telefonon nyilván még egyszerűbb lesz.

Valamikor tervezek oda is elmenni. Igazság szerint elég régen kinéztem már a helyet, de az áraik egy kicsit irreálisak, főleg ha a google véleményeket is megnézi az ember.

Viszont ha a képeknek lehet hinni, a csajok ugyanazok, már több mint egy éve. Megy a bolt. :-)

Azt nem tudod véletlenül, hogy be vannak osztva a két helyre és mindig ott vannak, vagy váltásban hol itt-hol ott?

Előzmény: muay_thai (2598)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.10 0 0 2603

Bakker, bele kell ásnom magam a topicba.

Előzmény: Hemü (2597)


muay_thai Creative Commons License 2024.04.09 0 0 2602

Ezt én is fontolgatom, ha esetleg eljutsz mindenképp írj egy véleményt. A két új masszőr csajszi elég szimpi. Ami itt engem kicsit elbizonytalanított az az, hogy elég elitnek tűnik és valahova etikettbe talán le van írva, hogy az olajos masszázshoz adnak eldobható fehérneműt. Nyilván az is ki van írva, hogy nincs szexuális szolgáltatás de hát az sok más helyre is. :D

Előzmény: Hülye Hajú Hülyegyerek (2564)
Kitter0 Creative Commons License 2024.04.09 0 0 2601

Sziasztok!

 

Új vagyok ebben a dologban, van esetleg összesítő poszt ahol le van írva, mi ennek a thai masszás+HJ/BJ-nak az "íratlan szabálya"?

Nem szeretnék spamelni, de lenne pár kérdésem...

muay_thai Creative Commons License 2024.04.09 0 0 2600

Nekem sem ismerős, bár még új vagyok. Ha meglesz mindenképp érdekel a hely. Illetve a The Nara tapasztalatod is, kíváncsi vagyok. 

Előzmény: -spirit_crusher- (2596)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.09 0 0 2599

Sajnos de, zavaró. Télen voltam először és nagyon meleg volt bent, ment a hősugárzó ezerrel, semmi levegő...

Előzmény: Hülye Hajú Hülyegyerek (2589)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.09 0 0 2598

Online foglalásnál direkt hozzájuk foglaltam. Szerintem ők ketten néznek ki a legjobban. Bár kinek mi, nekem a fiatal masszőrök jönnek be.

Előzmény: -spirit_crusher- (2592)
Hemü Creative Commons License 2024.04.09 0 0 2597

Nem rémlik.

Előzmény: -spirit_crusher- (2596)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2596

Skacok, volt itt kb 1-1,5 hónapja szó egy helyről, ahol két magyar csaj van. Emlékszik valaki a nevére?

-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2595

Oké, köszi. Ha van, akkor nyilván használható is.

 

Előzmény: Hülye Hajú Hülyegyerek (2590)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2594

A Kresz G. utcai Nuad pont ilyen. Fura módon ketten voltak, mikor mentem, de az, amelyik nem dolgozott, félidőben kiment. :-)

Előzmény: Hülye Hajú Hülyegyerek (2589)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2593

Én meló után megyek - és bár irodai, szóval akár ki is hagyhatnám - így nincs sok választásom. Utána mostanában nem mindig szoktam, de előtte úgy érzem muszáj.

Előzmény: muay_thai (2588)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2592

Őket kérted vagy a vakszerencse hozta, hogy hozzájuk kerültél?

Előzmény: muay_thai (2587)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2591

Akkor majd megkérdezem foglalás előtt.

Előzmény: muay_thai (2586)
Hülye Hajú Hülyegyerek Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2590

Alagút melletti szalonban van. A pult mellett van egy ajtó, ez a mosdó, ott van zuhanyfülke is. Azt nem tudom mennyire használható.

Előzmény: -spirit_crusher- (2582)
Hülye Hajú Hülyegyerek Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2589

Ahh, én is ott voltam és nekem nem volt semmi :(

 

Amúgy, téged nem zavart, hogy behallatszik mindenféle zaj vagy, hogy nem teljesen zárt a helyiség? Nem kötekvésnek szánom, csak én eléggé feszélyezetté tudok válni ilyen esetekben, ezért nem is bántam.

Előzmény: muay_thai (2587)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2588

Nem tudom, nem használtam. Általában hotel szobákból megyek,mert munka miatt Pesten töltöm az éjszakát és inkább a hotel szobában zuhanyzom utána.

Előzmény: -spirit_crusher- (2582)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2587

Igen, Gel volt a másik nekem és nem Pam. Nem tudom a Pam honnan jött. Szóval Amy + Gel mindkettő megvolt, csak HJ és minden alkalommal 60 perc olajos és a folyosón végig majd jobbra az utolsó fülke. Szerintem az a HJ szoba csak nincs kiírva. :D

 

Amúgy ami itt még fura volt,hogy mindkét alkalommal online foglaltam, helyszínen megérkezve előre fizettem és mindkét alkalommal egy thai csaj, ha jól tudom a tulaj a recepciós pult melletti kis szobából kukkolt résnyire nyitott ajtón át. Mintha a hatóságoktól jöttem volna úgy éreztem magam. 

Előzmény: mechanikusnarancs (2580)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2586

3x voltam a The Nara-ba, egyszer sem láttam azt a csajszit. Minden alkalommal a husibb csaj volt. Zuhanyt nem tudom,hogy van-e nem használtam itt.

Előzmény: -spirit_crusher- (2579)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.08 0 0 2585

Nekem a legelső volt ilyen a Siam-ban.

Vissza kellene már menni oda is.

Előzmény: Hemü (2584)
Hemü Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2584

Nekem a legutóbbi két napig fájt. :-D

Előzmény: Hülye Hajú Hülyegyerek (2581)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2583

Köszi, tegnap láttam egy pufi nőt bemenni thai cuccban.

Ránézésre nem tűnt szimpatikusnak.

Előzmény: Hülye Hajú Hülyegyerek (2581)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2582

Zuhany van a Goldfingersben?

Előzmény: muay_thai (2578)
Hülye Hajú Hülyegyerek Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2581

@2567 -spirit_crusher- Black lotus. Technikailag az Alee épületében van, de hátsó kis utcából lehet bemenni, be is van sötétítve az összes üveg. Bár pláza szalon de shady-nek tűnik kicsit.

 

Voltam régen, 2 éve kb. Akkor még nem tudtam, hogy mennek a dolgok... Csak telefonon lehet foglalni, magyar csávó vette fel. Mondtam melyik csajszit szeretném (honlap képek alapján), de rávágta, hogy már nem ők vannak. Azóta sem frissítették. Akkor annyit kértem látatlanban, hogy ha lehet vki fiatalabbat. Egy 30as elég husi lányt kaptam. 60 perces sima thai masszázs. Kb így emlékszem: a szalon tiszta volt és hangulatos, külön szobák vannak. Adtak ruhát, ami olyan büdösmosószer szagú volt, hogy egy napig azt éreztem magamon. Masszázsra nem emlékszem milyen volt, annyi, hogy fájt de utána jó volt :D Extra nem volt.

Érdemes lehet kipróbálni, szerintem van ott több is.

 

@2576 muay_thai Spirit Váci én is voltam a kettő közül vmelyiknél, nem tudom melyik volt már. Nekem nem volt semmi extra, pedig levettem minden ruhát. Egy "hi"-on kívül semmit nem is szólt hozzám, meg a végén "we finished" aztán viharzott is ki. Elég meleg nap volt és voltak többen is, volt egy kis alapzaj, járkálás, wc is mellettünk volt, meg nem is külön szobás... simán lehet ezért. Masszázs profi volt.

 

@2578 muay_thai Váralja Goldfingers

Köszi a tippet!

Én is voltam egyszer. Nem nála, hanem vki másnál (onnan tudom, hogy barna hajú volt, nem szőke). Félhomályban nem is láttam annyira a csajt, de a happy ending az jó volt. A masszázs is, jó, nem kiemelkedő vagy szuper profi, de kellemes. Alkudni akartam a furulya leckéből, de nem engedte.

mechanikusnarancs Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2580

Tobb,mint valoszinu,hogy valaki mas ugrott be helyette... Azert ez annyira nem koser, de biztos megesik neha mas szalonokban is...

Talan majd meg teszek ott valamikor egy utolso probat,mert Amy es Gel eleg jol nez ki kepek alapjan...

Nemsok szalon van ahol szep csajok vannak es foglalasnal lehet masszort valasztani...A goldfingersnel sem lehet...

Engem a minosegi masszazs mellett csak a hj erdekel, de arra sem kerdeznek ra soha, ha magatol nem ajanlja fel...

 

 

Előzmény: muay_thai (2576)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2579

Megtaláltam, persze.

A másik csaj mondjuk jobban néz ki a képen.

Vajon ő is ilyen tehetséges? :-)

Előzmény: muay_thai (2577)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2578

Én is hasonló szempontok alapján választok szalont, nekem is fontos, hogy jól szimpatikus legyen a masszőr. Ha szép és jó testű masszőrt keresel, aki vetkőzik is akkor a Váralja utcai Goldfingers-ben tudom ajánlani a szőke csajszit (a nevét nem tudom). A mellei kemények mint a szikla, peckes és eredeti. A masszázs az közepes...

Előzmény: mechanikusnarancs (2569)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.07 0 0 2577

A The Nara-t a Móricnál? Én korábban írtam róla véleményt, keresővel megtalálod szerintem. 

Előzmény: -spirit_crusher- (2567)
muay_thai Creative Commons License 2024.04.07 0 1 2576

Én írtam véleményt a Váci utcai Spiritről és Amy-ről illetve Pam-ről. Nálam mindketten akkor kérdeztek rá miután a két lábbal végeztek, előtte nem is tapiztak különösebben. Amy-nek jó mellei és feneke van BJ-t nem csinálnak de a HJ-ben elég jók és szerintem úgy néz ki mindkettő csajszi ahogy a képen is. Lehet, hogy te valaki mást kaptál.

Előzmény: mechanikusnarancs (2571)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!