Keresés

Részletes keresés

triplaharom Creative Commons License 2026.03.28 0 0 14726

Van hosszúnyelű fűrész is, ha igaz. Próbáltátok már ?

Előzmény: kavicsos1964 (14725)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.28 0 0 14725

5 év garancia már kb nekem elég lesz !

Előzmény: Mnagy (14724)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.27 0 0 14724

A kisebbnél azt írja Munkanyomás: max. 1,5 bar, 3 év gari, viszont működik 20V és 12V aksival is. A drágábbhoz azt írja Állítható munkanyomás: 2-6 bar és 5 év gari.

Előzmény: kavicsos1964 (14722)
abnm Creative Commons License 2026.03.27 0 0 14723

Ha jut, a kisebb akkumulátorost szerzem be. A nagyobbal elégedett vagyok. 

Előzmény: kavicsos1964 (14722)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.25 0 0 14722

30án sok minden lesz a lidülnél ! Permetezőgépek pl . 

triplaharom Creative Commons License 2026.03.20 0 0 14721

Mindkettő az, de az újabb változatnak csapott az orra, nem szögletös mint a régi  MTZ-é.

Előzmény: botsinkai (14719)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.17 0 0 14720
botsinkai Creative Commons License 2026.03.16 0 0 14719

Elvileg szervós, de hogy melyik fajta, nem tudom, én még egy métert se mentem vele 4 év alatt. :-)

Előzmény: triplaharom (14714)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.16 0 0 14718

Léghűtéses traki . Nekem is inkább eladni kéne már az enyémet ,mert igen drága lett a fenttartása ! Nem keres annyit mint amit rá kell költeni . Az önkormányzat gatya nem tud fizetni és nincs meló vele . 

Előzmény: botsinkai (14713)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.16 0 0 14717

Ez pedig a ritkább fajta UE traktor ,mert ez csak hátsó hajtású ahogy nézem . Nekem egyébként eza 28 lovas motor a kedvencem ,bár azt mondták rossz rendszerű nagyon kényes fajta motor . De óriási nyomatéka van . De a Zetorhoz létezik 2 hengeres motor is az is jó volna bele a 2511 traktorban van olyan motor . 102 dugattyúk vannak benne azokban már 25 lovas moci . Esetleg egy olyat bele tenni ha a váltója javítható volna .

Előzmény: idejétmúlt (14712)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.16 0 0 14716

Szerintem lehet hozza alkatrészöket találni, szegedön túl a homokon, sokat használnak még.

Előzmény: idejétmúlt (14712)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.16 0 0 14715

Csak orbitos.

Előzmény: triplaharom (14714)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.16 0 0 14714

Melyik fajta ?

Még a hagyományos kormányoszlopos, vagy már a tücsök orrú, csak szervos ?

Előzmény: botsinkai (14713)
botsinkai Creative Commons License 2026.03.15 0 0 14713

Egy Ltz 55 még nekem is van eladó, vizsgás, tavaly nyáron indítottuk utoljára. :-)

Előzmény: kavicsos1964 (14708)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.03.15 0 0 14712

Előzmény: idejétmúlt (14711)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.03.15 0 0 14711

Mivel direkt a váltóból jön a lehajtás a tlthez anno mikor vágtam a fűvet körbe a földeken kapott egy tuskót. Aztán nem vette a sebességet csak a 2 est meg a hátramenetet. Utána kiment az öreg még eröltetni egy délután mert én hülye vagyok hozzá. Na ennek 6 éve. Azt mondták neki az ismerösei hogy javithatatlan, gondolom a szar állapot miatt is. A hütöje gatya. Barkácsolással megoldható. 

Majd tolok fel képet.

Kicsit szarul van az öreg 84 éves, megint felvetödött hogy hazaköltözés. Az mtz t eladta, ez a traktor maradt.

Csak gondolkozunk mi a fsz legyen. Nincs kedvünk hazaköltözni, csak lehetőség.

Előzmény: kavicsos1964 (14710)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.15 0 0 14710

Ha hibátlan lenne de nem az ! 

Előzmény: triplaharom (14709)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.15 0 0 14709

Szerintem, attól azért többet ér !

Előzmény: idejétmúlt (14707)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.15 0 0 14708

Akkörül mert ha nem lesz alkatrész hozzá akkor másra nem lesz jó ! Talán a derekára írták hogy törékeny alaktrész . 

Előzmény: idejétmúlt (14707)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.03.15 0 0 14707

Kavicsos milyen árban vannak a szar traktorok? u28 dutra elől kiskerekü. Hütörendszer szar, hidraulika szar váltóba tört valami, állitolag egy bronz fogaskerék.

Lehet megint hengerfejes, 5 éve lehet nincs beinditva.

Apósé. kb vas ár?

 

Előzmény: kavicsos1964 (14706)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14706

Úgy lesz !

Előzmény: ksanyi52 (14704)
ali kis Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14705

Bizony- bizony ez így igaz.

https://www.youtube.com/watch?v=vL_fYlzWKkY

Előzmény: ksanyi52 (14704)
ksanyi52 Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14704

Szét lehet azt szedni, nem nagy ördöngősség. Én már tekertem újra párat. Az az igazság hogy ezek a motorok alul vannak tervezve teljesítményileg, még egy akkus csavarhúzóban elmennek, de flex-ben már gyengék. Nem szabad velük foglalkozni, kidobni, cserélni.

Előzmény: kavicsos1964 (14679)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14703

Lidisnél

Előzmény: triplaharom (14699)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14702

 

     (:-)))))))))))))

 

Előzmény: botsinkai (14697)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14701

Műanyag a puttonya ?

Egészen jó formatervezött lött a pótlék ! Könnyen leszerelhető vagy fix ?

Előzmény: Mnagy (14696)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14700

Elnélztem, azt hittem a tisztítóhoz írtad ...

Előzmény: botsinkai (14694)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.10 0 0 14699

Jó is valamire, vagy csak van ?

Elkértem a telefönszámát a srácnak, hátha összejön az ára. A Lidesnél jóval nagyobb.

Folyadék nem volt hozzá.

Előzmény: botsinkai (14694)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.09 0 0 14698

Ez igen !

Előzmény: Mnagy (14696)
botsinkai Creative Commons License 2026.03.09 0 0 14697

Odáig még nem jutottam, hogy szétszedjem őket. (Még csak pár éve pihennek. :-) )

Előzmény: kavicsos1964 (14695)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!