Keresés

Részletes keresés

visszajöhetek? Creative Commons License 2013.06.15 0 0 94

Láttam, hogy tarsolylemezes táska van rajta, rögtön gondoltam, hogy egy nagy magyarról van szó” −

 

Aztán, ha a táskát behelyettesítjük valamivel, és gondoljuk hogy egy ....-ról van szó, akkor nem leszünk rasszisták, vagy előítéletesek?

Előzmény: arnyekxxx (93)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.06.15 0 0 93

LOL

 

Bajnai: Már holnaptól tudnánk kormányozni

Liberálisok előtt kerülte a liberális szót, és el kellett elszámolnia Gyurcsány-fóbiájáról. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Juhász Péter finnyáskodása, Bajnai Gordon Gyurcsány-fóbiája, levágott karok és polipcsápok: hétfő este a Budai Liberális Klub rendezvényének témája a kormányváltás stratégiája volt. A vendéggel, Bajnai Gordon egykori miniszterelnökkel Mihancsik Zsófia újságíró beszélgetett.

 

 

Nem volt szerencsés antrém a klubban hétfő este. Amikor a bejáratnál azt mondták, valamennyi pénzt mindenképp fizessek, ha be akarok menni, zavaromban a teljes igazságot mondtam: „Az Indextől jöttem, és egy fillér sincs nálam”. Nem tudom, kit hoztam kellemetlenebb helyzetbe ezzel, mindenesetre a hölgy, egy nehezen leírható, összetett arckifejezéssel a kezembe nyomott egy csekket: ha lesz nálam pénz, ezen fizessek be valamennyit a klub számlájára. Megígértem. Itthon vettem észre, hogy a csekkre az van írva: Klubrádió támogatás.

visszajöhetek? Creative Commons License 2013.06.15 0 0 92

A mai beszédre?

Előzmény: John Doe(520i) (91)
John Doe(520i) Creative Commons License 2013.06.15 0 0 91

Egyet már igen.

Előzmény: visszajöhetek? (89)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 90

A jobbik ott veszti el a szavazói nagy részét ha Orbán alá játszik. Megteheti de utána mint párt eltűnik a sülyesztőbe. Az igazán Jobbikosok ugyan is utálják Orbánt...

Ezt azért ne feledje senki...

Előzmény: Hófehérhajó (82)
visszajöhetek? Creative Commons License 2013.06.15 0 0 89

se őszödi beszéd, se felcsúti vezér.”

 

Vajon V. Ági megírta már levelét Gordonnak?

Előzmény: John Doe(520i) (86)
Salamis Creative Commons License 2013.06.15 0 0 88

Ennyire irrealis maszlaggal, ami ellentetese mindenki tapasztalataval, aki itt volt es ebren volt 2008-2010 tajan, total folosleges ennyi ideig hazalni. Erdemes lenne valami kevesbe pofatlan allitast kigondolni.

Előzmény: Korrektor.AD (68)
John Doe(520i) Creative Commons License 2013.06.15 0 0 86

„... A párt nélküli szavazóknak nem ízlik a narancs, de nem szerették meg a szegfűt sem. Olyan világot akarnak, amelyben nincs se őszödi beszéd, se felcsúti vezér.” 

Valóban, ez olyan "jó feltétel"-szerű. 

Ideális egy megállapodáshoz.

:P

Előzmény: Korrektor.AD (80)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 85

Ha meglesz az ellenzéki megállapodás (itt jegyzem meg, hogy senki ne látványos "egybeforrásra" gondoljon mint a FIDESZ-KDNP, esetleg csak a mostani kormányzásra is szólhat ez. Lehet 2018-ban már nem kell együttműködés mert önálóan tud majd győzni) akkor biztos a kormányváltás. Az emberek pedig ezt akarják.

 

Annak is esélyt adok egyébként, hogy a Fideszből lemorzsolódott szavazók egy része is jöhet az E2014 felé, a szélsőséges jobb oldalik meg úgy is átpártol a Jobbikhoz.

arnyekxxx Creative Commons License 2013.06.15 0 0 84

a választást azok döntik el akik pártot választanak. az a 33% kb az aki nem szokik elmenni savazni.  De tudom, ti szeretitek azt képzelni, hogy a nemválaszolók azok igazából mind lelkes ballib szavazók akik direkt szívatják orbánt de mindig leszavaznak valamelyik ballib pártra.

 

jelezném, mondjuk 2010 januárban is voltak 30%

 

 

 

oszt mégse mostátátok le velük a patást, pedig milyen szépen is nézne ki ha odateszitek a kékjüket az mszphez

Előzmény: Törölt nick (71)
Hófehérhajó Creative Commons License 2013.06.15 0 0 82

Elkezdődtek és ennyi

100 fele szakdt a baloldal és bejegyeztek egy halom pártot/pátocskát, mind szeretne valami koncot

Demoratikusan nem lehet nyerni

Értem alatta, kemény kézzel mint Orbán, összefogni egy párttá az ellenzéket

Ha nyernek lehet osztozkodni ki mit kap

Erre semmi esély. A Jobbik is alá fog játszani a Fidesznek

Előzmény: Korrektor.AD (76)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 81

Like!

Előzmény: visszajöhetek? (79)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 80

Mindegy az! Juventuson most mennek a hírek. Bajnai azt nyilatkozta a bizonytalan választók megnyerése a cél és elég jó feltételek lehet megállapodás az MSZP és a E2014 között. Kívánom hogy sikerüljön! :)

Előzmény: Törölt nick (78)
visszajöhetek? Creative Commons License 2013.06.15 0 0 79

Bajnainak megmondták az országjárás során, hogy kormányváltást akarnak a bizonytalanok.

Előzmény: Törölt nick (78)
John Doe(520i) Creative Commons License 2013.06.15 0 0 77

Mármint az olvasni nem tudók között.

Előzmény: Törölt nick (71)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 76

Én nem mondanám ezt ilyen biztosra. Bajnai őszre ígért megállapodást. A tárgyalások meg már megkezdődtek...

Előzmény: Hófehérhajó (72)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 75

Az őt nem érdekli látod... :D

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.15 0 0 74

Hát attól retteghet is, eme "bizonytalanok" végül valóban választókká válnak (azaz elmennek szavazni)...

 

 

Persze ígyis-úgyis a fidesz lesz kihozva nyertesként, de nem mindegy, hogy mennyire fog kilógni a lóláb...

Előzmény: Rangun (63)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.06.15 0 0 73

Ábrándozás az élet megrontója,
Mely, kancsalúl, festett egekbe néz.

Előzmény: Korrektor.AD (68)
Hófehérhajó Creative Commons License 2013.06.15 0 0 72

De bemondom a nyerő tippet

Nem lesz össefogás az elelnzéknél

és a Fidesz nyer, lehet nem 2/3dal, de nyer

 

Tessék bekedvecezni :)

Előzmény: Hófehérhajó (70)
Hófehérhajó Creative Commons License 2013.06.15 0 0 70

Akkor én már nem értem ki kivel van, ki kivel hova járt együtt

 

 

Előzmény: arnyekxxx (25)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.06.15 0 0 69

látom nem olvastad el a cikkeket.

Előzmény: Rangun (62)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 68

Ameddig az embereknek nem nyílik fel a szeme(!)

Előzmény: Salamis (66)
arnyekxxx Creative Commons License 2013.06.15 0 0 67

azért annyira nem rettegős ez a képsor:

 

fölényesen vezet a fidesz

 

 

a támogatottsága egyenletesen nő, a többié kb stagnál: 

 

 

a kormány teljesítményének megítélése ha enyhén is de inkább javul

 

 

 

a rosszirányba mennek vonal csökken, a jóirányba mennek vonal emelkedik:



 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (59)
Salamis Creative Commons License 2013.06.15 0 0 66

Ezt a viccnek is rossz szoveget meddig fogjatok meg ismetelgetni?

Előzmény: Korrektor.AD (7)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 65

Persze. De azt ő is tudja, hogy a bizonytalan választók nagy része az utolsó pillanatban fog dönteni, ami épp rájön. Ezért akarta eröltetni az új választási rendszert (regisztráció).

 

Az Egyenes Beszédben viszont ezzel kapcsolatban mondott egy jót Gyurcsány "A választás előtt 1-2 nappal mért ne dönthetnék arról, hogy elküldöm a mostani kormányt a fenébe." Most őszintén nem Gyúrcsányt pártolom, de ebben teljes mértékben igaza van.

Előzmény: Rangun (63)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 64

Nem mértek nyugtalanítót, csak lehet taktika is a dolog. Az emberek minden közvéleménykutatásban a fideszt jelölik meg, hogy elbízzák magukat. Aztán nagy lesz a pofáraesés...

Előzmény: Törölt nick (57)
Rangun Creative Commons License 2013.06.15 0 0 63

Retteg is Orbán a bizonytalan választóktól.

Előzmény: Korrektor.AD (61)
Rangun Creative Commons License 2013.06.15 0 0 62

Nem olcsó, csak olcsóbb, mint egy triplabóvli minősítésű ország által fizetett kamat.

Előzmény: arnyekxxx (56)
Korrektor.AD Creative Commons License 2013.06.15 0 0 61

Igen erről már volt szó régebben is. A Fidesz már bukott el úgy választást, hogy biztosra mondták a győzelmét. Remélem most sem lesz másként...

Előzmény: Törölt nick (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!