Keresés

Részletes keresés

Líviagyörgyi Creative Commons License 2017.07.24 0 0 217

Kedves József! A hozzászólásokat visszaolvasva nagyon sok információhoz juthat. De a gugliba beírva is érdemi infókhoz juthat.  Ugyancsak guglizni kell, a VNTV-s, Jakab István műsoraiban is visszakereshető a videókat a safe laserrel kapcsolatosan. Ezekben a feltaláló Rózsa professzor,  is nyilatkozik,Bell Barbara is elkötelezett népszerűsítője, aki éppen a saját, éveken át tartó fülzúgását tudta megszüntetni vele. Keressen rá, olvasson utána, érdemes! Én napi szinten használom, a mára már korszerűbbel helyettesített 30-ast. Életminőségem javult tőle, az 500-ast, nem napi szinten izületi , csontproblémákra szoktam. Ha nincs szüksége mélyre ható terápiára, akkor most a 150-es  készülék a megfelelő fülproblémák kezelésére.  Bp-n , illetve vonzáskörzetében talál olyan rendelőt, ahol kezeléseket végeznek, így nem kell megvásárolni a készüléket.

Előzmény: józsef0055 (216)
józsef0055 Creative Commons License 2017.07.20 0 0 216

Fülzúgástól szenvedek lassan 2 éve.

Már minden általam ismert orvosi, illetve egyéb ajánlott kezelésen átestem.

Eredmény semmi.

Nemrég hallottam a Safe Laser készülékről.

Ha valaki már használta és ilyen célból, kérem segítsen, mondja el véleményét.

Nagyon hálás lennék minden megjegyzésért ami a készülékkel, illetve bármely más fülzúgás gyógyítással kapcsolatos.

Előre is köszönet mindenkinek aki megtisztel válaszával!

55judit Creative Commons License 2017.04.29 0 0 215

Nem csak a fájdalmat szünteti meg, de a hajlott gerincet is kiegyenesíti csupán 4 napi kezelés után.

 

A facebook csoportból ide másolok egy tapasztalatot:

"Édesanyám 73-éves hajlott gerinccel, fiatalkori középfülgyulladásból agyhártyagyulladás, majd kóma utáni négy oldali bénulásból visszamaradt bal oldali korlátoltság, térdfájás, csuklófájás, általános térd csípő kopás, nyaki mozgás beszűkülés.
Kezelési idő 4 nap:Általános orr bevilágítás szűkítővel 2*3 perc
térd megvilágítás 3 irányból 3perc
nyaki gerinc megvilágítás 3 helyen, 3 perc
csukló megvilágítása 1 irányból 3 perc
Eredmények: Csuklófájdalom első kezelés után enyhült később megszűnt. Nyaki gerincfájdalom csökkent, mozgástartomány nőtt, a gerinc hajlottsága csökkent( majdnem teljesen egyenes lett), térd , csípő fájdalommentes."

 

Nekem sajnos csak akkut esetekben használ a lézer, de mások eredményeit csodálattal olvasom.

A face csoportban nagyon sok gyógyulásról lehet olvasni.

 

Gyógyulást kívánok édesapádnak!

Előzmény: Sylvia Hornyák (214)
Sylvia Hornyák Creative Commons License 2017.04.29 0 0 214

Édesapám 95 éves és gerincproblémái (porckopás) vannak. Tud valaki esetleg olyan esetet, hogy ez a laser-es kezelés megszüntette volna a fájdalmát?

Líviagyörgyi Creative Commons License 2017.04.18 0 0 213

Belátom, hogy főbenjáró vétség egy melléütés.  Szerencsére ez a safelézer hatását nem befolyásolja  és a Föld sem fordult ki a pólusaiból, a kutyánk is egyre jobb állapotban van.. Jobbulást kívánok neked is!

Előzmény: 55judit (212)
55judit Creative Commons License 2017.04.17 0 0 212

Mivel az én bejegyzésem van az előzményedben, így annak kapcsán írtad az okoskodást. Talán ha figyelmesebben választanád meg az előzményt...

Előzmény: Líviagyörgyi (210)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2017.04.17 0 0 211

Nem utolsósorban, ha figyelmesen olvasnál,megértetted volna,hogy én is a saját tapasztalatot írtam le, most éppen a fájdalomtól szenvedő idős kutyánk kapcsán. 

Előzmény: 55judit (209)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2017.04.17 0 0 210

Sajnálom, ha magadra vetted. Olvass vissza, van nagyon  "okoskodó". Nem neked szólt. 

Előzmény: 55judit (209)
55judit Creative Commons License 2017.04.16 0 0 209

Ez úgy jött le, mintha engem tartanál okoskodónak. nem védekezem, azt gondol mindenki amit akar. Én pusztán a saját tapasztalataimat szoktam leírni. Kinek tetszik, kinek nem. Engem meg ez nem érint meg.

Előzmény: Líviagyörgyi (208)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2017.04.16 0 0 208

A  kételkedőknek és okoskodóknak üzenem, hogy placebo hatást állatoknál még nem tapasztaltak.. Az öreg, nagy testű kutyánk megfázott és , mivel csípőficama van, begyulladtak a csípő ízületei, csak feküdni tudott. Felállás nehézségekbe ütközött, a lépcsőt megnézte és a fájdalmai miatt nem mert lemenni, szemlátomást szenvedett. A safe-laser 500-assal kezeltük mindkét oldalon körbe a csípőjét. 2 napos kezelés után a kutya felállt és ha nehézkesen is, de megindult. 3. napon már futott, természetesen nem versenyszerűn, de korához, állapotához képest elég jól.

Előzmény: 55judit (207)
55judit Creative Commons License 2016.12.12 0 0 207

Így 2 év használat után közzé teszem én is tapasztalataimat:

Leghosszabb idő 1 év volt hogy folyamatosan használtam idült megbetegedésre, más, szintén idült esetnél több hónapig használtam. Nehezen adtam fel, egyszerűen nem akartam elhinni hogy nem használ, miközben mások tapasztalatát olvasva azt láttam, hogy hosszú idő óta fennálló betegségeket 1-2 kezeléssel, vagy nem tudom 2 hét alatt teljesen fájdalommentessé tettek. Sokan teljesen el vannak ájulva tőle, miközben nekem minden esetben teljesen hatástalan volt. Nagy csalódás, kétségtelen.

Akkut eseteknél viszont hatásos. Sok esetben használtam kisebb balesetnél, sérülésnél, égésnél, fogíny gyulladásnál, mindig segített gyorsan. Ma is ki tudtam használni, mert ahogy a mondás szól: nem szokta a cigány a szántást, lett egy nagy vízhólyag a tenyeremen, amit akkor vettem észre, mikor már szét is ment. Nagyon fájt, persze. Rohantam haza, azonnal elkezdtem kezelni, 10 perc alatt teljesen fájdalommentes lett. Egy 5 forintosnál nagyobb területen jött le a bőr a tenyeremről. Most is levedzik, hamarosan újra adok neki egy 10 perces dózist.

 

Tehát van amire jó, nem érdemes eladni, később is jól jöhet neked is Csekor. Műtét után biztos hogy gyorsabb vele a gyógyulás, gondolom, mert kisebb sebek is hamar gyógyulnak vele. gyakran ér minket valami, és jó ha elő lehet kapni a segítséget és nem kell orvoshoz rohangálni sok esetben.

Előzmény: 55judit (206)
55judit Creative Commons License 2016.12.12 0 0 206

Remélem sikerrel használtátok a készüléket, és segítette párod felépülését. Jól van a párod? Milyen a lézeres tapasztalatod?

Előzmény: csekor (205)
csekor Creative Commons License 2016.12.11 0 0 205

Sziasztok! Én is vásároltam férjemnek egy Safe Lazer 500-as készüléket, mert sugárterápia után szájzárat kapott. Most újra operálták és el szeretném adni. 3 hónapja vettem 400 ezer Ft-ért. Most 300 ezerért odaadnám, még garanciás vásárlástól számított egy évig. Októberben vettük. Ha valakit érdekelne kérem hívjon 0630 2032985.

55judit Creative Commons License 2016.04.10 0 0 204

Ezt a honlapot érdemes megnézni: http://www.eletmodlezerek.hu/

55judit Creative Commons License 2016.04.09 0 0 203

A szem betegségeire is lesz lézer.

Itt a videó: https://www.facebook.com/SafeLaser?fref=ts

55judit Creative Commons License 2016.03.20 0 0 202

Addig kell, amíg zöldre nem vált a töltő fénye. Tedd fel este, és vedd le reggel.

Előzmény: zoltánzoli (201)
zoltánzoli Creative Commons License 2016.03.20 0 0 201

Köszi szépen!

És 6 órán át kell tölteni?

55judit Creative Commons License 2016.03.20 0 0 200

Szia!

Talán 2 órányit használhatod 1 töltéssel. Tájékoztatóban mintha 6 órát olvastam volna.  Pontosan nem mértem még, de annyit nem, az biztos. Onnan tudod mikor merült le, hogy nem melegszik 15 perc használat után a nyele. Sajnos a piros fény megmarad akkor is, így ahhoz nem lehet igazodni. Viszont nem kell feltétlen lemerülésig használni. 2 naponta felteheted tölteni, akkor biztos műkszik.

Előzmény: zoltánzoli (199)
zoltánzoli Creative Commons License 2016.03.20 0 0 199

Sziasztok!

 

Kedves használók. Vettem Safe Laser 500-at. 1 töltés hány óra használatig bírja?

 

Köszönöm válaszotokat

55judit Creative Commons License 2016.03.14 0 0 198

Szia Akutsérült!

Azt te nem tudhatod hány alkalom kell. sajnos én nagyon távol lakom hozzád, de ha itt nem lesz jelentkeződ, a hivatalos safe laser honlapon találsz forgalmazókat. van akitől lehet kölcsönözni is. Vannak Pesti, és Pest közeli forgalmazók is.

Mielőbbi felépülést!

Előzmény: akutsérült (197)
akutsérült Creative Commons License 2016.03.14 0 0 197

Kedves Safe Laser 500 használók!

 

25 éves budapesti vagyok. Akut vállhúzódásom van. Ezt szeretném kezeltetni Safe Laser 500-al. Valaki aki, budapesti vagy környéki lakos és van ilyen készüléke, esetleg hajlandó lenne néhány alkalommal kezelni a vállam? Természetesen fizetnék érte minden alkalommal. Körülbelül, maximum 2-4 alkalomról lenne szó!

Nagyon szépen köszönöm.

 

Üdv: Péter

55judit Creative Commons License 2016.02.06 0 0 196

Szuper! :)

Előzmény: Líviagyörgyi (195)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2016.02.04 0 0 195

Inhüvely gyulladásom lett az alkaromban túlerőltetéstől, sokadik esetben. A konzervatív gyógymód erre min. 2 hét rögzítés.Kétszer lézereztem 3-3 percig, másnapra teljesen megszűnt a fájdalom, mondhatom, kutya baja a karomnak. Újabb jó tapasztalat a lézerről.

Előzmény: Zsazsa59 (193)
Zsazsa59 Creative Commons License 2015.12.21 0 0 193

Fel van téve egy jó videó a Safe laser Facebookon , hogy milyen pontokon kell kezelni a fájdalmakat. Nagyon jó a videó én is pár napja fedeztem fel. Nézzétek meg ti is.

 

Zsazsa59 Creative Commons License 2015.12.07 0 0 192

Minden nap használom este, reggel 5-10 percet a csípőmnél több ponton a fájdalom rögtön megszűnik csak nem tart ki egész nap. Még mellette eszek kurkuma kollagén fortét, szoktam venni porcképzőket , de nekem a lézer talán a legjobb.

55judit Creative Commons License 2015.12.07 0 0 191

 Biztos mindannyian örülnénk ha megosztanád velünk mire, mennyi ideig használtad, hány ponton, mennyi idő múlva kezdődött hogy érezted a hatását, stb. Ebből tanulhatunk. Köszi.

Előzmény: Zsazsa59 (190)
Zsazsa59 Creative Commons License 2015.12.07 0 0 190

Szia mindenkinek! Szeretem a lézerem. Nem mondom, hogy megszüntek a fájdalmaim, de csökkent, és ritkábban szedem a diclac gyógyszert. Remélem további javulás lesz.

 

Julis5 Creative Commons License 2015.12.05 0 0 189

Szia Zsazsa

Tudnál segíteni, hogy hogy vált be neked?
Előre is köszönöm a segítséged

Előzmény: Zsazsa59 (64)
Julis5 Creative Commons License 2015.12.05 0 0 188

Szia :) 

Tudsz segíteni, hogy bevált esetleg? Mik a tapasztalataid? 
Előre is köszönöm a válaszod

Előzmény: Szeplakf (169)
Líviagyörgyi Creative Commons License 2015.11.18 0 0 187

Sajnálatos szövegértési problémáid vannak. Visszaolvastam a régebbi beírásaidat. A cím:" Safe Laser-t használok". Te nem használtad, te a kritikáidat írtad meg egy olyan készülékről, amit nem is ismersz. A feltételezéseidet próbáltad tapasztalatként eladni. Cinikusan. Ami persze nem probléma. Azonban tény, hogy annak ellenére, hogy erről a topicról csak kevesen tudnak, az országban sok ezren használják a készüléket teljes megelégedésre, gyógyulásukat elérve vele. Te miről is vitázol??? Tovább megyek. Ugyanezt a készüléket használják pl. lovardákban, lovak lábsérülésének kezelésére, meggyógyítására.. Remélem, ezzel kapcsolatban nem lesz valami cinikus megjegyzésed! Tudjuk, hogy minden oldalnak megvannak az okoskodó hozzászólói, akik csak azért írogatják az ellentétes "véleményüket", hogy szerepelhessenek.. További szép napot neked!

Előzmény: gombóc63 (186)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!