Keresés

Részletes keresés

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2015.01.18 0 0 67

Most találtam ezt a yoni masszázs - g pont stimulálás videót: http://www.xvideos.com/video8789410/g-spot_massage_stimulating_1

Hihetetlen. Ilyen erős/hosszú/többször női orgazmus tényleg létezik? Vagy valami csalás van a dolgoban?

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (66)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2015.01.18 0 0 66

De örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot! Olyan hölgyek véleményét kérem, akiknek volt már profi jóni masszázsban részük. Feleségem nem elég nyitott ahhoz, hogy jóni masszőrhöz menjen, még hagyományos masszőrhöz se megy, pedig mondtam hogy szívesen befizetem mindkettőre. Egyszerűen nem szereti ha idegen ér a testéhez. Így aztán jobb híján én magam próbálom megtanulni a jóni masszázs technikáját. A külső részek masszázsáig minden rendben megy, élvezi. Viszont akárhogy is próbálkozok, a hüvelybeli technikák egyszerűen nem működnek, jobb esetben nem érez semmit belül, rossz esetben kellemetlen neki. Félek, nehogy elmenjen a kedve az egésztől. Biztos én csinálok valamit rosszul. Jóni masszázst kiróbált hölgyek: mi a tapasztalatotok a masszázs hüvelyen belüli részéről? Tapasztalat, vélemény, tanács?

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.17 0 0 65

Elnézést a késői válaszért: szabadságon voltam.

Írj e-mail-t (email címem publikus) és ott folytathatjuk a beszélgetést.

Szép napokat!

c.d.a.

Előzmény: fulopnoemi (63)


norbi234 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 64

Sziasztok, most tanulom a yóni masszázst, szivesen gyakorolnék. Várom a jelentkezőket. Nem kérek érte semmit. H-B megye

fulopnoemi Creative Commons License 2015.01.11 0 0 63

A jóni masszázs felől érdeklődnek. Kaphatnek elérhetőséget?

 

Üdvözlet! 

Előzmény: Törölt nick (61)
eztalánnemfoglaltnév Creative Commons License 2015.01.03 0 0 62

Gyöngyi, privátban tudnál írni egy jó jóni masszőr elérhetőségét?

 

Előre is köszönöm!

Kati

Előzmény: hgyongyi (58)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.31 0 0 61

Örömmel masszírozok, profi módon. Nem vagyok pszichológus, de majdnem :-)

Keress meg, mert a mail.címed nem publikus.

Előzmény: molettmasszazs (43)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.15 0 0 60

Egyetértek ... Lehet sok mindent és sokféle módon tenni, de egy jó tantrikus jóni (vagy lingam) masszázs semmivel sem hasonlítható össze.

Előzmény: hgyongyi (58)
jonimasször Creative Commons License 2014.11.25 0 0 59

Sok éves tapasztalattal Jóni masszázst és teljes testmasszázst kínálok, Budapesten házhoz megyek.

 jonimasszor@gmail.com

hgyongyi Creative Commons License 2014.11.25 0 0 58

Zsuzsi m!

 

Olvasom a topicot es a legtobb hozzaszolonak fogalma sincs arrol, hogy mi is a yoni masszazs.

Azt hiszik ez erotikus masszazs pedig semmi koze hozza.Annal sokkal tobb es magasztosabb.En terapianak hivom.

Ne erdekeljen mit mondanak masok.Vagy prudek es alszentek de lehet hogy csak irigyek amiert batran elmentel.

En par napja voltam egy olyan yoni masszornel(ferfi) aki egyben pszichologus is.

Azota a hatasa vagyok es biztos vagyok benne, hogy rendszeres paciense leszek a dr-nak.Reszleteket nem irok mert azt te nagyon jol megfogalmaztad.

 

 

 

jonimasször Creative Commons License 2014.11.09 0 0 57

Joni masszázs teljes testmasszázzsal több éves gyakorlattal  és tapasztalattal, Budapesten.
házhoz megyek.

jonimasszor@gmail.com

Ninus101 Creative Commons License 2014.09.19 0 0 56

Kedves Hölgyek, Párok :)

 

Szeptembertől (újra) Hölgyeknek, Pároknak, profi Férfi masszőr is a rendelkezésére áll! (okl. svéd masszőr) Megleshetitek a honlapon.

Jómagam is szívesen fogadom mindkét nem képviselőit!

Egyéb Infóért hívjatok, írjatok bátran! :)

Weboldal: budapesterotic.net

Legyen nagyon szép napotok! Ninus

jonimasször Creative Commons License 2014.09.14 0 0 55

Joni masszázs teljes testmasszázzsal több éves gyakorlattal  és tapasztalattal, Budapesten.
házhoz megyek jonimasszor@gmail.com

LTvedtél? Creative Commons License 2014.09.06 0 0 54

A bejegyzésed olvastán elhatároztam, hogy a feleségem elviszem egy ilyen helyre, ahol 

1) megtapasztalhatja, amit leírtál

2) én is szeretnék jelen lenni, mert izgatna a látvány

3) szívesen ellesnék a technikából

A szándék bejelentése otthon vegyes reakciót váltott ki, de biztos vagyok benne, hogy a felszíni szemérmesség (egy idegen masszőr előtt is) és húzódozás alatt a mélyben van némi kíváncsiság is .

Bence

Előzmény: Törölt nick (26)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.07.28 0 0 53

nicsak, új név?  Akkoriban még pasi voltál. Ugyanaz a patológiai szaknyelv mint anno, vérfagyasztó...

 

 

"

gynomed 2011-05-23 23:02:44 44

néha ha nagy duzzadt a punci nem árt a gumiujjra tenni lidocain krémet, ha nagyon érzékeny jobb igy végezni, de ha külön kéri akor méginkább igy kell, de lehet Lidocain spray-vel is.Pár fujás,picit elzsibbad, ugy elsütni a csiklóját, keveebbet vonaglik, de jobban kiürül."

Előzmény: medicalorg (52)
medicalorg Creative Commons License 2014.07.25 0 0 52

akkor rajta, én nem egyet csináltam már,utána minden puncitulajdonos megkönnyebbült. szép lassan levezetem.

Előzmény: pinkheart (44)
medicalorg Creative Commons License 2014.07.25 0 0 51

eléggé, ha egyszer szükség van punci elsütésre akkor szükség van kovérnek is soványnak is.

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 50

Félreértés ne essék, nem rólam van szó...Bár telt vagyok.

De ez a diszkrimináció akkor is gusztustalan... :(

Előzmény: medicalorg (49)
medicalorg Creative Commons License 2014.07.25 0 0 49

én megcsinálom szivesen. csak gondolom erösen molettnél el van bujva a csiklo, nehezebb kiingerelni.

Előzmény: Törölt nick (48)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.25 0 0 48

Jóni masszázs videókat nézegetve ráakadtam egy masszőr oldalára, aki kijelentette hogy 45 feletti és és "erősen molett" hölgyeket nem vállal...

Teljesen kiakadtam! Nem tehetné meg hogy válogat... Aki 45 felett van vagy esetleg "erősen molett" az monnyon le? Szánalmas...

medicalorg Creative Commons License 2014.07.24 0 0 47

Én is végzek ilyet nőknél ahogy kivánják elnyujtottan vagy gyorsan. Nincs ebben semmi rossz. A biológia törvénye megkivánja hogy ha sok a vér a nö altestében akkor el kell masszirozni.

Előzmény: Andi_Zz (17)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2014.07.22 0 0 46

jót röhögtem ezen a bújtatott reklámon, elég gáz kamunickkel kuncsaftot fogni...

Előzmény: molettmasszazs (43)
jonimasször Creative Commons License 2014.07.21 0 0 45

Joni masszázs teljes testmasszázzsal több éves gyakorlattal  és tapasztalattal, Budapesten.
Csak házhoz megyek jonimasszor@gmail.com

pinkheart Creative Commons License 2014.07.18 0 0 44

Én egy nöhöz szeretnék kerülni nöi kényeztetésre. szeretném ha szakszerüen kimasszirozná a puncimat. Ha rajtam gyakorol a nöi masszor az sem probléma.Jo lenne egy ilyet átélni.

Előzmény: Andi_Zz (17)
molettmasszazs Creative Commons License 2014.07.15 0 0 43

Én is próbáltam már a yoni masszázst. Amennyiben szakértő csinálja, varázslatos tud lenni.

De a sok kókler, kiábrándító és nehéz kiszűrni őket.

Ha van itt olyan, aki nem akar visszaélni helyzetével, keressen meg engem.

jonimasször Creative Commons License 2014.05.29 0 0 42

szép napot

több éves tapasztalattal vállalok jóni masszázst

Budapesten házhoz megyek

Mailem publikus

csakroli Creative Commons License 2014.05.14 0 0 41

Én is, én is! :-) Jelige: puncipöcögtetés

Előzmény: gyuri660715 (40)
gyuri660715 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 40

Sziasztok! 

 

Szeretném megtanulni a yoni masszázst, és ehhez keresnék olyan hölgyet, aki fogékony rá. Lehet, hogy hülyén hangzik, de a nő megismerését, és a gyönyörének kiteljesítését szeretném megtanulni. 

 

Várom válaszotokat! Gyuri

KKrisz75_1 Creative Commons License 2014.05.10 0 1 39

Enyhe diszkiminálás.

Ha pasi csinálja élvezkedni akar.
Mert ha nő massziros pasit akkor az nem élvezkedés. Sőt ha nő masszíroz nőt az nem élvezkedés. Csak 10 leszbikust ismerek aki bármikor élvezkedne szívesen.

Miért van, hogy nők a nőkhöz járnak masszirozásra, de én büdös életbe nem engedném, hogy pasi masszírozzon?

Sőt minden férfi nőgyógyász élvezetből nőgyógyász.

Pasi masszázs is vannak a repertoárban. az jó lehet. Happy Finish is van? Nyilván ha jóni masszázs.

Nem megkérdőjelezni akarlak, csak ez pont az a terület ahol jót írni nem lehet ha masszőr vagy.


Amúgy miért baj, ha a masszőrnek is jó mikor az alanynak is? Miért zárja ki egyből a dolgot mindenki.

Engem pl. tökéletesen nem érdekel, ha egy nő masszírozna és őrömét leli benne. Sőt, annál jobban fogja csinálni. De legalább ellenkező nemű mint én.

Előzmény: Eni077 (38)
Eni077 Creative Commons License 2014.05.09 0 0 38

Sziasztok! Olvasgatom itt a fórumot és jókat nevetek. :) Én azt hiszem, hogy ha pasi ajánlja a szolgáltatást akkor az csak élvezkedni akar jó pénzért.  "Zsuzskát" én sem tartom hitelesnek. Viszont most kezdem a vállalkozásomat mint masszőr, hamarosan weboldalam is lesz, ha valakit komolyan érdekel akkor forduljon hozzám bizalommal. 

Budapesten házhoz megyek kedvező áron. Nő vagyok és végzett masszőr.  Adok nyugtát is. :) Elsősorban a yoni masszázs a  profilom, férfiakat nem annyira szívesen masszírozok, de persze az is benne van a repertoárban.

A  tantra.heaven@mail.com címre írhattok, kérdezzetek bátran és válaszolok minden kérdésre. 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!