Keresés

Részletes keresés

22lr Creative Commons License 2020.09.07 -2 2 4750

Továbbra is érdeklődve várom a Moderáció válaszát a szomszéd topikban feltett kérdésemre, amit még kiegészítenék avval, ha eddig hiányzzott volna, hogy a légfegyveres offolóban a 73545-47 hsz. közül volt az egyik. Viszont aggódom: más jelekből is arra jutottam, mintha a moderátori jelenlét erősen csökkent volna. Tudom én, hogy nincs 7/24, de ez már a normális fórumozás rovására megy, az offolóban legalábbis. 

python 357 Creative Commons License 2020.06.17 -26 2 4747

Arra célzott,-hogy még helyesen se tudod leírni!...🙏🤣

"Libsi"...helyesen..

A liberális becézett alakja!...;)

Előzmény: Törölt nick (4746)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.17 -22 2 4746

Kérdezz egy fideszest, ők találták ki!

Előzmény: bosijani (4737)
gaunt Creative Commons License 2020.06.12 -6 21 4745

Hát ha a magadfajtának "kulturált" a folyamatos hazudozás, mocskolódás... Sokat elmond milyen ember is vagy valójában. Csak sajnálni tudlak...

Előzmény: M.Zoli (4743)
python 357 Creative Commons License 2020.06.09 -27 2 4744

Tisztább lett,- ami volt az dühödt frecsegés volt csak!..

Előzmény: Blekk Rájgó (4742)
M.Zoli Creative Commons License 2020.06.09 -24 3 4743

Most kicsit visszaolvastam, sokkal kevesebb az az , meg a politika, es kulturalt a legkor. Ilyenre mar regota nem volt pelda. Ugy hallottam gyircsanynak van sajat chatbotja, Eheslot meg Gauntot azzal kene egybezarni privat topicba, oszt mindenki boldog lenne.

Előzmény: Blekk Rájgó (4742)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2020.06.09 -26 2 4742

Az Adblocker eltünteti, nem látom, egyébként se foglalkozom vele. Annyit ér egy mínusz, mint egy spiáter retkedék :)))). Modik azt mondták, nem az ő ötletük volt. A katonás topikot csak olvasgatom néha, eltűntek a hazugkovács, hasbarázó meg egyéb durva hozzászólások. Talán jobb így?

Előzmény: python 357 (4741)
python 357 Creative Commons License 2020.06.09 -29 1 4741

😅😅😅☝️ Kaptál is rá mínyusz 18-at az én plussz 1-emre!..

Előzmény: Blekk Rájgó (4740)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2020.06.09 -29 2 4740

Már értem miért lett a normális hangnemű a társalgás a topikban!!! Kösz Modik!!!

Előzmény: Hungry_horse (4738)
Hungry_horse Creative Commons License 2020.06.09 -4 24 4738

Aludtatok az eltelt 10 napban is trollgyalu a kettősmércés cimboráiddal.

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155036225&t=9215894

 

Amióta letiltottatok, szabadon rombolják a topikot, minősíthetetlen polidilivé.

Trágárkodnak megállás nélkül.

A cégmenedzsmenttel kapcsolatos soktucatnyi hozzászólásos off-folyamot nem is toltam ide, holott annak sem ezen a topikon a helye.

 

Válasz, reakció alig van, immár csak egy szétszemélyeskedett és folyamatosan sértegetett nick maradt a féltucat topikrombolóval vitában, több, mint háromtucatnyi durva komment válasz és moderáció nélkül 10 nap alatt?

 

A nickem pedig továbbra is tiltva.

 

Ennek a töredékét se termeltem, mint amit itt takarítottatok az eltelt 3 hétben, miközben büntetés nélkül tombolnak azok, akik évekig azért hisztiztek, hogy tiltsatok ki.

 

Elképesztő a kettösmércétek.

Undoritó is.

bosijani Creative Commons License 2020.06.09 -2 22 4737

mi az a liPsi? IQ bajnok.....

Előzmény: Törölt nick (4735)
M.Zoli Creative Commons License 2020.06.07 -22 3 4736

Most kepzelj el egy sorakozot veluk? Ki fog ott baloldalt allni? :)

Előzmény: Törölt nick (4735)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.07 -22 1 4735

Ringatózzatok a Gondolátokban, ott nincs se lipsi, se balos, nincs kivel vitatkozni, nagy egyetértés van. Ez meg itt ilyen!

Előzmény: gaunt (4733)
gaunt Creative Commons License 2020.06.05 -1 23 4733

Teljes mértékben egyetértek. 

 

Csak azt nem tudom, mi a fenének van még kirakva a "moderációs alapelvek"? Sokkal egyszerűbb lenne: Balos vagy? mindent szabad! Konzervatív/nemzeti érzelmű vagy? Kuss! Sajnos ez a realitás ezen a fórumon...

Előzmény: Hungry_horse (4730)
python 357 Creative Commons License 2020.05.29 -27 0 4731

:))...Azzal,hogy ékezed a moderációt,- nem segítesz abbéli iparkodásoddal kapcsolatban,-hogy visszakapd a jogosultságodat a fórumozáshoz!

Kérted hogy rehabilitáljanak!....

Érthetetlen a hozzáállásod.....

Így sose kapod vissza a nickjeidet,csak feleslegesen hergeled magad!.....🤔

Előzmény: Hungry_horse (4730)
Hungry_horse Creative Commons License 2020.05.29 -2 23 4730

Aludtatok a héten trollgyalu a kettősmércés cimboráiddal.

Is.

Amióta letiltottatok, szabadon rombolják a topikot, minősíthetetlen polidilivé.

A rádiós offot nem is toltam ide, holott annak sem ezen a topikon a helye.

 

Válasz, reakció alig van, kettő szétszemélyeskedett ée folyamatosan sértegetett nick maradt a féltucat topikromvlbolóval vitában, haromtucatnyi durva komment válasz és moderácio nélkül egy hét alatf, a nickem pedig tovabbra is tiltva.

 

Ennek a töredékét se termeltem, mint amit itt takaritottatok az eltelt 3 hétben, miközben büntetés nélkül tombolnak azok, akik évekig hidztiztek, hogy tiltsatok ki.

 

Elképesztő a kettösmércétek.

Undoritó is.

 

 

python 357 Creative Commons License 2020.05.23 -27 0 4729

Akkor gyógyítsd magad  putyesz,-rádfér!..😆😆

Előzmény: Donci62 (4728)
Donci62 Creative Commons License 2020.05.23 -3 8 4728

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=154875661&t=9215894

 

Akinek nem inge ne vegye magára!

 

Erre csak egy idézet egy nem is olyan régen írt hozzászólásból!

"Az üldözési mánia gyógyítható!..;)"

python 357 Creative Commons License 2020.05.05 -28 0 4727

🤣🤣🤣.....

Szánalom amit csinál közös "barátunk".......Bosszúhadjárat az offoló ellen?...🤔

Á dehogy!!.......

Kicsinyes próbálkozás a rombolásra sértettségből eredően!...

Remélem a Modik kitakarítják az összes nickjével együtt ezt a nemes lelkű lovagot!..🤣🤣🤣

Előzmény: nzsolt18 (4726)
nzsolt18 Creative Commons License 2020.05.04 -15 2 4726

Slapecovics. Hamár harci nick vagy akkor miért nem állsz bele a harcba??? Vedd le a tűsarkut és kard ki kard, ha valami szerinted személyeskedés.... minek a lelkisböl a moderátorosba szaladni pláne ha nem is te vagy a megszólitott???? 

Amúgy mi abban a személyeskedés h elmondja valaki a véleményét a házmester mentalitásuakról?

nzsolt18 Creative Commons License 2020.05.04 -14 5 4725

Bakker házmester,  megint bele sem szolsz 1 beszélgetésbe de rohansz jelentgetni, h politika. Komolyan miert nem kerülöd az offolót ha ennyire nem tetszik amit ott olvasol? Szerintem te ezt élvezed az egész forumozásból. Megint farkast kiáltasz ott ahol még szinte kis cica sincs. Elkezdődött 1 csevej  amit megint csak szétcseszel, úgy h még a balhé nyoma sincs. Szánalmas vagy.

 

Előzmény: Donci62 (4724)
Donci62 Creative Commons License 2020.05.04 -4 13 4724

Igazából nem értem a felháborodásod!

Asus43 topiktárs sacadevils topiktárs hirdetésére reagált (szvsz teljesen jogosan és konkrét érvekkel alátámasztva),amit te úgy kezelsz, mintha a te hozzászólásod volna!??????????????????????????????????????????????

Mi itt a hiba???????????????????????????????????

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=154684730&t=9215894

-remény- Creative Commons License 2020.04.25 -1 0 4723

OK! Értem.

Előzmény: Törölt nick (4697)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.24 -2 20 4697

Beszélgethettek a COVID-19-ről, de politikai felhang nélkül, még sejtetési szintem sem. Ha ilyen szándék van, akkor irány a polidili...

 

 

 

 

Előzmény: -remény- (4686)
Donci62 Creative Commons License 2020.04.24 -6 18 4694

Nem keverendő a kettő!!!!!!!!!

Nézd, ez is egy álláspont, ám legyen, részedről, részedre!

Én azért megpróbálok más értékrend szerint élni, ítélni és kifejezni nemtetszésemet!

Engem pl. felháborít, ha pl. általánosságban le..sszopóznak, leq..vaanyáznak általánosan minden orvost és egészségügyi dolgozót!

Az is felháborít, ha általánosan és nem kevésbé ordenáré módon lealjasítanak különböző szakmai, vagy népcsoportokat!

Ezen nincs mit nyilvánosan vitázni egy fórumon, vagy topikban, mert már az alap sem oda való és jóérzésű intelligens ember ilyet nem ír anélkül, hogy ne állna valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt!

Valószínűleg nem olvastad a kifogásolt hozzászólásokat, mert el nem tudom képzelni, hogy azonosulhattál velük!

Ám ha mégis, azt nagyon sajnálnám!

Előzmény: nzsolt18 (4693)
nzsolt18 Creative Commons License 2020.04.24 -21 2 4693

"Szvsz kulturált ember, józanul, teljes ítélőképességének birtokában ilyet nem nyilatkozik nyilvános fórumon!"

 

hát ők valszeg ítélőképességi hiányban voltak, vagy nem józanok v nem kulturáltak.... 

 

https://konyves.blog.hu/2009/02/17/kuldjetek_irodalmi_igenyu_karomkodasokat

Előzmény: Donci62 (4688)
python 357 Creative Commons License 2020.04.24 -24 2 4692

🙂......Zsolti egyenesen rajong érted putyesz,-ezt gyakran hangoztatja is, amikor beszélgetünk társaságban!

Központi téma vagy általában, mint példaképre tekintve,-akire méltán felnézhetünk a topistársak egybehangzó véleménye alapján!....🙏🙏🤣🤣🤣🤣

Előzmény: Donci62 (4690)
python 357 Creative Commons License 2020.04.24 -25 3 4691

Nyugi putyesz!...

Először is: Jó reggelt!..🥰

Másodszor: pont a te szokásod hogy,-hogy nem face to face fórumozol,-hanem  feljelentgeted  a topic társaidat hosszú évek óta számtalan  nicken!!!...

Ezért aztán, mint mondtad helyesen,- senkinek se vagy a szíve csűcske( most nagyon finoman és árnyaltan fogalmaztam)..legalábbis itt a léges fórumokon...:))..

Az,hogy három-négy jelet is tudsz tenni valakire, az szimpla hazugság,mert van az 18-20 is,ezt mindenki tudja,aki követi az eseményeket!..És persze sunyi módon ezekre a jelekre hivatkozol a moderációnál ha az érdeked úgy kivánja!..

 

A nick azonosításra azért nem reagál a moderáció,-mert pont te magad fedted fel két éve  azt a négy nicket,-amit használsz,-de azt is csak azért,-mert a számtalan nickek közt elveszve elfelejtettél nicket váltani!..😆

Amúgy nick azonosításhoz a konkrét betű szerinti leírása kellene a nicknek-nem a becézett vagy a gúnyoros formája!.☝️☝️

Szóval fórumozni csak szépen ahogy csillag megy az égen.....úgy érdemes!!!..

Ha meg jelentgetsz a fórumtársaidról,-és állandóan támadod a moderációt kettős mércere hívatkozva,-akkor nyílván vállalnod kell a következményeit is!..

A moderáció támadása és felelősségre vonása miatt ment a levesbe a két kedvenc nicked is!.🙏👌.

De jó úton haladsz a mostani elvesztése felé is,-ahogy látom a moderációval való hangnemed alapján!!!.....

Szóval kevesebb indulat a moderáció irányában,-és több jóindulat a topic társaid irányában!....

További jó fórumozást topictársam!...🙂

 

 

 

Előzmény: Donci62 (4689)
Donci62 Creative Commons License 2020.04.24 -10 11 4690

Az ilyen jellegű személyeskedést csípem, mert tudom, hogy ha valaki erre a szintre süllyed, az már "valami"!

Amúgy ennél értelmesebbnek, megfontoltabbnak ismertelek meg eddigi írásaidból, hogy ilyet nyilatkozzál.

Befolyásol valaki, vagy ennyire elcsúszott az értékrended, ennyire nem tudod átlátni a folyamatokat?

Előzmény: nzsolt18 (4683)
Donci62 Creative Commons License 2020.04.24 -4 19 4689

És szerinted az fer, egyenes, nem pedig gusztustalan amit művelsz, hogy nem ám szemtől szembe véleményezel, csak úgy uszítólag be-be írkálsz valakikről valamit.

Csodálkozom, hogy ez még nem tűnt fel senkinek!

Ne gondold, hogy azok között, akik nem koptatják állandóan a billentyűzetet te kedvelt figura vagy!

Néha érdemes lenne elgondolkodni az "értékeléseiden" is.

Még mielőtt összeesküvés elméletet gyártanál rólam, megsúgom, hogy volt időszak, amikor 3-4 pluszt, vagy mínuszt is adhattam volna, ha foglalkoztam volna a dologgal!

Nem olyan rég viszont nagy-nagy örömödre 2 hozzám köthető nick ment a levesbe!

Az IRL próbálkozásodra már nincs is mit reagálnom, valószínűleg büntetlen marad!:-(

Előzmény: python 357 (4684)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!