Keresés

Részletes keresés

reggelsanyi Creative Commons License 2012.04.13 0 0 87

De legalább valakinek eszébe jut szerencsétlen gazsi...

Előzmény: Berlusz Móni (86)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 86

Pfeifer kartárs annyiban hasonlít Mórickához, hogy mindenről ugyanaz jut az eszébe.

 

 

Pfeifer  Vertimnus kartárs annyiban hasonlít Mórickához, hogy mindenről ugyanaz jut az eszébe.

Nevezetesen: TGM

 

 

:-DDD

Előzmény: Törölt nick (62)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 85

Nna, megérkezett a PC legnagyobb híve.... :-s :-s

 

 

Előzmény: Törölt nick (53)
C200UF Creative Commons License 2012.04.13 0 0 84

Nem releváns, hogy Veszprémben, a Patrióta lokál előtt, éjszaka. Nem releváns, hogy az áldozat a barátaival ment oda szórakozni.

Nem is értem hogyn említhetik?!?

Előzmény: Törölt nick (82)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 50

Én pl. általában természetvédőnek meg állatvédőnek is tartom magam, ehhez képest rühellem a méregzöld ideológiákat, és az egyik olyan szervezet, aminek a nevétől is rángatózni kezdek a PETA... maximálisan hiszek a nők egyenjogúságában és egyenértékűségében, ehhez képest a NANE az agyhalált hozza rám... stb...

 

 

No ebben teljesen egyetértünk. :-)

 

 

Előzmény: Antisystem (47)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 49

:-))

 

AMúgy egyáltalán nem vagyok fiús. Sem alkatra, sem habitusra. :-DDD

 

 

Előzmény: mociga2 (35)
A pupák pék pókja Creative Commons License 2012.04.13 0 0 48

mondd ki, sikertelen lúzer vagy, és az egyetlen kiútnak a masszív zsidózást meg cigányozást látod...

 

Végülis...

 

Ha a népesség 99%-a igy érzi, akkor jogosan fejezi ki, nem?

Vagy nem arról van szó, hogy egy szűk kissebsség megpróbálja betiltani a többség számára, hogy olyasmiről beszéljen ami aggasztja?

 

 

 

 

Előzmény: KanapéKözgazdász (4)
Antisystem Creative Commons License 2012.04.13 0 0 47

ha az állatvédők tevékenysége nem anyagi motiváltságú lenne, illetve konkurenseknek nem lenne alkalmuk "lefizetni" az akcióikat.

Nézd, szerintem ez egy sokkal általánosabb történet, eccerűen arról van szó, hogy ami intézményesül, és megjelenik benne a rohadt pénz, az szükségképp elqrvul, igazzá válik benne Murphy politikai pöcegödör törvénye: a legnagyobb darabok úszkálnak legfelül. Egyszerűen az történik, hogy kétféle figura fog dominánssá válni a jobb érdekérvényesítő képessége folytán: az erőszakos fanatikus, meg a gátlástalan opportunista. (ahogy ez lezajlott a keresztény mozgalmakkal, a kommunista mozgalmakkal, és az összes alapvetően jóakaratú ideológiával, amint winner-ideológia lett belőle, amint hatalomra került)

 

Én pl. általában természetvédőnek meg állatvédőnek is tartom magam, ehhez képest rühellem a méregzöld ideológiákat, és az egyik olyan szervezet, aminek a nevétől is rángatózni kezdek a PETA... maximálisan hiszek a nők egyenjogúságában és egyenértékűségében, ehhez képest a NANE az agyhalált hozza rám... stb...

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (46)
Antisystem Creative Commons License 2012.04.13 0 0 45

Nézd, amikor az Úr ezt mondta, akkor ketten voltak az emberek az egész glóbuszra... (vagy ateista szemmel, abban az időben, amikor a Biblia, és a többi hasonló mondjuk hát etikai rendszer keletkezett, akkor az emberiség párszázezres- pármilliós volt, és a max eszköze a parittya meg az íj... minden csak nem potens természetformáló erő...)

Mára ez az egyensúly alapvetően megváltozott, ma az emberiség hétmilliárdnyian van, képes a természeti viszonyok globális szintű befolyásolására, tömegpusztításra, mindenfélére. Ma az egyensúlyt ezen a szinten kell beállítani...

 

ÜdV

Előzmény: mociga2 (43)
Antisystem Creative Commons License 2012.04.13 0 0 44

OFF: Eszem ágában sincs lebecsülni őket... ha lebecsülném, akkor nem őket tartanám a legveszélyesebbnek:) ON.

 

ÜdV

Előzmény: mociga2 (41)
mociga2 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 43

OFF

Fingom sincs.

 

Még mindig fülembe cseng az Atya hangja.

 

 

És megáldá azokat Isten, mondván: Szaporodjatok, és sokasodjatok, és töltsétek be a tenger vizeit; a madár is sokasodjék a földön. 
És lőn este és lőn reggel, ötödik nap. 
Azután monda az Isten: Hozzon a föld élő állatokat nemök szerint: barmokat, csúszó-mászó állatokat és szárazföldi vadakat nemök szerint. És úgy lőn. 
Teremté tehát Isten a szárazföldi vadakat nemök szerint, a barmokat nemök szerint, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokat nemök szerint. És látá Isten, hogy jó. 
És monda Isten: Teremtsünk embert a mi képünkre és hasonlatosságunkra; és uralkodjék a tenger halain, az ég madarain, a barmokon, mind az egész földön, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon. 
Teremté tehát az Isten az embert az ő képére, Isten képére teremté őt: férfiúvá és asszonynyá teremté őket. 
És megáldá Isten őket, és monda nékik Isten: Szaporodjatok és sokasodjatok, és töltsétek be a földet és hajtsátok birodalmatok alá; és uralkodjatok a tenger halain, az ég madarain, és a földön csúszó-mászó mindenféle állatokon.

 

Ki tudja!? Mindenesetre ég és föld, valamit zoo- és valamit antropológiailag megközelíteni.

 

Valahol a kettő között lehet az igazság. Az meg félúton. Mindég.

 

ON 

 

 

Előzmény: Törölt nick (40)
mociga2 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 41

OFF

Ne becsüld le az ún. anyatigriseket! Láttam már hirtelen hadműveletben egyet-kettőt.

Az enyim rambó módra a fia után ugrott azonnal, amikor a fia a nem túl magas erkélyről hanyattesett és a szomszéd asszony sikítozni kezdett. Összekapartam mindkettőt és szépen páröltéssel a sebész összevarta a sérüléseket. De ezt úgy képzeljétek el, hogy meghallottam a sikítást. Elkezdtem lassan nyugodtam felállni és tájékozódni. Az asszony addigra már vetődött a fia után a korláton le.

 

Ne tudd meg! Foggal körömmel. Elképesztő mikre nem képesek. :-)

És bizony nagyra is kell becsüljük őket! Az igazi anyákat!! Na ez nem tesztoszteron volt, hanem az a hormon, ami az létösztönről is szól. A neve adrelalin. Borzalmas hatékony hatású vegyület leküzdendő az ún.  megfontoltságot. :-))

ON

 

Előzmény: Antisystem (37)
ötvenafele Creative Commons License 2012.04.13 0 0 39

tudod ez a szocio-kultuális dolog, ez az, amikor leszúrnak a diszkóban, hülyegyerek...

 

csak hogy ércsed :)

Előzmény: Géppuskaszájú Rapper (13)
Antisystem Creative Commons License 2012.04.13 0 0 37

Lehet, hogy téged a magasságos mentsen meg

100%

 

ÜdV

Előzmény: Berlusz Móni (26)
mociga2 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 36

"A másik, legalább ilyen ostoba korrektkedés az állatvédelem."

 

Ovi erről megmondta a tuttit a LoMPosoknak a parlamentben.

 

Mi a környezetvédelmet, nem zoológiai, hanem antropológiai értelemben közelítjük meg. Valahogy így. Pufff!! Ütős kijelentés volt.

Előzmény: szevasztok lúzerek (34)
mociga2 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 35

Nyugi! Imádom a fiús lányokat! :-))

 

A Jobbikkantak külön élvezet nekem. A kedvenceim. Úgyhogy légysz! Ami a szíveden a szádon!!

 

 

 

 

 

Előzmény: Berlusz Móni (23)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.13 0 0 34

A másik, legalább ilyen ostoba korrektkedés az állatvédelem. Ennek gazdaságilag is mérhető kára van, lásd pl. a magyar libamáj-előállítási piacot, vagy a tojótyúkoknak állami erőszakkal megteremtett "emberi" körülményeket. Az, hogy emiatt 20 forinttal drágább a tojás, az már nem érdekli ezeket a frankón korrekt nejlonliberálisokat.

Előzmény: szevasztok lúzerek (33)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.13 0 0 33

Ha már a nők: az egyik legostobább pécéskedés a nő kvóták felállítása bárhol, bármilyen testületben (pl. a parlamentekben).

 

Persze az ilyen "eretnek" gondolatok ellen általában fel fognak a nők szólalni, mert azt hiszik, hogy ez ellenük irányul. Így aztán a pc terror automatikusan termeli ki magából a rendszer működtetéséhez szükséges felhajtó erőket.

 

Mondom: zseniálisan ki van ez találva.

Előzmény: ghoezeke mate (30)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.13 0 0 32

A pc tehát becsatornázása azoknak az eszméknek, amik kiszolgálják a most regnáló globális hatalmi érdekeket és egyúttal (ez benne az aljasul zseniális) szellemileg tűzzel-vassal űzik az ezeknek az érdekeknek nem megfelelő gondolatokat.

 

Gondolati terror ez is, nemcsak az, amit ezek annak bélyegeznek meg.

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.13 0 0 31

Pontosan erről van szó. Mivel a "PC-ség" hiányának vádja nem üti át a közvélemény ingerküszöbét, ezért kell valami ütősebb. És mi lenne erre jobb, mint az antiszemitizmus, a rasszizmus, a kirekesztés, stb. vádja. Hiszen attól mindenki retteg, legfőképp a kormányok. Ha pl. egy kormányra rásütik, hogy "kirekesztő", akkor az nem áll meg a Mindenható Pénzpiac Nagyúr előtt. (Más kérdés, hogy a Mindenható Pénzpiac Nagyúrnak miért éppen ezek a dolgok fájnak annyira.)

Előzmény: szevasztok lúzerek (28)
ghoezeke mate Creative Commons License 2012.04.13 0 0 30

Szerintem a nőkből a biológiai önvédelem hiányzik, a természet védekezik a túlzott agresszió ellen, vannak megadást, alárendelést mutató viselkedési minták. Ekkor a támadó leáll.

A férfiaknál ez mindig is működött, a nőknél nem, alapvető szerepük okán.

Vagyis nem tesztoszteron-ösztrogén kérdés van, hanem a szelekció hiányzik a nőknél. Nehezen tudják leállítani magukat.

Ez persze csak egy szemlélődésből kialakult vélemény, de ha már szóba került, leírtam.

Előzmény: Antisystem (25)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 29

Asszem, lehet általánosítani, hogy a PC-hívők mind egybitesek. :-DDD

 

 

Előzmény: szevasztok lúzerek (28)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.13 0 0 28

"mondd ki, sikertelen lúzer vagy, és az egyetlen kiútnak a masszív zsidózást meg cigányozást látod"

 

Ha valaki politikailag nem korrekt, akkor az már rögtön náci? :o)

 

Na látod, pont ez a baj ezzel az idétlen pécéskedéssel.

 

Előzmény: KanapéKözgazdász (4)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2012.04.13 0 0 27

"értelmetlen topic"

 

Márminthogy nem pc?

 

:o)

Előzmény: Törölt nick (15)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 26

Lehet, hogy téged a magasságos mentsen meg, de ez az élet alaptörvénye. Az, hogy az anya akár saját vére árán is megvédi az ivadékait.

 

 

Előzmény: Antisystem (25)
Antisystem Creative Commons License 2012.04.13 0 0 25

hogy én tuti ffi vagyok, mert a hsz-aimban túlteng

a tesztoszteron. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Közkeletű tévhit, valójában az ösztrogén sokkal-sokkal agresszívabbá tevő dolog... egy konkurrens hímmel az ember adott esetben simán lepacsizik, de az "én és az én családom érdekeit védem" anyatigristől a magasságos mentsen meg...

 

ÜdV

Előzmény: Berlusz Móni (23)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.13 0 0 24

agresszOlga szerint a parlamentből is ki kell tiltani az előzetesen készült hangfelvétel alapján a neki nem tetsző képviselőket.

A sheiring nevű LMP lénnyel meg is igértette ezt -:)

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 23

"Ami a szívemen, az a számon."

 

 

Ismerhetsz már, én is ezt vallom. Itt a fórumon, meg IRL is. :-)

 

(a múltkor valamelyik okostojás bevádolt, hogy én tuti ffi vagyok, mert a hsz-aimban túlteng

a tesztoszteron. :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD )

 

 

Előzmény: mociga2 (22)
mociga2 Creative Commons License 2012.04.13 0 0 22

Mert a látszat csal. A pc dolgok uniformizálnak.

 

Isten azonban nem az egyformaság egységét akarja, hanem a sokféleség együttműködő dinamikus egységét. (mint ahogy az élet a bioszféra is működik) És ha ezt akarjuk, akkor le a PC-vel!!!

 

Egyetértek a toppiktorral!!  

 

"Ami a szívemen, az a számon."

Előzmény: Berlusz Móni (21)
Berlusz Móni Creative Commons License 2012.04.13 0 0 21

5*

 

Különösen ez a megállapítás:

 

A PC, mint eszköz, nélkülözhetetlen a társadalmi koházió szétrohasztásában.

Előzmény: Törölt nick (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!