Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011.06.19 0 0 6

köszönöm a linket.

Előzmény: dsan (0)
manitounickfree Creative Commons License 2011.06.19 0 0 5

szia!

 

épp ilyen videó elkészítésén agyalok.

elolvastam ezen :http://spottr.hu/2009/01/16/a-time-lapse-fotozasrol-irta-sirbali/ a linken, a számításokat merre hány méter. de nem szükséges betartani a 4 óra anyagából 2 perces videó készítése példát.

lehet ez a videó épp rövidebb vagy hosszabb is. a kérdés, hogy rövidebb v. hosszabb legyen? nehogy túl gyors v. lassú legyen az idő múlása a videón.

kinek mi a tapasztalata, melyik számítás a megfelelő? hány másodpercenként kell exponálni, az egyértelmű, hogy az elkészült kockák száma határozza meg a videó hosszát. mivel meg kell lenni a 24kocka/sec-nek.

 

előre is köszi

Előzmény: Briko (4)
Briko Creative Commons License 2011.06.19 0 0 4

 

Az első (tegnap esti) kísérletezésem eredménye.

Előzmény: Briko (3)
Briko Creative Commons License 2011.06.19 0 0 3

Adobe Premiere az egyik megoldás - én legalábbis azt használom.

homerx Creative Commons License 2011.05.02 0 0 2

naszoval, kozben haladok en is, keszulnek az elso tl felveteleim.

nem igazan neztemutana, hogy mikkel lehetne osszeilleszteni. en eddig is az irfanview-t hasznaltam egyszerubb manipulaciokra. az tud lejatszani parameterezhetoen kepeket egymas utan, sot, onallo exe-t is legyart a kepekbol.

Előzmény: azures (-)
homerx Creative Commons License 2011.02.02 0 0 1

en azt kerdeznem, hogy mivel keszited a felveteleidet? en direkt ilyen kiserleti celra vettem egy olcso kis canon pocketet, amin chdk-t futtatok. meg nem igazan tudok fejlemenyekrol beszamolni.

Előzmény: azures (-)
dsan Creative Commons License 2011.02.02 0 0 0
Előzmény: azures (-)
azures Creative Commons License 2011.02.02 0 0 topiknyitó

Tulajdonképpen minden leírtam amit tudni akarok. Csak egy könnyen kezelhető program kell amivel végre összefűzhetem a kép sorozataimat hogy egy kis filmet kapjak. Iszonyatosan buta vagyok az ilyen technikai dolgokhoz szóval valamilyen extra könnyen kezelhető progi kéne. Aki tud segíteni kérem tegye meg :-)

Előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!