Keresés

Részletes keresés

histván Creative Commons License 2012.12.21 0 0 208

Sziasztok,

Tudja valaki,hogy a Galaxy Note II tud csörgéskor hívónév bemondást?

Nem tűnik kardinális kérdésnek,de egy korábbi nokiám tudta és hasznosnak tapasztaltam.

Boldog Ünnepeket to everyone!

 

U452D Creative Commons License 2012.12.20 0 0 207

Sziasztok!
Segítséget kérnék. Tud valaki olyan navi progit, ami JPG, PNG file-t tud kezelni?
MIO-n használok ilyet, de androidra nem találtam. Ez azért lenne fontos mert vannak olyan térképeim, amik részletesebbek mint a turistautak, és más hasonló outdoor navitérképek. Csak túrázásra használom tehát az útvonaltervező része lényegtelen!

Ezt használom Mio-n : http://www.gpstuner.com/5.4/hu/index.html


Próbáltam a Maverick, Sygic, Navitel, Backcountry, g.hu-t. Az előbbiekből talán Navitel a legjobb de földutak és egyéb terepviszonyok hiányoznak!

Köszönöm a segítséget!

sky.star kukac freemail.hu

Prof Creative Commons License 2012.12.20 0 0 206

Szevasztok!

Tudom, hogy nem ez a legjobb hely, mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ez vajon mitől lehet....

A súlyos "esés" az akkukapacitásban egy újraindításkor következett be (a Google Maps halt le utcai navigáció közben).

SGS II gyári 4.0.3 ROM.

 

 

Köszi!

 

Prof

Zee22 Creative Commons License 2012.12.15 0 0 205

Gondoltam megosztok veletek hogy sikerült... addig addig inditgattam újra és újra, míg el nem fogadta. Tapasztalat: van ami tetszik és van ami nem. A kamera mintha lassab lenne, és a képek sem olyan jók, néha homályos képet készít. Ezt tudja valaki miért van? Sokba nem másabb mint a 2.3.4. es verzió... szóval a fene tudja...

Zee22 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 204

egyéb ötlet kies nélkül??? mert annyira szar hogy amit mondanék róla nem tűr nyomdafestéket.... vagy van valami technikája?

Zee22 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 203

Ja és továbbá mobilnetem van, de azt írja válasszam le az összes ezközt... a net maradhat?

Zee22 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 202

Na már tovább ment, de most beszürkült a kies ablaka és gondolkodik... meddig kell ezzel várni?

bindera Creative Commons License 2012.12.14 0 0 201

Soha:)

Rettenetesen szarul megírt program.

Előzmény: Zee22 (200)
Zee22 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 200

Mikor van vége ? mert előttem még mindig a firmverfrissités előkészítése ablak van és 99% on állaz elemeinek a letöltése...?

cs_geza Creative Commons License 2012.12.14 0 0 199

töltsd le, telepítsd a gépedre. nekem is xp-n megy.

Előzmény: Zee22 (198)
Zee22 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 198

Félre ne érts... Én vagyok aki tényleg nem ért hozzá. Én a kiest eddig ugy használtam, hogy a böngészőbe egy számsort kellett beírni. Erre mondtam, hogy én így nem találtam semmit. Korábban csináltam egy parancsikont a kiesnek, de az meg nem csinál semmit, kiirja hogy performing scan és nem megy tovább. Most töltöm a samsungről a kiest, hátha azzal megy. De amugy is windows xp-n csinálom, nem tudom hogy ez számít e valamit...

Előzmény: cs_geza (197)
cs_geza Creative Commons License 2012.12.14 0 0 197

radugod a telot a gepre USBn, KIESt elinditod, es Eszkozok->Firmver frissitese (igy van irva, nem en vagyok a bena...)

Előzmény: Zee22 (196)
Zee22 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 196

Köszönöm a gyors választ. Annyit had kérdezzek még meg, hogy a kies ben hol tudom. csak mert nem látok hasonló opciót?

cs_geza Creative Commons License 2012.12.14 0 0 195

ICSt (= android 4.0) fel tudsz rakni PC-hez kotve a Samsung altal adott Kies progival. Kies letoltheto a samsungtol, ingye'. Nekem volt 2.3 es most 4.0, sztem ez utobbi jobb, kenyelmesebb hasznalni, de ne varj csodat. Ez-az maskepp van, meg maskepp neznek ki dolgok.

Előzmény: Zee22 (194)
Zee22 Creative Commons License 2012.12.14 0 0 194

Üdv. Azt szeretném az itt levőktől megkérdezni, hogy SGS II-re hogy tudom feltenni az android 4.0 vagy ettől jobbakat? Valamint ez az ICS-el hogy függ össze? Nem igazán értek ehhez a részéhez csak azért kérdezem. Az enyémen még2.3.4 verzió van. És ha értékelné valaki ezt az ICS-t annak is örülnék, hogy jobb vagy rosszabb? Előre is köszi. Jah és T-mobilos a készülék.

norbertlaszlo Creative Commons License 2012.12.10 0 0 193

Üdv! szeretném a segítségeteket kérni! Tudom hogy nem tab-os téma, de nem találtam ilyet.
Nem ismerem a samsung tabjait és most van egy samsung galaxy tab 8.9 eladó.
Vélemények róla? Jó oldala? Rossz oldala? előny? hátrány? nagyon szépen köszönöm!!

gaborka23 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 192

Hali.

Galaxy sII-met sajnos vízbe ejtettem.azóta a bekapcsoló gomb nem a legjobb.meg a teló is csinál furcsa dolgokat. teendő?serviz?

köszi előre is

 

Straniero..71 Creative Commons License 2012.11.17 0 0 191
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
A galaxim egyik napról a másikra abbahagyta a gmail fiók szinkronizálást. Ráadásul a fi_kok beállíttáda menüben a többi fiók szinkronizálását engedi állítani,de a gmailos fiókhoz fel sem adja ezt a lehetőséget.
Előre is köszi,ha segít valaki.
A731 Creative Commons License 2012.11.15 0 0 190

Lenne némi problémám:

Galaxy Ace 5839i re

2.3.6 mézeskalács alat használható Blacklistet keresek ami tényleg müködik is.  Nokia alatt volt

http://www.epocware.com/devices/454-nokia-e72/products/6372-handy-blacklist használtam pöpec volt pillanatra sem vette fel olyan volt mintha ki lennél kapcsolva.

Probáltam androidon a feketelistara (ingyenest https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anttek.blacklist.blacklisthu&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbnR0ZWsuYmxhY2tsaXN0LmJsYWNrbGlzdGh1Il0.) de  nem müxik jól. :-(

Továbbá még érdekelne valami normális gps navigáció ami nem ordibál hogy ujratervezem az utvonalat (Pl:Garmin művek) hanem azonnal alternatívát mutat és nem tetü lassú. persze olyan extrát már nem is várok hogy tudjon teher autóra is utat mutatni.

Köszönet

 

 

A731 Creative Commons License 2012.11.15 0 0 189

google a barátod  iszonyat sokat kerestem én is ilyet.  én nbu fájból halásztam ki a névjegyeket

meg van amit egy másik telórol kékfoggal.

Akiről tudok tessék:

http://www.smartnews.hu/2012/02/nbuexplorer-biztonsagi-mentesek-bongeszesehez-elemzesehez-es-kicsomagolasahoz/

majd vcar inport google email majd szinkron a telóval.

vagy:

http://blog.arnoldweb.hu/2012/08/vcf-vcard-fajlok-osszefuzese-gmail/

vagy:

http://androidportal.hu/2010-02-27/kontaktok-telefonkonyv-exportalasa-nokia-telefonrol-gmail-cimtarba

vagy:

http://forum.androidhungary.com/threads/73-Nokia-n%C3%A9vjegyz%C3%A9k-m%C3%A1sol%C3%A1sa-Droidba

Vagy egy  régi telóról buetooth átküldeni.

Előzmény: peugeot307hdi (71)
hdmiky Creative Commons License 2012.11.14 0 0 188

Bocsi nem írtam elérhetőséget. hege-miki@freemail.hu

hdmiky Creative Commons License 2012.11.13 0 0 187

Sziasztok.

 

Volna egy Samsung Gt-s 5610-es telefonom elado.

Kártya független, metalic-silver.

2012.08-02. ekkor lett vásárolva és kb 2 hetet volt használva. Azóta pihen.  Kijelzőén még fólia.

Teljesen hibátlan állapotban található, jár hozzá garancia, magyar nyelv, autós töltő és adatkábel.

19000ft.

Ha valakit érdekel keressen. Köszi.

bindera Creative Commons License 2012.11.13 0 0 186

Köszönöm, közben megtalálram én is.

Még ez is kellett hozzá:SpeechSynthesis Data

 

Előzmény: Culmann (185)
Culmann Creative Commons License 2012.11.13 0 0 185

Szia,

 

Nem program, hane vmi oktondi gyári beállítás volt.

 

Megszüntetni, aktiválni itt lehet:

Beállítások - Nyelv és bevitel - Szövegfelolvasó kimenete - Vezetés mód ki/be

Előzmény: bindera (184)
bindera Creative Commons License 2012.11.08 0 0 184

Azt magától biztos nem csinálja, van rajta valamilyen program.

Ha megtalálod, mielőtt letörlöd ird meg nekem, mi a neve, mert az asszony telefonja viszont nem hajlandó megszólalni:))

Nálam talking caller van, de az övén nem szólal meg.

Előzmény: Culmann (182)
Offroll Creative Commons License 2012.11.08 0 0 183

Sziasztok!

 

Van egy S2-m, nem rég vásároltam használtan mindössze 4 hónapos hivatalos garival stb. A következő problémát tapasztaltam a minap: egymásmellé került két telefon, és az enyémnek a gomjai amiknek van egy háttérvilágítása ugye, halványabb volt mint a másiké illetve a kijelző is gyengébb volt háttérvilágításban ugyanazon a beállításon. a fehér kicsit sárgás beütésű volt, a másikon meg fehér led fehér "valódibb fehér". mitől lehet ez? a telefon tuti eredeti!köszönöm elöre is a válaszokat.

Culmann Creative Commons License 2012.11.08 0 0 182

Sziasztok,

 

Ami engem borzasztóan idegesít az SIIben, hogy hívás érkezésekor hihetetlen angol akcentussal bemondja a hívó nevét...

Hol lehet ezt kikapcsolni

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.05 0 0 181

Sziasztok! Tudnátok segíteni? A Galaxy S-en levő starry night értesítési hangot szeretném átteni az új galaxy S III-ra, mert azon sajnos nincs. Megoldható? Hogyan? Köszi előre is!

LACyCA B. Creative Commons License 2012.11.01 0 0 180

Üdv.Mkinek!!! Egy kis segítségre volna szükségem,hogy miért nem tudok a TV-hez kapcsolódni a telefonnal.Wifi rendben,de nem látják egymást ALL SHARE-vel.Valamikór minden rendben volt.Várok vmi okosságot.Előre is köszönet!!

 

Szendler Ádám Creative Commons License 2012.10.31 0 0 179

Van olyan applikáció amivel telefonálás közben tudok zenét hallgatni úgy, hogy közben az is hallja akivel beszélek és közben beszélgetni is tudunk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!